Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika

Informacje o zawodach:

Organizator:
KS Uznam
Data:
2017-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
link do Komunikatu Technicznego http://www.ksuznam.pl/nasze-imprezy/ultramaraton-rowerowy-im-olka-czapnika/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
104000 m
ULTRA:
355000 m
DRUŻYNÓWKA:
104000 m
RODZINNY:
24000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Urszula Golachowska Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K7i
2 Irena Aksamit Dolice Amator MEGA MEGA K6s
3 Teresa Ostrowska Moryń ULTRA ULTR K6s
4 Janina Rakiel Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K6i
5 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA K6i
6 Grażyna Pietkiewicz Międzyzdroje MEGA MEGA K6s
7 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM ULTRA ULTR K6s
8 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K5s
9 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA MEGA K5s
10 Grażyna Zakens Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K5i
11 Grażyna Majewska Świnoujście MEGA MEGA K5i
12 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s
13 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K5s
14 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MEGA MEGA K5i
15 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS ULTRA ULTR K5s
16 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
17 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
18 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
19 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard ULTRA ULTR K5s
20 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
21 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA K4s
22 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
23 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
24 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA MEGA K4s
25 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team ULTRA ULTR K4s
26 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
27 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
28 Małgorzata Jędrzycka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K4i
29 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
30 Monika Leszko Przybiernów ARBET TEAM MEGA MEGA K4i
31 Monika Elbińska-Krawczuk Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA K3i Chyba :)
32 Grażyna Matkowska Szczecin 1977 MEGA MEGA K3i
33 Agnieszka Kalinowska Międzyzdroje MEGA MEGA K3i
34 Monika Murawska Świnoujście RODZINNY RODZ K3i
35 Ilona Wydra Świnoujście MEGA MEGA K3s
36 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
37 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
38 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy MEGA MEGA K3s
39 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MEGA MEGA K3s Po raz drugi jadę
40 MARTA BALCERZAK Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA K3s
41 kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKA ULTRA ULTR K3s
42 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR K3s
43 Edyta Stanasiuk Szczecin MEGA MEGA K3s
44 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
45 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K2s
46 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K2i
47 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MEGA MEGA K2s
48 Klaudyna Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ K1i
49 Karol Witkowski Świnoujście RODZINNY RODZ M7i
50 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MEGA MEGA M7i
51 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M7s
52 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MEGA MEGA M7i
53 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s Mój 6 Rok startów w Maratonach
54 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MEGA MEGA M7s Startuje od 1958 roku....
55 Edward Dąbrowski Bojadła ULTRA ULTR M7s
56 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
57 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6s
58 Andrzej Łukaszewicz Międzyzdroje MEGA MEGA M6i
59 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MEGA MEGA M6i Ukończone BBT oraz pierścień 1000 jezior 16 lat na trasach Biegu Piastów w maratonach od 2003 roku.
60 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M6s
61 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin MEGA MEGA M6s
62 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
63 Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony MEGA MEGA M6i
64 Jan Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M6s
65 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
66 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
67 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6i
68 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica ULTRA ULTR M6s
69 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
70 Roman Krupa Przybiernówko MEGA MEGA M6s
71 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
72 Zbigniew MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M6i Nowicjusz
73 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
74 Zbigniew Piernicki Szczecin MEGA MEGA M6s
75 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 ULTRA ULTR M6i
76 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
77 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA MEGA M6i
78 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
79 Stanisław Zając Świnoujście MEGA MEGA M6i
80 Jan Furmański Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
81 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN ŚTR Świdwin ULTRA ULTR M6s MÓJ DEBIUT W ULTRA
82 Marek Siądecki LUBLIN Rowerowy Lublin MEGA MEGA M6i
83 Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalinr MEGA MEGA M6s
84 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
85 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i Biegam w CitiTravel , biorę udział w Maratonach na około jeziora Miedwie
86 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń MEGA MEGA M6s
87 Rafał Walkowski Szczecin ULTRA ULTR M6i
88 Bogdan Zieliński Brochocin KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M6s Jestem Najlepszy..
89 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
90 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s
91 Roman Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M6i
92 stanislaw zielinski SKARŻYSKO KAMIENNA niezrzeszony MEGA MEGA M6i Emeryt pkp od 2014r.Pasionat jazdy na rowerze.Zaliczony maraton raciborski ;czesc maratonu Green Velo.Zaliczone pare maratonow.
93 Henryk Sokołowski Stargard amator MEGA MEGA M6i -
94 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA M6i
95 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MEGA MEGA M6i
96 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAMIENNA NIEZRZESZONY MEGA MEGA M6i Po raz czwarty będe brał udział w Maratonie. Bardzo podoba mi sie organizacja maratonu i posiadam duzy sentyment do samego miasta Świnoujecie. Znajomym opowiadam ze to moje ulubione miasto. Nie licze na jakies "sukcesy" sportowe - moim celem jest ukonczenie maratonu w przyzwoitym czasie. Pozdrawiam organizatorów. Do miłego.M.
97 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA ULTRA ULTR M6s
98 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki ULTRA ULTR M6s
99 Lech Filipiak Wrocław ULTRA ULTR M6s
100 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
101 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
102 WOJCIECH CIECHANOWSKI SZCZECIN DĄBIE Rowery Turowski MEGA MEGA M6s
103 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MEGA MEGA M6s
104 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland MEGA MEGA M6i
105 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR "Voyager" MEGA MEGA M6i
106 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
107 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN MEGA MEGA M5s
108 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . ULTRA ULTR M5s
109 Ireneusz Lula Gdynia ULTRA ULTR M5s
110 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA MEGA M5s
111 Tomasz Bobrowski Gdynia KW ULTRA ULTR M5s mytrips.pl
112 MarianK Karpiel Gryfice K S Masters MEGA MEGA M5s
113 Sławek Siełacz Płoty K S Masters MEGA MEGA M5i
114 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MEGA MEGA M5s
115 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
116 Andrzej Pankowski Pruszowice MEGA MEGA M5s
117 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM ULTRA ULTR M5s
118 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home ULTRA ULTR M5s
119 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA MEGA M5s
120 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s
121 Marian kołodziejski Dzierżoniów K.S. Sobotka MEGA MEGA M5s
122 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MEGA MEGA M5i
123 Grzegorz Stola Szczecin Finomar MEGA MEGA M5i
124 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz ULTRA ULTR M5i Były zawodnik MTB ,miłośnik turystyki rowerowej, debiut na takim dystansie :-)
125 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów MEGA MEGA M5i
126 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
127 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
128 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
129 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
130 Janek Doroszkiewicz Białystok MEGA MEGA M5i Trzeba się ruszać, żeby nie zardzewieć.
131 Krzysztof Zembrzuski Świnoujście KS Uznam Świnoujście ULTRA ULTR M5i Bardzo fajny gościówa.
132 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
133 Paweł Widelski Kołobrzeg GZ Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
134 Zbigniew Majewski Świnoujście MEGA MEGA M5s
135 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
136 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
137 Miroslaw Jacyna Szczecin Dabie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M5s
138 Jacek Krzciuk Dębno MEGA MEGA M5s
139 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team ULTRA ULTR M5s
140 Cezary Szypowski Dolice Klub Rowerowy Krzywe Koła MEGA MEGA M5s
141 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MEGA MEGA M5s
142 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ MEGA MEGA M5s
143 Mariusz Staszak Śrem ULTRA ULTR M5s
144 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
145 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M5s
146 Sławomir Chwirot Opalenica Brak ULTRA ULTR M5s
147 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M5s
148 JANUSZ AUGUSTYN KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKERS ŚWINOUJŚCIE DRUŻYNÓWKA DRU M5s
149 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnicke Bractwo Rowerowe ULTRA ULTR M5s Jak mówią na mnie koledzy człowiek- dzik
150 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M5i :)
151 Gerard Skalski Trzebnica Movistar MEGA MEGA M5s
152 Henryk Bętlewski Słupsk Szukam klubu ULTRA ULTR M5s
153 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M4s
154 Dariusz Boruczkowski Poznań MEGA MEGA M4s
155 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
156 Mariusz Krause Szczecin - MEGA MEGA M4i
157 Grzegorz Szymecki Świnoujście MEGA MEGA M4s
158 Piotr Miłosz Dubnicki Niechorze Balticliff MEGA MEGA M4s
159 Jarosław Stój Świnoujście MEGA MEGA M4s
160 Wojciech Osuch Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M4s
161 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M4s
162 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
163 krzysztof knaś wrocław brak ULTRA ULTR M4i
164 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
165 Andrzej Bośko Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4i
166 Sławomir Lipiński Nowogard MEGA MEGA M4i
167 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC MEGA MEGA M4s Jakoś to będzie.
168 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
169 ZBIGNIEW CHLISZCZ Kamień Pomorski K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
170 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
171 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4i
172 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
173 Piotr Cynowski Raclaw 1971 MEGA MEGA M4s
174 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
175 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
176 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
177 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
178 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA ULTRA ULTR M4s
179 Piotr Piernicki Bezrzecze MEGA MEGA M4s
180 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP MEGA MEGA M4s
181 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
182 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M4i
183 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
184 Norbert Chimkowski Dołgie Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
185 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
186 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
187 Grzegorz Ruciński Wągrowiec ULTRA ULTR M4s
188 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MEGA MEGA M4i
189 Tomasz Kocik szczecin MEGA MEGA M4i
190 Krzysztof Bielawski Dębno MEGA MEGA M4s
191 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
192 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M4s
193 Konrad Jarocki Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
194 Ireneusz Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
195 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard Lkk Nowogard MEGA MEGA M4s
196 Daniel Makara Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s Jeżdżę bo lubię.
197 Artur Gonera Szczecin STC MEGA MEGA M4s
198 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca MEGA MEGA M4s
199 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
200 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
201 ROBERT SUSZCZYŃSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
202 Artur Graf Świnoujście BIKERS Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
203 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
204 Mariusz Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
205 Marek Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M4i
206 Paweł Cichocki Szczecin STC MEGA MEGA M4i
207 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
208 Piotr Rębacz Rajszew KS UZNAM Świnoujście ULTRA ULTR M4s Jadę spokojnie, zapraszam do wspólnego kręcenia :-)
209 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
210 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
211 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin ULTRA ULTR M4s facebook.com/dzikikoszalin
212 Piotr Słowik Tanowo MEGA MEGA M4s
213 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
214 Sławomir Bogusz Dobroszyce 1974 MEGA MEGA M4s
215 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA MEGA MEGA M4s
216 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
217 Piotr Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M4s Dam z siebie wszystko......
218 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka ULTRA ULTR M4s
219 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
220 Andrzej Zaborowski Szczecin MEGA MEGA M4s
221 Tomasz Albrechciński Hamburg FC St. Pauli Hamburg MEGA MEGA M4s
222 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
223 Mariusz Kurlapski Świdwin ŚTR Świdwin MEGA MEGA M4i
224 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MEGA MEGA M4i
225 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
226 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
227 Daniel Michałowski Świnoujście MEGA MEGA M4i
228 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
229 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST MEGA MEGA M4s
230 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
231 Krzysztof Lach Warszawa ULTRA ULTR M4s
232 Sławek Krasa Szczecin MEGA MEGA M4s
233 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s
234 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MEGA MEGA M4s
235 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
236 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS Świnoujście MEGA MEGA M4s
237 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. ULTRA ULTR M4s
238 Jakub Kornacki Świnoujście MEGA MEGA M4s
239 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up ULTRA ULTR M4s Trening przed Pierścieniem 1000 Jezior spokojna jazda bez napinki :-)
240 Piotr Kleban Lędzin K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
241 Mariusz Majewski Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
242 Rafał Wiatrak Milicz Milicz ULTRA ULTR M3s
243 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
244 Paweł Krugły Nowogard MEGA MEGA M3s
245 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
246 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road ULTRA ULTR M3s
247 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M3s W ubiegłym roku trasę MEGA pokonałem na rowerze crossowym. W tym roku pora na rower szosowy :)
248 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MEGA MEGA M3s
249 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA M3i
250 Jarosław Kubiak Bydgoszcz ULTRA ULTR M3i
251 Artur Piedo Radowo Małe ULTRA ULTR M3s
252 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
253 Piotr Łużny Szczecin MEGA MEGA M3s
254 Piotr Krysztofczyk Łódź ULTRA ULTR M3s
255 Adam Wolant Kołobrzeg Świat Kółek Kołobrzeg MEGA MEGA M3i
256 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MEGA MEGA M3s
257 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin MEGA MEGA M3s kocham rowery
258 Sławomir Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M3i
259 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
260 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
261 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL ULTRA ULTR M3s
262 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
263 Sebastian Rosik Szczecin MEGA MEGA M3s
264 Arkadiusz Zielonka Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s lubie rower
265 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
266 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M3i
267 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
268 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
269 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
270 Bartłomiej Zając Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
271 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
272 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoijscie DRUŻYNÓWKA DRU M3s
273 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
274 Paweł Wika Kryniczno Kryniczno MEGA MEGA M3s
275 Daniel Król Golczewo MEGA MEGA M3s
276 Roman Życiński Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
277 Karol Sworowski Wolsztyn Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
278 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
279 Karol Sobczyk Gostyń xXx MEGA MEGA M3s
280 Norbert Kurbiel Police NIEZRZESZONY MEGA MEGA M3s
281 Mariusz Woźniak Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M3s Brak
282 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
283 Tomasz Wochna Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s Mój pierwszy maraton kolarski :) Zacząłem jeździć na szosie od lutego 2017.
284 Tomasz Czubiniak Skwierzyna ULTRA ULTR M3s
285 Krzysztof Nazorek Stargard STC STARGARD MEGA MEGA M3s Zycze organizatorom aby udalo im sie w tym roku nazbierac na wode dla uczestnikow :)
286 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW MEGA MEGA M3s Jazda sprawia mi przyjemność
287 Miłosz Laucz Goleniów MEGA MEGA M3s
288 Oskar Jędraszek Świnoujście MEGA MEGA M3i
289 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno ULTRA ULTR M3s
290 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
291 Agnieszka Mielcarek Poznań ULTRA ULTR M2s
292 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team ULTRA ULTR M2s
293 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M2s
294 Wojciech Dylik Świnoujście MEGA MEGA M2s
295 Rafał Sudnikiewicz Szczecin STAY CHEEKI BREEKI TEAM MEGA MEGA M2i
296 Adrian Ćwirko Trzebnica MEGA MEGA M2s
297 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MEGA MEGA M2i
298 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
299 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MEGA MEGA M2s
300 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MEGA MEGA M2s
301 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M2s Zapraszam na blog:: kris91.bikestats.pl
302 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M2i
303 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń ULTRA ULTR M2s
304 Damian Prymus Jedlice Barlinecka Grupa Kolarska ULTRA ULTR M2s
305 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn MEGA MEGA M2s
306 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
307 Miłosz Kwiliński Połczyn-Zdrój - MEGA MEGA M2s
308 Sebastian Przychódzko Kolobrzeg 1968 MEGA MEGA M1s
309 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M1i
310 Adam Kuta Borzyszewo MEGA MEGA M1s
311 Szymon Życki Dąbrówka MEGA MEGA M1s
312 Arkadiusz Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
313 Nataniel Rak Łupki MEGA MEGA M1s
314 Igor Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
315 Adam Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
316 Jędrzej MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M1i Nowicjusz

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 213 / 316

Płeć

kobiety: 36 / 48

mężczyźni: 177 / 268

Dystans

DRUŻYNÓWKA: 7 / 10

MEGA: 151 / 227

RODZINNY: 8 / 11

ULTRA: 47 / 68

Kategorie

DRU M3s: 4 / 5

DRU M4s: 2 / 4

DRU M5s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 3

MEGA K3i: 3 / 4

MEGA K3s: 2 / 6

MEGA K4i: 3 / 4

MEGA K4s: 3 / 4

MEGA K5i: 4 / 6

MEGA K5s: 5 / 5

MEGA K6i: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA K7i: 1 / 1

MEGA M1i: 0 / 1

MEGA M1s: 3 / 4

MEGA M2i: 1 / 3

MEGA M2s: 4 / 7

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 15 / 29

MEGA M4i: 11 / 17

MEGA M4s: 36 / 49

MEGA M5i: 7 / 8

MEGA M5s: 13 / 22

MEGA M6i: 13 / 18

MEGA M6s: 14 / 22

MEGA M7i: 2 / 2

MEGA M7s: 2 / 3

RODZ K1i: 0 / 1

RODZ K3i: 1 / 1

RODZ M1i: 3 / 4

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M4i: 1 / 2

RODZ M6i: 1 / 1

RODZ M7i: 1 / 1

ULTR K2i: 1 / 1

ULTR K3s: 2 / 2

ULTR K4s: 2 / 2

ULTR K5s: 2 / 2

ULTR K6s: 2 / 2

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M2s: 2 / 6

ULTR M3i: 1 / 1

ULTR M3s: 3 / 9

ULTR M4i: 2 / 3

ULTR M4s: 9 / 13

ULTR M5i: 5 / 5

ULTR M5s: 8 / 11

ULTR M6i: 2 / 3

ULTR M6s: 4 / 6

ULTR M7s: 1 / 1

Miejscowości

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 1

Bezrzecze: 1 / 1

Białystok: 0 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Brochocin: 0 / 1

Bydgoszcz: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 2 / 2

Dobroszyce: 0 / 1

Dolice: 4 / 4

Dołgie: 0 / 1

Dzierżoniów: 2 / 2

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 2

Głogów: 0 / 1

Golczewo: 0 / 1

Goleniów: 3 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 5 / 6

Gostyń: 1 / 1

Gryfice: 15 / 15

Grzymalin: 0 / 1

Hamburg: 1 / 1

Jastrowie: 0 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jedlice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kamień Pomorski: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 0 / 2

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Kostrzyn: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 2 / 2

Kwidzyn: 0 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lędzin: 1 / 1

Lipie: 0 / 1

Lublin: 0 / 1

Łobez: 2 / 2

Łódź: 0 / 1

Łupki: 0 / 1

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Międzywodzie: 2 / 2

Międzyzdroje: 3 / 3

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Moryń: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 3

Nowogard: 10 / 10

Opalenica: 0 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 5 / 6

Połczyn-Zdrój: 0 / 1

Poznań: 3 / 7

Pruszowice: 0 / 1

Przybiernów: 0 / 1

Przybiernówko: 1 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Raclaw: 1 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rajszew: 0 / 1

Rawicz: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Skarżysko Kamienna: 2 / 2

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 26 / 39

Szczecin Dabie: 1 / 1

Szczecin Dąbie: 0 / 1

Śrem: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świnoujście: 32 / 48

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 3 / 4

Warszawa: 2 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 2

Włocławek: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 4

Wrocław: 4 / 8

Wronki: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 56 / 88

1951: 0 / 1

1968: 1 / 1

1971: 1 / 1

1974: 0 / 1

1977: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 3 / 4

Arbet Team: 0 / 1

Arkadia Mosty: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team: 0 / 2

Balticliff: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 2

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoijscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 7 / 11

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 1 / 4

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cisowianka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyklo Kwidzyn: 0 / 1

Dolice: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Dziki Koszalinr: 1 / 1

Fc St. Pauli Hamburg: 1 / 1

Finomar: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Góral Police: 3 / 3

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gz Kołobrzeg: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

K S Masters: 7 / 7

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Klub Rowerowy Krzywe Koła: 1 / 1

Kórnicke Bractwo Rowerowe: 0 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 15

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 6 / 11

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr "voyager": 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Kw: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 5

Luks Fala: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Miazga: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 7 / 7

Movistar: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Niezrzeszony: 3 / 4

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Otr Interkol: 3 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Precon Polska: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rowerowy Lublin: 0 / 1

Rowery Turowski: 0 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Smigło Osieczna: 0 / 1

Sport-Profit Team: 1 / 1

Stay Cheeki Breeki Team: 1 / 1

Stc: 1 / 2

Stc Stargard: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw.invest: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 6 / 11

Szerszenie Trzebnica: 1 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 3 / 3

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śtr Świdwin: 2 / 2

Świat Kółek Kołobrzeg: 1 / 1

Świr Świnoujście: 3 / 3

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Trzy Wyspy: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Xxx: 1 / 1