Ultramaraton Rowerowy im. Olka Czapnika

Informacje o zawodach:

Organizator:
KS Uznam
Data:
2017-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
link do Komunikatu Technicznego http://www.ksuznam.pl/nasze-imprezy/ultramaraton-rowerowy-im-olka-czapnika/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
104000 m
ULTRA:
355000 m
DRUŻYNÓWKA:
104000 m
RODZINNY:
24000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Monika Murawska Świnoujście RODZINNY RODZ K3i
2 Klaudyna Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ K1i
3 Karol Witkowski Świnoujście RODZINNY RODZ M7i
4 Zbigniew MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M6i Nowicjusz
5 Ireneusz Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
6 Mariusz Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M4i
7 Sławomir Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M3i
8 Arkadiusz Murawski Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
9 Igor Zygmunt Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
10 Adam Małocha Świnoujście RODZINNY RODZ M1i
11 Jędrzej MACIASZCZYk Szczecin Szybciej nie mogę RODZINNY RODZ M1i Nowicjusz
12 Urszula Golachowska Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K7i
13 Irena Aksamit Dolice Amator MEGA MEGA K6s
14 Janina Rakiel Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K6i
15 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA K6i
16 Grażyna Pietkiewicz Międzyzdroje MEGA MEGA K6s
17 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K5s
18 Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA MEGA K5s
19 Grażyna Zakens Świnoujście ŚWIR Świnoujście MEGA MEGA K5i
20 Grażyna Majewska Świnoujście MEGA MEGA K5i
21 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K5s
22 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K5s
23 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team MEGA MEGA K5i
24 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
25 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
26 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
27 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
28 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE MEGA MEGA K4s
29 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
30 Elżbieta Woźniak Szczecin MEGA MEGA K4s
31 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
32 BOGUMIŁA MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
33 Małgorzata Jędrzycka Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA K4i
34 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
35 Monika Leszko Przybiernów ARBET TEAM MEGA MEGA K4i
36 Monika Elbińska-Krawczuk Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA K3i Chyba :)
37 Grażyna Matkowska Szczecin 1977 MEGA MEGA K3i
38 Agnieszka Kalinowska Międzyzdroje MEGA MEGA K3i
39 Ilona Wydra Świnoujście MEGA MEGA K3s
40 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
41 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
42 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy MEGA MEGA K3s
43 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MEGA MEGA K3s Po raz drugi jadę
44 MARTA BALCERZAK Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA K3s
45 Edyta Stanasiuk Szczecin MEGA MEGA K3s
46 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
47 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K2s
48 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MEGA MEGA K2s
49 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MEGA MEGA M7i
50 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M7s
51 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MEGA MEGA M7i
52 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s Mój 6 Rok startów w Maratonach
53 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MEGA MEGA M7s Startuje od 1958 roku....
54 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
55 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6s
56 Andrzej Łukaszewicz Międzyzdroje MEGA MEGA M6i
57 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MEGA MEGA M6i Ukończone BBT oraz pierścień 1000 jezior 16 lat na trasach Biegu Piastów w maratonach od 2003 roku.
58 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M6s
59 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin MEGA MEGA M6s
60 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
61 Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony MEGA MEGA M6i
62 Jan Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M6s
63 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
64 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MEGA MEGA M6s
65 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6i
66 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
67 Roman Krupa Przybiernówko MEGA MEGA M6s
68 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
69 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
70 Zbigniew Piernicki Szczecin MEGA MEGA M6s
71 Józef Drozdowski Głogów brak MEGA MEGA M6i
72 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
73 Stanisław Zając Świnoujście MEGA MEGA M6i
74 Jan Furmański Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
75 Marek Siądecki LUBLIN Rowerowy Lublin MEGA MEGA M6i
76 Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalinr MEGA MEGA M6s
77 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
78 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i Biegam w CitiTravel , biorę udział w Maratonach na około jeziora Miedwie
79 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń MEGA MEGA M6s
80 Bogdan Zieliński Brochocin KKS TRZEBNICA MEGA MEGA M6s Jestem Najlepszy..
81 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
82 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s
83 stanislaw zielinski SKARŻYSKO KAMIENNA niezrzeszony MEGA MEGA M6i Emeryt pkp od 2014r.Pasionat jazdy na rowerze.Zaliczony maraton raciborski ;czesc maratonu Green Velo.Zaliczone pare maratonow.
84 Henryk Sokołowski Stargard amator MEGA MEGA M6i -
85 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MEGA MEGA M6i
86 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MEGA MEGA M6i
87 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAMIENNA NIEZRZESZONY MEGA MEGA M6i Po raz czwarty będe brał udział w Maratonie. Bardzo podoba mi sie organizacja maratonu i posiadam duzy sentyment do samego miasta Świnoujecie. Znajomym opowiadam ze to moje ulubione miasto. Nie licze na jakies "sukcesy" sportowe - moim celem jest ukonczenie maratonu w przyzwoitym czasie. Pozdrawiam organizatorów. Do miłego.M.
88 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
89 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
90 WOJCIECH CIECHANOWSKI SZCZECIN DĄBIE Rowery Turowski MEGA MEGA M6s
91 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MEGA MEGA M6s
92 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland MEGA MEGA M6i
93 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR "Voyager" MEGA MEGA M6i
94 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. MEGA MEGA M5i
95 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN MEGA MEGA M5s
96 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz RowerBydgoszcz MEGA MEGA M5s
97 MarianK Karpiel Gryfice K S Masters MEGA MEGA M5s
98 Sławek Siełacz Płoty K S Masters MEGA MEGA M5i
99 Andrzej Skorupski Kąkolewo Śmigło osieczna MEGA MEGA M5s
100 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
101 Andrzej Pankowski Pruszowice MEGA MEGA M5s
102 Andrzej Biel Police Góral Police MEGA MEGA M5s
103 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M5s
104 Marian kołodziejski Dzierżoniów K.S. Sobotka MEGA MEGA M5s
105 Jarosław Nowak Szczecin VERTIGO MEGA MEGA M5i
106 Grzegorz Stola Szczecin Finomar MEGA MEGA M5i
107 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina Obornickie Towarzystwo Cyklistów MEGA MEGA M5i
108 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
109 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
110 Janek Doroszkiewicz Białystok MEGA MEGA M5i Trzeba się ruszać, żeby nie zardzewieć.
111 Paweł Widelski Kołobrzeg GZ Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
112 Zbigniew Majewski Świnoujście MEGA MEGA M5s
113 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
114 Miroslaw Jacyna Szczecin Dabie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M5s
115 Jacek Krzciuk Dębno MEGA MEGA M5s
116 Cezary Szypowski Dolice Klub Rowerowy Krzywe Koła MEGA MEGA M5s
117 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MEGA MEGA M5s
118 PIOTR MARCINIAK Milicz MAIDEN MILICZ MEGA MEGA M5s
119 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
120 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M5s
121 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M5s
122 JANUSZ AUGUSTYN KĘDZIERZYN-KOŹLE BIKERS ŚWINOUJŚCIE DRUŻYNÓWKA DRU M5s
123 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M5i :)
124 Gerard Skalski Trzebnica Movistar MEGA MEGA M5s
125 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M4s
126 Dariusz Boruczkowski Poznań MEGA MEGA M4s
127 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
128 Mariusz Krause Szczecin - MEGA MEGA M4i
129 Grzegorz Szymecki Świnoujście MEGA MEGA M4s
130 Piotr Miłosz Dubnicki Niechorze Balticliff MEGA MEGA M4s
131 Jarosław Stój Świnoujście MEGA MEGA M4s
132 Wojciech Osuch Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M4s
133 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M4s
134 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
135 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
136 Andrzej Bośko Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4i
137 Sławomir Lipiński Nowogard MEGA MEGA M4i
138 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC MEGA MEGA M4s Jakoś to będzie.
139 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
140 ZBIGNIEW CHLISZCZ Kamień Pomorski K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
141 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4i
142 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
143 Piotr Cynowski Raclaw 1971 MEGA MEGA M4s
144 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
145 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR MEGA MEGA M4s
146 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
147 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
148 Piotr Piernicki Bezrzecze MEGA MEGA M4s
149 Waldemar Stempin Wolsztyn KKFP MEGA MEGA M4s
150 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
151 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
152 Norbert Chimkowski Dołgie Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
153 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA M4i
154 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
155 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MEGA MEGA M4i
156 Tomasz Kocik szczecin MEGA MEGA M4i
157 Krzysztof Bielawski Dębno MEGA MEGA M4s
158 Wiesław Białous Myślibórz fol-tech team pl MEGA MEGA M4s
159 Konrad Jarocki Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
160 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard Lkk Nowogard MEGA MEGA M4s
161 Daniel Makara Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s Jeżdżę bo lubię.
162 Artur Gonera Szczecin STC MEGA MEGA M4s
163 Paweł Balcerzak SŁUPCA Słupca MEGA MEGA M4s
164 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
165 Tomasz Mosiński Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
166 ROBERT SUSZCZYŃSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
167 Artur Graf Świnoujście BIKERS Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
168 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
169 Marek Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M4i
170 Paweł Cichocki Szczecin STC MEGA MEGA M4i
171 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
172 Robert Wydra Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M4s
173 Piotr Słowik Tanowo MEGA MEGA M4s
174 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
175 Sławomir Bogusz Dobroszyce 1974 MEGA MEGA M4s
176 Michał Miazga Dzierżoniów MIAZGA MEGA MEGA M4s
177 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
178 Piotr Pluta Dolice Dolice MEGA MEGA M4s Dam z siebie wszystko......
179 Andrzej Zaborowski Szczecin MEGA MEGA M4s
180 Tomasz Albrechciński Hamburg FC St. Pauli Hamburg MEGA MEGA M4s
181 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
182 Mariusz Kurlapski Świdwin ŚTR Świdwin MEGA MEGA M4i
183 Przemysław Gruca Kobylanka STC Stargard MEGA MEGA M4i
184 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
185 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MEGA MEGA M4s
186 Daniel Michałowski Świnoujście MEGA MEGA M4i
187 Robert Wysokiński Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
188 DARIUSZ ŁABIAK RAWICZ STREFASPORTU.PL MW.INVEST MEGA MEGA M4s
189 Sławek Krasa Szczecin MEGA MEGA M4s
190 Tomasz Krajewski Szczecin MTR SZCZECIN TEAM MEGA MEGA M4s
191 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
192 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS Świnoujście MEGA MEGA M4s
193 Jakub Kornacki Świnoujście MEGA MEGA M4s
194 Piotr Kleban Lędzin K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4s
195 Mariusz Majewski Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
196 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
197 Paweł Krugły Nowogard MEGA MEGA M3s
198 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
199 Piotr Adamczyk Świnoujście MEGA MEGA M3s W ubiegłym roku trasę MEGA pokonałem na rowerze crossowym. W tym roku pora na rower szosowy :)
200 Mariusz Szewczyk Mosty Arkadia Mosty MEGA MEGA M3s
201 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA M3i
202 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
203 Piotr Łużny Szczecin MEGA MEGA M3s
204 Adam Wolant Kołobrzeg Świat Kółek Kołobrzeg MEGA MEGA M3i
205 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach UKS Ratusz Maszewo MEGA MEGA M3s
206 Dariusz Główczyk Grzymalin bicycle grzymalin MEGA MEGA M3s kocham rowery
207 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
208 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
209 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
210 Sebastian Rosik Szczecin MEGA MEGA M3s
211 Arkadiusz Zielonka Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s lubie rower
212 Tomasz Szulc Palędzie MEGA MEGA M3s
213 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MEGA MEGA M3i
214 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
215 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
216 Bartłomiej Zając Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
217 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
218 Mariusz Wyszywany Świnoujście Bikers Świnoijscie DRUŻYNÓWKA DRU M3s
219 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
220 Paweł Wika Kryniczno Kryniczno MEGA MEGA M3s
221 Daniel Król Golczewo MEGA MEGA M3s
222 Roman Życiński Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
223 Karol Sworowski Wolsztyn Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
224 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s
225 Karol Sobczyk Gostyń xXx MEGA MEGA M3s
226 Norbert Kurbiel Police NIEZRZESZONY MEGA MEGA M3s
227 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
228 Tomasz Wochna Świnoujście Bikers Świnoujście DRUŻYNÓWKA DRU M3s Mój pierwszy maraton kolarski :) Zacząłem jeździć na szosie od lutego 2017.
229 Krzysztof Nazorek Stargard STC STARGARD MEGA MEGA M3s Zycze organizatorom aby udalo im sie w tym roku nazbierac na wode dla uczestnikow :)
230 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW MEGA MEGA M3s Jazda sprawia mi przyjemność
231 Miłosz Laucz Goleniów MEGA MEGA M3s
232 Oskar Jędraszek Świnoujście MEGA MEGA M3i
233 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
234 Wojciech Dylik Świnoujście MEGA MEGA M2s
235 Rafał Sudnikiewicz Szczecin STAY CHEEKI BREEKI TEAM MEGA MEGA M2i
236 Adrian Ćwirko Trzebnica MEGA MEGA M2s
237 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team MEGA MEGA M2i
238 Przemysław Momot Goleniów Ratusz Maszewo MEGA MEGA M2s
239 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MEGA MEGA M2s
240 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MEGA MEGA M2s
241 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn MEGA MEGA M2s
242 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
243 Miłosz Kwiliński Połczyn-Zdrój - MEGA MEGA M2s
244 Sebastian Przychódzko Kolobrzeg 1968 MEGA MEGA M1s
245 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M1i
246 Adam Kuta Borzyszewo MEGA MEGA M1s
247 Szymon Życki Dąbrówka MEGA MEGA M1s
248 Nataniel Rak Łupki MEGA MEGA M1s
249 Teresa Ostrowska Moryń ULTRA ULTR K6s
250 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT TEAM ULTRA ULTR K6s
251 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS ULTRA ULTR K5s
252 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard ULTRA ULTR K5s
253 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K4s http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
254 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team ULTRA ULTR K4s
255 kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKA ULTRA ULTR K3s
256 Paulina Kusajda Płoty Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR K3s
257 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala ULTRA ULTR K2i
258 Edward Dąbrowski Bojadła ULTRA ULTR M7s
259 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS Trzebnica ULTRA ULTR M6s
260 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski 1951 ULTRA ULTR M6i
261 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica ULTRA ULTR M6s
262 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN ŚTR Świdwin ULTRA ULTR M6s MÓJ DEBIUT W ULTRA
263 Rafał Walkowski Szczecin ULTRA ULTR M6i
264 Roman Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M6i
265 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA ULTRA ULTR M6s
266 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki ULTRA ULTR M6s
267 Lech Filipiak Wrocław ULTRA ULTR M6s
268 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. . ULTRA ULTR M5s
269 Ireneusz Lula Gdynia ULTRA ULTR M5s
270 Tomasz Bobrowski Gdynia KW ULTRA ULTR M5s mytrips.pl
271 Krzysztof Lipiński Szczecin CISOWIANKA TEAM ULTRA ULTR M5s
272 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home ULTRA ULTR M5s
273 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz ULTRA ULTR M5i Były zawodnik MTB ,miłośnik turystyki rowerowej, debiut na takim dystansie :-)
274 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
275 Waldemar Frąckowiak Rewal K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i www.skrawtex.pl www.pokojwrewalu.republika.pl
276 Krzysztof Zembrzuski Świnoujście KS Uznam Świnoujście ULTRA ULTR M5i Bardzo fajny gościówa.
277 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M5i
278 Dariusz Kaczyński Mierzyn Cubica Racing Team ULTRA ULTR M5s
279 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team ULTRA ULTR M5s
280 Mariusz Staszak Śrem ULTRA ULTR M5s
281 Sławomir Chwirot Opalenica Brak ULTRA ULTR M5s
282 Paweł Walerczyk Kórnik Kórnicke Bractwo Rowerowe ULTRA ULTR M5s Jak mówią na mnie koledzy człowiek- dzik
283 Henryk Bętlewski Słupsk Szukam klubu ULTRA ULTR M5s
284 krzysztof knaś wrocław brak ULTRA ULTR M4i
285 Szymon Koziatek Zawiercie ULTRA ULTR M4s
286 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS TRZEBNICA ULTRA ULTR M4s
287 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE ULTRA ULTR M4i
288 Grzegorz Ruciński Wągrowiec ULTRA ULTR M4s
289 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M4s
290 Piotr Rębacz Rajszew KS UZNAM Świnoujście ULTRA ULTR M4s Jadę spokojnie, zapraszam do wspólnego kręcenia :-)
291 Marcin Sierant Zielona Góra ULTRA ULTR M4s
292 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin ULTRA ULTR M4s facebook.com/dzikikoszalin
293 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka ULTRA ULTR M4s
294 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany ULTRA ULTR M4i
295 Arkadiusz Cieśla Byków ULTRA ULTR M4s
296 Krzysztof Lach Warszawa ULTRA ULTR M4s
297 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching ULTRA ULTR M4s
298 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. ULTRA ULTR M4s
299 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up ULTRA ULTR M4s Trening przed Pierścieniem 1000 Jezior spokojna jazda bez napinki :-)
300 Rafał Wiatrak Milicz Milicz ULTRA ULTR M3s
301 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road ULTRA ULTR M3s
302 Jarosław Kubiak Bydgoszcz ULTRA ULTR M3i
303 Artur Piedo Radowo Małe ULTRA ULTR M3s
304 Piotr Krysztofczyk Łódź ULTRA ULTR M3s
305 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL ULTRA ULTR M3s
306 Krzysztof Naskręt Czapury ULTRA ULTR M3s
307 Mariusz Woźniak Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M3s Brak
308 Tomasz Czubiniak Skwierzyna ULTRA ULTR M3s
309 Maciej Baranowski Rogoźno Rogoźno ULTRA ULTR M3s
310 Agnieszka Mielcarek Poznań ULTRA ULTR M2s
311 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team ULTRA ULTR M2s
312 Piotr Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus ULTRA ULTR M2s
313 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol ULTRA ULTR M2s Zapraszam na blog:: kris91.bikestats.pl
314 Marek Ciechański Łobez Bike Multi Sport Łobez ULTRA ULTR M2i
315 Jakub Gierlik Miejska Górka GKR Gostyń ULTRA ULTR M2s
316 Damian Prymus Jedlice Barlinecka Grupa Kolarska ULTRA ULTR M2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 213 / 316

Płeć

kobiety: 36 / 48

mężczyźni: 177 / 268

Dystans

DRUŻYNÓWKA: 7 / 10

MEGA: 151 / 227

RODZINNY: 8 / 11

ULTRA: 47 / 68

Kategorie

DRU M3s: 4 / 5

DRU M4s: 2 / 4

DRU M5s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 3

MEGA K3i: 3 / 4

MEGA K3s: 2 / 6

MEGA K4i: 3 / 4

MEGA K4s: 3 / 4

MEGA K5i: 4 / 6

MEGA K5s: 5 / 5

MEGA K6i: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA K7i: 1 / 1

MEGA M1i: 0 / 1

MEGA M1s: 3 / 4

MEGA M2i: 1 / 3

MEGA M2s: 4 / 7

MEGA M3i: 4 / 5

MEGA M3s: 15 / 29

MEGA M4i: 11 / 17

MEGA M4s: 36 / 49

MEGA M5i: 7 / 8

MEGA M5s: 13 / 22

MEGA M6i: 13 / 18

MEGA M6s: 14 / 22

MEGA M7i: 2 / 2

MEGA M7s: 2 / 3

RODZ K1i: 0 / 1

RODZ K3i: 1 / 1

RODZ M1i: 3 / 4

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M4i: 1 / 2

RODZ M6i: 1 / 1

RODZ M7i: 1 / 1

ULTR K2i: 1 / 1

ULTR K3s: 2 / 2

ULTR K4s: 2 / 2

ULTR K5s: 2 / 2

ULTR K6s: 2 / 2

ULTR M2i: 1 / 1

ULTR M2s: 2 / 6

ULTR M3i: 1 / 1

ULTR M3s: 3 / 9

ULTR M4i: 2 / 3

ULTR M4s: 9 / 13

ULTR M5i: 5 / 5

ULTR M5s: 8 / 11

ULTR M6i: 2 / 3

ULTR M6s: 4 / 6

ULTR M7s: 1 / 1

Miejscowości

Banie: 0 / 1

Barlinek: 0 / 1

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 1 / 1

Bezrzecze: 1 / 1

Białystok: 0 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Brochocin: 0 / 1

Bydgoszcz: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 2 / 2

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 2 / 2

Dobroszyce: 0 / 1

Dolice: 4 / 4

Dołgie: 0 / 1

Dzierżoniów: 2 / 2

Gdańsk: 1 / 2

Gdynia: 1 / 2

Głogów: 0 / 1

Golczewo: 0 / 1

Goleniów: 3 / 6

Gorzów Wielkopolski: 1 / 2

Gorzów Wlkp: 3 / 3

Gorzów Wlkp.: 5 / 6

Gostyń: 1 / 1

Gryfice: 15 / 15

Grzymalin: 0 / 1

Hamburg: 1 / 1

Jastrowie: 0 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jedlice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kamień Pomorski: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 0 / 2

Kędzierzyn-Koźle: 1 / 1

Kobylanka: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 1

Kołobrzeg: 2 / 4

Kostrzyn: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 3

Kryniczno: 2 / 2

Kwidzyn: 0 / 1

Leszno: 0 / 1

Lewin Brzeski: 0 / 1

Lędzin: 1 / 1

Lipie: 0 / 1

Lublin: 0 / 1

Łobez: 2 / 2

Łódź: 0 / 1

Łupki: 0 / 1

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 0 / 1

Mierzyn: 1 / 1

Międzyrzecz: 1 / 1

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Międzywodzie: 2 / 2

Międzyzdroje: 3 / 3

Milicz: 0 / 2

Moczkowo: 0 / 1

Moryń: 1 / 1

Mosty: 0 / 1

Murowana-Goślina: 1 / 1

Myślibórz: 1 / 1

Niechorze: 2 / 3

Nowogard: 10 / 10

Opalenica: 0 / 1

Palędzie: 1 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 2 / 2

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 5 / 6

Połczyn-Zdrój: 0 / 1

Poznań: 3 / 7

Pruszowice: 0 / 1

Przybiernów: 0 / 1

Przybiernówko: 1 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Raclaw: 1 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rajszew: 0 / 1

Rawicz: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Skarżysko Kamienna: 2 / 2

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 26 / 39

Szczecin Dabie: 1 / 1

Szczecin Dąbie: 0 / 1

Śrem: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świnoujście: 32 / 48

Tanowo: 1 / 1

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Trzebnica: 3 / 4

Warszawa: 2 / 2

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 2

Włocławek: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 4

Wrocław: 4 / 8

Wronki: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Kluby

.: 1 / 1

_ (brak): 56 / 88

1951: 0 / 1

1968: 1 / 1

1971: 1 / 1

1974: 0 / 1

1977: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 3 / 4

Arbet Team: 0 / 1

Arkadia Mosty: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team: 0 / 2

Balticliff: 0 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 0 / 2

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Multi Sport Łobez: 2 / 2

Bike Team Roletki Home: 1 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 1

Bikers Świnoijscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 7 / 11

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 1 / 4

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cisowianka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyklo Kwidzyn: 0 / 1

Dolice: 2 / 2

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Dziki Koszalinr: 1 / 1

Fc St. Pauli Hamburg: 1 / 1

Finomar: 1 / 1

Fol-Tech Team Pl: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 2

Góral Police: 3 / 3

Gryfus Szczecin: 0 / 1

Gz Kołobrzeg: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

K S Masters: 7 / 7

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kks Trzebnica: 3 / 4

Klub Rowerowy Krzywe Koła: 1 / 1

Kórnicke Bractwo Rowerowe: 0 / 1

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 15

Kryniczno: 1 / 1

K.s. Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 6 / 11

Ktc Kołobrzeg: 1 / 1

Ktr "voyager": 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Kw: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Nowogard: 5 / 5

Luks Fala: 2 / 2

Lumac Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 0 / 1

Miazga: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 7 / 7

Movistar: 1 / 1

Mtr Szczecin Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Niezrzeszony: 3 / 4

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 1

Obornickie Towarzystwo Cyklistów: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Otr Interkol: 3 / 3

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Precon Polska: 0 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rowerbydgoszcz: 0 / 1

Rowerowy Lublin: 0 / 1

Rowery Turowski: 0 / 1

Rozbiegany Goleniów: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 0 / 1

Sigma Goleniów: 0 / 2

Słupca: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Smigło Osieczna: 0 / 1

Sport-Profit Team: 1 / 1

Stay Cheeki Breeki Team: 1 / 1

Stc: 1 / 2

Stc Stargard: 2 / 3

Strefasportu.pl Mw.invest: 0 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 6 / 11

Szerszenie Trzebnica: 1 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szukam Klubu: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 3 / 3

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śtr Świdwin: 2 / 2

Świat Kółek Kołobrzeg: 1 / 1

Świr Świnoujście: 3 / 3

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 1

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 1 / 1

Trzy Wyspy: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 1 / 1

Vertigo: 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Xxx: 1 / 1