XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

BIEG 10km:
10000 m
BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.):
6000 m
WÓZKI 10km:
10000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Maja Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
2 Nikola Raszkowska Bystrzyca KS Orlik Jelenia Góra-piłka nożna BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
3 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
4 Zdenka Slatinska Hnusta Mesto Hnusta BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
5 Martyna Proska Wleń Mlks Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
6 Bartłomiej Krawczyk jelenia góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.) Mistrz polski na nartorolkach
7 Jakub Libowiecki Marczów BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
8 anna szafratowicz świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
9 zofia koszela świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
10 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra Biegam dla Zdrowia BIEG 10km 10km-KVI
11 elżbieta żwirko zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
12 danuta witkowska świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
13 Krystyna Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-KVI
14 Jola Siarkiewicz Podgórzyn Team Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury BIEG 10km 10km-KV
15 Małgorzata Oziomek Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KV
16 EWA Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-KIV
17 Urszula Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-KIV
18 Alicja Machtelewska Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIV
19 Aneta Palińska Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIV
20 Renata Celuch Niedzwiedzice KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KIV
21 Ewa Krawiec Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIV
22 Agnieszka Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 10km 10km-KIV
23 Daniel Jarosz Kowary BIEG 10km 10km-KIII
24 Barbara Leśniak Wleń BIEG 10km 10km-KIII
25 Agnieszka Dekiert Lubin BIEG 10km 10km-KIII
26 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIII
27 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
28 Elżbieta Kowqalewska Zgorzelec Edi Team BIEG 10km 10km-KIII
29 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
30 Joanna Stanke Legnica BIEG 10km 10km-KIII
31 Anna Ficner złotoryja olaws złotoryja BIEG 10km 10km-KIII
32 Paulina Janik Jelenia Góra Karkonosz Running Team Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIII
33 Ela Lampkowska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
34 Joanna Twardysko Bolków BIEG 10km 10km-KIII
35 Joanna Zielińska Wleń BIEG 10km 10km-KIII Z każdym przebytym kilometrem staje sie bardziej szczęśliwa :)
36 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-KII
37 Ewelina Krawiec Zgorzelec EDI TEAM BIEG 10km 10km-KII
38 DOMINIKA WYLEŻOŁ JELENIA GÓRA biegamdlazdrowia.pl BIEG 10km 10km-KII
39 Magdalena Janiak Karpacz MichońSkiteam BIEG 10km 10km-KI
40 Kazimierz Wojtasik Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MVII
41 jan kruszewski świerzawa BIEG 10km 10km-MVII
42 JERZY DYGUDAJ BIENIOWICE KB LEW LEGNICA BIEG 10km 10km-MVI
43 Józef Hołyś Krobica BIEG 10km 10km-MVI
44 henryk ambrosiewicz jelenia gora kb lew legnica BIEG 10km 10km-MVI
45 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Zabiegana Gryfolandia BIEG 10km 10km-MVI
46 zenon sokól wroclaw Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
47 wieslaw dylewski zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
48 zbigniew grad zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
49 Stanisław Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-MVI
50 jerzy soboń świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
51 Mirek Glogowski Siedlęcin BIEG 10km 10km-MV
52 Krzysztof Kuchnia Rybnica TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
53 Stanisław Izworski Marczów MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MV
54 DARIUSZ OPAJDOWSKI GROMADKA BIEG 10km 10km-MV
55 Stanisław Jaworski Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MV I m. w VIII Maratonie Ślężan...
56 Piotr Szutkowski Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MV
57 JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MV
58 Piotr Paliński Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
59 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań BIEG 10km 10km-MV
60 Jerzy Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-MV
61 TADEUSZ Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-MIV
62 Krzysztof Kurek Miłkowice BIEG 10km 10km-MIV
63 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
64 Artur Machtelewski Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIV
65 Piotr Kamiński Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
66 Tomasz Krzysztof Mirsk BIEG 10km 10km-MIV
67 Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna BIEG 10km 10km-MIV
68 Tomasz Tertel Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
69 Grzegorz Staroń Lubań Kwisa Lubań/Edi team Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
70 KRZYSZTOF SUDOMLAK SIEKIERCZYN Karkonosz Running Team BIEG 10km 10km-MIV
71 Jan Pocklan Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MIV
72 miroslaw jazwicz boleslawiec makoś team BIEG 10km 10km-MIV
73 Bart Vanhauwaert Antwerpen BIEG 10km 10km-MIV
74 Józef Matuszak Kromnów TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIV
75 Tomasz Wojtasik Miłków Galileos Plan Team BIEG 10km 10km-MIV OK. :)
76 Jacek Synowiec Legnica Kb Lew Legnica BIEG 10km 10km-MIV
77 Marek Zając Wleń MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MIII
78 Tomasz Moczek Głogów BIEG 10km 10km-MIII
79 Marcin Sroka Węgliniec BIEG 10km 10km-MIII
80 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIII
81 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIII
82 ADAM DYMITROCA RADOMICE ZSE-T Rakowice Wielkie, PZ LZS Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MIII
83 Paweł Kochel Kowary Kowary biegaja BIEG 10km 10km-MIII
84 KAMIL MAKOS BOLESLAWIEC KARKONOSZ RUNING TEAM BIEG 10km 10km-MIII
85 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ BIEG 10km 10km-MIII
86 Maciej Szymański Zielona Góra BIEG 10km 10km-MIII
87 Łukasz Grad Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MIII
88 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI BIEG 10km 10km-MIII
89 Gniewomir Oblicki Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
90 Andrzej Kalinowski Wleń BIEG 10km 10km-MIII
91 Dawid Gorlach Wleń 5 pinż BIEG 10km 10km-MIII Gery
92 Artur Osyda Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
93 Kamil Szwałko Mirsk BIEG 10km 10km-MIII
94 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław BIEG 10km 10km-MIII
95 JAROSLAW DRUCIAREK SZPROTAWA JW 2399 Swietoszow BIEG 10km 10km-MIII
96 Błażej Brzeziński Bydgoszcz Brzeziński Run Club BIEG 10km 10km-MIII
97 Adam Kondratowicz Wleń BIEG 10km 10km-MII
98 Karol Mroczkowski Wrocław @tri_ziptii BIEG 10km 10km-MII
99 Piotr Kosiuk Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MII
100 Szymon Stelmach Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MII
101 Rafał Bardziński Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-MII
102 Lukas Molnar Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
103 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-MII
104 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MII
105 Martin Kradlak Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
106 Marcin Nalepka Tarczyn MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MII
107 Tomasz Marut Płóczki Dolne MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MI
108 Krzysiek Tschirch Jelenia Góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 10km 10km-MI Rekord na 10 km. 35:53 Rekord na 5 km . 17:10
109 Tristian Samulski Staniszów MKS Paulinum Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MI

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 109

Płeć

kobiety: 0 / 37

mężczyźni: 0 / 72

Dystans

BIEG 10km: 0 / 94

BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.): 0 / 7

WÓZKI 10km: 0 / 8

Kategorie

: 0 / 7

10km-KI: 0 / 1

10km-KII: 0 / 3

10km-KIII: 0 / 13

10km-KIV: 0 / 7

10km-KV: 0 / 2

10km-KVI: 0 / 2

10km-MI: 0 / 3

10km-MII: 0 / 10

10km-MIII: 0 / 20

10km-MIV: 0 / 16

10km-MV: 0 / 10

10km-MVI: 0 / 5

10km-MVII: 0 / 2

woz-K: 0 / 4

woz-M: 0 / 4

Miejscowości

Antwerpen: 0 / 1

Bieniowice: 0 / 1

Boleslawiec: 0 / 2

Bolków: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 0 / 2

Hnusta: 0 / 4

Janowice Wielkie: 0 / 2

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 13

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 0 / 2

Krobica: 0 / 1

Kromnów: 0 / 1

Legnica: 0 / 6

Lubań: 0 / 5

Lubin: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Marczów: 0 / 3

Miłkowice: 0 / 1

Miłków: 0 / 1

Mirsk: 0 / 2

Niedzwiedzice: 0 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 0 / 4

Płóczki Dolne: 0 / 1

Podgórzyn: 0 / 1

Radomice: 0 / 1

Rybnica: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 1

Siekierczyn: 0 / 1

Siemianowice Śląskie: 0 / 3

Staniszów: 0 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 4

Szprotawa: 0 / 1

Świebodzin: 0 / 4

Świerzawa: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Węgliniec: 0 / 1

Wleń: 0 / 8

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 9

Zielona Góra: 0 / 4

Złotoryja: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 37

5 Pinż: 0 / 1

Ads Masna Krytyczna: 0 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Biegamdlazdrowia.pl: 0 / 1

Brzeziński Run Club: 0 / 1

Edi Team: 0 / 2

Edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Galileos Plan Team: 0 / 1

Jw 2399 Swietoszow: 0 / 1

Karkonosz Runing Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team Szklarska Poręba: 0 / 1

Kb Lew Legnica: 0 / 8

Kowary Biegaja: 0 / 1

Ks Orlik Jelenia Góra-Piłka Nożna: 0 / 1

Ks Sms Szklarska Poręba: 0 / 2

Kwisa Lubań/edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu: 0 / 8

Makoś Team: 0 / 1

Mesto Hnusta: 0 / 4

Michońskiteam: 0 / 1

Mks Karkonosze Sporty Zimowe: 0 / 2

Mks Paulinum Jelenia Góra: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 6

Naturalnie Janowice: 0 / 2

Olaws Złotoryja: 0 / 1

Olszyna Biega: 0 / 4

Orientop Wrocław: 0 / 1

Szalony Team: 0 / 2

Team Lubań: 0 / 2

Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury: 0 / 1

@tri_Ziptii: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 0 / 7

Zabiegana Gryfolandia: 0 / 1

Zse-T Rakowice Wielkie, Pz Lzs Lwówek Śląski: 0 / 1