Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika

Informacje o zawodach:

Organizator:
KS Uznam
Data:
2017-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
link do Komunikatu Technicznego http://www.ksuznam.pl/nasze-imprezy/ultramaraton-rowerowy-im-olka-czapnika/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
104000 m
ULTRA:
355000 m
DRUŻYNÓWKA:
104000 m
RODZINNY:
24000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Teresa Ostrowska Moryń ULTRA ULTR K6s
2 Grażyna Pietkiewicz Międzyzdroje MEGA MEGA K6s
3 Grażyna Majewska Świnoujście MEGA MEGA K5i
4 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
5 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA MEGA K4s
6 Agnieszka Kalinowska Międzyzdroje MEGA MEGA K3i
7 Monika Murawska Świnoujście RODZINNY RODZ K3i
8 Ilona Wydra Świnoujście MEGA MEGA K3s
9 Edyta Stanasiuk Szczecin MEGA MEGA K3s
10 Klaudyna Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ K1i
11 Karol Witkowski Świnoujście RODZINNY RODZ M7i
12 Edward Dąbrowski Bojadła ULTRA ULTR M7s
13 Andrzej Łukaszewicz Międzyzdroje MEGA MEGA M6i
14 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
15 Roman Krupa Przybiernówko MEGA MEGA M6s
16 Zbigniew Piernicki Szczecin MEGA MEGA M6s
17 Stanisław Zając Świnoujście MEGA MEGA M6i
18 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
19 Rafał Walkowski Szczecin ULTRA ULTR M6i
20 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s
21 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA M6i
22 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MEGA MEGA M6i
23 Lech Filipiak Wrocław ULTRA ULTR M6s
24 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN MEGA MEGA M5s
25 Ireneusz Lula Gdynia ULTRA ULTR M5s
26 Andrzej Pankowski Pruszowice MEGA MEGA M5s
27 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
28 Janek Doroszkiewicz Białystok MEGA MEGA M5i Trzeba się ruszać, żeby nie zardzewieć.
29 Zbigniew Majewski Świnoujście MEGA MEGA M5s
30 Jacek Krzciuk Dębno MEGA MEGA M5s
31 Mariusz Staszak Śrem ULTRA ULTR M5s
32 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
33 Dariusz Boruczkowski Poznań MEGA MEGA M4s
34 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
35 Grzegorz Szymecki Świnoujście MEGA MEGA M4s
36 Jarosław Stój Świnoujście MEGA MEGA M4s
37 Sławomir Lipiński Nowogard MEGA MEGA M4i
38 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
39 Piotr Piernicki Bezrzecze MEGA MEGA M4s
40 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
41 Grzegorz Ruciński Wągrowiec ULTRA ULTR M4s
42 Tomasz Kocik szczecin MEGA MEGA M4i
43 Krzysztof Bielawski Dębno MEGA MEGA M4s
44 Ireneusz Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
45 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
46 Mariusz Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
47 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
48 Piotr Słowik Tanowo MEGA MEGA M4s
49 Andrzej Zaborowski Szczecin MEGA MEGA M4s
50 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
51 Daniel Michałowski Świnoujście MEGA MEGA M4i
52 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
53 Krzysztof Lach Warszawa ULTRA ULTR M4s
54 Sławek Krasa Szczecin MEGA MEGA M4s
55 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
56 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. ULTRA ULTR M4s
57 Jakub Kornacki Świnoujście MEGA MEGA M4s
58 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
59 Paweł Krugły Nowogard MEGA MEGA M3s
60 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
61 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M3s W ubiegłym roku trasę MEGA pokonałem na rowerze crossowym. W tym roku pora na rower szosowy :)
62 Jarosław Kubiak Bydgoszcz ULTRA ULTR M3i
63 Artur Piedo Radowo Małe ULTRA ULTR M3s
64 Piotr Łużny Szczecin MEGA MEGA M3s
65 Piotr Krysztofczyk Łódź ULTRA ULTR M3s
66 Sławomir Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M3i
67 Sebastian Rosik Szczecin MEGA MEGA M3s
68 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
69 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
70 Bartłomiej Zając Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
71 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
72 Daniel Król Golczewo MEGA MEGA M3s
73 Tomasz Czubiniak Skwierzyna ULTRA ULTR M3s
74 Miłosz Laucz Goleniów MEGA MEGA M3s
75 Oskar Jędraszek Świnoujście MEGA MEGA M3i
76 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
77 Agnieszka Mielcarek Poznań ULTRA ULTR M2s
78 Wojciech Dylik Świnoujście MEGA MEGA M2s
79 Adrian Ćwirko Trzebnica MEGA MEGA M2s
80 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
81 Adam Kuta Borzyszewo MEGA MEGA M1s
82 Szymon Życki Dąbrówka MEGA MEGA M1s
83 Arkadiusz Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
84 Nataniel Rak Łupki MEGA MEGA M1s
85 Igor Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
86 Adam Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
87 Mariusz Krause Szczecin - MEGA MEGA M4i
88 Miłosz Kwiliński Połczyn-Zdrój - MEGA MEGA M2s
89 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . ULTRA ULTR M5s
90 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 ULTRA ULTR M6i
91 Sebastian Przychódzko Kolobrzeg 1968 MEGA MEGA M1s
92 Piotr Cynowski Raclaw 1971 MEGA MEGA M4s
93 Sławomir Bogusz Dobroszyce 1974 MEGA MEGA M4s
94 Grażyna Matkowska Szczecin 1977 MEGA MEGA K3i
95 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
96 Irena Aksamit Dolice Amator MEGA MEGA K6s
97 Henryk Sokołowski Stargard amator MEGA MEGA M6i -
98 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
99 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
100 Monika Leszko Przybiernów ARBET TEAM MEGA MEGA K4i
101 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MEGA MEGA M3s
102 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
103 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MEGA MEGA K5i
104 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MEGA MEGA M2i
105 Piotr Miłosz Dubnicki Niechorze Balticliff MEGA MEGA M4s
106 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M5s
107 Damian Prymus Jedlice Barlinecka Grupa Kolarska ULTRA ULTR M2s
108 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin MEGA MEGA M3s kocham rowery
109 Roman Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M6i
110 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M2i
111 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home ULTRA ULTR M5s
112 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up ULTRA ULTR M4s Trening przed Pierścieniem 1000 Jezior spokojna jazda bez napinki :-)
113 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s
114 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoijscie DRUŻYNÓWKA DRU M3s
115 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA K4s
116 JANUSZ AUGUSTYN KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKERS ŚWINOUJŚCIE DRUŻYNÓWKA DRU M5s
117 Norbert Chimkowski Dołgie Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
118 Konrad Jarocki Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
119 Artur Graf Świnoujście BIKERS Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
120 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
121 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS Świnoujście MEGA MEGA M4s
122 Mariusz Majewski Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
123 Arkadiusz Zielonka Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s lubie rower
124 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
125 Tomasz Wochna Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s Mój pierwszy maraton kolarski :) Zacząłem jeździć na szosie od lutego 2017.
126 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin MEGA MEGA M6s
127 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MEGA MEGA M6i Ukończone BBT oraz pierścień 1000 jezior 16 lat na trasach Biegu Piastów w maratonach od 2003 roku.
128 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA MEGA M6i
129 Sławomir Chwirot Opalenica Brak ULTRA ULTR M5s
130 krzysztof knaś wrocław brak ULTRA ULTR M4i
131 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team ULTRA ULTR M5s
132 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
133 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM ULTRA ULTR M5s
134 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
135 Roman Życiński Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
136 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn MEGA MEGA M2s
137 Jan Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M6s
138 Piotr Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M4s Dam z siebie wszystko......
139 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
140 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin ULTRA ULTR M4s facebook.com/dzikikoszalin
141 Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalinr MEGA MEGA M6s
142 Tomasz Albrechciński Hamburg FC St. Pauli Hamburg MEGA MEGA M4s
143 Grzegorz Stola Szczecin Finomar MEGA MEGA M5i
144 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
145 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
146 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń MEGA MEGA M6s
147 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń ULTRA ULTR M2s
148 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA MEGA M5s
149 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
150 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
151 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4i
152 Paweł Widelski Kołobrzeg GZ Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
153 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka ULTRA ULTR M4s
154 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
155 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
156 MarianK Karpiel Gryfice K S Masters MEGA MEGA M5s
157 Sławek Siełacz Płoty K S Masters MEGA MEGA M5i
158 Andrzej Bośko Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4i
159 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
160 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
161 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland MEGA MEGA M6i
162 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
163 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
164 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
165 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
166 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
167 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
168 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
169 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
170 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
171 ZBIGNIEW CHLISZCZ Kamień Pomorski K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
172 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
173 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M4i
174 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
175 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
176 Piotr Kleban Lędzin K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
177 Marian kołodziejski Dzierżoniów K.S. Sobotka MEGA MEGA M5s
178 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MEGA MEGA M4i
179 kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKA ULTRA ULTR K3s
180 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA ULTRA ULTR M6s
181 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MEGA MEGA M6s
182 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP MEGA MEGA M4s
183 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s Mój 6 Rok startów w Maratonach
184 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K5s
185 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica ULTRA ULTR M6s
186 Bogdan Zieliński Brochocin KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M6s Jestem Najlepszy..
187 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA ULTRA ULTR M4s
188 Cezary Szypowski Dolice Klub Rowerowy Krzywe Koła MEGA MEGA M5s
189 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnicke Bractwo Rowerowe ULTRA ULTR M5s Jak mówią na mnie koledzy człowiek- dzik
190 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M4s
191 Paweł Wika Kryniczno Kryniczno MEGA MEGA M3s
192 Monika Elbińska-Krawczuk Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA K3i Chyba :)
193 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K5s
194 Małgorzata Jędrzycka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K4i
195 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M7s
196 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6s
197 Jan Furmański Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
198 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
199 Krzysztof Zembrzuski Świnoujście KS Uznam Świnoujście ULTRA ULTR M5i Bardzo fajny gościówa.
200 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M5i :)
201 Wojciech Osuch Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M4s
202 Piotr Rębacz Rajszew KS UZNAM Świnoujście ULTRA ULTR M4s Jadę spokojnie, zapraszam do wspólnego kręcenia :-)
203 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M1i
204 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
205 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR "Voyager" MEGA MEGA M6i
206 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M6s
207 Tomasz Bobrowski Gdynia KW ULTRA ULTR M5s mytrips.pl
208 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
209 Marek Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M4i
210 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M3i
211 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA K6i
212 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard ULTRA ULTR K5s
213 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6i
214 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
215 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard Lkk Nowogard MEGA MEGA M4s
216 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
217 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K2i
218 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
219 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ MEGA MEGA M5s
220 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA MEGA MEGA M4s
221 Rafał Wiatrak Milicz Milicz ULTRA ULTR M3s
222 MARTA BALCERZAK Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA K3s
223 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
224 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki ULTRA ULTR M6s
225 Daniel Makara Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s Jeżdżę bo lubię.
226 ROBERT SUSZCZYŃSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
227 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
228 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
229 Gerard Skalski Trzebnica Movistar MEGA MEGA M5s
230 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MEGA MEGA M4s
231 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
232 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
233 Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony MEGA MEGA M6i
234 stanislaw zielinski SKARŻYSKO KAMIENNA niezrzeszony MEGA MEGA M6i Emeryt pkp od 2014r.Pasionat jazdy na rowerze.Zaliczony maraton raciborski ;czesc maratonu Green Velo.Zaliczone pare maratonow.
235 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAMIENNA NIEZRZESZONY MEGA MEGA M6i Po raz czwarty będe brał udział w Maratonie. Bardzo podoba mi sie organizacja maratonu i posiadam duzy sentyment do samego miasta Świnoujecie. Znajomym opowiadam ze to moje ulubione miasto. Nie licze na jakies "sukcesy" sportowe - moim celem jest ukonczenie maratonu w przyzwoitym czasie. Pozdrawiam organizatorów. Do miłego.M.
236 Norbert Kurbiel Police NIEZRZESZONY MEGA MEGA M3s
237 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
238 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MEGA MEGA K2s
239 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów MEGA MEGA M5i
240 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL ULTRA ULTR M3s
241 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M5s
242 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
243 Karol Sworowski Wolsztyn Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
244 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M4s
245 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
246 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M2s Zapraszam na blog:: kris91.bikestats.pl
247 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MEGA MEGA M7i
248 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
249 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
250 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road ULTRA ULTR M3s
251 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
252 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
253 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team ULTRA ULTR K4s
254 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno ULTRA ULTR M3s
255 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA MEGA M5s
256 Marek Siądecki LUBLIN Rowerowy Lublin MEGA MEGA M6i
257 WOJCIECH CIECHANOWSKI SZCZECIN DĄBIE Rowery Turowski MEGA MEGA M6s
258 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA MEGA K5s
259 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team ULTRA ULTR M2s
260 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MEGA MEGA M7s Startuje od 1958 roku....
261 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC MEGA MEGA M4s Jakoś to będzie.
262 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MEGA MEGA K3s Po raz drugi jadę
263 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
264 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
265 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca MEGA MEGA M4s
266 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW MEGA MEGA M3s Jazda sprawia mi przyjemność
267 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
268 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM ULTRA ULTR K6s
269 Rafał Sudnikiewicz Szczecin STAY CHEEKI BREEKI TEAM MEGA MEGA M2i
270 Artur Gonera Szczecin STC MEGA MEGA M4s
271 Paweł Cichocki Szczecin STC MEGA MEGA M4i
272 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MEGA MEGA M7i
273 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MEGA MEGA M4i
274 Krzysztof Nazorek Stargard STC STARGARD MEGA MEGA M3s Zycze organizatorom aby udalo im sie w tym roku nazbierac na wode dla uczestnikow :)
275 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST MEGA MEGA M4s
276 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
277 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s
278 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s
279 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS ULTRA ULTR K5s
280 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
281 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR K3s
282 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K2s
283 Miroslaw Jacyna Szczecin Dabie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M5s
284 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
285 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA M3i
286 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
287 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
288 Mariusz Woźniak Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M3s Brak
289 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M2s
290 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
291 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
292 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M4s
293 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
294 Henryk Bętlewski Słupsk Szukam klubu ULTRA ULTR M5s
295 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
296 Zbigniew MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M6i Nowicjusz
297 Jędrzej MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M1i Nowicjusz
298 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MEGA MEGA M5s
299 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN ŚTR Świdwin ULTRA ULTR M6s MÓJ DEBIUT W ULTRA
300 Mariusz Kurlapski Świdwin ŚTR Świdwin MEGA MEGA M4i
301 Adam Wolant Kołobrzeg Świat Kółek Kołobrzeg MEGA MEGA M3i
302 Urszula Golachowska Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K7i
303 Janina Rakiel Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K6i
304 Grażyna Zakens Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K5i
305 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
306 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
307 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz ULTRA ULTR M5i Były zawodnik MTB ,miłośnik turystyki rowerowej, debiut na takim dystansie :-)
308 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MEGA MEGA M2s
309 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MEGA MEGA M2s
310 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy MEGA MEGA K3s
311 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
312 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MEGA MEGA M3s
313 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MEGA MEGA M5i
314 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MEGA MEGA M5s
315 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i Biegam w CitiTravel , biorę udział w Maratonach na około jeziora Miedwie
316 Karol Sobczyk Gostyń xXx MEGA MEGA M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 213 / 316

Płeć

kobiety: 36 / 48

mężczyźni: 177 / 268

Dystans

DRUŻYNÓWKA: 7 / 10

MEGA: 151 / 227

RODZINNY: 8 / 11

ULTRA: 47 / 68

Kategorie

DRU M3s: 4 / 5

DRU M4s: 2 / 4

DRU M5s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 3

MEGA K3i: 3 / 4

MEGA K3s: 2 / 6

MEGA K4i: 3 / 4

MEGA K4s: 3 / 4

MEGA K5i: 4 / 6

MEGA K5s: 5 / 5

MEGA K6i: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA K7i: 1 / 1

MEGA M1i: 0 / 1

MEGA M1s: 3 / 4

MEGA M2i: 1 / 3

MEGA M2s: 4 / 7

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 15 / 29

MEGA M4i: 11 / 17

MEGA M4s: 36 / 49

MEGA M5i: 7 / 8

MEGA M5s: 13 / 22

MEGA M6i: 13 / 18

MEGA M6s: 14 / 22

MEGA M7i: 2 / 2

MEGA M7s: 2 / 3

RODZ K1i: 0 / 1

RODZ K3i: 1 / 1

RODZ M1i: 3 / 4

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M4i: 1 / 2

RODZ M6i: 1 / 1

RODZ M7i: 1 / 1

ULTR K2i: 1 / 1

ULTR K3s: 2 / 2

ULTR K4s: 2 / 2

ULTR K5s: 2 / 2

ULTR K6s: 2 / 2

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M2s: 2 / 6

ULTR M3i: 1 / 1

ULTR M3s: 3 / 9

ULTR M4i: 2 / 3

ULTR M4s: 9 / 13

ULTR M5i: 5 / 5

ULTR M5s: 8 / 11

ULTR M6i: 2 / 3

ULTR M6s: 4 / 6

ULTR M7s: 1 / 1

Miejscowości

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 1

Bezrzecze: 1 / 1

Białystok: 0 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Brochocin: 0 / 1

Bydgoszcz: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 2 / 2

Dobroszyce: 0 / 1

Dolice: 4 / 4

Dołgie: 0 / 1

Dzierżoniów: 2 / 2

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 2

Głogów: 0 / 1

Golczewo: 0 / 1

Goleniów: 3 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 5 / 6

Gostyń: 1 / 1

Gryfice: 15 / 15

Grzymalin: 0 / 1

Hamburg: 1 / 1

Jastrowie: 0 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jedlice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kamień Pomorski: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 0 / 2

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Kostrzyn: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 2 / 2

Kwidzyn: 0 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lędzin: 1 / 1

Lipie: 0 / 1

Lublin: 0 / 1

Łobez: 2 / 2

Łódź: 0 / 1

Łupki: 0 / 1

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Międzywodzie: 2 / 2

Międzyzdroje: 3 / 3

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Moryń: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 3

Nowogard: 10 / 10

Opalenica: 0 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 5 / 6

Połczyn-Zdrój: 0 / 1

Poznań: 3 / 7

Pruszowice: 0 / 1

Przybiernów: 0 / 1

Przybiernówko: 1 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Raclaw: 1 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rajszew: 0 / 1

Rawicz: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Skarżysko Kamienna: 2 / 2

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 26 / 39

Szczecin Dabie: 1 / 1

Szczecin Dąbie: 0 / 1

Śrem: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świnoujście: 32 / 48

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 3 / 4

Warszawa: 2 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 2

Włocławek: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 4

Wrocław: 4 / 8

Wronki: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 56 / 88

1951: 0 / 1

1968: 1 / 1

1971: 1 / 1

1974: 0 / 1

1977: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 3 / 4

Arbet Team: 0 / 1

Arkadia Mosty: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team: 0 / 2

Balticliff: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 2

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoijscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 7 / 11

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 1 / 4

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cisowianka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyklo Kwidzyn: 0 / 1

Dolice: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Dziki Koszalinr: 1 / 1

Fc St. Pauli Hamburg: 1 / 1

Finomar: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Góral Police: 3 / 3

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gz Kołobrzeg: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

K S Masters: 7 / 7

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Klub Rowerowy Krzywe Koła: 1 / 1

Kórnicke Bractwo Rowerowe: 0 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 15

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 6 / 11

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr "voyager": 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Kw: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 5

Luks Fala: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Miazga: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 7 / 7

Movistar: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Niezrzeszony: 3 / 4

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Otr Interkol: 3 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Precon Polska: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rowerowy Lublin: 0 / 1

Rowery Turowski: 0 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Smigło Osieczna: 0 / 1

Sport-Profit Team: 1 / 1

Stay Cheeki Breeki Team: 1 / 1

Stc: 1 / 2

Stc Stargard: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw.invest: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 6 / 11

Szerszenie Trzebnica: 1 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 3 / 3

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śtr Świdwin: 2 / 2

Świat Kółek Kołobrzeg: 1 / 1

Świr Świnoujście: 3 / 3

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Trzy Wyspy: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Xxx: 1 / 1