Supermaraton GRYFLAND - Czasówka (38km)

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy GRYFLAND
Data:
2017-04-29
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych w 2017; Dystans Czasówka (38km)
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Czas (38km):
38000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Czas (38km) Czas K3s
2 Agata Korczyńska Poznań Czas (38km) Czas K3s
3 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Czas (38km) Czas K2s
4 Edward Dąbrowski Bojadła Czas (38km) Czas M7s
5 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M6s
6 Janusz Plesiewicz Wałcz Czas (38km) Czas M6s
7 Stanisław Zając Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
8 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. Czas (38km) Czas M5s
9 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST Czas (38km) Czas M5s
10 Robert Sikora Moczkowo Czas (38km) Czas M5s
11 mirosław wojtyś Niekłończyca Czas (38km) Czas M5s
12 Mariusz Staszak Śrem Czas (38km) Czas M5s
13 Henryk Bętlewski Słupsk Czas (38km) Czas M5s
14 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski Czas (38km) Czas M4s
15 Andrzej BOŚKO Gryfice Czas (38km) Czas M4i
16 Adam Muzyczuk Gdynia Czas (38km) Czas M4s
17 Sławomir Lipiński Nowogard Czas (38km) Czas M4i
18 Sławomir Frąckowiak Komorniki Czas (38km) Czas M4s
19 Artur Basalak Szczecin Czas (38km) Czas M4i
20 Mariusz Okuniewicz Borzyszewo Czas (38km) Czas M4s
21 Marzena Pelc Gryfice Czas (38km) Czas M4s Sport jest moją pasją
22 Tomasz Sitkowski GOLCZEWO Czas (38km) Czas M4s
23 Grzegorz Fecak Nowogard Czas (38km) Czas M4i
24 Arkadiusz Cieśla Byków Czas (38km) Czas M4s
25 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M4s
26 Paweł Krugły Nowogard Czas (38km) Czas M3i
27 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Czas (38km) Czas M3i
28 Tomasz Kantor Kobylanka Czas (38km) Czas M3s
29 Piotr Krysztofczyk Łódź Czas (38km) Czas M3s
30 Piotr Mazur Szczecin Czas (38km) Czas M3s
31 Krzysztof Naskręt Czapury Czas (38km) Czas M3s
32 Dawid szeszko Szczecin Czas (38km) Czas M3s
33 Daniel Król Golczewo Czas (38km) Czas M3s
34 Bartosz Wieczorek Szczecin Czas (38km) Czas M2s
35 Tomasz Staszewski Gryfino Czas (38km) Czas M2s
36 Bogusz Bagiński Szczecin Czas (38km) Czas M2s
37 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Czas (38km) Czas M2s
38 Miłosz Kwiliński Buślary Czas (38km) Czas M2s
39 Paweł Wiśniewicz Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Czas (38km) Czas M2i
40 Ireneusz Lula Gdynia 1958 Czas (38km) Czas M5s
41 Marek Hnitecki Kołobrzeg 1968 Czas (38km) Czas M4s
42 Dariusz Górecki Słupsk 1972 Czas (38km) Czas M4i
43 Artur Bobrowicz Goleniow 3 batalion logistyczny Czas (38km) Czas M3s
44 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Czas (38km) Czas M5s
45 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp AGK-Koźmin Wlkp. Czas (38km) Czas M5s
46 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Czas (38km) Czas M4s
47 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
48 Edward Hołowvzak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
49 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Czas (38km) Czas M3s
50 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Czas (38km) Czas M5s
51 Klaudiusz Rzeszowski SZCZECIN Bike U Up Czas (38km) Czas M4s
52 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Czas (38km) Czas M4s
53 Konrad Jarocki Swinoujście Bikers Swinoujscie Czas (38km) Czas M4s
54 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Czas (38km) Czas K4s
55 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin Czas (38km) Czas M6s
56 Adam Oleniec szczecin brak Czas (38km) Czas M4i pierwszy start w zawodach rowerowych.
57 marek sorbian Bliżyn bsc blizyn Czas (38km) Czas M6s
58 Marcin Bachtiak Białogard BTC "Orzeł" Białogard Czas (38km) Czas M4s
59 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
60 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
61 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Czas (38km) Czas M4s
62 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Czas (38km) Czas M4i
63 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Czas (38km) Czas M2s
64 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin Czas (38km) Czas M4s facebook.com/dzikikoszalin
65 Krzysztof Bladoszewski Szczecin Fast Agrotrans Czas (38km) Czas M4s
66 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team Czas (38km) Czas M6s
67 Stanisław Słomian Janczewo Gorzów Wlkp Czas (38km) Czas M6s lubię Wasze maratony!
68 Andrzej Biel Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
69 Marek Grum Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
70 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Czas (38km) Czas M3s
71 Mirosław Wójciak Katowice JAFISPORT bike team Czas (38km) Czas M4s
72 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Czas (38km) Czas M4s
73 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K5i
74 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4i
75 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4s
76 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M6i
77 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i
78 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5s
79 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
80 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
81 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
82 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
83 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
84 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
85 kuba korta Piła kameleonteam.pl Czas (38km) Czas M2s
86 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Czas (38km) Czas K4i
87 kamila Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas K3s
88 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas M6s
89 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Czas (38km) Czas M6s
90 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA Czas (38km) Czas M7s
91 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Czas (38km) Czas M6s
92 PIOTR CHRZAN SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM Czas (38km) Czas M4s CISNĘ...
93 Zofia Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas K7i Rowerowa Babcia Zosia
94 Tomasz Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas M4i
95 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Czas (38km) Czas M4s
96 Waldemar Frąckowiak REWAL KR. GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i www.skrawtex.pl www.pokojwtewalu.republika.pl
97 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas K4i
98 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas M4s
99 Tomasz Jędzura Świeszewo KS Masters Gryfice Czas (38km) Czas M4s Spróbujemy
100 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6s
101 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6i
102 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M5i Może coś wycisnę :)
103 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M1i
104 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
105 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K6i
106 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K5s
107 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
108 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6s
109 Jan Baran Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
110 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD Czas (38km) Czas M5i
111 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK Strzelce Krajeńskie LKS JF DUET GOLENIÓW Czas (38km) Czas K4s
112 Artur Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M5s
113 Sławomir Spławski Obirniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M3s
114 Marta Balcerzak Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas K3s
115 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Czas (38km) Czas M6s
116 Robert Suszczyński Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas M4s
117 Dariusz Dwulit Miastko MTS Hamer Miastko Czas (38km) Czas M4s
118 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Czas (38km) Czas M4s
119 ELŻBIETA HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas K6i
120 STANISŁAW HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas M6i
121 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński No name Czas (38km) Czas M4s
122 Dariusz Szuniewicz Nowe Warpno Nowe Warpno Czas (38km) Czas M2i
123 Norbert Jarochowicz ,Nowogard Nowogardzie Towarzystwo Sportu KONA Czas (38km) Czas M4s triathlonista :-)
124 KAROLINA ZIELINSKA Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas K2s
125 ALEKSY WIERZCHOŃ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M5i
126 JURAND ZIELIŃSKI Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M2s
127 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Czas (38km) Czas M3s
128 jerzy zembrzuski szczecin port szczecin swinoujscie Czas (38km) Czas M6s pracuje portowej strazy pozarnej na statku pozarniczym kolarstwo uprawjam od czterech lat
129 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Czas (38km) Czas M4i
130 Bartłomiej Gwardiak Goleniów Prime Cargo Poland Czas (38km) Czas M2i Triathlonista amator.
131 Grzegorz Wesołowski komorniki PTC Poznań Czas (38km) Czas M4s
132 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Czas (38km) Czas M4i
133 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT Czas (38km) Czas M5i
134 Mieczysław Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo Czas (38km) Czas M5s
135 RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Czas (38km) Czas M6s
136 Witold Ożgo Przecław rega-trans przeprowadzki Czas (38km) Czas M4s
137 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team Czas (38km) Czas K4s
138 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard Czas (38km) Czas M7s Mam 75 lat...
139 Aleksander Paraszczak Węgorzyno S T C Stargard Czas (38km) Czas M5s
140 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC Czas (38km) Czas M4s Raz kozie śmierć
141 Maciej Skotarczak Szczecin SDO Czas (38km) Czas M4s
142 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW Czas (38km) Czas M3s Aby do mety cały i zdrowy
143 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Sobotka Czas (38km) Czas M5s
144 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański Sogest Zielona Góra Czas (38km) Czas M3s
145 Łukasz Janic 70 STC STARGARD Czas (38km) Czas M2s
146 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN Czas (38km) Czas M6s
147 Mariusz Kurlapski świdwin STR Świdwin Czas (38km) Czas M4i
148 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3i
149 MARCIN MICHAŁOWSKI Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3s
150 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Czas (38km) Czas M6s
151 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. Czas (38km) Czas M5i
152 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Czas (38km) Czas M7s
153 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Velo Główczyce Czas (38km) Czas M3s Jeżdżę bo lubię...;-)
154 Robert Wysokiński Szczecin WysokińskiRemontyBikeTeam Czas (38km) Czas M4s
155 Jarosław Rostek Szczecin Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście Czas (38km) Czas M6s Jazdę na rowerze zacząłem 5 lat temu ,zalecono jako rehabilitację po kontuzji nogi i wciągneło . Mam na swoim koncie uczestnictwo w TDP w 2015.
156 Iwona Rychlewska Kołobrzegu Zdrojowa Hotels Kołobrzeg Czas (38km) Czas K3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 112 / 156

Płeć

kobiety: 13 / 19

mężczyźni: 99 / 137

Dystans

Czas (38km): 112 / 156

Kategorie

Czas K2s: 1 / 2

Czas K3s: 3 / 5

Czas K4i: 2 / 3

Czas K4s: 2 / 4

Czas K5i: 1 / 1

Czas K5s: 1 / 1

Czas K6i: 2 / 2

Czas K7i: 1 / 1

Czas M1i: 1 / 1

Czas M2i: 2 / 3

Czas M2s: 8 / 9

Czas M3i: 1 / 3

Czas M3s: 10 / 15

Czas M4i: 11 / 14

Czas M4s: 22 / 36

Czas M5i: 6 / 7

Czas M5s: 16 / 21

Czas M6i: 7 / 7

Czas M6s: 12 / 17

Czas M7s: 3 / 4

Miejscowości

70: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Barlinek: 1 / 2

Białogard: 0 / 1

Bliżyn: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Buślary: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dzierzoniow: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 2

Główczyce: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Golczewo: 2 / 2

Goleniow: 1 / 1

Goleniów: 3 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 2 / 5

Gryfice: 11 / 11

Gryfino: 1 / 1

Janczewo: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Kamień Pomorski: 0 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 0 / 1

Kluczbork: 0 / 2

Kobylanka: 0 / 1

Kołobrzeg: 0 / 1

Kołobrzegu: 1 / 1

Komorniki: 0 / 2

Koszalin: 3 / 3

Koźmin Wlkp: 2 / 2

Krzywiń: 1 / 1

Kwidzyn: 1 / 1

Łódź: 1 / 1

Miastko: 2 / 2

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 1 / 1

Niechorze: 4 / 4

Niekłończyca: 1 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

,nowogard: 0 / 1

Nowogard: 10 / 12

Nowogród Bobrzański: 0 / 1

Obirniki: 0 / 1

Oborniki: 0 / 1

Piła: 2 / 2

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 2 / 4

Poraj: 0 / 1

Poznań: 2 / 3

Przecław: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Strzelce Krajeńskie: 1 / 1

Swinoujście: 1 / 1

Szczecin: 11 / 16

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujście: 6 / 8

Trzcianka: 1 / 1

Wałcz: 0 / 1

Węgorzyno: 1 / 2

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 2 / 2

Kluby

_ (brak): 26 / 38

12 Brygada Zmechanizowana: 0 / 1

1958: 1 / 1

1968: 0 / 1

1972: 1 / 1

3 Batalion Logistyczny: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 1 / 2

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bikers Swinoujscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 0 / 1

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Bsc Blizyn: 0 / 1

Btc "orzeł" Białogard: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyklo Kwidzyn: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Fast Agrotrans: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Góral Police: 2 / 3

Jafisport Bike Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Kameleonteam.pl: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 0 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Kp Psp: 1 / 1

Kr. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 12 / 12

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Masters Gryfice: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Lkk Nowogard: 6 / 6

Lks Jf Duet Goleniów: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 0 / 2

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 3

Mts Hamer Miastko: 2 / 2

Niechorze: 2 / 2

No Name: 0 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

Nowogardzie Towarzystwo Sportu Kona: 0 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 2 / 3

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Port Szczecin Swinoujscie: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prime Cargo Poland: 1 / 1

Ptc Poznań: 0 / 1

Pttk Myszków: 0 / 1

Quest Act: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S T C Stargard: 0 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Sdo: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Sobotka: 0 / 1

Sogest Zielona Góra: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 2 / 2

Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 0 / 1

Velo Główczyce: 1 / 1

Wysokińskiremontybiketeam: 1 / 1

Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1