Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika

Informacje o zawodach:

Organizator:
KS Uznam
Data:
2017-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
link do Komunikatu Technicznego http://www.ksuznam.pl/nasze-imprezy/ultramaraton-rowerowy-im-olka-czapnika/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
104000 m
ULTRA:
355000 m
DRUŻYNÓWKA:
104000 m
RODZINNY:
24000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M2s
2 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M5s
3 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M5s
4 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
5 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN MEGA MEGA M5s
6 Piotr Piernicki Bezrzecze MEGA MEGA M4s
7 Janek Doroszkiewicz Białystok MEGA MEGA M5i Trzeba się ruszać, żeby nie zardzewieć.
8 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
9 Edward Dąbrowski Bojadła ULTRA ULTR M7s
10 Adam Kuta Borzyszewo MEGA MEGA M1s
11 Bogdan Zieliński Brochocin KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M6s Jestem Najlepszy..
12 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA MEGA M5s
13 Jarosław Kubiak Bydgoszcz ULTRA ULTR M3i
14 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
15 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M6s
16 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR "Voyager" MEGA MEGA M6i
17 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
18 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team ULTRA ULTR K4s
19 Szymon Życki Dąbrówka MEGA MEGA M1s
20 Jacek Krzciuk Dębno MEGA MEGA M5s
21 Krzysztof Bielawski Dębno MEGA MEGA M4s
22 Sławomir Bogusz Dobroszyce 1974 MEGA MEGA M4s
23 Irena Aksamit Dolice Amator MEGA MEGA K6s
24 Jan Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M6s
25 Cezary Szypowski Dolice Klub Rowerowy Krzywe Koła MEGA MEGA M5s
26 Piotr Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M4s Dam z siebie wszystko......
27 Norbert Chimkowski Dołgie Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
28 Marian kołodziejski Dzierżoniów K.S. Sobotka MEGA MEGA M5s
29 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA MEGA MEGA M4s
30 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s
31 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up ULTRA ULTR M4s Trening przed Pierścieniem 1000 Jezior spokojna jazda bez napinki :-)
32 Ireneusz Lula Gdynia ULTRA ULTR M5s
33 Tomasz Bobrowski Gdynia KW ULTRA ULTR M5s mytrips.pl
34 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA MEGA M6i
35 Daniel Król Golczewo MEGA MEGA M3s
36 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA MEGA K5s
37 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
38 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
39 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA ULTRA ULTR M6s
40 Miłosz Laucz Goleniów MEGA MEGA M3s
41 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
42 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA M6i
43 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
44 MARTA BALCERZAK Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA K3s
45 Daniel Makara Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s Jeżdżę bo lubię.
46 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
47 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
48 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MEGA MEGA M6i
49 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki ULTRA ULTR M6s
50 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . ULTRA ULTR M5s
51 ROBERT SUSZCZYŃSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
52 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. ULTRA ULTR M4s
53 Karol Sobczyk Gostyń xXx MEGA MEGA M3s
54 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
55 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
56 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
57 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
58 MarianK Karpiel Gryfice K S Masters MEGA MEGA M5s
59 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
60 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
61 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M4s
62 Andrzej Bośko Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4i
63 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC MEGA MEGA M4s Jakoś to będzie.
64 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
65 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
66 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
67 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
68 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW MEGA MEGA M3s Jazda sprawia mi przyjemność
69 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin MEGA MEGA M3s kocham rowery
70 Tomasz Albrechciński Hamburg FC St. Pauli Hamburg MEGA MEGA M4s
71 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
72 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka ULTRA ULTR M4s
73 Damian Prymus Jedlice Barlinecka Grupa Kolarska ULTRA ULTR M2s
74 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road ULTRA ULTR M3s
75 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
76 ZBIGNIEW CHLISZCZ Kamień Pomorski K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
77 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
78 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
79 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
80 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MEGA MEGA M5s
81 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
82 JANUSZ AUGUSTYN KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKERS ŚWINOUJŚCIE DRUŻYNÓWKA DRU M5s
83 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MEGA MEGA M4i
84 Sebastian Przychódzko Kolobrzeg 1968 MEGA MEGA M1s
85 Paweł Widelski Kołobrzeg GZ Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
86 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
87 Adam Wolant Kołobrzeg Świat Kółek Kołobrzeg MEGA MEGA M3i
88 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
89 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MEGA MEGA M2s
90 Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalinr MEGA MEGA M6s
91 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin ULTRA ULTR M4s facebook.com/dzikikoszalin
92 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MEGA MEGA M2s
93 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
94 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnicke Bractwo Rowerowe ULTRA ULTR M5s Jak mówią na mnie koledzy człowiek- dzik
95 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M4s
96 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
97 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M2s Zapraszam na blog:: kris91.bikestats.pl
98 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s
99 Paweł Wika Kryniczno Kryniczno MEGA MEGA M3s
100 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn MEGA MEGA M2s
101 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
102 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 ULTRA ULTR M6i
103 Piotr Kleban Lędzin K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
104 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M4i
105 Marek Siądecki LUBLIN Rowerowy Lublin MEGA MEGA M6i
106 Roman Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M6i
107 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M2i
108 Piotr Krysztofczyk Łódź ULTRA ULTR M3s
109 Nataniel Rak Łupki MEGA MEGA M1s
110 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
111 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń ULTRA ULTR M2s
112 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
113 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz ULTRA ULTR M5i Były zawodnik MTB ,miłośnik turystyki rowerowej, debiut na takim dystansie :-)
114 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
115 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
116 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
117 Grażyna Pietkiewicz Międzyzdroje MEGA MEGA K6s
118 Agnieszka Kalinowska Międzyzdroje MEGA MEGA K3i
119 Andrzej Łukaszewicz Międzyzdroje MEGA MEGA M6i
120 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ MEGA MEGA M5s
121 Rafał Wiatrak Milicz Milicz ULTRA ULTR M3s
122 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
123 Teresa Ostrowska Moryń ULTRA ULTR K6s
124 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MEGA MEGA M3s
125 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów MEGA MEGA M5i
126 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
127 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
128 Piotr Miłosz Dubnicki Niechorze Balticliff MEGA MEGA M4s
129 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
130 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA K6i
131 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard ULTRA ULTR K5s
132 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6i
133 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
134 Sławomir Lipiński Nowogard MEGA MEGA M4i
135 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard Lkk Nowogard MEGA MEGA M4s
136 Marek Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M4i
137 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
138 Paweł Krugły Nowogard MEGA MEGA M3s
139 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M3i
140 Sławomir Chwirot Opalenica Brak ULTRA ULTR M5s
141 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
142 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
143 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR K3s
144 Sławek Siełacz Płoty K S Masters MEGA MEGA M5i
145 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MEGA MEGA M5s
146 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL ULTRA ULTR M3s
147 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
148 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
149 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS ULTRA ULTR K5s
150 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home ULTRA ULTR M5s
151 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA MEGA M5s
152 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
153 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
154 Norbert Kurbiel Police NIEZRZESZONY MEGA MEGA M3s
155 Miłosz Kwiliński Połczyn-Zdrój - MEGA MEGA M2s
156 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
157 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MEGA MEGA M6s
158 Dariusz Boruczkowski Poznań MEGA MEGA M4s
159 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
160 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
161 Agnieszka Mielcarek Poznań ULTRA ULTR M2s
162 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team ULTRA ULTR M2s
163 Andrzej Pankowski Pruszowice MEGA MEGA M5s
164 Monika Leszko Przybiernów ARBET TEAM MEGA MEGA K4i
165 Roman Krupa Przybiernówko MEGA MEGA M6s
166 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
167 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń MEGA MEGA M6s
168 Piotr Cynowski Raclaw 1971 MEGA MEGA M4s
169 Artur Piedo Radowo Małe ULTRA ULTR M3s
170 Piotr Rębacz Rajszew KS UZNAM Świnoujście ULTRA ULTR M4s Jadę spokojnie, zapraszam do wspólnego kręcenia :-)
171 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST MEGA MEGA M4s
172 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
173 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno ULTRA ULTR M3s
174 stanislaw zielinski SKARŻYSKO KAMIENNA niezrzeszony MEGA MEGA M6i Emeryt pkp od 2014r.Pasionat jazdy na rowerze.Zaliczony maraton raciborski ;czesc maratonu Green Velo.Zaliczone pare maratonow.
175 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAMIENNA NIEZRZESZONY MEGA MEGA M6i Po raz czwarty będe brał udział w Maratonie. Bardzo podoba mi sie organizacja maratonu i posiadam duzy sentyment do samego miasta Świnoujecie. Znajomym opowiadam ze to moje ulubione miasto. Nie licze na jakies "sukcesy" sportowe - moim celem jest ukonczenie maratonu w przyzwoitym czasie. Pozdrawiam organizatorów. Do miłego.M.
176 Tomasz Czubiniak Skwierzyna ULTRA ULTR M3s
177 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MEGA MEGA M7i
178 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca MEGA MEGA M4s
179 Henryk Bętlewski Słupsk Szukam klubu ULTRA ULTR M5s
180 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
181 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s Mój 6 Rok startów w Maratonach
182 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MEGA MEGA M3s
183 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MEGA MEGA M7i
184 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MEGA MEGA M7s Startuje od 1958 roku....
185 Henryk Sokołowski Stargard amator MEGA MEGA M6i -
186 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MEGA MEGA M4i
187 Krzysztof Nazorek Stargard STC STARGARD MEGA MEGA M3s Zycze organizatorom aby udalo im sie w tym roku nazbierac na wode dla uczestnikow :)
188 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM ULTRA ULTR K6s
189 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
190 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s
191 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MEGA MEGA K5i
192 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
193 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA MEGA K4s
194 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
195 Grażyna Matkowska Szczecin 1977 MEGA MEGA K3i
196 kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKA ULTRA ULTR K3s
197 Edyta Stanasiuk Szczecin MEGA MEGA K3s
198 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K2s
199 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MEGA MEGA K2s
200 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin MEGA MEGA M6s
201 Zbigniew MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M6i Nowicjusz
202 Zbigniew Piernicki Szczecin MEGA MEGA M6s
203 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
204 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i Biegam w CitiTravel , biorę udział w Maratonach na około jeziora Miedwie
205 Rafał Walkowski Szczecin ULTRA ULTR M6i
206 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM ULTRA ULTR M5s
207 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s
208 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MEGA MEGA M5i
209 Grzegorz Stola Szczecin Finomar MEGA MEGA M5i
210 Mariusz Krause Szczecin - MEGA MEGA M4i
211 Tomasz Kocik szczecin MEGA MEGA M4i
212 Artur Gonera Szczecin STC MEGA MEGA M4s
213 Paweł Cichocki Szczecin STC MEGA MEGA M4i
214 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
215 Andrzej Zaborowski Szczecin MEGA MEGA M4s
216 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
217 Sławek Krasa Szczecin MEGA MEGA M4s
218 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MEGA MEGA M4s
219 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
220 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA M3i
221 Piotr Łużny Szczecin MEGA MEGA M3s
222 Sebastian Rosik Szczecin MEGA MEGA M3s
223 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
224 Roman Życiński Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
225 Mariusz Woźniak Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M3s Brak
226 Rafał Sudnikiewicz Szczecin STAY CHEEKI BREEKI TEAM MEGA MEGA M2i
227 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MEGA MEGA M2i
228 Jędrzej MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M1i Nowicjusz
229 Miroslaw Jacyna Szczecin Dabie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M5s
230 WOJCIECH CIECHANOWSKI SZCZECIN DĄBIE Rowery Turowski MEGA MEGA M6s
231 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team ULTRA ULTR M5s
232 Mariusz Staszak Śrem ULTRA ULTR M5s
233 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN ŚTR Świdwin ULTRA ULTR M6s MÓJ DEBIUT W ULTRA
234 Mariusz Kurlapski Świdwin ŚTR Świdwin MEGA MEGA M4i
235 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
236 Urszula Golachowska Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K7i
237 Janina Rakiel Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K6i
238 Grażyna Zakens Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K5i
239 Grażyna Majewska Świnoujście MEGA MEGA K5i
240 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K5s
241 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA K4s
242 Małgorzata Jędrzycka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K4i
243 Monika Elbińska-Krawczuk Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA K3i Chyba :)
244 Monika Murawska Świnoujście RODZINNY RODZ K3i
245 Ilona Wydra Świnoujście MEGA MEGA K3s
246 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy MEGA MEGA K3s
247 Klaudyna Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ K1i
248 Karol Witkowski Świnoujście RODZINNY RODZ M7i
249 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M7s
250 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6s
251 Stanisław Zając Świnoujście MEGA MEGA M6i
252 Jan Furmański Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
253 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
254 Krzysztof Zembrzuski Świnoujście KS Uznam Świnoujście ULTRA ULTR M5i Bardzo fajny gościówa.
255 Zbigniew Majewski Świnoujście MEGA MEGA M5s
256 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M5i :)
257 Grzegorz Szymecki Świnoujście MEGA MEGA M4s
258 Jarosław Stój Świnoujście MEGA MEGA M4s
259 Wojciech Osuch Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M4s
260 Konrad Jarocki Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
261 Ireneusz Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
262 Artur Graf Świnoujście BIKERS Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
263 Mariusz Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
264 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
265 Daniel Michałowski Świnoujście MEGA MEGA M4i
266 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
267 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS Świnoujście MEGA MEGA M4s
268 Jakub Kornacki Świnoujście MEGA MEGA M4s
269 Mariusz Majewski Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
270 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M3s W ubiegłym roku trasę MEGA pokonałem na rowerze crossowym. W tym roku pora na rower szosowy :)
271 Sławomir Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M3i
272 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
273 Arkadiusz Zielonka Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s lubie rower
274 Bartłomiej Zając Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
275 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoijscie DRUŻYNÓWKA DRU M3s
276 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
277 Tomasz Wochna Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s Mój pierwszy maraton kolarski :) Zacząłem jeździć na szosie od lutego 2017.
278 Oskar Jędraszek Świnoujście MEGA MEGA M3i
279 Wojciech Dylik Świnoujście MEGA MEGA M2s
280 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M1i
281 Arkadiusz Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
282 Igor Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
283 Adam Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
284 Piotr Słowik Tanowo MEGA MEGA M4s
285 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland MEGA MEGA M6i
286 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
287 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K2i
288 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
289 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
290 Gerard Skalski Trzebnica Movistar MEGA MEGA M5s
291 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M4s
292 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA ULTRA ULTR M4s
293 Adrian Ćwirko Trzebnica MEGA MEGA M2s
294 Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony MEGA MEGA M6i
295 Krzysztof Lach Warszawa ULTRA ULTR M4s
296 Grzegorz Ruciński Wągrowiec ULTRA ULTR M4s
297 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
298 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
299 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
300 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MEGA MEGA K3s Po raz drugi jadę
301 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MEGA MEGA M6i Ukończone BBT oraz pierścień 1000 jezior 16 lat na trasach Biegu Piastów w maratonach od 2003 roku.
302 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP MEGA MEGA M4s
303 Karol Sworowski Wolsztyn Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
304 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K5s
305 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica ULTRA ULTR M6s
306 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
307 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
308 Lech Filipiak Wrocław ULTRA ULTR M6s
309 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
310 krzysztof knaś wrocław brak ULTRA ULTR M4i
311 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
312 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
313 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4i
314 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
315 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
316 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 213 / 316

Płeć

kobiety: 36 / 48

mężczyźni: 177 / 268

Dystans

DRUŻYNÓWKA: 7 / 10

MEGA: 151 / 227

RODZINNY: 8 / 11

ULTRA: 47 / 68

Kategorie

DRU M3s: 4 / 5

DRU M4s: 2 / 4

DRU M5s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 3

MEGA K3i: 3 / 4

MEGA K3s: 2 / 6

MEGA K4i: 3 / 4

MEGA K4s: 3 / 4

MEGA K5i: 4 / 6

MEGA K5s: 5 / 5

MEGA K6i: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA K7i: 1 / 1

MEGA M1i: 0 / 1

MEGA M1s: 3 / 4

MEGA M2i: 1 / 3

MEGA M2s: 4 / 7

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 15 / 29

MEGA M4i: 11 / 17

MEGA M4s: 36 / 49

MEGA M5i: 7 / 8

MEGA M5s: 13 / 22

MEGA M6i: 13 / 18

MEGA M6s: 14 / 22

MEGA M7i: 2 / 2

MEGA M7s: 2 / 3

RODZ K1i: 0 / 1

RODZ K3i: 1 / 1

RODZ M1i: 3 / 4

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M4i: 1 / 2

RODZ M6i: 1 / 1

RODZ M7i: 1 / 1

ULTR K2i: 1 / 1

ULTR K3s: 2 / 2

ULTR K4s: 2 / 2

ULTR K5s: 2 / 2

ULTR K6s: 2 / 2

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M2s: 2 / 6

ULTR M3i: 1 / 1

ULTR M3s: 3 / 9

ULTR M4i: 2 / 3

ULTR M4s: 9 / 13

ULTR M5i: 5 / 5

ULTR M5s: 8 / 11

ULTR M6i: 2 / 3

ULTR M6s: 4 / 6

ULTR M7s: 1 / 1

Miejscowości

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 1

Bezrzecze: 1 / 1

Białystok: 0 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Brochocin: 0 / 1

Bydgoszcz: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 2 / 2

Dobroszyce: 0 / 1

Dolice: 4 / 4

Dołgie: 0 / 1

Dzierżoniów: 2 / 2

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 2

Głogów: 0 / 1

Golczewo: 0 / 1

Goleniów: 3 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 5 / 6

Gostyń: 1 / 1

Gryfice: 15 / 15

Grzymalin: 0 / 1

Hamburg: 1 / 1

Jastrowie: 0 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jedlice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kamień Pomorski: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 0 / 2

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Kostrzyn: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 2 / 2

Kwidzyn: 0 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lędzin: 1 / 1

Lipie: 0 / 1

Lublin: 0 / 1

Łobez: 2 / 2

Łódź: 0 / 1

Łupki: 0 / 1

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Międzywodzie: 2 / 2

Międzyzdroje: 3 / 3

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Moryń: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 3

Nowogard: 10 / 10

Opalenica: 0 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 5 / 6

Połczyn-Zdrój: 0 / 1

Poznań: 3 / 7

Pruszowice: 0 / 1

Przybiernów: 0 / 1

Przybiernówko: 1 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Raclaw: 1 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rajszew: 0 / 1

Rawicz: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Skarżysko Kamienna: 2 / 2

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 26 / 39

Szczecin Dabie: 1 / 1

Szczecin Dąbie: 0 / 1

Śrem: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świnoujście: 32 / 48

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 3 / 4

Warszawa: 2 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 2

Włocławek: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 4

Wrocław: 4 / 8

Wronki: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 56 / 88

1951: 0 / 1

1968: 1 / 1

1971: 1 / 1

1974: 0 / 1

1977: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 3 / 4

Arbet Team: 0 / 1

Arkadia Mosty: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team: 0 / 2

Balticliff: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 2

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoijscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 7 / 11

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 1 / 4

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cisowianka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyklo Kwidzyn: 0 / 1

Dolice: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Dziki Koszalinr: 1 / 1

Fc St. Pauli Hamburg: 1 / 1

Finomar: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Góral Police: 3 / 3

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gz Kołobrzeg: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

K S Masters: 7 / 7

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Klub Rowerowy Krzywe Koła: 1 / 1

Kórnicke Bractwo Rowerowe: 0 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 15

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 6 / 11

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr "voyager": 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Kw: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 5

Luks Fala: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Miazga: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 7 / 7

Movistar: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Niezrzeszony: 3 / 4

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Otr Interkol: 3 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Precon Polska: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rowerowy Lublin: 0 / 1

Rowery Turowski: 0 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Smigło Osieczna: 0 / 1

Sport-Profit Team: 1 / 1

Stay Cheeki Breeki Team: 1 / 1

Stc: 1 / 2

Stc Stargard: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw.invest: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 6 / 11

Szerszenie Trzebnica: 1 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 3 / 3

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śtr Świdwin: 2 / 2

Świat Kółek Kołobrzeg: 1 / 1

Świr Świnoujście: 3 / 3

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Trzy Wyspy: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Xxx: 1 / 1