Supermaraton GRYFLAND - Czasówka (38km)

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy GRYFLAND
Data:
2017-04-29
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych w 2017; Dystans Czasówka (38km)
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Czas (38km):
38000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Czas (38km) Czas K4i
2 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Czas (38km) Czas M7s
3 Marcin Bachtiak Białogard BTC "Orzeł" Białogard Czas (38km) Czas M4s
4 Bogusz Bagiński Szczecin Czas (38km) Czas M2s
5 Marta Balcerzak Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas K3s
6 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Czas (38km) Czas M5s
7 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK Strzelce Krajeńskie LKS JF DUET GOLENIÓW Czas (38km) Czas K4s
8 Jan Baran Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
9 Artur Basalak Szczecin Czas (38km) Czas M4i
10 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Czas (38km) Czas M4i
11 Henryk Bętlewski Słupsk Czas (38km) Czas M5s
12 Andrzej Biel Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
13 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Czas (38km) Czas K4s
14 Krzysztof Bladoszewski Szczecin Fast Agrotrans Czas (38km) Czas M4s
15 Artur Bobrowicz Goleniow 3 batalion logistyczny Czas (38km) Czas M3s
16 Andrzej BOŚKO Gryfice Czas (38km) Czas M4i
17 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. Czas (38km) Czas M5i
18 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3i
19 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD Czas (38km) Czas M5i
20 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński No name Czas (38km) Czas M4s
21 PIOTR CHRZAN SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM Czas (38km) Czas M4s CISNĘ...
22 Arkadiusz Cieśla Byków Czas (38km) Czas M4s
23 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
24 Edward Dąbrowski Bojadła Czas (38km) Czas M7s
25 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. Czas (38km) Czas M5s
26 Dariusz Dwulit Miastko MTS Hamer Miastko Czas (38km) Czas M4s
27 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M1i
28 Grzegorz Fecak Nowogard Czas (38km) Czas M4i
29 Waldemar Frąckowiak REWAL KR. GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i www.skrawtex.pl www.pokojwtewalu.republika.pl
30 Sławomir Frąckowiak Komorniki Czas (38km) Czas M4s
31 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT Czas (38km) Czas M5i
32 Dariusz Górecki Słupsk 1972 Czas (38km) Czas M4i
33 Marek Grum Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
34 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA Czas (38km) Czas M7s
35 Bartłomiej Gwardiak Goleniów Prime Cargo Poland Czas (38km) Czas M2i Triathlonista amator.
36 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Czas (38km) Czas M4s
37 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin Czas (38km) Czas M4s facebook.com/dzikikoszalin
38 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Czas (38km) Czas M3s
39 Marek Hnitecki Kołobrzeg 1968 Czas (38km) Czas M4s
40 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Czas (38km) Czas M4i
41 ELŻBIETA HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas K6i
42 STANISŁAW HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas M6i
43 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
44 Edward Hołowvzak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
45 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Czas (38km) Czas M6s
46 Łukasz Janic 70 STC STARGARD Czas (38km) Czas M2s
47 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
48 Norbert Jarochowicz ,Nowogard Nowogardzie Towarzystwo Sportu KONA Czas (38km) Czas M4s triathlonista :-)
49 Konrad Jarocki Swinoujście Bikers Swinoujscie Czas (38km) Czas M4s
50 Tomasz Jędzura Świeszewo KS Masters Gryfice Czas (38km) Czas M4s Spróbujemy
51 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Czas (38km) Czas M2s
52 Tomasz Kantor Kobylanka Czas (38km) Czas M3s
53 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Czas (38km) Czas M2s
54 Zofia Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas K7i Rowerowa Babcia Zosia
55 Tomasz Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas M4i
56 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
57 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Sobotka Czas (38km) Czas M5s
58 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas K4i
59 Agata Korczyńska Poznań Czas (38km) Czas K3s
60 kuba korta Piła kameleonteam.pl Czas (38km) Czas M2s
61 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Czas (38km) Czas M6s
62 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M5i Może coś wycisnę :)
63 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Velo Główczyce Czas (38km) Czas M3s Jeżdżę bo lubię...;-)
64 Daniel Król Golczewo Czas (38km) Czas M3s
65 Paweł Krugły Nowogard Czas (38km) Czas M3i
66 Piotr Krysztofczyk Łódź Czas (38km) Czas M3s
67 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M4s
68 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Czas (38km) Czas M3i
69 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K5s
70 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4i
71 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
72 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Czas (38km) Czas M6s
73 Mariusz Kurlapski świdwin STR Świdwin Czas (38km) Czas M4i
74 Miłosz Kwiliński Buślary Czas (38km) Czas M2s
75 Sławomir Lipiński Nowogard Czas (38km) Czas M4i
76 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Czas (38km) Czas M4s
77 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
78 Ireneusz Lula Gdynia 1958 Czas (38km) Czas M5s
79 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Czas (38km) Czas M4s
80 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
81 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M6i
82 Piotr Mazur Szczecin Czas (38km) Czas M3s
83 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas M4s
84 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin Czas (38km) Czas M6s
85 MARCIN MICHAŁOWSKI Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3s
86 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
87 Adam Muzyczuk Gdynia Czas (38km) Czas M4s
88 Krzysztof Naskręt Czapury Czas (38km) Czas M3s
89 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Czas (38km) Czas K2s
90 Mariusz Okuniewicz Borzyszewo Czas (38km) Czas M4s
91 Adam Oleniec szczecin brak Czas (38km) Czas M4i pierwszy start w zawodach rowerowych.
92 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Czas (38km) Czas M5s
93 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Czas (38km) Czas M4s
94 Witold Ożgo Przecław rega-trans przeprowadzki Czas (38km) Czas M4s
95 Aleksander Paraszczak Węgorzyno S T C Stargard Czas (38km) Czas M5s
96 Marzena Pelc Gryfice Czas (38km) Czas M4s Sport jest moją pasją
97 Mieczysław Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo Czas (38km) Czas M5s
98 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K6i
99 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
100 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Czas (38km) Czas M6s
101 Janusz Plesiewicz Wałcz Czas (38km) Czas M6s
102 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Czas (38km) Czas M4i
103 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW Czas (38km) Czas M3s Aby do mety cały i zdrowy
104 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Czas (38km) Czas M4s
105 RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Czas (38km) Czas M6s
106 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Czas (38km) Czas M3s
107 Jarosław Rostek Szczecin Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście Czas (38km) Czas M6s Jazdę na rowerze zacząłem 5 lat temu ,zalecono jako rehabilitację po kontuzji nogi i wciągneło . Mam na swoim koncie uczestnictwo w TDP w 2015.
108 Iwona Rychlewska Kołobrzegu Zdrojowa Hotels Kołobrzeg Czas (38km) Czas K3s
109 Klaudiusz Rzeszowski SZCZECIN Bike U Up Czas (38km) Czas M4s
110 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST Czas (38km) Czas M5s
111 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team Czas (38km) Czas M6s
112 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp AGK-Koźmin Wlkp. Czas (38km) Czas M5s
113 Robert Sikora Moczkowo Czas (38km) Czas M5s
114 Tomasz Sitkowski GOLCZEWO Czas (38km) Czas M4s
115 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5s
116 Maciej Skotarczak Szczecin SDO Czas (38km) Czas M4s
117 Stanisław Słomian Janczewo Gorzów Wlkp Czas (38km) Czas M6s lubię Wasze maratony!
118 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Czas (38km) Czas M4s
119 marek sorbian Bliżyn bsc blizyn Czas (38km) Czas M6s
120 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M6s
121 Artur Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M5s
122 Sławomir Spławski Obirniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M3s
123 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
124 Mariusz Staszak Śrem Czas (38km) Czas M5s
125 Tomasz Staszewski Gryfino Czas (38km) Czas M2s
126 Robert Suszczyński Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas M4s
127 Dawid szeszko Szczecin Czas (38km) Czas M3s
128 Dariusz Szuniewicz Nowe Warpno Nowe Warpno Czas (38km) Czas M2i
129 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
130 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6s
131 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6i
132 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4s
133 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański Sogest Zielona Góra Czas (38km) Czas M3s
134 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6s
135 Grzegorz Wesołowski komorniki PTC Poznań Czas (38km) Czas M4s
136 Bartosz Wieczorek Szczecin Czas (38km) Czas M2s
137 ALEKSY WIERZCHOŃ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M5i
138 Paweł Wiśniewicz Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Czas (38km) Czas M2i
139 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN Czas (38km) Czas M6s
140 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team Czas (38km) Czas K4s
141 mirosław wojtyś Niekłończyca Czas (38km) Czas M5s
142 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski Czas (38km) Czas M4s
143 Mirosław Wójciak Katowice JAFISPORT bike team Czas (38km) Czas M4s
144 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Czas (38km) Czas M3s
145 Robert Wysokiński Szczecin WysokińskiRemontyBikeTeam Czas (38km) Czas M4s
146 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K5i
147 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i
148 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard Czas (38km) Czas M7s Mam 75 lat...
149 Stanisław Zając Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
150 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Czas (38km) Czas K3s
151 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC Czas (38km) Czas M4s Raz kozie śmierć
152 jerzy zembrzuski szczecin port szczecin swinoujscie Czas (38km) Czas M6s pracuje portowej strazy pozarnej na statku pozarniczym kolarstwo uprawjam od czterech lat
153 KAROLINA ZIELINSKA Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas K2s
154 JURAND ZIELIŃSKI Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M2s
155 kamila Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas K3s
156 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 112 / 156

Płeć

kobiety: 13 / 19

mężczyźni: 99 / 137

Dystans

Czas (38km): 112 / 156

Kategorie

Czas K2s: 1 / 2

Czas K3s: 3 / 5

Czas K4i: 2 / 3

Czas K4s: 2 / 4

Czas K5i: 1 / 1

Czas K5s: 1 / 1

Czas K6i: 2 / 2

Czas K7i: 1 / 1

Czas M1i: 1 / 1

Czas M2i: 2 / 3

Czas M2s: 8 / 9

Czas M3i: 1 / 3

Czas M3s: 10 / 15

Czas M4i: 11 / 14

Czas M4s: 22 / 36

Czas M5i: 6 / 7

Czas M5s: 16 / 21

Czas M6i: 7 / 7

Czas M6s: 12 / 17

Czas M7s: 3 / 4

Miejscowości

70: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Barlinek: 1 / 2

Białogard: 0 / 1

Bliżyn: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Buślary: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dzierzoniow: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 2

Główczyce: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Golczewo: 2 / 2

Goleniow: 1 / 1

Goleniów: 3 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 2 / 5

Gryfice: 11 / 11

Gryfino: 1 / 1

Janczewo: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Kamień Pomorski: 0 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 0 / 1

Kluczbork: 0 / 2

Kobylanka: 0 / 1

Kołobrzeg: 0 / 1

Kołobrzegu: 1 / 1

Komorniki: 0 / 2

Koszalin: 3 / 3

Koźmin Wlkp: 2 / 2

Krzywiń: 1 / 1

Kwidzyn: 1 / 1

Łódź: 1 / 1

Miastko: 2 / 2

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 1 / 1

Niechorze: 4 / 4

Niekłończyca: 1 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

,nowogard: 0 / 1

Nowogard: 10 / 12

Nowogród Bobrzański: 0 / 1

Obirniki: 0 / 1

Oborniki: 0 / 1

Piła: 2 / 2

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 2 / 4

Poraj: 0 / 1

Poznań: 2 / 3

Przecław: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Strzelce Krajeńskie: 1 / 1

Swinoujście: 1 / 1

Szczecin: 11 / 16

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujście: 6 / 8

Trzcianka: 1 / 1

Wałcz: 0 / 1

Węgorzyno: 1 / 2

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 2 / 2

Kluby

_ (brak): 26 / 38

12 Brygada Zmechanizowana: 0 / 1

1958: 1 / 1

1968: 0 / 1

1972: 1 / 1

3 Batalion Logistyczny: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 1 / 2

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bikers Swinoujscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 0 / 1

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Bsc Blizyn: 0 / 1

Btc "orzeł" Białogard: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyklo Kwidzyn: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Fast Agrotrans: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Góral Police: 2 / 3

Jafisport Bike Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Kameleonteam.pl: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 0 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Kp Psp: 1 / 1

Kr. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 12 / 12

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Masters Gryfice: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Lkk Nowogard: 6 / 6

Lks Jf Duet Goleniów: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 0 / 2

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 3

Mts Hamer Miastko: 2 / 2

Niechorze: 2 / 2

No Name: 0 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

Nowogardzie Towarzystwo Sportu Kona: 0 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 2 / 3

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Port Szczecin Swinoujscie: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prime Cargo Poland: 1 / 1

Ptc Poznań: 0 / 1

Pttk Myszków: 0 / 1

Quest Act: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S T C Stargard: 0 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Sdo: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Sobotka: 0 / 1

Sogest Zielona Góra: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 2 / 2

Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 0 / 1

Velo Główczyce: 1 / 1

Wysokińskiremontybiketeam: 1 / 1

Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1