VII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2017-06-04
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Zawody rozegrane zostaną na trzech dystansach zaliczanych do punktacji Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych oraz na dystansie Rodzinnym.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

Rodzinny (18km):
18000 m
Rodzinny PLUS (36km):
36000 m
Mini (73km):
73000 m
Mega (146km):
146000 m
Giga (219km):
219000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Mateusz Winiecki Łódź Łódź Running Team Mini (73km) Mini M2s
2 Sławomir Bogusz Dobroszyce Fresenius Netcare Mini (73km) Mini M4s
3 Rafał oleś skarzysko-kamienna Team Hurom Giga (219km) Giga M3s Jade po podium
4 Tomasz Hofman Lusówko Zgrupka Team Mini (73km) Mini M4s
5 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M1s
6 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE Giga (219km) Giga M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
7 Piotr Kupis Sieradz Mini (73km) Mini M3s
8 Łukasz Skwarczyński Miechów Omega Miechów Mini (73km) Mini M3s
9 Piotr Kraska Łódź Mega (146km) Mega M4s
10 Juliusz Kraska Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i Kiedyś wygram :)
11 Natalia Kraska Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1s
12 Dorota Kraska Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i
13 Andrzej Pankowski Pruszowice Mini (73km) Mini M5s
14 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com Mini (73km) Mini M3s
15 Tomasz Jadacki Warszawa Mini (73km) Mini M3s
16 RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Mini (73km) Mini M6s
17 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA Giga (219km) Giga M4s
18 Norbert Urbański Rzeszów Mega (146km) Mega M3s
19 Sławomir Sadura Pabianice Mini (73km) Mini M3s
20 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team Mini (73km) Mini M2s
21 Bartosz Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD Mini (73km) Mini M2s www.questroad.pl --- facebook.com/questroad --- #yellowpower
22 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec Mini (73km) Mini M5s
23 Bartek Wąsiakowski Łódź bez klubu Mini (73km) Mini M3s
24 Tomasz Wroński Rataje SGR Racing Team Mini (73km) Mini M2s
25 Robert Markus Józefka Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4s
26 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M5s
27 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com Mini (73km) Mini K3s
28 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski Mini (73km) Mini M2s
29 Łukasz Staszko Łódź Maxxbike Team Giga (219km) Giga M3s Kocham Wiesię !
30 Tomasz Wybor Wybor Łódź Łódź Running Team Mini (73km) Mini M4s
31 Krzysztof KASZUBA Poddębice Mini (73km) Mini M4s
32 Marcin Borgieł Borgieł Czechowice-Dziedzice Romski Klub Kolarski KEREK Mini (73km) Mini M4s Lepszy pieczony ziemniak w lesie niż mięso w więzieniu.
33 Piotr Pietrzak Parzęczew Mini (73km) Mini M6s
34 Robert Mazurczuk Malin Giga (219km) Giga M4i
35 Grzegorz Rosinski Rosinski lask Litynski BELCHATOW Mini (73km) Mini M6i lube to
36 Wieslaw Koniecki lask Strefa Kolorow Mini (73km) Mini M6i lubie to
37 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Mega (146km) Mega M6i
38 Marek Kattenbach Kępno brak Mini (73km) Mini M5s
39 Wojciech Janiczek Piotrków Trybunalski Mega (146km) Mega M5s kolarz amator
40 Sławomir Zach Łask Mini (73km) Mini M4s
41 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 Giga (219km) Giga M6i
42 RAFAŁ JAGIELA JAGIELA OPOLE Kubuś Team Mini (73km) Mini M3s To już trzeci raz i pewnie nie ostatni :)))))
43 Piotr RESZKA Łódź 2014 Mini (73km) Mini M5s Pozdrawiam organizatorów
44 Tomasz Maciaś Opole K2WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mega (146km) Mega M4s
45 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy Mini (73km) Mini M3s
46 Andrzej Przysiężniuk Przysiężniuk OPOLE Mini (73km) Mini M4s
47 Mariusz Pawelec Cieszków Mega (146km) Mega M5s Uwielbiam ten maraton !
48 Józef Drozdowski Głogów brak Mega (146km) Mega M6i
49 Paweł Michalak Osiek Mały Mini (73km) Mini M4s
50 Mirosław Michalczewski Warszawa Mini (73km) Mini M5s
51 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM Mega (146km) Mega M2i Na tym dystansie i na rowerze innym chcę startować ;) proszę o skasowanie poprzednich wpisów/zapisów.
52 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian Mega (146km) Mega M4s
53 Sławomir Lewandowski Brześć Kuj. Lumac WTR Włocławek Mega (146km) Mega M4s
54 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Mini (73km) Mini M2s
55 Zenon Michalczuk SANOK Mini (73km) Mini M5s
56 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Mega (146km) Mega M4s
57 Waldemar Baranowski Kryniczno Mini (73km) Mini M6s
58 Mariusz Pietraszek Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW Mega (146km) Mega M4s
59 Jerzy Lizak Lizak Sobótka Mega (146km) Mega M5s
60 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki Mega (146km) Mega M3s
61 Grzegorz Siekan Tychy Mini (73km) Mini M3s Drugi wyścig :))
62 Jacek Papiorek Godów SKŚ Mini (73km) Mini M5s Lubię ścigać się w Łasku... Fajnie tu jest
63 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śl SKŚ Mega (146km) Mega M4s
64 Sławomir Woźniak Łódź Pasjonaci Kolarstwa Andrespol Mini (73km) Mini M6s
65 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com Mega (146km) Mega K4i
66 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com Mega (146km) Mega M4i
67 krzysztof knaś knaś wrocław Giga (219km) Giga M4i
68 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz Mega (146km) Mega M5s
69 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Mega (146km) Mega M4i
70 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy Mini (73km) Mini M5s
71 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy Mini (73km) Mini M6s
72 Jan Domagała Sieradz Mini (73km) Mini M6s
73 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy In The Sky Mini (73km) Mini M3s
74 BOGUSŁAW KARDAS PABIANICE Mega (146km) Mega M6s
75 Bogdan Narodowski Kłodzko DUVENBECK WĄS SPORT Mini (73km) Mini M5s
76 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn Mega (146km) Mega M6s
77 Krzysztof Czuba Śliwniki Mini (73km) Mini M4s
78 Mirosław Antczak Słowik Mini (73km) Mini M5s
79 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK Mega (146km) Mega M5i
80 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Mini (73km) Mini M7s Będzie to mój 3 start w tym Maratonie A 6rok startów w Maratonach
81 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Mega (146km) Mega M5s
82 Bogumił Soiński Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M4s
83 MICHAŁ MATUSIAK CHOJNE Mini (73km) Mini M3s
84 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ Mini (73km) Mini M5s
85 ANDRZEJ MATUSIAK CHOJNE Mini (73km) Mini M5s
86 Paweł Balcerzak Słupca Słupca Mini (73km) Mini M4s
87 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL Mega (146km) Mega M4s
88 Damian Burtowski Wrocław PROM RIDERS TEAM Mini (73km) Mini M2s
89 Michał Topolski Kudowa- Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mega (146km) Mega M2i
90 Edward Dąbrowski Bojadła Giga (219km) Giga M7s
91 Adam Lewandowski Pabianice Mini (73km) Mini M4s
92 Szymon Wachulec Pabianice PTC PABIANICE Mini (73km) Mini M2s
93 Janusz Kuhnel Kłodzko Duvenbeck Wąs Sport Mini (73km) Mini M5s
94 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki Mega (146km) Mega M6s
95 Daniel Duśko Dabrowa Górnicza BIKEHEAD Mini (73km) Mini M4s
96 Piotr Krysztofczyk Łódź Giga (219km) Giga M3s
97 Adam Dywan Okup Wielki Mini (73km) Mini M4s
98 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team Mini (73km) Mini M2s
99 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator Giga (219km) Giga M6s
100 Arkadiusz Cieśla Byków Giga (219km) Giga M4s
101 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR Mini (73km) Mini M4s
102 Ireneusz Lula Gdynia Giga (219km) Giga M5s
103 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol Giga (219km) Giga M4s
104 Chris lasota Toruń Mega (146km) Mega M6s
105 Krzysztof lasota Skarzysko-kam TTC BERETTA Mini (73km) Mini M6s
106 Aleksander Mariusz Czyzewski Ozorkow Mega (146km) Mega M5s
107 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act Mega (146km) Mega M4i
108 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Giga (219km) Giga K5s
109 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony Mega (146km) Mega M4i kolejny start w Łasku ,wierzę że jak zawsze wyścig na mega wysokim poziomie:)
110 Rafał Rogoziński Nysa Mini (73km) Mini M4i
111 Witold Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (73km) Mini M5s Relax
112 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda Quest ACT Mini (73km) Mini K5i Czarownica na rowerze
113 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Giga (219km) Giga M3i
114 Sławomir Lisiecki Ozorków Mini (73km) Mini M3s
115 Piotr Kukla Bielsko-Biała JAS-KÓŁKA Giga (219km) Giga M2s
116 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team Giga (219km) Giga M4s
117 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica Mini (73km) Mini M6s
118 Przemyslaw Wawrzyniak Sieradz Rajsport Active Team Mini (73km) Mini M3i
119 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Giga (219km) Giga M3s
120 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Giga (219km) Giga M3i
121 Adam Graczyk Pabianice PAFANA Mini (73km) Mini M4s
122 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 Mega (146km) Mega M5i
123 Grzegorz Brząkała Nysa CrossandActive Nysa Mini (73km) Mini M3s
124 Tadeusz Matuszek Rybnik Giga (219km) Giga M5s
125 Marcin Trzaska Wrocław GVT Giga (219km) Giga M4s
126 Dominik Łubiński Warszawa Mini (73km) Mini M3s
127 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku Mini (73km) Mini M6s
128 Jan Kostrzewski Nekla Mini (73km) Mini M5s
129 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń Mega (146km) Mega M2s
130 Marta Gierlik Miejska Górka - Mega (146km) Mega K2s
131 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor Giga (219km) Giga M5s
132 Piotr Ruciński Łódź KS Mocne Koło Mini (73km) Mini M6s najprawdopodobniej wygram! (: (będę się bardzo starał);
133 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Mini (73km) Mini M4s
134 Marek Hys Świętochłowice Mini (73km) Mini M4s
135 Szymon Koziatek Zawiercie Giga (219km) Giga M4s
136 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA Mini (73km) Mini M6s
137 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA Mini (73km) Mini M6s
138 Mariusz Michalski Ostrowiec Świętokrzyski Mini (73km) Mini M4s
139 Sylwester Szulc Pabianice PTC Alpina Pabianice Mini (73km) Mini M3s
140 LESZEK KRZYWICKI KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM Mini (73km) Mini M5s
141 Piotr Janiak Janiak Sieradz - Mini (73km) Mini M3s Nauczyciel wf amatorsko uprawiajacy kolarstwo, mam juz za soba trzykrotny wystep na bike Challenge Poznań 120km i wyscigi w Skandia Maraton
142 Czesław Jesionowski Ozorkow Mini (73km) Mini M5i
143 andrzej bogdański będkowice Mega (146km) Mega M4s
144 Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team Mega (146km) Mega M3i
145 Tomasz Walasik Zgorzelec Mega (146km) Mega M4s
146 Dariusz Boruczkowski Poznań Mega (146km) Mega M4s
147 Adrian Woźnica Piekary Śląskie GRUPA NOMAX Mini (73km) Mini M2s Drugi wyścig w Łasku
148 Grzegorz Ruciński Wągrowiec Giga (219km) Giga M4s
149 Kamil Biskupski Biskupski Warszawa Wieliszew Heron Team Mega (146km) Mega M4s to będzie mój drugi start
150 Józef Kamiński Częstochowa Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i
151 Oskar Kamiński Częstochowa Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i
152 Kinga Kamińska Częstochowa Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1i
153 LUDWIK STANOSSEK KLUCZBORK Mini (73km) Mini M5s
154 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team Giga (219km) Giga M2s
155 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS Uznam Świnioujscie Mini (73km) Mini M7s Cuję się dobrzy i lubię to zabawe.
156 Marek Gawron Bełchatów WARACH- ROWERY Giga (219km) Giga M5s Trzeci start na dystansie Giga. Cel poprawić wynik, dobrze się bawić, choć lekko nie będzie.
157 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA Mini (73km) Mini M4s
158 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC Mini (73km) Mini M3s Cel na ten rok: Dojechać i najlepiej z lepszym czasem niż w ubiegłym :)
159 STANISLAW szczesny krzepice Giga (219km) Giga M5s
160 Andrzej Staszak Września Giga (219km) Giga M6s
161 Ireneusz Biskupski Końskie Mini (73km) Mini M6s Jest to mój drugi maraton
162 Karol Konikowski Łódź Rodzinny (18km) Rodz M3i
163 Anna Konikowska Łódź Rodzinny (18km) Rodz K3i
164 Antoni Konikowski Łódź Rodzinny (18km) Rodz M1i
165 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinny (18km) Rodz M1i
166 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Runners Team Mini (73km) Mini M6i
167 Rafał Szymczak Łódź Mocni w Duchu zabiegani Mini (73km) Mini M3s debiut żółtodzioba ;)
168 Andrzej Puchała Zgierz Mocni w Duchu zabiegani Mini (73km) Mini M3s debiut żółtodzioba :D
169 Mariusz Staszak Śrem Giga (219km) Giga M5s
170 Tomasz Czubiniak Skwierzyna Giga (219km) Giga M3s
171 Mariusz Cała Bukowiec Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km) Mini M4s
172 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM Mini (73km) Mini M5s
173 Marek Majcher Bukowiec Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km) Mini M5s
174 Jarosław Lenart Lenart Łódź Mega (146km) Mega M4s
175 Wojciech Łuszcz Łuszcz Legionowo 1959 Giga (219km) Giga M5i
176 Ewa Gapińska Szczecin szczecin na rowerach Mega (146km) Mega K5s
177 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i
178 Elwira Gapińska Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz K2s
179 Jakub (nadpłata 30pln) Toczek (nadpłata 30pln) Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M2i
180 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Mega (146km) Mega M5s
181 Iwona Kozubek Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i Chcę jechać w grupie z Maciejem Kozubek, Juliuszem Kraska, Natalią Kraska, Dorotą Kraska.
182 Maciej Kozubek Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i Chcę jechać w grupie z Iwoną Kozubek, Juliuszem Kraska, Natalią Kraska, Dorotą Kraska.
183 Adam Jaros Jelenia Góra Mega (146km) Mega M3s
184 Michał Tomaszewicz Lubin Copper Miners Mini (73km) Mini M3s
185 KRZYSZTOF ZARUDZKI DĄBROWA WIELKA Mini (73km) Mini M3i
186 Andrzej Gierusz Wrocław T&J Mini (73km) Mini M5s
187 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń Mini (73km) Mini M6i
188 Krzysztof Sell Lubin Cooper Miners Mini (73km) Mini M3s Drugi start - tym razem na szosie :-)
189 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. Mini (73km) Mini M5s
190 Tadeusz Cudo Marklowice S.K.Ś Mini (73km) Mini M5s To mój drugi start w Łasku
191 Paweł Similak Sieradz Mini (73km) Mini M3s
192 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Giga (219km) Giga M4i
193 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT Mini (73km) Mini K6s
194 Anna Karwot Sieradz Pobiegani Mini (73km) Mini K3s Aktywna mama☺
195 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Mini (73km) Mini M3s
196 Paweł Burski Łódź Mega (146km) Mega M4s
197 Szymon Komor Sulmierzyce Mini (73km) Mini M2s
198 Dariusz Limiera Pabianice Drużyna Li! Mini (73km) Mini M5i
199 Iwona Limiera Pabianice Drużna Li! Mini (73km) Mini K5i
200 Katarzyna Adamowicz Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Mini (73km) Mini K4i :)
201 Piotr Proszowski Proszowski Poraj PTTK Myszków Mini (73km) Mini M4i
202 Mieczysław Adamowicz Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Mini (73km) Mini M7s
203 Remigiusz Szablewski Bielsko-Biała Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Bielsko-Biała Mega (146km) Mega M6s Dwa razy w MINI,teraz chcę zaliczyć MEGA
204 Zbigniew Heleniarz Heleniarz Police Góral Police Mega (146km) Mega M3s
205 Marcin Kuźniar Łódź Mini (73km) Mini M5s
206 Grzegorz Ciesielski Ciesielski DRUŻBICE Mini (73km) Mini M6s
207 Mieczysław Frankowski Łódź KS Mocne Koło Łódź Mini (73km) Mini M7s
208 ROMAN MACIEJEWSKI PABIANICE PAFANA Mini (73km) Mini M6s
209 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis Mini (73km) Mini M5i
210 Robert Pasternak Włocławek LUMAC WTR Włocławek Giga (219km) Giga M3s
211 Paweł Wika Kryniczno KOPYTO KRYNICZNO Mini (73km) Mini M3s
212 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (146km) Mega M3s
213 Przemysław Gajdziński Łask Mini (73km) Mini M3s
214 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team Mini (73km) Mini M3s
215 Konrad Strzelecki Kamieńsk Tour De Ochocice Mini (73km) Mini M2s tourdeochocice.pl
216 Grzegorz Pietrzak Kłodawa KTR Zamkowi Cykliści Przedecz Mini (73km) Mini M5s
217 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki Mini (73km) Mini M5i
218 Janusz Zabielski Toruń Mini (73km) Mini M6i
219 Adam Rączkowski Włocławek WTR Włoclawek Mega (146km) Mega M1s
220 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (219km) Giga M5i
221 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mega (146km) Mega K5i
222 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (73km) Mini M4s
223 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (73km) Mini K4i
224 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (73km) Mini K3i
225 Józef Lekki Buczkowice Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Mini (73km) Mini M6s
226 JERZY Płaczek Bielsko-Biała Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Mini (73km) Mini M7s
227 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rower Lech Piasecki Giga (219km) Giga M6s
228 Marek Kocięcki Zgierz Mini (73km) Mini M3s
229 Dominik Dwornik Radłów ZST ZAP Ostrów Wielkopolski Mega (146km) Mega M1s
230 Robert Lewera Pabianice TATE & LYLE ACTIVE TEAM Mini (73km) Mini M4i
231 Emil Magnuski Wodzierady Mini (73km) Mini M2s
232 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team Mini (73km) Mini M2s
233 Henryk TORBUS KALISZ TAMA TEAM Mini (73km) Mini M7s
234 Tomasz Kubicki Czestków A Mini (73km) Mini M2i
235 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team Mini (73km) Mini M3i
236 Wojtek Michałek RADOMSKO DARIO TEAM RADOMSKO Giga (219km) Giga M4s Aby dojechać !....xD
237 Krzysztof Wiszowaty Ostrołęka TAMA TEAM Mini (73km) Mini M3s
238 Marek Pieróg Knurów Asseco Active Team Mini (73km) Mini M4s
239 Michał Przybylski Teodory Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i
240 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i
241 Mariusz Kowalewski Łódź Mini (73km) Mini M3i
242 Tomasz Biedrawa Bytom Mini (73km) Mini M3s
243 Rafał Burdyszek Bytom Mini (73km) Mini M4s
244 Adam German Krakow Mini (73km) Mini M6s
245 Krzysztof Spisacki Wrocław Rok Mini (73km) Mini M4s
246 igor zbrzeźniak raszyn Mini (73km) Mini M2s
247 Tomasz Szygenda Slupca SGR Racing Team Mini (73km) Mini M3s
248 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony Giga (219km) Giga M5s
249 Paweł Żebrowski Łódź Mocni w Duchu zabiegani Mini (73km) Mini M3i
250 Marek Szymański Nowgard LKK Nowogard Mega (146km) Mega M6s
251 Maciej Jagusiak Łódź Łódź Running Team Mini (73km) Mini M3s Pan Jagoda na szosowym rowerze :)
252 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ Mini (73km) Mini K5i
253 Piotr Skubiś Lućmierz Mini (73km) Mini M5s startuję po raz 2 lepiej póżno niż wcale
254 Marzanna Siniarska Łask Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i chęć sprawdzenia swoich możliwości; rekreacyjnie przez cały rok: jazda na rowerze; zima: narciarstwo biegowe i zjazdowe;
255 Hubert Balcerski Zgierz Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3i
256 Aleksandra Balcerska Zgierz Rodzinny (18km) Rodz K3i
257 Tymon Balcerski Zgierz Rodzinny (18km) Rodz M1i
258 Agata Balcerska Zgierz Rodzinny (18km) Rodz K1i
259 Rafał Walkowski Szczecin Giga (219km) Giga M6i
260 Robert Krysiak Sieradz Mini (73km) Mini M3s
261 Arkadiusz Szymański Gorczyn Mini (73km) Mini M4s amator
262 Sebastian Rosik Szczecin Mini (73km) Mini M3s
263 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica Mega (146km) Mega K5s
264 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica Giga (219km) Giga M6s
265 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (73km) Mini M4i
266 Grzegorz Orłowski Miechów Omega Miechów Mini (73km) Mini M3s
267 Artur Piedo Radowo Małe Giga (219km) Giga M3s
268 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM Mega (146km) Mega M3i
269 Katarzyna Jocher Radłów Mini (73km) Mini K3s
270 Tomasz Miksa Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M4i Turysta z zacięciem.
271 Małgorzata Maśkiewicz Oborniki Śląskie Oś Racing Team Mini (73km) Mini K3i W Łasku zawsze fajnie jest:)
272 Katarzyna Koczwara Oborniki Śląskie Oś Racing Team Mini (73km) Mini K2i Damy czadu!
273 Krzysztof Jankowski Włocławek Mini (73km) Mini M4s
274 Marian Kołodziejski Dzierzoniow K.S Sobotka Mega (146km) Mega M5s
275 MARIUSZ LIMIERA PABIANICE Li! Mini (73km) Mini M4s 45 letni fascynat sportu rowerowego który woli sport uprawiać niż go oglądać.
276 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście Mega (146km) Mega M5s :)
277 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL Giga (219km) Giga M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: KRIS91.BIKESTATS.PL
278 Józef Jurczak Środa Śląska Maciejewski Cycling Team Mini (73km) Mini M6i
279 Michał Mówiński Łódź Mini (73km) Mini M4s
280 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA Mini (73km) Mini M5s
281 WANDA SMARZEK WIEWIÓRCZYN Mini (73km) Mini K6i
282 BENITA SMARZEK WIEWIÓRCZYN Mini (73km) Mini K4i
283 SERAFIN SMARZEK WIEWIÓRCZYN Mini (73km) Mini M1i
284 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i
285 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1i
286 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i
287 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i
288 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i
289 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i
290 Piotr Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i Prośba o zestawienie naszej rodziny (Barbara Nowicka-Dyśko, Piotr Dyśko, Alicja Dyśko i Michał Dyśko) z rodziną Podlaszewskich (Kinga, Piotr, Jan, Aleksandra i Tomasz)
291 Alicja Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1i
292 Michał Dyśko Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i
293 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Giga (219km) Giga K3s
294 Marcin Kucharek Wieluń Mini (73km) Mini M4s
295 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów Giga (219km) Giga M2s
296 Tomasz Radwański Zduńska Wola Sympatyk Jastrzębi Mini (73km) Mini M4i
297 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team Giga (219km) Giga K4s
298 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Giga (219km) Giga M6s
299 Tomasz Justyński Raszyn Mega (146km) Mega M3s
300 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team Mini (73km) Mini K3s Po raz pierwszy
301 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku Mega (146km) Mega M5s
302 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km) Mini M4s
303 Magdalena Zimniak Leszno Galibier Bikefun Team Mini (73km) Mini K4s
304 Ryszard Stolarek Łask Rodzinny (18km) Rodz M5i
305 Alicja Stolarek Łask Rodzinny (18km) Rodz K5i
306 Jacek Lipowski Pabianice Mini (73km) Mini M5i
307 Iwona Stolarek-Molenda Łask Rodzinny (18km) Rodz K3i
308 Anna Lipowska Pabianice Mini (73km) Mini K2i
309 Magdalena Lipowska Pabianice Mini (73km) Mini K5i
310 Martyna Molenda Łask Rodzinny (18km) Rodz K1i pojadę u dziadka w koszyku :)
311 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4s Drugi raz w życiu, pierwszy raz w Łasku
312 Mieczysław Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M6s
313 Leszek Kołacki Śrem Kolacki TEAM Mini (73km) Mini M5s
314 Maciek Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i rower to jest ... to
315 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski Mini (73km) Mini M6i
316 Piotr Skwarnecki TUSZYN Mini (73km) Mini M4s
317 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe Mega (146km) Mega M5s
318 Konrad Kołodziejski Kraków Mini (73km) Mini M2s
319 Andrzej Kołodziejski Inowrocław Mini (73km) Mini M5s
320 Agnieszka Jaksa Pabianice Mini (73km) Mini K3s
321 Arkadiusz Sacewicz Pabianice Mini (73km) Mini M3s
322 Tomasz Osieja Pabianice Pabianicka Grupa Rowerowa - PGR Mini (73km) Mini M4i
323 leslaw komisaruk wroclaw wroclaw Mini (73km) Mini M5s kolarstwo jest pekne
324 Jarosław Ladorucki Toruń TTC Beretta Mini (73km) Mini M4s
325 Michał Tomczak Zgierz Mini (73km) Mini M3s
326 Piotr Julkowski Silno Mini (73km) Mini M3s
327 Marek Gos Bełchatów Mini (73km) Mini M5s Niezmordowany , Niezwyciężony. Małe jest piękne.
328 Marcin Orzechowski ŁÓDŹ RAGGABOMBA Mega (146km) Mega M3s wąchaj dymek!
329 Grzegorz Maciej Górazda Radomsko Dario Team Radomsko Mega (146km) Mega M5s Jeżdżę trochę rowerkiem i chciałem się sprawdzić na takiej fajnej imprezie :)
330 Błażej Redko Łódź RAGGABOMBA Mini (73km) Mini M3s
331 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Maciejewski Cyckling Team Mini (73km) Mini M4i
332 Józef Misiak Miękinia Maciejewski Cyckling Team Mini (73km) Mini M7s
333 Przemysław Tarzyński wloclawek Mini (73km) Mini M4s
334 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Mega (146km) Mega M4s
335 Wojciech Kubacki Wilczyn Mini (73km) Mini M3s
336 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW Mini (73km) Mini M3s
337 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz Giga (219km) Giga M5i
338 Michał Słota Miechów Omega Miechów Mega (146km) Mega M2s
339 Tadeusz Kuczera Jankowice Mega (146km) Mega M6i
340 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team Mini (73km) Mini M3i
341 Zbigniew Bartosik Pabianice SelectStar Mini (73km) Mini M3s
342 Wiktor Oleszczak Wydrzyn Mini (73km) Mini M3s
343 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI Mega (146km) Mega M5i
344 CEZARY KWIATKOWSKI Włocławek LUMAC WTR WLOCLAWEK Mega (146km) Mega M5s
345 TOMASZ SOBCZAK Brześć Kujawski LUMAC WTR WLOCLAWEK Mega (146km) Mega M4s
346 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa Mini (73km) Mini M1s
347 Grzegorz Czechowicz Błaszki KTK Kalisz Mega (146km) Mega M5s
348 Robert Kobus-Puchała Koluszki Mocni w Duchu Zabiegani Mini (73km) Mini M4s debiut
349 Jarosław Wolski Zelów Mini (73km) Mini M4s
350 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team Mini (73km) Mini M1s
351 Mateusz Wolski Zelów Mini (73km) Mini M1s
352 Patryk Wolski Zelów Mini (73km) Mini M1s
353 Adam Borowski Inowrocław ACTIVEXTREME Mega (146km) Mega M3s
354 Arkadiusz Larczyński Bełchatów Mega (146km) Mega M4s
355 ELŻBIETA SUDRA Pabianice Sudra Team Rodzinny (18km) Rodz K7i Z mężem będzie rażniej.
356 Czesław Sudra Pabianice Team Sudra Rodzinny PLUS (36km) Rodz M7s 7x z Jastrzębiami Łaskimi. Tym razem z Żoną.
357 Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M4s
358 Andrzej Mara Łask Amator Mini (73km) Mini M6s
359 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Mini (73km) Mini K4s
360 Tomasz Drężek Sulejówek - Mini (73km) Mini M3s Jest to dla mnie drugi maraton na rowerze szosowym. Jestem typowym amatorem, który jeździ dla przyjemności.
361 Marek Hojak Kalisz 29Rebel Mega (146km) Mega M4s JESTEM DOBRY
362 Ewa Stachowiak Zabrze Mini (73km) Mini K2i
363 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR RACING TEAM Mini (73km) Mini M4s
364 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team Mini (73km) Mini M3i
365 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE Mini (73km) Mini M7s W tym super - Supermaratonie startuję 4 raz.
366 Adam Antoni Janczura Łódź Mini (73km) Mini M3s
367 Grzegorz Czerwinski Łódź RAGGABOMBA Mega (146km) Mega M3s
368 JUSTYNA CZERWIŃSKA ŁÓDŹ RAGGABOMBA Mini (73km) Mini K3s
369 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM Mega (146km) Mega M4i
370 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team Mini (73km) Mini M4s
371 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM Mega (146km) Mega M3i
372 Gabriel Kubacki Wilczyn SGR Racing Team Mini (73km) Mini M6s
373 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road Giga (219km) Giga M3s Obrońca tytułu sprzed roku. ;)
374 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (73km) Mini K5i
375 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mega (146km) Mega M5s
376 Agnieszka Orzechowski Łódź RAGGABOMBA Mini (73km) Mini K3s
377 Piotr Górniak Częstochowa K2Win Magazyn Rowerowy Eska Team Mega (146km) Mega M4s
378 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team Mini (73km) Mini M3s
379 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM Mega (146km) Mega M3s
380 Mateusz Danielski Rokietnica Proktor Adventure Team Mega (146km) Mega M3s
381 Marek Rosiak Ksawerów Mini (73km) Mini M6s
382 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Giga (219km) Giga K5s
383 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) Mini M3i
384 Mateusz Łopuszyński Łódź Mini (73km) Mini M3s
385 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM Mini (73km) Mini M5s
386 CZESŁAW MOTYL JELCZ LASKOWICE RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM Mini (73km) Mini M6s
387 Cezary Maj Tuszyn Mini (73km) Mini M3s
388 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR INTERKOL Mini (73km) Mini M4s
389 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz Team Międzyrzecz Mini (73km) Mini M5i
390 Ryszard Głowacki Brudnice Giga (219km) Giga M6s
391 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K1i Pierwszy raz w życiu z rodziną
392 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz M1i Razem z rodziną spróbuję szczęścia
393 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K1i W drużynie raźniej...
394 Janek Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s Powoli się wkręcam...
395 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo Mega (146km) Mega M6s
396 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team Mini (73km) Mini M5s
397 Dominik Kmiecik Piątkowisko Mini (73km) Mini M3s
398 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba Mini (73km) Mini M3s
399 Zbigniew Faryś Czestków B Mini (73km) Mini M5s
400 Tomasz Salachna Pyskowice Mega (146km) Mega M4s
401 Bartłomiej Ochman Gliwice Mega (146km) Mega M4s
402 maciej snopczyński sieradz Mini (73km) Mini M4s kolarstwo uprawiam od 2 lat , to mój debiut... ścigam się pierwszy raz
403 Leszek Olender RADOMSKO FLUO-TEAM Giga (219km) Giga M3s Jadę bo kolega nalega :P
404 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ Mini (73km) Mini M4i
405 Jolanta Zywert Zagórów Mini (73km) Mini K3s
406 Krzysztof Misztela Wielun Wielun Mini (73km) Mini M4s
407 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4s Mariusz i już :-)
408 Piotr Kołacki Śrem Kolacki TEAM Mini (73km) Mini M1s
409 Bernadeta Tomaszek Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS Mega (146km) Mega K4s
410 Marcin Kosoń Kraków Lacho Team Mega (146km) Mega M4s
411 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Mini (73km) Mini M6s
412 Hubert Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s
413 Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3s
414 Daniel Lindner Opatówek Mega (146km) Mega M4s
415 Sławomir Wągrowski Wolica Mega (146km) Mega M4s
416 Tadeusz Hołubicki Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km) Mini M6s
417 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team Mini (73km) Mini M6s
418 MARIUSZ SZYC KALISZ Mega (146km) Mega M5s
419 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM Mega (146km) Mega M4s
420 Henryk REK Lodz KS Mocne Kolo Mini (73km) Mini M6s
421 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz Mini (73km) Mini M6i
422 Paulina świegocka łask Rodzinny PLUS (36km) Rodz K3s
423 Filip Świegocki łask Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s
424 Arkadiusz Pałubski Bełchatów Warach-Rowery Mini (73km) Mini M3s
425 MAŁGORZATA MOLKA SIERADZ TAMA TEAM Mini (73km) Mini K5i
426 MONIKA OSICKA SIERADZ TAMA TEAM Mini (73km) Mini K3i Jestem osobą lubiącą przebywać na świeżym powietrzu. Mimo nadwagi lubię jadę na rowerze oraz zajęcia fitness na kóre uczęszczam 4 razy w tygodniu.
427 KAROLINA MOLKA SIERADZ TAMA TEAM Mini (73km) Mini K3i
428 AGATA JARACZ ZDUŃSKA WOLA TAMA TEAM Mini (73km) Mini K3i
429 Paweł Bartosik Łask ŁBTSW Mini (73km) Mini M4s -
430 Anna Zielińska Łódź TEAM BIKLE SPEDIMEX693 Rodzinny PLUS (36km) Rodz K5i
431 Andrzej Wróbel Łódź TEAM BIKLE SPEDIMEX Rodzinny PLUS (36km) Rodz M6i
432 Zbigniew Szczęsny Sobótka Rawex Energie Saving Mini (73km) Mini M6s
433 Dorota Zalasa Łódź Spedimex Rodzinny (18km) Rodz K4i
434 Amelia Zalasa Łódź Spedimex Rodzinny (18km) Rodz K1i
435 Jan Kozak Nysa Nysa-GTC Gracze Mini (73km) Mini M6i
436 Adrian Ćwirko Trzebnica Mini (73km) Mini M2s
437 Zenon Witkowski Świdnik nie zrzeszony Giga (219km) Giga M4s
438 Patryk Śniegula Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km) Mini M1s
439 ŁUKASZ KORCZYŃSKI Łódź Rearviz Polska Mini (73km) Mini M3i www.rearviz.pl www.facebook.com/Rearviz.Polska
440 Piotr Sućko Poznań FUNCLUB Biuro Podróży Mini (73km) Mini M4s wesoły gość :)
441 Daniel Jagodzinski łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s
442 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek Mega (146km) Mega K5s
443 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com Mini (73km) Mini M2i ;) SIU__
444 BARTOSZ LANDOS SIERADZ Mini (73km) Mini M3i Debiut :-)
445 Piotr Przybylski Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Mega M3s Cel? Znany!
446 DAMIAN PIĄTEK SIERADZ BENNNYYYY Mini (73km) Mini M2s Kocham Wiesie
447 Przemysław Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Mega (146km) Mega M3s
448 Tadeusz Habaj Zabrze Giga (219km) Giga M6s
449 Dariusz Siewier Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mini (73km) Mini M5s
450 Arkadiusz Szafran Zelów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Mega M3s Debiut!
451 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Mini (73km) Mini K4i
452 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz M6i
453 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K7i
454 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz M1i
455 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz M1i
456 Adam Markiewicz Wrocław RAWEX ENERGY SAVING Mini (73km) Mini M3s
457 Anna Koseska Parzniew AM Cycling Mega (146km) Mega K3s
458 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Giga (219km) Giga M2s
459 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba Mini (73km) Mini M3s
460 Tomasz Gumulak Bytom Mini (73km) Mini M3s Drugi raz na maratonie.
461 Sylwia Gajdka Pabianice PTC Alpina Pabianice Mini (73km) Mini K2s
462 Dominik Kowalewski Łódź Szakale Bałut Łódź Rodzinny (18km) Rodz M4i
463 Mateusz Kowalewski Łódź Szakale Bałut Łódź Rodzinny (18km) Rodz M1i
464 Małgorzata Kowalewska Łódź Szakale Bałut Łódź Rodzinny (18km) Rodz K1i
465 Ryszard Rogodziński Łódź Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km) Mini M6s
466 Slawomir Ratalewski Tomaszow mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Giga (219km) Giga M4s
467 ARKADIUSZ MATUSZEK PABIANICE PTC Pabianice Mini (73km) Mini M3s Jestem pozytywnie zakręcony na punkcie rowerów. Moim konikiem jest MTB ale i na szosę mogę pojeździć. Pozdrawiam
468 Mariusz Depczyński Łódź Team Bikle Spedimex Mini (73km) Mini M3i
469 Dagmara Depczyńska Łódź Team Bikle Spedimex Mini (73km) Mini K2i
470 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno Mega (146km) Mega M3s
471 Andrzej Wawrzyniak ŁÓDŻ Mini (73km) Mini M7s To mój drugi start w Łasku.
472 Filip Kraska Łódź Mini (73km) Mini M3s To moje wyzwanie...
473 Rafał Helbik Pabianice PGR Pabianice Mini (73km) Mini M3s
474 Jarek Zintek Warszawa Klub Wysokogórski Warszawa Mini (73km) Mini M5i Jest ciężko, ale napieram.
475 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini K4i
476 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M1s
477 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K4i
478 Wiktor Olejnk Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz M4i
479 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K1i
480 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K1i
481 Bogumiła Matusiak Pabianice Pabianicka Grupa Rowerowa (PGR) Mini (73km) Mini K4s Od niedawna poznaję smak kolarstwa na nowo.Obecnie trenuję z PGR, gdzie poznałam niesamowicie pozytywnie "zakręconych" ludzi. Będę ich reprezentować na maratonie w Łasku.Serdeczne podziękowania dla pana Pawła Cichego za zaproszenie.Do zobaczenia i "połamania kół" dla wszystkich uczestników.
482 Łukasz Kołodziejczyk Konstantynów Łódzki Mini (73km) Mini M3s Rowerzysta amator hobbista. Druga przygoda z "Supermaratonem Jastrzębi", pierwszą bardzo miło wspominam, tym razem jednak będzie to przygoda na typowo szosowym sprzęcie.
483 Grzegorz Napiórkowski Piotrków Trybunalski Mini (73km) Mini M4i pierwszy start
484 Agata Zintek Warszawa Klub Wysokogórski Warszawa Mini (73km) Mini K4i
485 Zbigniew Toboła Sieradz Mini (73km) Mini M7s
486 DAWID WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinny PLUS (36km) Rodz M2s
487 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i
488 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinny (18km) Rodz K3i
489 Anastazja Lasota Gomulin-Kolonia Rodzinny (18km) Rodz K4i Proszę o start w jednej grupie z Barbarą Baczyńską
490 Jakub Lasota Gomulin-Kolonia Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s
491 Sebastian Pietrzak Łask Rajsport Mini (73km) Mini M1s
492 Krzysztof Jakubczyk Moszczenica Piotrkowskie Kolarstwo Mini (73km) Mini M2s
493 Piotr Włochacz Sieradz Mini (73km) Mini M3s Jadę swobodnie z góry na rowerze, jestem rozpalony , czuję się jak zwierze .... :)
494 Zbigniew Włochacz Sieradz Mini (73km) Mini M6i
495 Jakub Adamiak Wiechutki Mini (73km) Mini M1i
496 Jan Czapliński Oleśnica Maciejewski Cyckling Team Mini (73km) Mini M6s
497 Ernest Adamczyk Zduńska Wola Mini (73km) Mini M4s We wrześniu 2016r. kupiłem rower szosowy i tak zaczęła się moja przygoda z kolarstwem szosowym.
498 Ireneusz Patyk Miechów OMEGA Miechów Mini (73km) Mini M4s
499 marek kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Mega (146km) Mega M4s
500 Tomasz Jacuniak Bełchatów Warach-Rowery Mini (73km) Mini M3s
501 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Mini (73km) Mini M4s
502 Paweł Franz Wolsztyn KKFP Mini (73km) Mini M3s
503 Józef Dominiak Żychlin Mini (73km) Mini M6s Oldboy Żychlin
504 Marcin Bednarek Łask Rodzinny (18km) Rodz M3i
505 Jan Bednarek Łask Rodzinny (18km) Rodz M3i
506 Katarzyna Kaczyńska-Bednarek Łask Rodzinny (18km) Rodz M3i
507 Artur Gonera Szczecin Mini (73km) Mini M4s
508 Krzysztof Dębski Łask Mini (73km) Mini M3s
509 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Giga (219km) Giga M4s górnik
510 Mariusz Ochałek Katowice Mega (146km) Mega M2s
511 Robert Mila Kłodawa roger Mega (146km) Mega M4s
512 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica Mini (73km) Mini K6i
513 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Mega (146km) Mega K4i 20PLN do dopłaty w biurze zawodów
514 Jan Raszewski Warszawa Ścieżka Biegowa Pole Mokotowskie Mega (146km) Mega M6s Dziadek daje radę!
515 zdzisław prochoń piotrków tryb Rogelli Rodzinny (18km) Rodz M5s
516 Agnieszka Pawlaczek Prusice Mini (73km) Mini K3i
517 Krzysztof Ignaszewski Kleczew SGR Racing Team Mini (73km) Mini M4s
518 Marian Boruń Buczek niezrzeszony Mini (73km) Mini M6s 5 maraton łaskowski
519 Rafał Drynda Krzepice KB Florian Zajączki Drugie Mini (73km) Mini M3s
520 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K3i
521 Aleksandra Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K1i
522 Michał Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz M3i
523 Patryk Banach Wolsztyn KKFP Mini (73km) Mini M2s
524 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . Giga (219km) Giga M5s
525 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM Mini (73km) Mini M4s
526 Tomasz Nowak Łódź bez przynależności Mini (73km) Mini M5s
527 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK/BCTP Bełchatów Mega (146km) Mega M3s
528 Jerzy Cibor Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (73km) Mini M4i
529 Paweł Tomczak Głowno Tomczak Team Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i Jadę z Łucją na kole :)
530 Łucja Tomczak Głowno Tomczak Team Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1i Jadę na kole Taty :)
531 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Mini (73km) Mini M5s
532 Sylwester Wojciechowski Warta Firma Mega (146km) Mega M4s
533 Rafał Skowroński Wrocław Mega (146km) Mega M3s
534 Gerard Skalski Trzebnica Movistar Mega (146km) Mega M5s
535 Krzysztof Teda Bełchatów Warach Rowery Mini (73km) Mini M5s
536 Andrzej Waga Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3i
537 Stanisław Waga Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i
538 Joanna Waga Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz K3i
539 Agnieszka Mielcarek Poznań Giga (219km) Giga K2s
540 LAURA SZCZEPAŃSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K3s
541 ADAM SZCZEPAŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3s
542 KAJETAN SZCZEPAŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s
543 SEBASTIAN KOWALSKI CZESTKÓW Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3s
544 TOMASZ ŻAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4s
545 ANETA SADZIŃSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K3s
546 PRZEMEK SADZIŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3s
547 JULIA SADZIŃSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1s
548 MAGDA MARCISIAK ZDUŃSKA WOLA Rodzinny PLUS (36km) Rodz K3s GRUPA STARTOWA Z LAURĄ KAJETANEM ADAMEM SZCZEPAŃSKIMI ,,,, SEBASTIANEM KOWALSKIM ...TOMASZEM ŻAKIEM .... ANETĄ PRZEMKIEM JULIĄ SADZIŃSKIMI ,,,,,
549 JULIA MARCISIAK ZDUŃSKA WOLA Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1s GRUPA STARTOWA Z LAURĄ KAJETANEM ADAMEM SZCZEPAŃSKIMI ,,,, SEBASTIANEM KOWALSKIM ...TOMASZEM ŻAKIEM .... ANETĄ PRZEMKIEM JULIĄ SADZIŃSKIMI ,,,,, MAGDĄ MARCISIAK..
550 JAN PAWŁOWSKI ZDUŃSKA WOLA Rodzinny PLUS (36km) Rodz M6s GRUPA STARTOWA Z LAURĄ KAJETANEM ADAMEM SZCZEPAŃSKIMI ,,,, SEBASTIANEM KOWALSKIM ...TOMASZEM ŻAKIEM .... ANETĄ PRZEMKIEM JULIĄ SADZIŃSKIMI ,,,,, MAGDĄ JULIA MARCISIAK..
551 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs Mini (73km) Mini M2s Gira podaje :)
552 Olga Stęsik Wolsztyn KKFP Mini (73km) Mini K2s
553 paweł jagdzinski łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3s
554 Angela Salata Komorówko Rodzinny (18km) Rodz K2s Pierwszy wyścig w życiu ale dam z siebie wszystko :D
555 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Mini (73km) Mini M5s
556 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba Mini (73km) Mini M4s
557 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager Mini (73km) Mini M6s
558 Marcin Gryszkalis Łódź Mini (73km) Mini M3s
559 waldemar piątek sieradz rajsport active Mini (73km) Mini M4s
560 piotr chmielewski STARGARD Giga (219km) Giga M4s
561 Wiktor Łagunionok Łódź Asseco Active Team Mini (73km) Mini M3i
562 Sławomir Lewandowski Dąbrowa / Poznań Spedimex Bike Team Mini (73km) Mini M3i
563 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Mega (146km) Mega M6s
564 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Mini (73km) Mini M2s
565 Jakub Grudziński Zabrze Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3i Rodzina z Bogdanem i Bożeną Grudzińskimi
566 Bożena Grudzińska Zabrze Rodzinny PLUS (36km) Rodz K6i Rodzina z Bogdanem i Jakubem Grudzińskimi
567 Bogdan Grudziński Zabrze Rodzinny PLUS (36km) Rodz M6i Rodzina z Bożeną i Jakubem Grudzińskimi
568 Andrzej Wewiorski Wrocław Mega (146km) Mega M6i
569 Joanna Bazan-Szymańska ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i
570 JAKUB SZYMAŃSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
571 JAGODA ROJEWSKA ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1i PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
572 LESZEK ROJEWSKI ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
573 ZBIGNIEW SZCZEPANIAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4i PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
574 KATARZYNA SZCZEPANIAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i PROSZĘ O GRUPĘ STARTOWĄ Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
575 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
576 LENA ŚNIEG ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
577 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
578 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin Mini (73km) Mini K5i
579 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin Mini (73km) Mini M2i
580 Roland Listner Berlin Mini (73km) Mini M7s
581 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (146km) Mega M5i Jadę dla przyjemności
582 Bartłomiej Kaźmierczak Łódź Mini (73km) Mini M3s
583 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków Giga (219km) Giga M5s W maratonach rowerowych jeżdże od 2011 roku. To mi pomaga budować kondycje przy wspinaniu i wyprawach górskich. Przynależe do Klubu Wysokogórskiego Kraków (PZA), ale mieszkam w Gdyni.
584 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Giga (219km) Giga M4s
585 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km) Mini K5s
586 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Mega (146km) Mega M4s
587 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team Giga (219km) Giga M5s
588 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP Mini (73km) Mini M4s
589 Łukasz Warzocha Łask Mini (73km) Mini M3i
590 Rafał Wawrzkiewicz Belęcin KKFP Mini (73km) Mini M2s
591 MARCIN CHMIELEWSKI Poznań PROTYM REACING TEAM Mini (73km) Mini M3s
592 Zuzanna Adamiak Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (18km) Rodz K1i pierwszy raz ale nie ostatni;-)
593 WŁODEK KOT ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4s START Z RODZINA SZCZEPAŃSKICH ADAM LAURA KAJETAN , SADZIŃSCY ANETA PRZEMEK JULIA , TOMEK ŻAK , SEBASTIAN KOWALSKI , MAGDA I JULIA MARCISIAK, JAN PAWŁOWSKI
594 BARTEK KOT ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s START Z RODZINA SZCZEPAŃSKICH ADAM LAURA KAJETAN , SADZIŃSCY ANETA PRZEMEK JULIA , TOMEK ŻAK , SEBASTIAN KOWALSKI , MAGDA I JULIA MARCISIAK, JAN PAWŁOWSKI , WŁODEK KOT
595 JAKUB KOT ŁASK Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s START Z RODZINA SZCZEPAŃSKICH ADAM LAURA KAJETAN , SADZIŃSCY ANETA PRZEMEK JULIA , TOMEK ŻAK , SEBASTIAN KOWALSKI , MAGDA I JULIA MARCISIAK, JAN PAWŁOWSKI , WŁODEK BARTEK KOT
596 RADOSŁAW KORCZYŃSKI WARSZAWA Rodzinny (18km) Rodz M3i
597 OLIWIER KORCZYŃSKI WARSZAWA Rodzinny (18km) Rodz M3i Będę uczestniczył wspólnie z tatą, Radosławem Korczyńskim
598 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST Mini (73km) Mini M4s
599 Jacek Łuczkiewicz Wilkszyn Rycerze Rolanda Maciejewski Team Mini (73km) Mini M4s
600 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active Giga (219km) Giga M4s
601 Karolina Perzanowska Łódź Bodyicoach.cycling.team Mini (73km) Mini K2s
602 Michał Gawrysiak Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Mega (146km) Mega M3s
603 Beata Hańce Łódź Rodzinny (18km) Rodz K2s
604 Sławomir Szmajda Łódź Rodzinny PLUS (36km) Rodz M3s
605 Rafał Owczarek Łódź PTC Pabianice Giga (219km) Giga M3s
606 Norbert Krakowiak Łask Mini (73km) Mini M2s Proszę o umieszczenie w grupie startowej z Szymonem Błasikiem z Jastrzębii Łaskich :)
607 Artur Biernacki Pabianice Mini (73km) Mini M2s
608 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Mini (73km) Mini K2s
609 Ferdynand Malak Leszno Giga (219km) Giga M6s
610 Ireneusz Piasecki Czempiń Mini (73km) Mini M7i
611 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Giga (219km) Giga M6s
612 MARIUSZ KRYŚ BUK BUKOWSKI KLUB BIEGACZA Mini (73km) Mini M4s
613 Maciej Nałęcz Wrocław Rawex Energy Saving Mini (73km) Mini M2s
614 Tytus Czartoryski Morzecin Maly Szerszenie Trzebnica Giga (219km) Giga M7s Kolejny raz w gościnnym Lasku. Łysy brunet o siwych włosach
615 Marek Błoch Huta Dłutowska Mini (73km) Mini M4s
616 Mariusz Kuźniak Łask Mini (73km) Mini M4i
617 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50 upat Mini (73km) Mini M6s
618 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn Mega (146km) Mega M4s
619 Piotr Modzelewski Łódź Mini (73km) Mini M3i
620 Kamil Orłowski Łóź Omega Miechów Rodzinny (18km) Rodz M3s
621 Ewa Orłowska Łódź Rodzinny (18km) Rodz K4i
622 Szymon Orłowski Łódź Rodzinny (18km) Rodz M1i
623 Bogusław Nowak Wieluń -Ruda niezrzeszony Mini (73km) Mini M5s uczestniczę w tym wyścigu od pierwszej edycji
624 Henryk Bętlewski Słupsk szukam klubu Giga (219km) Giga M5s
625 MARIAN WIEWIÓR TRZEBNICA ELMAR TEAM Mini (73km) Mini M3s
626 Marzena Ratajczyk Zduńska Wola brak Mini (73km) Mini K4s
627 Artur Kostrzewski Dobroń Łódź Running Team Mini (73km) Mini M3s Jadę z Jagoda :-)
628 slawomir dyderski zagrodniki piotrkowskie kolarstwo szosowe Mini (73km) Mini M4i
629 Lukasz Belka warszawa Rodzinny (18km) Rodz M3s Od dawna jezdze na rowerze. Teraz chce zarazic tym sportem moje dzieci :-)
630 Bartłomiej Pilsyk bielsko-biała go sport ak-sped team BTCBB Mini (73km) Mini M3s
631 Tomasz Łoński Bełchatów Warach - Rowery Giga (219km) Giga M2s
632 Jakub Jasiński Andrespol Pasjonaci kolarstwa Andrespol Mini (73km) Mini M3s
633 Michał Wasilewski Łódź Mini (73km) Mini M1s
634 Maciej Nowak Leszno STREFASPORTU.PL MW INWEST TEAM Mini (73km) Mini M3s
635 Marian Stanisław Sobieraj Łask Turysta Rodzinny PLUS (36km) Rodz M6i Rodzinny Plus wraz z wnukiem - Paluch Michał . Proszę o start w jednej grupie
636 Michał Paluch Łask Amator Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1i Proszę o start w grupie z dziadkiem : Marian Stanisław Sobieraj
637 Malgorzata Kocik Trzebnica Szerszenie trzebnica Mini (73km) Mini K5s
638 Bronislaw Kocik Trzebnica Szerszenie trzebnica Mini (73km) Mini M5s
639 Agnieszka Błoch Huta Dłutowska BLOCHS Rodzinny (18km) Rodz K4s Drużyna BLOCHS - Agnieszka, Franciszek, Marcelina, Maria
640 Franciszek Błoch Huta Dłutowska Rodzinny (18km) Rodz M1s
641 Marcelina Błoch Huta Dłutowska Rodzinny (18km) Rodz K1s
642 Maria Błoch Huta Dłutowska Rodzinny (18km) Rodz K1s
643 Sławomir Chwirot Opalenica Brak Giga (219km) Giga M5s
644 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Mini (73km) Mini M3i Jeżdżę dla zabawy.:)
645 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera/M-Tronic Mini (73km) Mini M5i
646 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Mini M4s
647 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard Mini (73km) Mini M4i
648 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy.pl Mega (146km) Mega M3s
649 Krzysztof Maksimczyk Gryfice K.R. GRYFLAND GRYFICE Mini (73km) Mini M4i
650 Agnieszka Sudra-Biernacka Pabianice Sudra Team Rodzinny (18km) Rodz M4s Uczestniczę w Jastrzębiach Łaskich od początku- Jadę z rodzinnym gronie Sudra Team
651 Miłosz Krupka Łódź mezzoFOURte.pl Mini (73km) Mini M3s
652 Krzysztof Kreczetowski Wschowa Strefasportu Mw Inwest Mini (73km) Mini M3s
653 Sławomir Forberger Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA Mega (146km) Mega M3i
654 MIROSŁAW MITURSKI Trzebnica KSS SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km) Mini M6i
655 Piotr Sokół Łódź ŁKW Rodzinny (18km) Rodz M3i
656 HANNA SOKÓŁ Łódź Rodzinny (18km) Rodz K1i
657 Bogusz Krzyżanowski Wolsztyn KKFP wolsztyn Rodzinny PLUS (36km) Rodz M1s
658 Dariusz Lewandowski Wągrowiec Merx Team Wągrowiec Mini (73km) Mini M4s Proszę o grupę startową z Remigiuszem Łączką.
659 Tomasz Kowalonek Rakoniewice Wolsztyn KKFP Rodzinny PLUS (36km) Rodz M4s Opiekun
660 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (146km) Mega M4i
661 BOGUSŁAW ZIELIŃSKI BROCHOCIN KKS TRZEBNICA Mini (73km) Mini M6s
662 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN Mini (73km) Mini M3s
663 Ryszard Michta Środa Śląska 50upAT Mini (73km) Mini M6s
664 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol Mini (73km) Mini M4s
665 Artur Pierzyński Bełchatów Warach-Rowery Mini (73km) Mini M3s
666 Remigiusz Łączka Wągrowiec MERX Team Wągrowiec Mini (73km) Mini M4s Proszę o przydzielenie mnie do grupy z Dariuszem Lewandowskim z Wągrowca. Dzięki :)
667 Mikołaj Lipowski Łask Fujitsu Łódź Team Mini (73km) Mini M2s
668 Maciej Kałużyński Łódź Mega (146km) Mega M3s
669 Robert Ślipek Sieradz Mini (73km) Mini M4s
670 Krzysztof Kozłowski Ozorków K.S Celironman Rodzinny (18km) Rodz M3s
671 Justyna Kulczycka-Krysiak Dobroń Rodzinny (18km) Rodz K3s Uwielbiam z rodziną aktywnie spędzać wolny czas.
672 Weronika Krysiak Dobroń Rodzinny (18km) Rodz K3s
673 Piotr Krysiak Dobroń Rodzinny (18km) Rodz M3s Zakręcony na punkcie sportu.
674 Zofia Krysiak Dobroń Rodzinny (18km) Rodz M1s
675 KATARZYNA KOWALONEK RAKONIEWICE KKFP Rodzinny PLUS (36km) Rodz K4s OPIEKUN
676 MARTYNA KOWALONEK RAKONIEWICE KKFP Rodzinny PLUS (36km) Rodz K1s
677 Wiesław Galas Wrocław Mini (73km) Mini M5s
678 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Mega M4s Po zwycięstwo!
679 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice TS RAWEX ENERGY SAVING Mini (73km) Mini M2s
680 Alicja Belka warszawa Rodzinny (18km) Rodz K1s Jade z Tatą Łukaszem Belka w foteliku. Moja data urodzenia to 20.08.2015 r. Mama kibicuje z bratem na mecie :-)
681 Tomasz Rykała Pabianice Mega (146km) Mega M5s
682 Małgorzata Majewska Łódź Mega (146km) Mega K3s
683 Mateusz Parański Legnica OLAWS ZŁOTORYJA Mini (73km) Mini M2i
684 Piotr Wasilewski Szczerców Mini (73km) Mini M3s
685 Andrzej Tarka Wygiełzów Bieging Team Zelów Mini (73km) Mini M3s
686 Maciej Bernat Poznań Mini (73km) Mini M4s
687 Andrzej Musisz Siekierki Wielkie Advisor Mini (73km) Mini M4s
688 Jan Kwiatkowski Łódź Mini (73km) Mini M6s
689 Pawel Szczepkowski Wroclaw Rawex Energy Saving Mini (73km) Mini M2s
690 Bożena Śmiałko Mrozów PROM RIDERS TEAM Mini (73km) Mini K4s
691 Mariusz Szkaradek Wrocław Prom Riders Team Mini (73km) Mini M3s
692 Łukasz Goliński Łódź VitaDiet Sport Team Mega (146km) Mega M3s
693 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Mini (73km) Mini M4i
694 Waldemar Małczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km) Mega M4s Dobra zmiana!
695 Joanna Wierucka Starachowice Hotel EUROPA**** Starachowice Giga (219km) Giga M3s
696 Robert Wierucki Starachowice Hotel EUROPA**** Giga (219km) Giga M3s
697 Piotr Chmielecki Warszawa Giga (219km) Giga M4s
698 Agnieszka Wasilewska Szczerców Rodzinny (18km) Rodz K3i
699 Franciszek WASILEWSKI Szczerców 1981 Rodzinny (18km) Rodz M1i
700 Bartosz Dzięgielewski Łódź Mega (146km) Mega M2s
701 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ nocne marki Mini (73km) Mini M5s
702 Tomasz Raksyk Pabianice Pabianicka Grupa Rowerowa PGR Mini (73km) Mini M3i Zwykły rowerzysta,który ma chęć czasem wyżyć na rowerze :)
703 Adam Ostojski Pabianice Gatta Bike-RS Mini (73km) Mini M2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 586 / 703

Płeć

kobiety: 109 / 120

mężczyźni: 477 / 583

Dystans

Giga (219km): 52 / 72

Mega (146km): 96 / 116

Mini (73km): 309 / 375

Rodzinny (18km): 54 / 61

Rodzinny PLUS (36km): 75 / 79

Kategorie

Giga K2s: 1 / 1

Giga K3s: 1 / 1

Giga K4s: 1 / 1

Giga K5s: 2 / 2

Giga M2s: 5 / 6

Giga M3i: 1 / 2

Giga M3s: 6 / 12

Giga M4i: 2 / 3

Giga M4s: 8 / 15

Giga M5i: 3 / 4

Giga M5s: 11 / 12

Giga M6i: 1 / 2

Giga M6s: 8 / 9

Giga M7s: 2 / 2

Mega K2s: 1 / 1

Mega K3s: 2 / 2

Mega K4i: 2 / 2

Mega K4s: 1 / 1

Mega K5i: 1 / 1

Mega K5s: 3 / 3

Mega M1s: 0 / 2

Mega M2i: 2 / 2

Mega M2s: 3 / 4

Mega M3i: 3 / 4

Mega M3s: 17 / 21

Mega M4i: 5 / 6

Mega M4s: 28 / 32

Mega M5i: 3 / 4

Mega M5s: 13 / 18

Mega M6i: 4 / 4

Mega M6s: 8 / 9

Mini K2i: 3 / 4

Mini K2s: 2 / 4

Mini K3i: 4 / 6

Mini K3s: 6 / 8

Mini K4i: 6 / 6

Mini K4s: 4 / 5

Mini K5i: 7 / 7

Mini K5s: 1 / 2

Mini K6i: 2 / 2

Mini K6s: 1 / 1

Mini M1i: 1 / 2

Mini M1s: 9 / 10

Mini M2i: 4 / 4

Mini M2s: 23 / 30

Mini M3i: 12 / 17

Mini M3s: 61 / 77

Mini M4i: 13 / 16

Mini M4s: 57 / 64

Mini M5i: 5 / 8

Mini M5s: 38 / 43

Mini M6i: 9 / 11

Mini M6s: 29 / 36

Mini M7i: 1 / 1

Mini M7s: 11 / 11

Rodz K1i: 16 / 16

Rodz K1s: 7 / 7

Rodz K2s: 3 / 3

Rodz K3i: 7 / 7

Rodz K3s: 6 / 6

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 2 / 2

Rodz K5i: 2 / 3

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K7i: 2 / 2

Rodz M1i: 19 / 19

Rodz M1s: 11 / 11

Rodz M2i: 1 / 1

Rodz M2s: 1 / 1

Rodz M3i: 6 / 11

Rodz M3s: 9 / 10

Rodz M4i: 11 / 12

Rodz M4s: 7 / 7

Rodz M5i: 1 / 1

Rodz M5s: 0 / 1

Rodz M6i: 3 / 4

Rodz M6s: 1 / 1

Rodz M7s: 1 / 1

Miejscowości

Aleksandrów Łódzki: 1 / 1

Andrespol: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Belęcin: 1 / 1

Bełchatów: 15 / 17

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bielsko-Biała: 2 / 4

Bierkowice: 0 / 1

Błaszki: 1 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Brochocin: 1 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kuj.: 0 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 2 / 2

Buczkowice: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Bukowiec: 2 / 2

Bydgoszcz: 4 / 6

Byków: 1 / 1

Bytom: 3 / 3

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 1 / 3

Cieszków: 1 / 1

Czechowice-Dziedzice: 1 / 1

Czempiń: 1 / 1

Czestków: 1 / 1

Czestków A: 1 / 1

Czestków B: 1 / 1

Częstochowa: 4 / 4

Dabrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrowa / Poznań: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrowa Wielka: 0 / 1

Dobroń: 5 / 5

Dobroszyce: 1 / 1

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziadowa Kłoda: 2 / 2

Dzierzoniow: 1 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Głogów: 1 / 1

Głowno: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Golina: 1 / 1

Gomulin-Kolonia: 2 / 2

Gorczyn: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grotniki: 5 / 5

Gryfice: 4 / 4

Huta Dłutowska: 5 / 5

Inowrocław: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelcz Laskowice: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Józefka: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Kamieńsk: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Kleczew: 1 / 1

Kluczbork: 3 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 2

Knurów: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 1 / 1

Koluszki: 1 / 1

Komorówko: 1 / 1

Konstantynów Łódzki: 1 / 1

Końskie: 1 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Krakow: 0 / 1

Kraków: 3 / 3

Krotoszyn: 2 / 2

Kryniczno: 2 / 2

Krzepice: 1 / 2

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Ksawerów: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 0 / 1

Kudowa- Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lask: 2 / 2

Legionowo: 0 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 3 / 3

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lodz: 0 / 1

Lubień Kujawski: 1 / 1

Lubin: 3 / 3

Luciejów: 1 / 1

Lućmierz: 1 / 1

Lusówko: 1 / 1

Łagów Lubuski: 1 / 1

Łask: 42 / 49

Łódź: 83 / 94

Łódż: 1 / 1

Łóź: 1 / 1

Malin: 0 / 1

Marklowice: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Miechów: 4 / 5

Miejska Górka: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Miękinia: 1 / 1

Milicz: 1 / 1

Morzecin Maly: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Mrozów: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowgard: 1 / 1

Nowogard: 3 / 3

Nysa: 2 / 4

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 2 / 2

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 2 / 2

Opalenica: 1 / 1

Opatówek: 1 / 1

Opole: 3 / 3

Osiek Mały: 0 / 1

Ostrołęka: 1 / 1

Ostrowiec Świętokrzyski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 2

Ozorków: 1 / 2

Pabianice: 30 / 33

Parzęczew: 1 / 1

Parzniew: 1 / 1

Pasikurowice: 1 / 1

Piątkowisko: 1 / 1

Piekary Śląskie: 0 / 1

Piotrków Tryb: 2 / 3

Piotrków Tryb.: 7 / 8

Piotrków Trybunalski: 5 / 5

Płoty: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Poddębice: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 2 / 2

Poraj: 1 / 1

Poznań: 9 / 11

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 2

Radomsko: 2 / 3

Radowo Małe: 0 / 1

Rakoniewice: 3 / 3

Raszków: 1 / 1

Raszyn: 2 / 2

Rataje: 1 / 1

Rawicz: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rokietnica: 2 / 2

Rybnik: 1 / 1

Rzeszów: 1 / 1

Sanok: 1 / 1

Siekierki Wielkie: 1 / 1

Sieradz: 10 / 19

Silno: 0 / 1

Skarzysko-Kam: 0 / 1

Skarzysko-Kamienna: 0 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Slupca: 1 / 1

Słowik: 1 / 1

Słupca: 4 / 4

Słupsk: 1 / 1

Sobótka: 2 / 3

Starachowice: 1 / 2

Stargard: 0 / 1

Sulejówek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Sulmierzyce: 0 / 1

Swarzędz: 2 / 2

Szczecin: 10 / 12

Szczerców: 3 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śliwniki: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 5 / 5

Świdnica: 1 / 1

Świdnik: 0 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 4 / 4

Teodory: 1 / 2

Tomaszow Mazowiecki: 0 / 1

Toruń: 2 / 3

Trzebnica: 11 / 15

Tuszyn: 3 / 3

Tychy: 0 / 1

Warszawa: 7 / 12

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 2 / 3

Węgorzyno: 0 / 1

Wiechutki: 0 / 1

Wielun: 1 / 1

Wieluń: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wiewiórczyn: 3 / 3

Wilczyn: 2 / 2

Wilkszyn: 1 / 1

Wloclawek: 1 / 1

Włocławek: 4 / 5

Wodzierady: 1 / 2

Wodzisław Śl: 1 / 1

Wolica: 1 / 1

Wolsztyn: 5 / 7

Wroclaw: 2 / 3

Wrocław: 13 / 19

Września: 1 / 1

Wschowa: 1 / 1

Wydrzyn: 1 / 1

Wygiełzów: 0 / 1

Zabrze: 5 / 5

Zagórów: 2 / 2

Zagrodniki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 8 / 9

Zelów: 4 / 5

Zgierz: 7 / 7

Zgorzelec: 0 / 1

Złotoryja: 2 / 2

Żabiczki: 1 / 1

Żychlin: 0 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 222 / 263

1951: 0 / 1

1959: 0 / 1

1981: 1 / 1

2014: 1 / 1

29Rebel: 1 / 1

50 Upat: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Activextreme: 1 / 1

Advisor: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Am Cycling: 1 / 1

Amator: 2 / 4

Asseco Active Team: 6 / 7

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto-Abs: 1 / 1

Azs Awf Kraków Masters: 1 / 1

Bajkszop.com: 1 / 1

Bennnyyyy: 0 / 1

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów: 2 / 2

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Bielsko-Biała: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bez Przynależności: 0 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 2

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bikehead: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Blochs: 1 / 1

Bodyicoach.cycling.team: 1 / 1

Brak: 4 / 4

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Bz Wbk Runners Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cooper Miners: 1 / 1

Copper Miners: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Crossandactive Nysa: 0 / 1

Cyklomaniacy.pl: 0 / 1

Dario Team Radomsko: 2 / 2

Deichmann: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużna Li!: 1 / 1

Drużyna Li!: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Duvenbeck Wąs Sport: 1 / 2

Elmar Team: 2 / 2

Firma: 1 / 1

Fluo-Team: 0 / 1

Fresenius Netcare: 1 / 1

Fujitsu Łódź Team: 1 / 1

Funclub Biuro Podróży: 1 / 1

Galibier Bikefun Team: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 2 / 3

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Go Sport Ak-Sped Team Btcbb: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupa Nomax: 0 / 1

Gvt: 0 / 1

Hotel Europa****: 1 / 1

Hotel Europa**** Starachowice: 0 / 1

Insert Team: 2 / 2

Jas-Kółka: 1 / 2

Jastrzębie Łaskie: 9 / 9

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

K2Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 2 / 2

Kaldor: 0 / 1

Katarzyna Adamowicz: 1 / 1

Kb Florian Zajączki Drugie: 0 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 7 / 8

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Kkzk: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Klub Wysokogórski Warszawa: 2 / 2

Kolacki Team: 2 / 2

Kopyto Kryniczno: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r.gryfland Gryfice: 6 / 6

K.s Celironman: 0 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Mocne Kolo: 0 / 1

Ks Mocne Koło: 1 / 1

Ks Mocne Koło Łódź: 1 / 1

K.s Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks Uznam Świnioujscie: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Kalisz: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktr Zamkowi Cykliści Przedecz: 1 / 1

Kubuś Team: 1 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Lacho Team: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Li!: 1 / 1

Lipa Team: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Litynski Belchatow: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 0 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lskk Lityński: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 6 / 8

Lskk/bctp Bełchatów: 1 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Wtr Wloclawek: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 2 / 3

Łbtsw: 1 / 1

Łkw: 1 / 1

Łódź Running Team: 4 / 4

Maciejewski Cyckling Team: 3 / 3

Maciejewski Cycling Team: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Maxxbike Team: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 2 / 2

Mezzofourte.pl: 1 / 1

Mistrzowskie Rower Lech Piasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 2

Mocni W Duchu Zabiegani: 4 / 4

Movistar: 1 / 1

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 0 / 1

Niezrzeszony: 4 / 4

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Nysa-Gtc Gracze: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 3 / 3

Omega Miechów: 5 / 6

Onthebike.com: 2 / 2

Oś Racing Team: 2 / 2

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 7 / 7

Pabianicka Grupa Rowerowa - Pgr: 1 / 1

Pabianicka Grupa Rowerowa Pgr: 1 / 1

Pabianicka Grupa Rowerowa (Pgr): 1 / 1

Pafana: 5 / 5

Pasjonaci Kolarstwa Andrespol: 4 / 5

Pgr Pabianice: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 2 / 3

Pm Rider Team: 1 / 1

Pobiegani: 0 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Proktor Adventure Team: 1 / 1

Prom Riders Team: 0 / 3

Protym Reacing Team: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 1 / 2

Ptc Pabianice: 2 / 3

Pttk Myszków: 1 / 1

Quest Act: 3 / 4

Quest Road: 1 / 2

Raggabomba: 7 / 7

Rajsport: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Rajsport Active Team: 0 / 1

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energie Saving: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 4 / 4

Rearviz Polska: 1 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Rogelli: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Roger: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rok: 0 / 1

Romski Klub Kolarski Kerek: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 3 / 3

Selectstar: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 8

Skś: 2 / 2

S.k.ś: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Spedimex: 3 / 3

Spedimex Bike Team: 22 / 22

Strefa Kolorow: 1 / 1

Strefasportu Mw Inwest: 1 / 1

Strefasportu.pl Mw Inwest Team: 1 / 1

Strefasportu.pl Mw.invest: 1 / 1

Sudra Team: 1 / 1

Sudra Team: 1 / 1

Sympatyk Jastrzębi: 1 / 1

Szakale Bałut Łódź: 3 / 3

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 4 / 6

Szerszenie Trzebnica: 9 / 12

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ścieżka Biegowa Pole Mokotowskie: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Team: 4 / 6

Tate & Lyle Active Team: 1 / 1

Team Sudra: 1 / 1

Team Bikle Spedimex: 0 / 3

Team Bikle Spedimex693: 0 / 1

Team Hurom: 0 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Tomczak Team: 2 / 2

Tour De Ochocice: 1 / 1

Ts Rawex Energy Saving: 1 / 1

Ttc Beretta: 1 / 2

Turysta: 1 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 1 / 1

Vitadiet Sport Team: 1 / 1

Warach - Rowery: 1 / 1

Warach Rowery: 1 / 1

Warach- Rowery: 1 / 1

Warach-Rowery: 2 / 3

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wieliszew Heron Team: 1 / 1

Wielun: 1 / 1

Wolsztyn Kkfp: 1 / 1

Wroclaw: 0 / 1

Wtr Włoclawek: 0 / 1

Zgrupka Luboń: 2 / 2

Zgrupka Team: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zst Zap Ostrów Wielkopolski: 0 / 1