Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika

Informacje o zawodach:

Organizator:
KS Uznam
Data:
2017-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
link do Komunikatu Technicznego http://www.ksuznam.pl/nasze-imprezy/ultramaraton-rowerowy-im-olka-czapnika/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
104000 m
ULTRA:
355000 m
DRUŻYNÓWKA:
104000 m
RODZINNY:
24000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M5i :)
2 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
3 Adam Wolant Kołobrzeg Świat Kółek Kołobrzeg MEGA MEGA M3i
4 Adam Kuta Borzyszewo MEGA MEGA M1s
5 Adam Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
6 Adrian Ćwirko Trzebnica MEGA MEGA M2s
7 Agnieszka Kalinowska Międzyzdroje MEGA MEGA K3i
8 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy MEGA MEGA K3s
9 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MEGA MEGA K3s Po raz drugi jadę
10 Agnieszka Mielcarek Poznań ULTRA ULTR M2s
11 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K2s
12 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
13 Andrzej Łukaszewicz Międzyzdroje MEGA MEGA M6i
14 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
15 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA M6i
16 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MEGA MEGA M6i
17 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN MEGA MEGA M5s
18 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MEGA MEGA M5s
19 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
20 Andrzej Pankowski Pruszowice MEGA MEGA M5s
21 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home ULTRA ULTR M5s
22 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA MEGA M5s
23 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
24 Andrzej Bośko Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4i
25 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
26 Andrzej Zaborowski Szczecin MEGA MEGA M4s
27 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
28 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA MEGA K5s
29 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
30 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
31 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M6s
32 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
33 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
34 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MEGA MEGA M4i
35 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard Lkk Nowogard MEGA MEGA M4s
36 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
37 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL ULTRA ULTR M3s
38 Arkadiusz Zielonka Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s lubie rower
39 Arkadiusz Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
40 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M4s
41 Artur Gonera Szczecin STC MEGA MEGA M4s
42 Artur Graf Świnoujście BIKERS Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
43 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
44 Artur Piedo Radowo Małe ULTRA ULTR M3s
45 Bartłomiej Zając Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
46 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
47 Bogdan Zieliński Brochocin KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M6s Jestem Najlepszy..
48 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
49 Cezary Szypowski Dolice Klub Rowerowy Krzywe Koła MEGA MEGA M5s
50 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K2i
51 Damian Prymus Jedlice Barlinecka Grupa Kolarska ULTRA ULTR M2s
52 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
53 Daniel Makara Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s Jeżdżę bo lubię.
54 Daniel Michałowski Świnoujście MEGA MEGA M4i
55 Daniel Król Golczewo MEGA MEGA M3s
56 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
57 Dariusz Boruczkowski Poznań MEGA MEGA M4s
58 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
59 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
60 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
61 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
62 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST MEGA MEGA M4s
63 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin MEGA MEGA M3s kocham rowery
64 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M1i
65 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
66 Edward Dąbrowski Bojadła ULTRA ULTR M7s
67 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
68 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
69 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M5s
70 Edyta Stanasiuk Szczecin MEGA MEGA K3s
71 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MEGA MEGA K5i
72 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA MEGA K4s
73 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MEGA MEGA M6i Ukończone BBT oraz pierścień 1000 jezior 16 lat na trasach Biegu Piastów w maratonach od 2003 roku.
74 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR "Voyager" MEGA MEGA M6i
75 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
76 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s
77 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K5s
78 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
79 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s Mój 6 Rok startów w Maratonach
80 Gerard Skalski Trzebnica Movistar MEGA MEGA M5s
81 Grażyna Pietkiewicz Międzyzdroje MEGA MEGA K6s
82 Grażyna Zakens Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K5i
83 Grażyna Majewska Świnoujście MEGA MEGA K5i
84 Grażyna Matkowska Szczecin 1977 MEGA MEGA K3i
85 Grzegorz Stola Szczecin Finomar MEGA MEGA M5i
86 Grzegorz Szymecki Świnoujście MEGA MEGA M4s
87 Grzegorz Ruciński Wągrowiec ULTRA ULTR M4s
88 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
89 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW MEGA MEGA M3s Jazda sprawia mi przyjemność
90 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
91 Henryk Sokołowski Stargard amator MEGA MEGA M6i -
92 Henryk Bętlewski Słupsk Szukam klubu ULTRA ULTR M5s
93 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MEGA MEGA M3s
94 Igor Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
95 Ilona Wydra Świnoujście MEGA MEGA K3s
96 Irena Aksamit Dolice Amator MEGA MEGA K6s
97 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K5s
98 Ireneusz Lula Gdynia ULTRA ULTR M5s
99 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M4i
100 Ireneusz Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
101 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA K6i
102 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM ULTRA ULTR K6s
103 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team ULTRA ULTR K4s
104 Jacek Krzciuk Dębno MEGA MEGA M5s
105 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
106 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team ULTRA ULTR M2s
107 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
108 Jakub Kornacki Świnoujście MEGA MEGA M4s
109 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń ULTRA ULTR M2s
110 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn MEGA MEGA M2s
111 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MEGA MEGA M7i
112 Jan Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M6s
113 Jan Furmański Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
114 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i Biegam w CitiTravel , biorę udział w Maratonach na około jeziora Miedwie
115 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4i
116 Janek Doroszkiewicz Białystok MEGA MEGA M5i Trzeba się ruszać, żeby nie zardzewieć.
117 Janina Rakiel Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K6i
118 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6i
119 JANUSZ AUGUSTYN KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKERS ŚWINOUJŚCIE DRUŻYNÓWKA DRU M5s
120 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MEGA MEGA M5i
121 Jarosław Stój Świnoujście MEGA MEGA M4s
122 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
123 Jarosław Kubiak Bydgoszcz ULTRA ULTR M3i
124 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 ULTRA ULTR M6i
125 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN ŚTR Świdwin ULTRA ULTR M6s MÓJ DEBIUT W ULTRA
126 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki ULTRA ULTR M6s
127 Jędrzej MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M1i Nowicjusz
128 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA K4s
129 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
130 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA MEGA M6i
131 kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKA ULTRA ULTR K3s
132 Karol Witkowski Świnoujście RODZINNY RODZ M7i
133 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC MEGA MEGA M4s Jakoś to będzie.
134 Karol Sworowski Wolsztyn Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
135 Karol Sobczyk Gostyń xXx MEGA MEGA M3s
136 Klaudyna Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ K1i
137 Konrad Jarocki Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
138 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS ULTRA ULTR K5s
139 Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony MEGA MEGA M6i
140 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica ULTRA ULTR M6s
141 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MEGA MEGA M6s
142 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM ULTRA ULTR M5s
143 Krzysztof Zembrzuski Świnoujście KS Uznam Świnoujście ULTRA ULTR M5i Bardzo fajny gościówa.
144 krzysztof knaś wrocław brak ULTRA ULTR M4i
145 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
146 Krzysztof Bielawski Dębno MEGA MEGA M4s
147 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
148 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin ULTRA ULTR M4s facebook.com/dzikikoszalin
149 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
150 Krzysztof Lach Warszawa ULTRA ULTR M4s
151 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS Świnoujście MEGA MEGA M4s
152 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
153 Krzysztof Nazorek Stargard STC STARGARD MEGA MEGA M3s Zycze organizatorom aby udalo im sie w tym roku nazbierac na wode dla uczestnikow :)
154 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M2s Zapraszam na blog:: kris91.bikestats.pl
155 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MEGA MEGA M5s
156 Lech Filipiak Wrocław ULTRA ULTR M6s
157 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów MEGA MEGA M5i
158 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
159 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
160 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
161 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
162 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno ULTRA ULTR M3s
163 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MEGA MEGA M2s
164 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
165 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard ULTRA ULTR K5s
166 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
167 Małgorzata Jędrzycka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K4i
168 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
169 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA M3i
170 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
171 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
172 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin MEGA MEGA M6s
173 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
174 Marek Siądecki LUBLIN Rowerowy Lublin MEGA MEGA M6i
175 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
176 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M5s
177 Marek Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M4i
178 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
179 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M2i
180 Marian kołodziejski Dzierżoniów K.S. Sobotka MEGA MEGA M5s
181 MarianK Karpiel Gryfice K S Masters MEGA MEGA M5s
182 Mariusz Staszak Śrem ULTRA ULTR M5s
183 Mariusz Krause Szczecin - MEGA MEGA M4i
184 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
185 Mariusz Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
186 Mariusz Kurlapski Świdwin ŚTR Świdwin MEGA MEGA M4i
187 Mariusz Majewski Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
188 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MEGA MEGA M3s
189 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoijscie DRUŻYNÓWKA DRU M3s
190 Mariusz Woźniak Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M3s Brak
191 MARTA BALCERZAK Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA K3s
192 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA MEGA MEGA M4s
193 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
194 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MEGA MEGA M2s
195 Miłosz Laucz Goleniów MEGA MEGA M3s
196 Miłosz Kwiliński Połczyn-Zdrój - MEGA MEGA M2s
197 Miroslaw Jacyna Szczecin Dabie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M5s
198 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAMIENNA NIEZRZESZONY MEGA MEGA M6i Po raz czwarty będe brał udział w Maratonie. Bardzo podoba mi sie organizacja maratonu i posiadam duzy sentyment do samego miasta Świnoujecie. Znajomym opowiadam ze to moje ulubione miasto. Nie licze na jakies "sukcesy" sportowe - moim celem jest ukonczenie maratonu w przyzwoitym czasie. Pozdrawiam organizatorów. Do miłego.M.
199 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA ULTRA ULTR M6s
200 Monika Leszko Przybiernów ARBET TEAM MEGA MEGA K4i
201 Monika Elbińska-Krawczuk Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA K3i Chyba :)
202 Monika Murawska Świnoujście RODZINNY RODZ K3i
203 Nataniel Rak Łupki MEGA MEGA M1s
204 Norbert Chimkowski Dołgie Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
205 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
206 Norbert Kurbiel Police NIEZRZESZONY MEGA MEGA M3s
207 Oskar Jędraszek Świnoujście MEGA MEGA M3i
208 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR K3s
209 Paweł Widelski Kołobrzeg GZ Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
210 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnicke Bractwo Rowerowe ULTRA ULTR M5s Jak mówią na mnie koledzy człowiek- dzik
211 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M4s
212 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca MEGA MEGA M4s
213 Paweł Cichocki Szczecin STC MEGA MEGA M4i
214 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka ULTRA ULTR M4s
215 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. ULTRA ULTR M4s
216 Paweł Krugły Nowogard MEGA MEGA M3s
217 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
218 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M3i
219 Paweł Wika Kryniczno Kryniczno MEGA MEGA M3s
220 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MEGA MEGA M2i
221 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
222 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
223 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ MEGA MEGA M5s
224 Piotr Cynowski Raclaw 1971 MEGA MEGA M4s
225 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
226 Piotr Piernicki Bezrzecze MEGA MEGA M4s
227 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
228 Piotr Rębacz Rajszew KS UZNAM Świnoujście ULTRA ULTR M4s Jadę spokojnie, zapraszam do wspólnego kręcenia :-)
229 Piotr Słowik Tanowo MEGA MEGA M4s
230 Piotr Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M4s Dam z siebie wszystko......
231 Piotr Kleban Lędzin K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
232 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M3s W ubiegłym roku trasę MEGA pokonałem na rowerze crossowym. W tym roku pora na rower szosowy :)
233 Piotr Łużny Szczecin MEGA MEGA M3s
234 Piotr Krysztofczyk Łódź ULTRA ULTR M3s
235 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M2s
236 Piotr Miłosz Dubnicki Niechorze Balticliff MEGA MEGA M4s
237 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road ULTRA ULTR M3s
238 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MEGA MEGA M4i
239 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
240 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
241 Rafał Walkowski Szczecin ULTRA ULTR M6i
242 Rafał Wiatrak Milicz Milicz ULTRA ULTR M3s
243 Rafał Sudnikiewicz Szczecin STAY CHEEKI BREEKI TEAM MEGA MEGA M2i
244 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s
245 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
246 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
247 ROBERT SUSZCZYŃSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
248 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
249 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
250 Roman Krupa Przybiernówko MEGA MEGA M6s
251 Roman Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M6i
252 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
253 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
254 Roman Życiński Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
255 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
256 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
257 Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalinr MEGA MEGA M6s
258 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland MEGA MEGA M6i
259 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MEGA MEGA K2s
260 Sebastian Rosik Szczecin MEGA MEGA M3s
261 Sebastian Przychódzko Kolobrzeg 1968 MEGA MEGA M1s
262 Sławek Siełacz Płoty K S Masters MEGA MEGA M5i
263 Sławek Krasa Szczecin MEGA MEGA M4s
264 Sławomir Chwirot Opalenica Brak ULTRA ULTR M5s
265 Sławomir Lipiński Nowogard MEGA MEGA M4i
266 Sławomir Bogusz Dobroszyce 1974 MEGA MEGA M4s
267 Sławomir Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M3i
268 stanislaw zielinski SKARŻYSKO KAMIENNA niezrzeszony MEGA MEGA M6i Emeryt pkp od 2014r.Pasionat jazdy na rowerze.Zaliczony maraton raciborski ;czesc maratonu Green Velo.Zaliczone pare maratonow.
269 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6s
270 Stanisław Zając Świnoujście MEGA MEGA M6i
271 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . ULTRA ULTR M5s
272 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
273 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
274 Szymon Życki Dąbrówka MEGA MEGA M1s
275 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MEGA MEGA M7i
276 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MEGA MEGA M7s Startuje od 1958 roku....
277 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń MEGA MEGA M6s
278 Teresa Ostrowska Moryń ULTRA ULTR K6s
279 Tomasz Bobrowski Gdynia KW ULTRA ULTR M5s mytrips.pl
280 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s
281 Tomasz Kocik szczecin MEGA MEGA M4i
282 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
283 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
284 Tomasz Albrechciński Hamburg FC St. Pauli Hamburg MEGA MEGA M4s
285 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MEGA MEGA M4s
286 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
287 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
288 Tomasz Wochna Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s Mój pierwszy maraton kolarski :) Zacząłem jeździć na szosie od lutego 2017.
289 Tomasz Czubiniak Skwierzyna ULTRA ULTR M3s
290 Urszula Golachowska Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K7i
291 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
292 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s
293 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz ULTRA ULTR M5i Były zawodnik MTB ,miłośnik turystyki rowerowej, debiut na takim dystansie :-)
294 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
295 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP MEGA MEGA M4s
296 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
297 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up ULTRA ULTR M4s Trening przed Pierścieniem 1000 Jezior spokojna jazda bez napinki :-)
298 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
299 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
300 WOJCIECH CIECHANOWSKI SZCZECIN DĄBIE Rowery Turowski MEGA MEGA M6s
301 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA MEGA M5s
302 Wojciech Osuch Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M4s
303 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
304 Wojciech Dylik Świnoujście MEGA MEGA M2s
305 Zbigniew MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M6i Nowicjusz
306 Zbigniew Piernicki Szczecin MEGA MEGA M6s
307 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
308 Zbigniew Majewski Świnoujście MEGA MEGA M5s
309 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team ULTRA ULTR M5s
310 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M4s
311 ZBIGNIEW CHLISZCZ Kamień Pomorski K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
312 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA ULTRA ULTR M4s
313 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
314 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
315 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M7s
316 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 213 / 316

Płeć

kobiety: 36 / 48

mężczyźni: 177 / 268

Dystans

DRUŻYNÓWKA: 7 / 10

MEGA: 151 / 227

RODZINNY: 8 / 11

ULTRA: 47 / 68

Kategorie

DRU M3s: 4 / 5

DRU M4s: 2 / 4

DRU M5s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 3

MEGA K3i: 3 / 4

MEGA K3s: 2 / 6

MEGA K4i: 3 / 4

MEGA K4s: 3 / 4

MEGA K5i: 4 / 6

MEGA K5s: 5 / 5

MEGA K6i: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA K7i: 1 / 1

MEGA M1i: 0 / 1

MEGA M1s: 3 / 4

MEGA M2i: 1 / 3

MEGA M2s: 4 / 7

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 15 / 29

MEGA M4i: 11 / 17

MEGA M4s: 36 / 49

MEGA M5i: 7 / 8

MEGA M5s: 13 / 22

MEGA M6i: 13 / 18

MEGA M6s: 14 / 22

MEGA M7i: 2 / 2

MEGA M7s: 2 / 3

RODZ K1i: 0 / 1

RODZ K3i: 1 / 1

RODZ M1i: 3 / 4

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M4i: 1 / 2

RODZ M6i: 1 / 1

RODZ M7i: 1 / 1

ULTR K2i: 1 / 1

ULTR K3s: 2 / 2

ULTR K4s: 2 / 2

ULTR K5s: 2 / 2

ULTR K6s: 2 / 2

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M2s: 2 / 6

ULTR M3i: 1 / 1

ULTR M3s: 3 / 9

ULTR M4i: 2 / 3

ULTR M4s: 9 / 13

ULTR M5i: 5 / 5

ULTR M5s: 8 / 11

ULTR M6i: 2 / 3

ULTR M6s: 4 / 6

ULTR M7s: 1 / 1

Miejscowości

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 1

Bezrzecze: 1 / 1

Białystok: 0 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Brochocin: 0 / 1

Bydgoszcz: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 2 / 2

Dobroszyce: 0 / 1

Dolice: 4 / 4

Dołgie: 0 / 1

Dzierżoniów: 2 / 2

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 2

Głogów: 0 / 1

Golczewo: 0 / 1

Goleniów: 3 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 5 / 6

Gostyń: 1 / 1

Gryfice: 15 / 15

Grzymalin: 0 / 1

Hamburg: 1 / 1

Jastrowie: 0 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jedlice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kamień Pomorski: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 0 / 2

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Kostrzyn: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 2 / 2

Kwidzyn: 0 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lędzin: 1 / 1

Lipie: 0 / 1

Lublin: 0 / 1

Łobez: 2 / 2

Łódź: 0 / 1

Łupki: 0 / 1

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Międzywodzie: 2 / 2

Międzyzdroje: 3 / 3

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Moryń: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 3

Nowogard: 10 / 10

Opalenica: 0 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 5 / 6

Połczyn-Zdrój: 0 / 1

Poznań: 3 / 7

Pruszowice: 0 / 1

Przybiernów: 0 / 1

Przybiernówko: 1 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Raclaw: 1 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rajszew: 0 / 1

Rawicz: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Skarżysko Kamienna: 2 / 2

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 26 / 39

Szczecin Dabie: 1 / 1

Szczecin Dąbie: 0 / 1

Śrem: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świnoujście: 32 / 48

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 3 / 4

Warszawa: 2 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 2

Włocławek: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 4

Wrocław: 4 / 8

Wronki: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 56 / 88

1951: 0 / 1

1968: 1 / 1

1971: 1 / 1

1974: 0 / 1

1977: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 3 / 4

Arbet Team: 0 / 1

Arkadia Mosty: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team: 0 / 2

Balticliff: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 2

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoijscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 7 / 11

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 1 / 4

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cisowianka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyklo Kwidzyn: 0 / 1

Dolice: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Dziki Koszalinr: 1 / 1

Fc St. Pauli Hamburg: 1 / 1

Finomar: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Góral Police: 3 / 3

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gz Kołobrzeg: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

K S Masters: 7 / 7

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Klub Rowerowy Krzywe Koła: 1 / 1

Kórnicke Bractwo Rowerowe: 0 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 15

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 6 / 11

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr "voyager": 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Kw: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 5

Luks Fala: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Miazga: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 7 / 7

Movistar: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Niezrzeszony: 3 / 4

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Otr Interkol: 3 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Precon Polska: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rowerowy Lublin: 0 / 1

Rowery Turowski: 0 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Smigło Osieczna: 0 / 1

Sport-Profit Team: 1 / 1

Stay Cheeki Breeki Team: 1 / 1

Stc: 1 / 2

Stc Stargard: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw.invest: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 6 / 11

Szerszenie Trzebnica: 1 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 3 / 3

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śtr Świdwin: 2 / 2

Świat Kółek Kołobrzeg: 1 / 1

Świr Świnoujście: 3 / 3

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Trzy Wyspy: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Xxx: 1 / 1