Supermaraton GRYFLAND - Czasówka (38km)

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy GRYFLAND
Data:
2017-04-29
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych w 2017; Dystans Czasówka (38km)
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

Czas (38km):
38000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Norbert Jarochowicz ,Nowogard Nowogardzie Towarzystwo Sportu KONA Czas (38km) Czas M4s triathlonista :-)
2 Łukasz Janic 70 STC STARGARD Czas (38km) Czas M2s
3 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST Czas (38km) Czas M5s
4 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
5 Edward Hołowvzak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Czas (38km) Czas M5s
6 Marcin Bachtiak Białogard BTC "Orzeł" Białogard Czas (38km) Czas M4s
7 marek sorbian Bliżyn bsc blizyn Czas (38km) Czas M6s
8 Edward Dąbrowski Bojadła Czas (38km) Czas M7s
9 Mariusz Okuniewicz Borzyszewo Czas (38km) Czas M4s
10 Miłosz Kwiliński Buślary Czas (38km) Czas M2s
11 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Czas (38km) Czas K2s
12 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Czas (38km) Czas M3i
13 Arkadiusz Cieśla Byków Czas (38km) Czas M4s
14 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno Czas (38km) Czas M4s
15 Krzysztof Naskręt Czapury Czas (38km) Czas M3s
16 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Rogelli Team Czas (38km) Czas K4s
17 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas M4s
18 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Sobotka Czas (38km) Czas M5s
19 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching Czas (38km) Czas M4s
20 Ireneusz Lula Gdynia 1958 Czas (38km) Czas M5s
21 Adam Muzyczuk Gdynia Czas (38km) Czas M4s
22 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Velo Główczyce Czas (38km) Czas M3s Jeżdżę bo lubię...;-)
23 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE Czas (38km) Czas M2s
24 Tomasz Sitkowski GOLCZEWO Czas (38km) Czas M4s
25 Daniel Król Golczewo Czas (38km) Czas M3s
26 Artur Bobrowicz Goleniow 3 batalion logistyczny Czas (38km) Czas M3s
27 kamila Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas K3s
28 Mirosław Żabkiewicz Goleniów KIJANKA Czas (38km) Czas M6s
29 Bartłomiej Gwardiak Goleniów Prime Cargo Poland Czas (38km) Czas M2i Triathlonista amator.
30 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Czas (38km) Czas M3s
31 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Czas (38km) Czas M6s
32 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Czas (38km) Czas M6s
33 Marta Balcerzak Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas K3s
34 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M6s
35 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. Czas (38km) Czas M5s
36 Robert Suszczyński Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Czas (38km) Czas M4s
37 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. Czas (38km) Czas M4s
38 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K5i
39 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i
40 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5s
41 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP Czas (38km) Czas M4s
42 Andrzej BOŚKO Gryfice Czas (38km) Czas M4i
43 KAROL ZAROSA GRYFICE SAMOTNY WILK/CCC Czas (38km) Czas M4s Raz kozie śmierć
44 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
45 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
46 Marzena Pelc Gryfice Czas (38km) Czas M4s Sport jest moją pasją
47 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
48 GRZEGORZ PRZYBYŁEK Gryfice Służba Więzienna/ NSZZFIPW Czas (38km) Czas M3s Aby do mety cały i zdrowy
49 Tomasz Staszewski Gryfino Czas (38km) Czas M2s
50 Stanisław Słomian Janczewo Gorzów Wlkp Czas (38km) Czas M6s lubię Wasze maratony!
51 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA Czas (38km) Czas M4i
52 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka Czas (38km) Czas M4s
53 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski Czas (38km) Czas M4s
54 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Czas (38km) Czas M4i
55 Mirosław Wójciak Katowice JAFISPORT bike team Czas (38km) Czas M4s
56 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Katarzyna Adamowicz Czas (38km) Czas K4i
57 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Czas (38km) Czas M7s
58 Tomasz Kantor Kobylanka Czas (38km) Czas M3s
59 Marek Hnitecki Kołobrzeg 1968 Czas (38km) Czas M4s
60 Iwona Rychlewska Kołobrzegu Zdrojowa Hotels Kołobrzeg Czas (38km) Czas K3s
61 Sławomir Frąckowiak Komorniki Czas (38km) Czas M4s
62 Grzegorz Wesołowski komorniki PTC Poznań Czas (38km) Czas M4s
63 Zofia Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas K7i Rowerowa Babcia Zosia
64 Krzysztof Hamułka Koszalin DZIKI Koszalin Czas (38km) Czas M4s facebook.com/dzikikoszalin
65 Tomasz Kilar Koszalin Koszalin Czas (38km) Czas M4i
66 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp AGK-Koźmin Wlkp. Czas (38km) Czas M5s
67 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Czas (38km) Czas M5s
68 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL Czas (38km) Czas K4i
69 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Czas (38km) Czas M2s
70 Piotr Krysztofczyk Łódź Czas (38km) Czas M3s
71 Dariusz Dwulit Miastko MTS Hamer Miastko Czas (38km) Czas M4s
72 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO Czas (38km) Czas M4s
73 Eugeniusz BRODZIAK MIĘDZYRZECZ WLKP. TEAM MIĘDZYRZECZ WLKP. Czas (38km) Czas M5i
74 Robert Sikora Moczkowo Czas (38km) Czas M5s
75 Mieczysław Pieprz Modrzewie Ratusz Maszewo Czas (38km) Czas M5s
76 ELŻBIETA HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas K6i
77 STANISŁAW HOFFMANN NIECHORZE NIECHORZE Czas (38km) Czas M6i
78 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
79 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4s
80 mirosław wojtyś Niekłończyca Czas (38km) Czas M5s
81 Dariusz Szuniewicz Nowe Warpno Nowe Warpno Czas (38km) Czas M2i
82 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K6i
83 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas K5s
84 KAROLINA ZIELINSKA Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas K2s
85 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
86 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6s
87 Jan Baran Nowogard LKK Nowogard Czas (38km) Czas M6i
88 ALEKSY WIERZCHOŃ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M5i
89 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD Czas (38km) Czas M5i
90 Sławomir Lipiński Nowogard Czas (38km) Czas M4i
91 Grzegorz Fecak Nowogard Czas (38km) Czas M4i
92 Paweł Krugły Nowogard Czas (38km) Czas M3i
93 JURAND ZIELIŃSKI Nowogard NTS NEXELO JF DUET Czas (38km) Czas M2s
94 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański Sogest Zielona Góra Czas (38km) Czas M3s
95 Sławomir Spławski Obirniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M3s
96 Artur Spławski Oborniki Merx Team Wągrowiec Czas (38km) Czas M5s
97 Leszek SADOWSKI PIŁA FTI Racing Team Czas (38km) Czas M6s
98 kuba korta Piła kameleonteam.pl Czas (38km) Czas M2s
99 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Czas (38km) Czas M3s
100 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4i
101 MARIUSZ KUCHARSKI POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M4i
102 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home Czas (38km) Czas M5s
103 Andrzej Biel Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
104 Marek Grum Police Góral Police Czas (38km) Czas M5s
105 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Czas (38km) Czas M3s
106 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Czas (38km) Czas M4i
107 Agata Korczyńska Poznań Czas (38km) Czas K3s
108 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA Czas (38km) Czas M6s
109 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ amator Czas (38km) Czas M4s
110 Witold Ożgo Przecław rega-trans przeprowadzki Czas (38km) Czas M4s
111 Waldemar Frąckowiak REWAL KR. GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M5i www.skrawtex.pl www.pokojwtewalu.republika.pl
112 Henryk Bętlewski Słupsk Czas (38km) Czas M5s
113 Dariusz Górecki Słupsk 1972 Czas (38km) Czas M4i
114 FRANCISZEK Gustowski Sobótka KKS SLEZA MAT SOBOTKA Czas (38km) Czas M7s
115 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard Czas (38km) Czas M7s Mam 75 lat...
116 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński No name Czas (38km) Czas M4s
117 BEATA BALCERZAK-ŁĘSZCZAK Strzelce Krajeńskie LKS JF DUET GOLENIÓW Czas (38km) Czas K4s
118 Konrad Jarocki Swinoujście Bikers Swinoujscie Czas (38km) Czas M4s
119 Marek Mianowski SZCZECIN BO-GO Ogniwo Szczecin Czas (38km) Czas M6s
120 jerzy zembrzuski szczecin port szczecin swinoujscie Czas (38km) Czas M6s pracuje portowej strazy pozarnej na statku pozarniczym kolarstwo uprawjam od czterech lat
121 Jarosław Rostek Szczecin Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście Czas (38km) Czas M6s Jazdę na rowerze zacząłem 5 lat temu ,zalecono jako rehabilitację po kontuzji nogi i wciągneło . Mam na swoim koncie uczestnictwo w TDP w 2015.
122 Krzysztof Bladoszewski Szczecin Fast Agrotrans Czas (38km) Czas M4s
123 Artur Basalak Szczecin Czas (38km) Czas M4i
124 Adam Oleniec szczecin brak Czas (38km) Czas M4i pierwszy start w zawodach rowerowych.
125 PIOTR CHRZAN SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM Czas (38km) Czas M4s CISNĘ...
126 Maciej Skotarczak Szczecin SDO Czas (38km) Czas M4s
127 Klaudiusz Rzeszowski SZCZECIN Bike U Up Czas (38km) Czas M4s
128 Robert Wysokiński Szczecin WysokińskiRemontyBikeTeam Czas (38km) Czas M4s
129 Piotr Mazur Szczecin Czas (38km) Czas M3s
130 MARCIN MICHAŁOWSKI Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3s
131 Dawid szeszko Szczecin Czas (38km) Czas M3s
132 Bartosz Wieczorek Szczecin Czas (38km) Czas M2s
133 Bogusz Bagiński Szczecin Czas (38km) Czas M2s
134 Paweł Wiśniewicz Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Czas (38km) Czas M2i
135 Mariusz Staszak Śrem Czas (38km) Czas M5s
136 Zygmunt Szweda Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
137 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska Czas (38km) Czas M5s
138 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN Czas (38km) Czas M6s
139 Mariusz Kurlapski świdwin STR Świdwin Czas (38km) Czas M4i
140 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas K4s
141 Tomasz Jędzura Świeszewo KS Masters Gryfice Czas (38km) Czas M4s Spróbujemy
142 Joanna Bilard ŚWINOUJŚCIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE Czas (38km) Czas K4s
143 Agnieszka Załoga-Sikorska Świnoujście Czas (38km) Czas K3s
144 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6s
145 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M6i
146 Stanisław Zając Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
147 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Czas (38km) Czas M6i
148 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M5i Może coś wycisnę :)
149 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam Czas (38km) Czas M1i
150 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE Czas (38km) Czas M6i
151 Janusz Plesiewicz Wałcz Czas (38km) Czas M6s
152 Aleksander Paraszczak Węgorzyno S T C Stargard Czas (38km) Czas M5s
153 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Czas (38km) Czas M3i
154 RYSZARD RAWSKI Wroclaw RAWEX Energy Saving Czas (38km) Czas M6s
155 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Czas (38km) Czas M6s
156 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT Czas (38km) Czas M5i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 112 / 156

Płeć

kobiety: 13 / 19

mężczyźni: 99 / 137

Dystans

Czas (38km): 112 / 156

Kategorie

Czas K2s: 1 / 2

Czas K3s: 3 / 5

Czas K4i: 2 / 3

Czas K4s: 2 / 4

Czas K5i: 1 / 1

Czas K5s: 1 / 1

Czas K6i: 2 / 2

Czas K7i: 1 / 1

Czas M1i: 1 / 1

Czas M2i: 2 / 3

Czas M2s: 8 / 9

Czas M3i: 1 / 3

Czas M3s: 10 / 15

Czas M4i: 11 / 14

Czas M4s: 22 / 36

Czas M5i: 6 / 7

Czas M5s: 16 / 21

Czas M6i: 7 / 7

Czas M6s: 12 / 17

Czas M7s: 3 / 4

Miejscowości

70: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Barlinek: 1 / 2

Białogard: 0 / 1

Bliżyn: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 1

Buślary: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dzierzoniow: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 2

Główczyce: 1 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Golczewo: 2 / 2

Goleniow: 1 / 1

Goleniów: 3 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 2 / 5

Gryfice: 11 / 11

Gryfino: 1 / 1

Janczewo: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Kamień Pomorski: 0 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 0 / 1

Kluczbork: 0 / 2

Kobylanka: 0 / 1

Kołobrzeg: 0 / 1

Kołobrzegu: 1 / 1

Komorniki: 0 / 2

Koszalin: 3 / 3

Koźmin Wlkp: 2 / 2

Krzywiń: 1 / 1

Kwidzyn: 1 / 1

Łódź: 1 / 1

Miastko: 2 / 2

Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 1 / 1

Niechorze: 4 / 4

Niekłończyca: 1 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

,nowogard: 0 / 1

Nowogard: 10 / 12

Nowogród Bobrzański: 0 / 1

Obirniki: 0 / 1

Oborniki: 0 / 1

Piła: 2 / 2

Pniewy: 0 / 1

Pogorzelica: 2 / 2

Police: 2 / 4

Poraj: 0 / 1

Poznań: 2 / 3

Przecław: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Strzelce Krajeńskie: 1 / 1

Swinoujście: 1 / 1

Szczecin: 11 / 16

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 2 / 2

Świdwin: 2 / 2

Świerzno: 1 / 1

Świeszewo: 1 / 1

Świnoujście: 6 / 8

Trzcianka: 1 / 1

Wałcz: 0 / 1

Węgorzyno: 1 / 2

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 2 / 2

Kluby

_ (brak): 26 / 38

12 Brygada Zmechanizowana: 0 / 1

1958: 1 / 1

1968: 0 / 1

1972: 1 / 1

3 Batalion Logistyczny: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Amator: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 1 / 2

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bikers Swinoujscie: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 0 / 1

Bo-Go Ogniwo Szczecin: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Bsc Blizyn: 0 / 1

Btc "orzeł" Białogard: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 2 / 2

Choszczno: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cyklo Kwidzyn: 1 / 1

Dziki Koszalin: 1 / 1

Fast Agrotrans: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Góral Police: 2 / 3

Jafisport Bike Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Kameleonteam.pl: 1 / 1

Katarzyna Adamowicz: 0 / 1

Kijanka: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Kolarze Gorzów: 1 / 1

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 1 / 1

Koszalin: 2 / 2

Kp Psp: 1 / 1

Kr. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 12 / 12

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Masters Gryfice: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Lkk Nowogard: 6 / 6

Lks Jf Duet Goleniów: 1 / 1

Merx Team Wągrowiec: 0 / 2

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 3

Mts Hamer Miastko: 2 / 2

Niechorze: 2 / 2

No Name: 0 / 1

Nowe Warpno: 1 / 1

Nowogardzie Towarzystwo Sportu Kona: 0 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 2 / 3

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Port Szczecin Swinoujscie: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Prime Cargo Poland: 1 / 1

Ptc Poznań: 0 / 1

Pttk Myszków: 0 / 1

Quest Act: 1 / 1

Ratusz Maszewo: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki: 0 / 1

Rogelli Team: 0 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S T C Stargard: 0 / 1

Samotny Wilk/ccc: 1 / 1

Sdo: 1 / 1

Służba Więzienna/ Nszzfipw: 1 / 1

Sobotka: 0 / 1

Sogest Zielona Góra: 0 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 2 / 2

Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Team Międzyrzecz Wlkp.: 1 / 1

Uks Stobrawa Kluczbork: 0 / 1

Velo Główczyce: 1 / 1

Wysokińskiremontybiketeam: 1 / 1

Zarząd Portu Szczecin - Świnoujście: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1