Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika

Informacje o zawodach:

Organizator:
KS Uznam
Data:
2017-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
link do Komunikatu Technicznego http://www.ksuznam.pl/nasze-imprezy/ultramaraton-rowerowy-im-olka-czapnika/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
104000 m
ULTRA:
355000 m
DRUŻYNÓWKA:
104000 m
RODZINNY:
24000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M3s W ubiegłym roku trasę MEGA pokonałem na rowerze crossowym. W tym roku pora na rower szosowy :)
2 Irena Aksamit Dolice Amator MEGA MEGA K6s
3 Tomasz Albrechciński Hamburg FC St. Pauli Hamburg MEGA MEGA M4s
4 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MEGA MEGA M7i
5 JANUSZ AUGUSTYN KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKERS ŚWINOUJŚCIE DRUŻYNÓWKA DRU M5s
6 MARTA BALCERZAK Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA K3s
7 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home ULTRA ULTR M5s
8 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca MEGA MEGA M4s
9 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s
10 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno ULTRA ULTR M3s
11 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
12 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAMIENNA NIEZRZESZONY MEGA MEGA M6i Po raz czwarty będe brał udział w Maratonie. Bardzo podoba mi sie organizacja maratonu i posiadam duzy sentyment do samego miasta Świnoujecie. Znajomym opowiadam ze to moje ulubione miasto. Nie licze na jakies "sukcesy" sportowe - moim celem jest ukonczenie maratonu w przyzwoitym czasie. Pozdrawiam organizatorów. Do miłego.M.
13 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
14 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4i
15 Henryk Bętlewski Słupsk Szukam klubu ULTRA ULTR M5s
16 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
17 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA MEGA M5s
18 Krzysztof Bielawski Dębno MEGA MEGA M4s
19 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA K4s
20 Tomasz Bobrowski Gdynia KW ULTRA ULTR M5s mytrips.pl
21 Sławomir Bogusz Dobroszyce 1974 MEGA MEGA M4s
22 Dariusz Boruczkowski Poznań MEGA MEGA M4s
23 Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalinr MEGA MEGA M6s
24 Andrzej Bośko Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4i
25 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
26 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
27 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
28 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
29 Norbert Chimkowski Dołgie Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
30 ZBIGNIEW CHLISZCZ Kamień Pomorski K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
31 Sławomir Chwirot Opalenica Brak ULTRA ULTR M5s
32 Paweł Cichocki Szczecin STC MEGA MEGA M4i
33 WOJCIECH CIECHANOWSKI SZCZECIN DĄBIE Rowery Turowski MEGA MEGA M6s
34 Roman Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M6i
35 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M2i
36 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
37 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MEGA MEGA M2s
38 Piotr Cynowski Raclaw 1971 MEGA MEGA M4s
39 Tomasz Czubiniak Skwierzyna ULTRA ULTR M3s
40 Adrian Ćwirko Trzebnica MEGA MEGA M2s
41 Edward Dąbrowski Bojadła ULTRA ULTR M7s
42 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA MEGA M5s
43 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M3i
44 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . ULTRA ULTR M5s
45 Janek Doroszkiewicz Białystok MEGA MEGA M5i Trzeba się ruszać, żeby nie zardzewieć.
46 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA MEGA M6i
47 Piotr Miłosz Dubnicki Niechorze Balticliff MEGA MEGA M4s
48 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MEGA MEGA M5s
49 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MEGA MEGA K3s Po raz drugi jadę
50 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
51 Wojciech Dylik Świnoujście MEGA MEGA M2s
52 Monika Elbińska-Krawczuk Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA K3i Chyba :)
53 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M1i
54 Lech Filipiak Wrocław ULTRA ULTR M6s
55 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN MEGA MEGA M5s
56 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
57 Jan Furmański Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
58 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA M3i
59 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
60 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
61 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s
62 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s
63 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
64 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń ULTRA ULTR M2s
65 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
66 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
67 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin MEGA MEGA M3s kocham rowery
68 Urszula Golachowska Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K7i
69 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M6s
70 Artur Gonera Szczecin STC MEGA MEGA M4s
71 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
72 Artur Graf Świnoujście BIKERS Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
73 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MEGA MEGA M4i
74 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s Mój 6 Rok startów w Maratonach
75 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M4s
76 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin ULTRA ULTR M4s facebook.com/dzikikoszalin
77 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
78 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
79 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
80 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M5s
81 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team ULTRA ULTR M2s
82 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
83 Miroslaw Jacyna Szczecin Dabie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M5s
84 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
85 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
86 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M5s
87 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM ULTRA ULTR K6s
88 Konrad Jarocki Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
89 Oskar Jędraszek Świnoujście MEGA MEGA M3i
90 Małgorzata Jędrzycka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K4i
91 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
92 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów MEGA MEGA M5i
93 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA ULTRA ULTR M4s
94 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
95 Agnieszka Kalinowska Międzyzdroje MEGA MEGA K3i
96 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS Świnoujście MEGA MEGA M4s
97 MarianK Karpiel Gryfice K S Masters MEGA MEGA M5s
98 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn MEGA MEGA M2s
99 Piotr Kleban Lędzin K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
100 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MEGA MEGA M3s
101 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
102 krzysztof knaś wrocław brak ULTRA ULTR M4i
103 Tomasz Kocik szczecin MEGA MEGA M4i
104 Marian kołodziejski Dzierżoniów K.S. Sobotka MEGA MEGA M5s
105 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MEGA MEGA M6i Ukończone BBT oraz pierścień 1000 jezior 16 lat na trasach Biegu Piastów w maratonach od 2003 roku.
106 Jakub Kornacki Świnoujście MEGA MEGA M4s
107 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MEGA MEGA M6s
108 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
109 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MEGA MEGA M4s
110 Sławek Krasa Szczecin MEGA MEGA M4s
111 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K2s
112 Mariusz Krause Szczecin - MEGA MEGA M4i
113 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M5i :)
114 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team ULTRA ULTR M5s
115 Daniel Król Golczewo MEGA MEGA M3s
116 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
117 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K2i
118 Paweł Krugły Nowogard MEGA MEGA M3s
119 Roman Krupa Przybiernówko MEGA MEGA M6s
120 Piotr Krysztofczyk Łódź ULTRA ULTR M3s
121 Jacek Krzciuk Dębno MEGA MEGA M5s
122 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. ULTRA ULTR M4s
123 Jarosław Kubiak Bydgoszcz ULTRA ULTR M3i
124 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard ULTRA ULTR K5s
125 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
126 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M2s Zapraszam na blog:: kris91.bikestats.pl
127 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
128 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
129 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
130 Norbert Kurbiel Police NIEZRZESZONY MEGA MEGA M3s
131 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M4s
132 Mariusz Kurlapski Świdwin ŚTR Świdwin MEGA MEGA M4i
133 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
134 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR K3s
135 Adam Kuta Borzyszewo MEGA MEGA M1s
136 Miłosz Kwiliński Połczyn-Zdrój - MEGA MEGA M2s
137 Krzysztof Lach Warszawa ULTRA ULTR M4s
138 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
139 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
140 Miłosz Laucz Goleniów MEGA MEGA M3s
141 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
142 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
143 Monika Leszko Przybiernów ARBET TEAM MEGA MEGA K4i
144 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
145 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM ULTRA ULTR M5s
146 Sławomir Lipiński Nowogard MEGA MEGA M4i
147 Marek Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M4i
148 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
149 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
150 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
151 Ireneusz Lula Gdynia ULTRA ULTR M5s
152 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST MEGA MEGA M4s
153 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K5s
154 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica ULTRA ULTR M6s
155 Andrzej Łukaszewicz Międzyzdroje MEGA MEGA M6i
156 Piotr Łużny Szczecin MEGA MEGA M3s
157 Zbigniew MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M6i Nowicjusz
158 Jędrzej MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M1i Nowicjusz
159 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz ULTRA ULTR M5i Były zawodnik MTB ,miłośnik turystyki rowerowej, debiut na takim dystansie :-)
160 Grażyna Majewska Świnoujście MEGA MEGA K5i
161 Zbigniew Majewski Świnoujście MEGA MEGA M5s
162 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
163 Mariusz Majewski Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
164 Daniel Makara Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s Jeżdżę bo lubię.
165 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
166 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
167 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
168 Klaudyna Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ K1i
169 Mariusz Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
170 Adam Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
171 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up ULTRA ULTR M4s Trening przed Pierścieniem 1000 Jezior spokojna jazda bez napinki :-)
172 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ MEGA MEGA M5s
173 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M7s
174 Grażyna Matkowska Szczecin 1977 MEGA MEGA K3i
175 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland MEGA MEGA M6i
176 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
177 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin MEGA MEGA M6s
178 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA MEGA MEGA M4s
179 Daniel Michałowski Świnoujście MEGA MEGA M4i
180 Agnieszka Mielcarek Poznań ULTRA ULTR M2s
181 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
182 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
183 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
184 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
185 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
186 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
187 Monika Murawska Świnoujście RODZINNY RODZ K3i
188 Sławomir Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M3i
189 Arkadiusz Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
190 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
191 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i Biegam w CitiTravel , biorę udział w Maratonach na około jeziora Miedwie
192 Krzysztof Nazorek Stargard STC STARGARD MEGA MEGA M3s Zycze organizatorom aby udalo im sie w tym roku nazbierac na wode dla uczestnikow :)
193 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
194 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MEGA MEGA M5i
195 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
196 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MEGA MEGA M4i
197 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
198 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s
199 Teresa Ostrowska Moryń ULTRA ULTR K6s
200 Wojciech Osuch Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M4s
201 Andrzej Pankowski Pruszowice MEGA MEGA M5s
202 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M4s
203 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
204 Artur Piedo Radowo Małe ULTRA ULTR M3s
205 Zbigniew Piernicki Szczecin MEGA MEGA M6s
206 Piotr Piernicki Bezrzecze MEGA MEGA M4s
207 Grażyna Pietkiewicz Międzyzdroje MEGA MEGA K6s
208 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA K6i
209 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6i
210 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard Lkk Nowogard MEGA MEGA M4s
211 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki ULTRA ULTR M6s
212 Jan Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M6s
213 Piotr Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M4s Dam z siebie wszystko......
214 Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony MEGA MEGA M6i
215 Damian Prymus Jedlice Barlinecka Grupa Kolarska ULTRA ULTR M2s
216 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
217 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń MEGA MEGA M6s
218 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW MEGA MEGA M3s Jazda sprawia mi przyjemność
219 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
220 Sebastian Przychódzko Kolobrzeg 1968 MEGA MEGA M1s
221 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MEGA MEGA M2s
222 Nataniel Rak Łupki MEGA MEGA M1s
223 Janina Rakiel Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K6i
224 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
225 Piotr Rębacz Rajszew KS UZNAM Świnoujście ULTRA ULTR M4s Jadę spokojnie, zapraszam do wspólnego kręcenia :-)
226 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL ULTRA ULTR M3s
227 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M2s
228 Sebastian Rosik Szczecin MEGA MEGA M3s
229 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 ULTRA ULTR M6i
230 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS ULTRA ULTR K5s
231 Grzegorz Ruciński Wągrowiec ULTRA ULTR M4s
232 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MEGA MEGA K2s
233 Marek Siądecki LUBLIN Rowerowy Lublin MEGA MEGA M6i
234 Sławek Siełacz Płoty K S Masters MEGA MEGA M5i
235 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
236 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA M6i
237 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MEGA MEGA M6i
238 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
239 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
240 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
241 Gerard Skalski Trzebnica Movistar MEGA MEGA M5s
242 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MEGA MEGA M5s
243 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
244 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K5s
245 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
246 Piotr Słowik Tanowo MEGA MEGA M4s
247 Karol Sobczyk Gostyń xXx MEGA MEGA M3s
248 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka ULTRA ULTR M4s
249 Henryk Sokołowski Stargard amator MEGA MEGA M6i -
250 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MEGA MEGA M7i
251 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
252 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
253 Edyta Stanasiuk Szczecin MEGA MEGA K3s
254 Mariusz Staszak Śrem ULTRA ULTR M5s
255 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP MEGA MEGA M4s
256 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MEGA MEGA K5i
257 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MEGA MEGA M2i
258 Grzegorz Stola Szczecin Finomar MEGA MEGA M5i
259 Jarosław Stój Świnoujście MEGA MEGA M4s
260 Rafał Sudnikiewicz Szczecin STAY CHEEKI BREEKI TEAM MEGA MEGA M2i
261 ROBERT SUSZCZYŃSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
262 Karol Sworowski Wolsztyn Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
263 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
264 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MEGA MEGA M3s
265 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
266 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA MEGA K5s
267 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
268 Grzegorz Szymecki Świnoujście MEGA MEGA M4s
269 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M4i
270 Cezary Szypowski Dolice Klub Rowerowy Krzywe Koła MEGA MEGA M5s
271 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
272 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
273 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR "Voyager" MEGA MEGA M6i
274 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
275 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnicke Bractwo Rowerowe ULTRA ULTR M5s Jak mówią na mnie koledzy człowiek- dzik
276 Rafał Walkowski Szczecin ULTRA ULTR M6i
277 Rafał Wiatrak Milicz Milicz ULTRA ULTR M3s
278 Paweł Widelski Kołobrzeg GZ Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
279 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6s
280 Paweł Wika Kryniczno Kryniczno MEGA MEGA M3s
281 Karol Witkowski Świnoujście RODZINNY RODZ M7i
282 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN ŚTR Świdwin ULTRA ULTR M6s MÓJ DEBIUT W ULTRA
283 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team ULTRA ULTR K4s
284 Tomasz Wochna Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s Mój pierwszy maraton kolarski :) Zacząłem jeździć na szosie od lutego 2017.
285 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
286 Adam Wolant Kołobrzeg Świat Kółek Kołobrzeg MEGA MEGA M3i
287 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA MEGA K4s
288 Mariusz Woźniak Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M3s Brak
289 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
290 Ilona Wydra Świnoujście MEGA MEGA K3s
291 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
292 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
293 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoijscie DRUŻYNÓWKA DRU M3s
294 Andrzej Zaborowski Szczecin MEGA MEGA M4s
295 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
296 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
297 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MEGA MEGA M7s Startuje od 1958 roku....
298 Stanisław Zając Świnoujście MEGA MEGA M6i
299 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
300 Bartłomiej Zając Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
301 Grażyna Zakens Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K5i
302 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy MEGA MEGA K3s
303 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC MEGA MEGA M4s Jakoś to będzie.
304 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road ULTRA ULTR M3s
305 Krzysztof Zembrzuski Świnoujście KS Uznam Świnoujście ULTRA ULTR M5i Bardzo fajny gościówa.
306 stanislaw zielinski SKARŻYSKO KAMIENNA niezrzeszony MEGA MEGA M6i Emeryt pkp od 2014r.Pasionat jazdy na rowerze.Zaliczony maraton raciborski ;czesc maratonu Green Velo.Zaliczone pare maratonow.
307 Bogdan Zieliński Brochocin KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M6s Jestem Najlepszy..
308 Arkadiusz Zielonka Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s lubie rower
309 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
310 Ireneusz Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
311 Igor Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
312 kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKA ULTRA ULTR K3s
313 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA ULTRA ULTR M6s
314 Roman Życiński Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
315 Szymon Życki Dąbrówka MEGA MEGA M1s
316 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 213 / 316

Płeć

kobiety: 36 / 48

mężczyźni: 177 / 268

Dystans

DRUŻYNÓWKA: 7 / 10

MEGA: 151 / 227

RODZINNY: 8 / 11

ULTRA: 47 / 68

Kategorie

DRU M3s: 4 / 5

DRU M4s: 2 / 4

DRU M5s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 3

MEGA K3i: 3 / 4

MEGA K3s: 2 / 6

MEGA K4i: 3 / 4

MEGA K4s: 3 / 4

MEGA K5i: 4 / 6

MEGA K5s: 5 / 5

MEGA K6i: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA K7i: 1 / 1

MEGA M1i: 0 / 1

MEGA M1s: 3 / 4

MEGA M2i: 1 / 3

MEGA M2s: 4 / 7

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 15 / 29

MEGA M4i: 11 / 17

MEGA M4s: 36 / 49

MEGA M5i: 7 / 8

MEGA M5s: 13 / 22

MEGA M6i: 13 / 18

MEGA M6s: 14 / 22

MEGA M7i: 2 / 2

MEGA M7s: 2 / 3

RODZ K1i: 0 / 1

RODZ K3i: 1 / 1

RODZ M1i: 3 / 4

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M4i: 1 / 2

RODZ M6i: 1 / 1

RODZ M7i: 1 / 1

ULTR K2i: 1 / 1

ULTR K3s: 2 / 2

ULTR K4s: 2 / 2

ULTR K5s: 2 / 2

ULTR K6s: 2 / 2

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M2s: 2 / 6

ULTR M3i: 1 / 1

ULTR M3s: 3 / 9

ULTR M4i: 2 / 3

ULTR M4s: 9 / 13

ULTR M5i: 5 / 5

ULTR M5s: 8 / 11

ULTR M6i: 2 / 3

ULTR M6s: 4 / 6

ULTR M7s: 1 / 1

Miejscowości

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 1

Bezrzecze: 1 / 1

Białystok: 0 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Brochocin: 0 / 1

Bydgoszcz: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 2 / 2

Dobroszyce: 0 / 1

Dolice: 4 / 4

Dołgie: 0 / 1

Dzierżoniów: 2 / 2

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 2

Głogów: 0 / 1

Golczewo: 0 / 1

Goleniów: 3 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 5 / 6

Gostyń: 1 / 1

Gryfice: 15 / 15

Grzymalin: 0 / 1

Hamburg: 1 / 1

Jastrowie: 0 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jedlice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kamień Pomorski: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 0 / 2

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Kostrzyn: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 2 / 2

Kwidzyn: 0 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lędzin: 1 / 1

Lipie: 0 / 1

Lublin: 0 / 1

Łobez: 2 / 2

Łódź: 0 / 1

Łupki: 0 / 1

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Międzywodzie: 2 / 2

Międzyzdroje: 3 / 3

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Moryń: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 3

Nowogard: 10 / 10

Opalenica: 0 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 5 / 6

Połczyn-Zdrój: 0 / 1

Poznań: 3 / 7

Pruszowice: 0 / 1

Przybiernów: 0 / 1

Przybiernówko: 1 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Raclaw: 1 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rajszew: 0 / 1

Rawicz: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Skarżysko Kamienna: 2 / 2

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 26 / 39

Szczecin Dabie: 1 / 1

Szczecin Dąbie: 0 / 1

Śrem: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świnoujście: 32 / 48

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 3 / 4

Warszawa: 2 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 2

Włocławek: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 4

Wrocław: 4 / 8

Wronki: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 56 / 88

1951: 0 / 1

1968: 1 / 1

1971: 1 / 1

1974: 0 / 1

1977: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 3 / 4

Arbet Team: 0 / 1

Arkadia Mosty: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team: 0 / 2

Balticliff: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 2

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoijscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 7 / 11

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 1 / 4

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cisowianka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyklo Kwidzyn: 0 / 1

Dolice: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Dziki Koszalinr: 1 / 1

Fc St. Pauli Hamburg: 1 / 1

Finomar: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Góral Police: 3 / 3

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gz Kołobrzeg: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

K S Masters: 7 / 7

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Klub Rowerowy Krzywe Koła: 1 / 1

Kórnicke Bractwo Rowerowe: 0 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 15

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 6 / 11

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr "voyager": 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Kw: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 5

Luks Fala: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Miazga: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 7 / 7

Movistar: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Niezrzeszony: 3 / 4

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Otr Interkol: 3 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Precon Polska: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rowerowy Lublin: 0 / 1

Rowery Turowski: 0 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Smigło Osieczna: 0 / 1

Sport-Profit Team: 1 / 1

Stay Cheeki Breeki Team: 1 / 1

Stc: 1 / 2

Stc Stargard: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw.invest: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 6 / 11

Szerszenie Trzebnica: 1 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 3 / 3

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śtr Świdwin: 2 / 2

Świat Kółek Kołobrzeg: 1 / 1

Świr Świnoujście: 3 / 3

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Trzy Wyspy: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Xxx: 1 / 1