Supermaraton GRYFLAND - Czasówka (38km)

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy GRYFLAND
Data:
2017-04-29
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych w 2017; Dystans Czasówka (38km)
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Czas (38km):
38000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M5i Może coś wycisnę :)
2 Adam Muzyczuk Gdynia Czas (38km) Czas M4s
3 Adam Oleniec szczecin brak Czas (38km) Czas M4i pierwszy start w zawodach rowerowych.
4 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Czas (38km) Czas M2s
5 Agata Korczyńska Poznań Czas (38km) Czas K3s
6 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Czas (38km) Czas K3s
7 Aleksander Paraszczak Węgorzyno S T C Stargard Czas (38km) Czas M5s
8 ALEKSY WIERZCHOŃ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M5i
9 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Czas (38km) Czas M5s
10 Andrzej Biel Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
11 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT Czas (38km) Czas M5i
12 Andrzej BOŚKO Gryfice Czas (38km) Czas M4i
13 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Czas (38km) Czas M4s
14 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4i
15 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Czas (38km) Czas M4s
16 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Czas (38km) Czas M4s
17 Arkadiusz Cieśla Byków Czas (38km) Czas M4s
18 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Czas (38km) Czas M3s
19 Artur Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M5s
20 Artur Basalak Szczecin Czas (38km) Czas M4i
21 Artur Bobrowicz Goleniow 3 batalion logistyczny Czas (38km) Czas M3s
22 Bartłomiej Gwardiak Goleniów Prime Cargo Poland Czas (38km) Czas M2i Triathlonista amator.
23 Bartosz Wieczorek Szczecin Czas (38km) Czas M2s
24 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK Strzelce Krajeńskie LKS JF DUET GOLENIÓW Czas (38km) Czas K4s
25 Bogusz Bagiński Szczecin Czas (38km) Czas M2s
26 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp AGK-Koźmin Wlkp. Czas (38km) Czas M5s
27 Daniel Król Golczewo Czas (38km) Czas M3s
28 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
29 Dariusz Dwulit Miastko MTS Hamer Miastko Czas (38km) Czas M4s
30 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
31 Dariusz Górecki Słupsk 1972 Czas (38km) Czas M4i
32 Dariusz Szuniewicz Nowe Warpno Nowe Warpno Czas (38km) Czas M2i
33 Dawid szeszko Szczecin Czas (38km) Czas M3s
34 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M1i
35 Edward Dąbrowski Bojadła Czas (38km) Czas M7s
36 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Czas (38km) Czas M6s
37 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
38 Edward Hołowvzak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
39 ELŻBIETA HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas K6i
40 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. Czas (38km) Czas M5i
41 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA Czas (38km) Czas M7s
42 Grzegorz Wesołowski komorniki PTC Poznań Czas (38km) Czas M4s
43 Grzegorz Fecak Nowogard Czas (38km) Czas M4i
44 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW Czas (38km) Czas M3s Aby do mety cały i zdrowy
45 Henryk Bętlewski Słupsk Czas (38km) Czas M5s
46 Ireneusz Lula Gdynia 1958 Czas (38km) Czas M5s
47 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K6i
48 Iwona Rychlewska Kołobrzegu Zdrojowa Hotels Kołobrzeg Czas (38km) Czas K3s
49 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team Czas (38km) Czas K4s
50 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Czas (38km) Czas M4i
51 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Czas (38km) Czas M2s
52 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6s
53 Jan Baran Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
54 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
55 Janusz Plesiewicz Wałcz Czas (38km) Czas M6s
56 Jarosław Rostek Szczecin Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście Czas (38km) Czas M6s Jazdę na rowerze zacząłem 5 lat temu ,zalecono jako rehabilitację po kontuzji nogi i wciągneło . Mam na swoim koncie uczestnictwo w TDP w 2015.
57 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Czas (38km) Czas M3i
58 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN Czas (38km) Czas M6s
59 jerzy zembrzuski szczecin port szczecin swinoujscie Czas (38km) Czas M6s pracuje portowej strazy pozarnej na statku pozarniczym kolarstwo uprawjam od czterech lat
60 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Czas (38km) Czas M6s
61 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Czas (38km) Czas K4s
62 JURAND ZIELIŃSKI Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M2s
63 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas K4i
64 kamila Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas K3s
65 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC Czas (38km) Czas M4s Raz kozie śmierć
66 KAROLINA ZIELINSKA Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas K2s
67 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Czas (38km) Czas K4i
68 Klaudiusz Rzeszowski SZCZECIN Bike U Up Czas (38km) Czas M4s
69 Konrad Jarocki Swinoujście Bikers Swinoujscie Czas (38km) Czas M4s
70 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Czas (38km) Czas M6s
71 Krzysztof Bladoszewski Szczecin Fast Agrotrans Czas (38km) Czas M4s
72 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
73 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin Czas (38km) Czas M4s facebook.com/dzikikoszalin
74 Krzysztof Naskręt Czapury Czas (38km) Czas M3s
75 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Velo Główczyce Czas (38km) Czas M3s Jeżdżę bo lubię...;-)
76 kuba korta Piła kameleonteam.pl Czas (38km) Czas M2s
77 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team Czas (38km) Czas M6s
78 Łukasz Janic 70 STC STARGARD Czas (38km) Czas M2s
79 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Czas (38km) Czas M5s
80 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski Czas (38km) Czas M4s
81 Maciej Skotarczak Szczecin SDO Czas (38km) Czas M4s
82 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K5s
83 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Czas (38km) Czas K2s
84 Marcin Bachtiak Białogard BTC "Orzeł" Białogard Czas (38km) Czas M4s
85 MARCIN MICHAŁOWSKI Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3s
86 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański Sogest Zielona Góra Czas (38km) Czas M3s
87 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin Czas (38km) Czas M6s
88 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6s
89 marek sorbian Bliżyn bsc blizyn Czas (38km) Czas M6s
90 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i
91 Marek Grum Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
92 Marek Hnitecki Kołobrzeg 1968 Czas (38km) Czas M4s
93 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Sobotka Czas (38km) Czas M5s
94 Mariusz Staszak Śrem Czas (38km) Czas M5s
95 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
96 Mariusz Okuniewicz Borzyszewo Czas (38km) Czas M4s
97 Mariusz Kurlapski świdwin STR Świdwin Czas (38km) Czas M4i
98 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
99 Marta Balcerzak Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas K3s
100 Marzena Pelc Gryfice Czas (38km) Czas M4s Sport jest moją pasją
101 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Czas (38km) Czas M7s
102 Mieczysław Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo Czas (38km) Czas M5s
103 Miłosz Kwiliński Buślary Czas (38km) Czas M2s
104 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas M6s
105 mirosław wojtyś Niekłończyca Czas (38km) Czas M5s
106 Mirosław Wójciak Katowice JAFISPORT bike team Czas (38km) Czas M4s
107 Norbert Jarochowicz ,Nowogard Nowogardzie Towarzystwo Sportu KONA Czas (38km) Czas M4s triathlonista :-)
108 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Czas (38km) Czas M4s
109 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M4s
110 Paweł Krugły Nowogard Czas (38km) Czas M3i
111 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3i
112 Paweł Wiśniewicz Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Czas (38km) Czas M2i
113 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Czas (38km) Czas M6s
114 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5s
115 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Czas (38km) Czas M4i
116 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
117 PIOTR CHRZAN SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM Czas (38km) Czas M4s CISNĘ...
118 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński No name Czas (38km) Czas M4s
119 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
120 Piotr Krysztofczyk Łódź Czas (38km) Czas M3s
121 Piotr Mazur Szczecin Czas (38km) Czas M3s
122 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Czas (38km) Czas M4s
123 Robert Sikora Moczkowo Czas (38km) Czas M5s
124 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas M4s
125 Robert Suszczyński Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas M4s
126 Robert Wysokiński Szczecin WysokińskiRemontyBikeTeam Czas (38km) Czas M4s
127 RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Czas (38km) Czas M6s
128 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M6i
129 Sławomir Lipiński Nowogard Czas (38km) Czas M4i
130 Sławomir Frąckowiak Komorniki Czas (38km) Czas M4s
131 Sławomir Spławski Obirniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M3s
132 STANISŁAW HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas M6i
133 Stanisław Zając Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
134 Stanisław Słomian Janczewo Gorzów Wlkp Czas (38km) Czas M6s lubię Wasze maratony!
135 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. Czas (38km) Czas M5s
136 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST Czas (38km) Czas M5s
137 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard Czas (38km) Czas M7s Mam 75 lat...
138 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD Czas (38km) Czas M5i
139 Tomasz Jędzura Świeszewo KS Masters Gryfice Czas (38km) Czas M4s Spróbujemy
140 Tomasz Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas M4i
141 Tomasz Sitkowski GOLCZEWO Czas (38km) Czas M4s
142 Tomasz Kantor Kobylanka Czas (38km) Czas M3s
143 Tomasz Staszewski Gryfino Czas (38km) Czas M2s
144 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K5i
145 Waldemar Frąckowiak REWAL KR. GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i www.skrawtex.pl www.pokojwtewalu.republika.pl
146 Witold Ożgo Przecław rega-trans przeprowadzki Czas (38km) Czas M4s
147 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Czas (38km) Czas M3s
148 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M6s
149 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
150 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Czas (38km) Czas M4s
151 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Czas (38km) Czas M4i
152 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Czas (38km) Czas M3s
153 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6i
154 Zofia Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas K7i Rowerowa Babcia Zosia
155 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
156 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 112 / 156

Płeć

kobiety: 13 / 19

mężczyźni: 99 / 137

Dystans

Czas (38km): 112 / 156

Kategorie

Czas K2s: 1 / 2

Czas K3s: 3 / 5

Czas K4i: 2 / 3

Czas K4s: 2 / 4

Czas K5i: 1 / 1

Czas K5s: 1 / 1

Czas K6i: 2 / 2

Czas K7i: 1 / 1

Czas M1i: 1 / 1

Czas M2i: 2 / 3

Czas M2s: 8 / 9

Czas M3i: 1 / 3

Czas M3s: 10 / 15

Czas M4i: 11 / 14

Czas M4s: 22 / 36

Czas M5i: 6 / 7

Czas M5s: 16 / 21

Czas M6i: 7 / 7

Czas M6s: 12 / 17

Czas M7s: 3 / 4

Miejscowości

70: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Barlinek: 1 / 2

Białogard: 0 / 1

Bliżyn: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Buślary: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dzierzoniow: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 2

Główczyce: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Golczewo: 2 / 2

Goleniow: 1 / 1

Goleniów: 3 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 2 / 5

Gryfice: 11 / 11

Gryfino: 1 / 1

Janczewo: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Kamień Pomorski: 0 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 0 / 1

Kluczbork: 0 / 2

Kobylanka: 0 / 1

Kołobrzeg: 0 / 1

Kołobrzegu: 1 / 1

Komorniki: 0 / 2

Koszalin: 3 / 3

Koźmin Wlkp: 2 / 2

Krzywiń: 1 / 1

Kwidzyn: 1 / 1

Łódź: 1 / 1

Miastko: 2 / 2

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 1 / 1

Niechorze: 4 / 4

Niekłończyca: 1 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

,nowogard: 0 / 1

Nowogard: 10 / 12

Nowogród Bobrzański: 0 / 1

Obirniki: 0 / 1

Oborniki: 0 / 1

Piła: 2 / 2

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 2 / 4

Poraj: 0 / 1

Poznań: 2 / 3

Przecław: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Strzelce Krajeńskie: 1 / 1

Swinoujście: 1 / 1

Szczecin: 11 / 16

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujście: 6 / 8

Trzcianka: 1 / 1

Wałcz: 0 / 1

Węgorzyno: 1 / 2

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 2 / 2

Kluby

_ (brak): 26 / 38

12 Brygada Zmechanizowana: 0 / 1

1958: 1 / 1

1968: 0 / 1

1972: 1 / 1

3 Batalion Logistyczny: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 1 / 2

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bikers Swinoujscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 0 / 1

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Bsc Blizyn: 0 / 1

Btc "orzeł" Białogard: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyklo Kwidzyn: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Fast Agrotrans: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Góral Police: 2 / 3

Jafisport Bike Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Kameleonteam.pl: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 0 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Kp Psp: 1 / 1

Kr. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 12 / 12

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Masters Gryfice: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Lkk Nowogard: 6 / 6

Lks Jf Duet Goleniów: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 0 / 2

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 3

Mts Hamer Miastko: 2 / 2

Niechorze: 2 / 2

No Name: 0 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

Nowogardzie Towarzystwo Sportu Kona: 0 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 2 / 3

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Port Szczecin Swinoujscie: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prime Cargo Poland: 1 / 1

Ptc Poznań: 0 / 1

Pttk Myszków: 0 / 1

Quest Act: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S T C Stargard: 0 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Sdo: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Sobotka: 0 / 1

Sogest Zielona Góra: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 2 / 2

Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 0 / 1

Velo Główczyce: 1 / 1

Wysokińskiremontybiketeam: 1 / 1

Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1