III Truskawkowy Wyścig Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2016-06-25
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
ukryty na liście

Dystanse

Masters (108 / 72km):
108000 m
Amatorzy (54km):
54000 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- Marcin Dobroszek Łódź Marcin Dobroszek Amatorzy (54km) od początku na Truskawce
--- Paweł Lis Rokitnica Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Amatorzy (54km)
--- Michał Skorupa Myszków Amatorzy (54km)
--- Tomasz Miksa Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Amatorzy (54km) Miłośnik Truskawek...
--- Marcin Radwański Zduńska Wola Amatorzy (54km)
--- Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team Amatorzy (54km)
--- Tomasz Radwanski Zduńska Wola Amatorzy (54km) JEST MOC :)
--- Michał Wasilewski Łódź Amatorzy (54km)
--- ROMAN MACIEJEWSKI PABIANICE PAFANA Amatorzy (54km)
--- Adrian Wawrzyniak Stawiszyn Fantazja Team Amatorzy (54km)
--- Damian Wawrzyniak Stawiszyn Fantazja Team Amatorzy (54km)
--- Grzegorz Mańkowski Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK im. H. Gintera Amatorzy (54km) Trzeci raz na Truskawkowym Wyścigu Rowerowym
--- Marcin Pawłowski Łódź Amatorzy (54km)
--- Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. Amatorzy (54km)
--- krzysztof szymczak zdunska wola Amatorzy (54km)
--- Łukasz Witkowski Pabianice GTW Pabianice Amatorzy (54km) wszystko idzie na bok gdy ruszam z brygadą... GTW !!!
--- Paweł Szyktanc Pabianice GTW Pabianice Masters (108 / 72km)
--- ANDRZEJ KACZMARSKI PABIANICE PAFANA Amatorzy (54km)
--- Krzysztof Czuba Śliwniki Amatorzy (54km)
--- Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa Amatorzy (54km)
--- Piotr Maranda Łódź Masters (108 / 72km)
--- Łukasz Pawłoski Łódź Bodyicoach cycling team Amatorzy (54km)
--- Rafał Faryński Przedecz KTR Zamkowi Cyklisci Amatorzy (54km) Dobra zabawa
--- Marcin Brudnicki Kłodawa ZSP Kłodawa Amatorzy (54km)
--- Radosław Męczykalski Zbójno ZSP Kłodawa Amatorzy (54km)
--- Grzegorz Pietrzak Kłodawa KTR Zamkowi Cykliści Przedecz Amatorzy (54km)
--- Piotr Bączyński Przatów Górny Amatorzy (54km)
--- Tomasz Modrzejewski Przatów Górny Amatorzy (54km)
--- Tomasz Nastarowicz szadek duch postepu 2016 Amatorzy (54km) Duch postepu jest w kazdym z nas.essa
--- Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie łaskie Masters (108 / 72km)
--- Jan Gemborys Bełchatów Medno Amatorzy (54km) aktywny amator
--- Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team Amatorzy (54km) takie tam...
--- Grzegorz Pietrzak Kłodawa ZSP Kłodawa Amatorzy (54km)
--- Małgorzata Zimnicka Łask Jastrzębie Łaskie Masters (108 / 72km)
--- Sylwia Aleksander Łask Amatorzy (54km)
--- Sylwia Krawczyk Łask Amatorzy (54km)
--- Marek Krawczyk Łask Amatorzy (54km)
--- Jacek Globinski Pabianice Amatorzy (54km)
--- Arkadiusz Szymański ŁASK Amatorzy (54km) AMATOR
--- Marek Górecki Buczek Warach-Rowery Amatorzy (54km) miejscowy ambitny amator, nie może mnie tam zabraknąć ;-)))
--- Łukasz Szymczak Zduńska Wola Amatorzy (54km)
--- Sławomir Zach Łask Amatorzy (54km)
--- Konrad Majewski Przedecz ZSP kłodawa Amatorzy (54km)
--- Szymon Błasik Łask Przyjaciel jastrzębi Amatorzy (54km)
--- Bogusław Kardas Pabianice Amatorzy (54km) 6x z Jastrzębiami Łaskimi, 2x Skoda Velo Toruń , 1x Klasyk Skalmierzycki , 2x Rzeszów -Rzym , 1x Rzeszów - Wilno, 1x Zakopane -Hel, i parę drobniejszych wypadów
--- Przemysław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Amatorzy (54km)
--- Adam Ostojski Pabianice GATTA BIKE TEAM Masters (108 / 72km)
--- Mirosław Antczak Słowik Amatorzy (54km)
--- krzysztof misztela wielun Amatorzy (54km)
--- Piotr Szyszyński Stare Miasto KS IMAGE TEAM Stare Miasto Masters (108 / 72km)
--- Jacek Dębowski Konin Image Cycling Team Amatorzy (54km)
--- Mirosław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Amatorzy (54km)
--- Lidia Fątowicz-Woźniak Konin KS Image Team Stare Miasto Masters (108 / 72km)
--- Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie Amatorzy (54km)
--- Tomasz Grzegory Głuchów GATTA BIKE TEAM Masters (108 / 72km)
--- Dominik Kapusta Dmosin GATTA BIKE TEAM Masters (108 / 72km)
--- Marzena Ratajczyk Zdunska Wola brak Masters (108 / 72km)
--- Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (54km)
--- Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (54km)
--- ALEK JENDRYKA BUCZEK Amatorzy (54km)
--- Mariusz Czechowski Rękoraj Muzyk Rękoraj Amatorzy (54km)
--- Rafał Wawrzyniak Szadek Amatorzy (54km)
--- Grzegorz Turkiewicz Zdunska Wola GATTA BIKE TEAM Masters (108 / 72km)
--- Piotr Chojecki Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Amatorzy (54km)
--- Zbigniew Faryś Łask Amatorzy (54km)
--- Marian Boruń Buczek Amatorzy (54km)
--- Tadeusz Grzelak Buczek Amatorzy (54km)
--- Krzysztof Rypalski Łódź Amatorzy (54km)
--- czesław jesionowski ozorkow Amatorzy (54km)
--- Sylwia Gajdka Pabianice GTW Pabianice Masters (108 / 72km)
--- Oskar Gliwiński Łódź Love Tiles Cycling Sports Team Amatorzy (54km)
--- Slawomir Bogusz Dobroszyce SCT Riders Amatorzy (54km)
--- Przemysław Juszkiewicz Pabianice GATTA BIKE TEAM Masters (108 / 72km)
--- Zdzisław Kluf Bełchatów Amator Amatorzy (54km)
--- Bogusław Nowak Ruda k. Wielunia Amatorzy (54km)
--- Marcin Kruk Ruda k. Wielunia Amatorzy (54km)
--- DARIUSZ LEDUCHOWSKI ŁÓDŹ DANIELO SPORTSWEAR Masters (108 / 72km)
--- Sławomir Pala Myszków Amatorzy (54km)
--- Paweł Rychlicki Poznań Merx Polska Masters (108 / 72km)
--- Wojtek Michałek Radomsko DARIO TEAM RADOMSKO Amatorzy (54km)
--- Rafał Pakuła Stryków Amatorzy (54km)
--- PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ Amatorzy (54km)
--- waldemar kaczmarek lodz niezrzeszony Masters (108 / 72km)
--- Szymon Wachulec Pabianice GTW Pabianice Amatorzy (54km)
--- Michał Trybuchowski Łask Amatorzy (54km)
--- Józef Dominiak Zychlin Amatorzy (54km) Oldboy z ADHD.
--- Marek Gawron Bełchatów WARACH ROWERY Amatorzy (54km)
--- Mateusz Różycki Łódź Cyklomaniacy Masters (108 / 72km)
--- Marek Bogusiak Łódź Cyklomaniacy Masters (108 / 72km) Jakbym wiedział to bym się zagiął...
--- MARCIN LATOSZEK Legnica LKK WULKAN CCC Masters (108 / 72km)
--- Łukasz Krysiak Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe Amatorzy (54km)
--- Artur Pierzyński Bełchatów Warach-Rowery Amatorzy (54km)
--- Przemysław Górak Wierzbno PM Rider Team Amatorzy (54km)
--- Michał Gawrysiak Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Masters (108 / 72km)
--- Krzysztof Kaszuba Bałdrzychów Amatorzy (54km)
--- Miosław Błoch Pabianice onthebike.com Amatorzy (54km) Amator :)
--- Ryszard Kołacki Wągrowiec Merx Polska Masters (108 / 72km)
--- Mieczysław Maciej Sztendel Łódź KR JASTRZEBIE ŁASKIE Masters (108 / 72km) Absolutny amator w kolarstwie
--- Jerzy Drzewiecki Poznań Merx Polska Masters (108 / 72km)
--- Joanna Kucal Konin KS Image Team State Miasto Masters (108 / 72km)
--- Dominik Płóciennik Lichawa Amatorzy (54km)
--- Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy Masters (108 / 72km) Gdybym wiedział to bym się zagiął!
--- Marek Kocięcki Zgierz Amatorzy (54km)
--- Wojciech Janiczek Piotrków Tryb. Amatorzy (54km)
--- Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Masters (108 / 72km)
--- Rafał Jaros Kiełczówka K.S. Mocne Koło Amatorzy (54km)
--- Sławomir Kucal Konin IMAGE CYCLING TEAM Amatorzy (54km)
--- KRZYSZTOF TEDA Bełchatów WARACH-ROWERY Masters (108 / 72km)
--- JACEK WALCZAK KOŁO TAEM KOŁO Masters (108 / 72km)
--- stanisław okonski łask Jastrzebie Łaskie Amatorzy (54km)
--- JERZY ADAMSKI DRZEWICA LKS FENIKS OPOCZNO Masters (108 / 72km)
--- ANDRZEJ WĘDZIKOWSKI OPOCZNO LKS FENIKS OPOCZNO Masters (108 / 72km)