Supermaraton GRYFLAND - Czasówka (38km)

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy GRYFLAND
Data:
2017-04-29
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych w 2017; Dystans Czasówka (38km)
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Czas (38km):
38000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Zofia Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas K7i Rowerowa Babcia Zosia
2 ELŻBIETA HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas K6i
3 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K6i
4 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K5i
5 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K5s
6 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Czas (38km) Czas K4s
7 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4i
8 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK Strzelce Krajeńskie LKS JF DUET GOLENIÓW Czas (38km) Czas K4s
9 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Czas (38km) Czas K4i
10 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team Czas (38km) Czas K4s
11 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4s
12 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas K4i
13 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Czas (38km) Czas K3s
14 Marta Balcerzak Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas K3s
15 kamila Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas K3s
16 Agata Korczyńska Poznań Czas (38km) Czas K3s
17 Iwona Rychlewska Kołobrzegu Zdrojowa Hotels Kołobrzeg Czas (38km) Czas K3s
18 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Czas (38km) Czas K2s
19 KAROLINA ZIELINSKA Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas K2s
20 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA Czas (38km) Czas M7s
21 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard Czas (38km) Czas M7s Mam 75 lat...
22 Edward Dąbrowski Bojadła Czas (38km) Czas M7s
23 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Czas (38km) Czas M7s
24 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6s
25 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin Czas (38km) Czas M6s
26 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M6s
27 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
28 STANISŁAW HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas M6i
29 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Czas (38km) Czas M6s
30 RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Czas (38km) Czas M6s
31 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6s
32 Jan Baran Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
33 Janusz Plesiewicz Wałcz Czas (38km) Czas M6s
34 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6i
35 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Czas (38km) Czas M6s
36 Stanisław Zając Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
37 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN Czas (38km) Czas M6s
38 jerzy zembrzuski szczecin port szczecin swinoujscie Czas (38km) Czas M6s pracuje portowej strazy pozarnej na statku pozarniczym kolarstwo uprawjam od czterech lat
39 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team Czas (38km) Czas M6s
40 Stanisław Słomian Janczewo Gorzów Wlkp Czas (38km) Czas M6s lubię Wasze maratony!
41 Jarosław Rostek Szczecin Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście Czas (38km) Czas M6s Jazdę na rowerze zacząłem 5 lat temu ,zalecono jako rehabilitację po kontuzji nogi i wciągneło . Mam na swoim koncie uczestnictwo w TDP w 2015.
42 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas M6s
43 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Czas (38km) Czas M6s
44 marek sorbian Bliżyn bsc blizyn Czas (38km) Czas M6s
45 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
46 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Czas (38km) Czas M6s
47 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M6i
48 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. Czas (38km) Czas M5i
49 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. Czas (38km) Czas M5s
50 Ireneusz Lula Gdynia 1958 Czas (38km) Czas M5s
51 Mieczysław Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo Czas (38km) Czas M5s
52 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp AGK-Koźmin Wlkp. Czas (38km) Czas M5s
53 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Czas (38km) Czas M5s
54 Andrzej Biel Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
55 Artur Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M5s
56 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Sobotka Czas (38km) Czas M5s
57 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
58 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST Czas (38km) Czas M5s
59 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i
60 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Czas (38km) Czas M5s
61 Waldemar Frąckowiak REWAL KR. GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i www.skrawtex.pl www.pokojwtewalu.republika.pl
62 Robert Sikora Moczkowo Czas (38km) Czas M5s
63 ALEKSY WIERZCHOŃ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M5i
64 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5s
65 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD Czas (38km) Czas M5i
66 mirosław wojtyś Niekłończyca Czas (38km) Czas M5s
67 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
68 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT Czas (38km) Czas M5i
69 Marek Grum Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
70 Mariusz Staszak Śrem Czas (38km) Czas M5s
71 Aleksander Paraszczak Węgorzyno S T C Stargard Czas (38km) Czas M5s
72 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
73 Edward Hołowvzak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
74 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M5i Może coś wycisnę :)
75 Henryk Bętlewski Słupsk Czas (38km) Czas M5s
76 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski Czas (38km) Czas M4s
77 Witold Ożgo Przecław rega-trans przeprowadzki Czas (38km) Czas M4s
78 Krzysztof Bladoszewski Szczecin Fast Agrotrans Czas (38km) Czas M4s
79 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Czas (38km) Czas M4s
80 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Czas (38km) Czas M4i
81 Andrzej BOŚKO Gryfice Czas (38km) Czas M4i
82 Marek Hnitecki Kołobrzeg 1968 Czas (38km) Czas M4s
83 Adam Muzyczuk Gdynia Czas (38km) Czas M4s
84 Sławomir Lipiński Nowogard Czas (38km) Czas M4i
85 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC Czas (38km) Czas M4s Raz kozie śmierć
86 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
87 Dariusz Dwulit Miastko MTS Hamer Miastko Czas (38km) Czas M4s
88 Sławomir Frąckowiak Komorniki Czas (38km) Czas M4s
89 Grzegorz Wesołowski komorniki PTC Poznań Czas (38km) Czas M4s
90 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Czas (38km) Czas M4s
91 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Czas (38km) Czas M4s
92 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Czas (38km) Czas M4s
93 Norbert Jarochowicz ,Nowogard Nowogardzie Towarzystwo Sportu KONA Czas (38km) Czas M4s triathlonista :-)
94 Artur Basalak Szczecin Czas (38km) Czas M4i
95 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Czas (38km) Czas M4i
96 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
97 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas M4s
98 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
99 Adam Oleniec szczecin brak Czas (38km) Czas M4i pierwszy start w zawodach rowerowych.
100 Dariusz Górecki Słupsk 1972 Czas (38km) Czas M4i
101 Konrad Jarocki Swinoujście Bikers Swinoujscie Czas (38km) Czas M4s
102 PIOTR CHRZAN SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM Czas (38km) Czas M4s CISNĘ...
103 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
104 Robert Suszczyński Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas M4s
105 Mariusz Okuniewicz Borzyszewo Czas (38km) Czas M4s
106 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin Czas (38km) Czas M4s facebook.com/dzikikoszalin
107 Marzena Pelc Gryfice Czas (38km) Czas M4s Sport jest moją pasją
108 Maciej Skotarczak Szczecin SDO Czas (38km) Czas M4s
109 Tomasz Jędzura Świeszewo KS Masters Gryfice Czas (38km) Czas M4s Spróbujemy
110 Tomasz Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas M4i
111 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Czas (38km) Czas M4i
112 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Czas (38km) Czas M4s
113 Klaudiusz Rzeszowski SZCZECIN Bike U Up Czas (38km) Czas M4s
114 Mariusz Kurlapski świdwin STR Świdwin Czas (38km) Czas M4i
115 Mirosław Wójciak Katowice JAFISPORT bike team Czas (38km) Czas M4s
116 Tomasz Sitkowski GOLCZEWO Czas (38km) Czas M4s
117 Grzegorz Fecak Nowogard Czas (38km) Czas M4i
118 Robert Wysokiński Szczecin WysokińskiRemontyBikeTeam Czas (38km) Czas M4s
119 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
120 Arkadiusz Cieśla Byków Czas (38km) Czas M4s
121 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Czas (38km) Czas M4s
122 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński No name Czas (38km) Czas M4s
123 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M4s
124 Marcin Bachtiak Białogard BTC "Orzeł" Białogard Czas (38km) Czas M4s
125 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
126 Paweł Krugły Nowogard Czas (38km) Czas M3i
127 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Czas (38km) Czas M3i
128 Tomasz Kantor Kobylanka Czas (38km) Czas M3s
129 Piotr Krysztofczyk Łódź Czas (38km) Czas M3s
130 Piotr Mazur Szczecin Czas (38km) Czas M3s
131 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Czas (38km) Czas M3s
132 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Czas (38km) Czas M3s
133 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3i
134 MARCIN MICHAŁOWSKI Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3s
135 Krzysztof Naskręt Czapury Czas (38km) Czas M3s
136 Dawid szeszko Szczecin Czas (38km) Czas M3s
137 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Czas (38km) Czas M3s
138 Daniel Król Golczewo Czas (38km) Czas M3s
139 Artur Bobrowicz Goleniow 3 batalion logistyczny Czas (38km) Czas M3s
140 Sławomir Spławski Obirniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M3s
141 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański Sogest Zielona Góra Czas (38km) Czas M3s
142 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW Czas (38km) Czas M3s Aby do mety cały i zdrowy
143 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Velo Główczyce Czas (38km) Czas M3s Jeżdżę bo lubię...;-)
144 Dariusz Szuniewicz Nowe Warpno Nowe Warpno Czas (38km) Czas M2i
145 Bartosz Wieczorek Szczecin Czas (38km) Czas M2s
146 Tomasz Staszewski Gryfino Czas (38km) Czas M2s
147 Łukasz Janic 70 STC STARGARD Czas (38km) Czas M2s
148 Bogusz Bagiński Szczecin Czas (38km) Czas M2s
149 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Czas (38km) Czas M2s
150 Paweł Wiśniewicz Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Czas (38km) Czas M2i
151 Bartłomiej Gwardiak Goleniów Prime Cargo Poland Czas (38km) Czas M2i Triathlonista amator.
152 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Czas (38km) Czas M2s
153 JURAND ZIELIŃSKI Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M2s
154 kuba korta Piła kameleonteam.pl Czas (38km) Czas M2s
155 Miłosz Kwiliński Buślary Czas (38km) Czas M2s
156 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M1i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 112 / 156

Płeć

kobiety: 13 / 19

mężczyźni: 99 / 137

Dystans

Czas (38km): 112 / 156

Kategorie

Czas K2s: 1 / 2

Czas K3s: 3 / 5

Czas K4i: 2 / 3

Czas K4s: 2 / 4

Czas K5i: 1 / 1

Czas K5s: 1 / 1

Czas K6i: 2 / 2

Czas K7i: 1 / 1

Czas M1i: 1 / 1

Czas M2i: 2 / 3

Czas M2s: 8 / 9

Czas M3i: 1 / 3

Czas M3s: 10 / 15

Czas M4i: 11 / 14

Czas M4s: 22 / 36

Czas M5i: 6 / 7

Czas M5s: 16 / 21

Czas M6i: 7 / 7

Czas M6s: 12 / 17

Czas M7s: 3 / 4

Miejscowości

70: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Barlinek: 1 / 2

Białogard: 0 / 1

Bliżyn: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Buślary: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dzierzoniow: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 2

Główczyce: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Golczewo: 2 / 2

Goleniow: 1 / 1

Goleniów: 3 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 2 / 5

Gryfice: 11 / 11

Gryfino: 1 / 1

Janczewo: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Kamień Pomorski: 0 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 0 / 1

Kluczbork: 0 / 2

Kobylanka: 0 / 1

Kołobrzeg: 0 / 1

Kołobrzegu: 1 / 1

Komorniki: 0 / 2

Koszalin: 3 / 3

Koźmin Wlkp: 2 / 2

Krzywiń: 1 / 1

Kwidzyn: 1 / 1

Łódź: 1 / 1

Miastko: 2 / 2

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 1 / 1

Niechorze: 4 / 4

Niekłończyca: 1 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

,nowogard: 0 / 1

Nowogard: 10 / 12

Nowogród Bobrzański: 0 / 1

Obirniki: 0 / 1

Oborniki: 0 / 1

Piła: 2 / 2

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 2 / 4

Poraj: 0 / 1

Poznań: 2 / 3

Przecław: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Strzelce Krajeńskie: 1 / 1

Swinoujście: 1 / 1

Szczecin: 11 / 16

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujście: 6 / 8

Trzcianka: 1 / 1

Wałcz: 0 / 1

Węgorzyno: 1 / 2

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 2 / 2

Kluby

_ (brak): 26 / 38

12 Brygada Zmechanizowana: 0 / 1

1958: 1 / 1

1968: 0 / 1

1972: 1 / 1

3 Batalion Logistyczny: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 1 / 2

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bikers Swinoujscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 0 / 1

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Bsc Blizyn: 0 / 1

Btc "orzeł" Białogard: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyklo Kwidzyn: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Fast Agrotrans: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Góral Police: 2 / 3

Jafisport Bike Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Kameleonteam.pl: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 0 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Kp Psp: 1 / 1

Kr. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 12 / 12

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Masters Gryfice: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Lkk Nowogard: 6 / 6

Lks Jf Duet Goleniów: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 0 / 2

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 3

Mts Hamer Miastko: 2 / 2

Niechorze: 2 / 2

No Name: 0 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

Nowogardzie Towarzystwo Sportu Kona: 0 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 2 / 3

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Port Szczecin Swinoujscie: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prime Cargo Poland: 1 / 1

Ptc Poznań: 0 / 1

Pttk Myszków: 0 / 1

Quest Act: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S T C Stargard: 0 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Sdo: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Sobotka: 0 / 1

Sogest Zielona Góra: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 2 / 2

Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 0 / 1

Velo Główczyce: 1 / 1

Wysokińskiremontybiketeam: 1 / 1

Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1