VI Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2016-06-05
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Zawody rozegrane zostaną na trzech dystansach zaliczanych do punktacji Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych oraz na dystansie Rodzinnym.
Status:
ukryty na liście

Dystanse

Rodzinny (34km):
34000 m
Mini (73km):
73000 m
Mega (146km):
146000 m
Giga (219km):
219000 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- 220 Kordian Kaltbach Krapkowice JLL Cycling Team Mini (73km)
--- 221 Kamil Przybył Szczerców Mini (73km) Trzeci start w Łasku :) !
--- 222 Slawomir Bogusz Dobroszyce SCT Bike On Wax Mini (73km)
--- Tomasz Jadacki Warszawa Mini (73km) Trzeci start w waszym maratonie. Tym razem prawdopodnie na nowym sprzęcie, oraz wagą mocno zbitą w dół (sprzętu, jak i moją własną) ;)
--- 1 Marek Gawron Bełchatów Giga (219km) Z wami zaczynałem. Jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, oczywiście jazda na rowerze.
--- 100 Rafał Marchwiński Uszczyn Tri Aktywny Piotrków Mega (146km)
--- 223 FRANCISZEK GUSTOWSKI SOBOTKA KKS Ślęża MAT Sobótka Mini (73km)
--- Paweł Miszczak Zelów BRAK Mini (73km)
--- Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Giga (219km)
--- 2 Mikołaj Kuropatwa Pabianice GTW Pabianice Giga (219km) Ride for fun ^^
--- 3 Łukasz Krysiak Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe Giga (219km)
--- 224 Dominik Płóciennik Lichawa Mini (73km)
--- 101 Józef Drozdowski Głogów Mega (146km)
--- Tomasz Garbowicz Bełchatów KB Spartakus Mega (146km)
--- 4 Marcin Trzaska Wrocław GVT Giga (219km)
--- 225 Marzena Ratajczyk Zduńska Wola brak Mini (73km) Jestem debiutantką:)Zaczęłam swoja przygodę z rowerem wiosną tamtego roku i to była moja najlepsza decyzja
--- 226 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (73km)
--- 227 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (73km)
--- 600 Sławomir Zagórowicz Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK Rodzinny (34km) Po raz 4 na maratonie, myślę ze będzie jak zwykle - super
--- 601 Nina Zagórowicz Łódź łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK Rodzinny (34km) Po raz 4 na maratonie, myślę ze będzie jak zwykle - super
--- 602 Ewa Zagórowicz Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK Rodzinny (34km) Po raz 4 na maratonie, myślę ze będzie jak zwykle - super
--- 102 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE Mega (146km)
--- WITOLD SZUTURMA OŁAWA Giga (219km)
--- 228 Grzegorz Wójcik Szydłowiec GOŚCINIEC Mini (73km)
--- 229 Dominik Kmiecik Piątkowisko Mini (73km)
--- 230 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski Kolorado Team Mini (73km)
--- Krzysztof Karolak Łask Jastrzębie łaskie Mini (73km)
--- 231 Przemysław Gajdziński Łask Mini (73km) po raz drugi na maratonie
--- 232 Marek Górecki Buczek Warach-Rowery Mini (73km) była już biegowa stówka w górach, było treningowo 200km i 300km na rowerze to teraz czas na dystans giga na zawodach ;-)))
--- 5 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów Giga (219km) Już czuję w kościach, że będę umierał.... :)
--- 103 Marcin Orzechowski Łódź Raggabomba Mega (146km) W Łasku zawsze !!!
--- 104 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ CYKLON PROAL TEAM Mega (146km)
--- 6 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator Giga (219km) Startowałem w 2014, organizacja i klimat imprezy super.
--- 105 Ryszard Kowalski Łódz Mega (146km)
--- Mirosław Michał Ksiądz Dębołęka Rajsport Active Mini (73km)
--- 106 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Mega (146km)
--- Grzegorz Ruciński Wągrowiec Giga (219km)
--- 233 Arkadiusz Szymański Łask Mini (73km)
--- 234 Paweł Similak Sieradz Mini (73km)
--- Paweł Cichy Łask KR Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Tomasz Gumulak bytom Mega (146km) Bede drugi raz uczestniczył w maratonie. Rok temu było cudownie. Bede lepszy niz Rafał Burdyszek i Tomasz Biedrawa :-)
--- 7 STANIAŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. KOLARZE GORZÓW Giga (219km)
--- 107 GRZEGORZ CZERWIŃSKI ŁÓDŹ RAGGA BOMBA GAZICHO Mega (146km)
--- 108 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Mega (146km)
--- 8 Arkadiusz Cieśla Byków Giga (219km)
--- 109 Mariusz Pawelec Cieszków brak Mega (146km) W tym roku mam już sporo kilometrów w nogach i aż palę się do startów!
--- 9 Ireneusz Lula Gdynia Giga (219km)
--- 236 Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- Tomasz Walasik Zgorzelec Mini (73km)
--- 110 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Mega (146km)
--- 237 Magdalena Lipowska Pabianice Mini (73km) Drugi raz w maratonie w Łasku. Myślę, że będzie równie cudownie jak w ubiegłym roku :-). Proszę o start w grupie z Anną, Michałem i Jackiem Lipowskim.
--- 238 Anna Lipowska Pabianice Mini (73km) Drugi raz w maratonie w Łasku. Myślę, że będzie równie cudownie jak w ubiegłym roku :-). Proszę o start w grupie z Magdaleną, Michałem i Jackiem Lipowskim.
--- Michał Lipowski Pabianice Mini (73km) Drugi raz w maratonie w Łasku. Myślę, że będzie równie cudownie jak w ubiegłym roku :-). Proszę o start w grupie z Magdaleną, Anną i Jackiem Lipowskim.
--- 239 Jacek Lipowski Pabianice Mini (73km) Drugi raz w maratonie w Łasku. Myślę, że będzie równie cudownie jak w ubiegłym roku :-). Proszę o start w grupie z Magdaleną, Anną i Michałem Lipowskim.
--- 240 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- 241 Jacek Papiorek Godów Mini (73km)
--- 10 Mirosław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Giga (219km)
--- 111 Marcin Musiał Gortatowo Szosa Team Gortatowo Mega (146km)
--- 242 Szymon Błasik Łask Mini (73km)
--- Paweł Rymarczyk Łódź Mini (73km)
--- 243 Stanisław Okonski łask Jastrzebie Łaskie Mini (73km)
--- 244 Paweł Michalak Osiek Mały Mini (73km)
--- 245 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. Mini (73km)
--- 112 Robert Mazurczuk Malin Mega (146km)
--- 113 Arkadiusz Zmyślony KOŹMIN WLKP. AGK Koźmin Wlkp. Mega (146km)
--- Piotr Krysztofczyk Łódź Giga (219km) Tym razem spróbuję giga, może się uda.
--- 246 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com Mini (73km)
--- 247 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com Mini (73km)
--- Marcin Chabierski Kalisz Mini (73km)
--- 248 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEAM Mini (73km)
--- 603 Joanna Bazan-Szymańska Łask Rodzinny (34km) To będzie debiut.Proszę umieścić mnie w grupie z Jolą Madej, Leną Śnieg, Kubą Szymańskim
--- 604 Jolanta Madej Łask Rodzinny (34km) Proszę o umieszczenie w grupie z Joanną Bazan-Szymańską, Leną Śnieg, Kubą Szymańskim
--- 605 Lena Śnieg Łask Rodzinny (34km) Proszę o umieszczenie w grupie z Jolą Madej, Kubą Szymańskim, Asią Bazan -Szymańską
--- 606 Jakub Szymański Łask Rodzinny (34km) Grupa z Joanna Bazan-Szymańską, Jolantą Madej, Leną Śnieg
--- 249 Tadeusz Cudo Marklowice Mini (73km)
--- Andrzej [REZYGNACJA] Przysiężniuk [REZYGNACJA] Ople Mini (73km) [REZYGNACJA ZE STARTU]
--- Przemysław Domański łódź Mini (73km)
--- Bartosz Głodel Łódź Mini (73km)
--- 250 Krzysztof Szymczak zdunska Wola Mini (73km)
--- 607 Szymon Krysiak Zgierz Rodzinny (34km) Proszę o jedną grupę startową z Tomasz Krysiak
--- Tomasz Krysiak Zgierz Rodzinny (34km) Proszę o jedną grupę z Szymon Krysiak
--- Grzegorz Lutek Łódź Mini (73km)
--- 114 Adam Jaros Jelenia Góra Oponeo.pl Mega (146km)
--- 608 Olga Jaros Jelenia Góra Rodzinny (34km)
--- 609 Filip Jaros Jelenia Góra Rodzinny (34km)
--- 251 Lucjan Jaros Jelenia Góra Mini (73km)
--- Jarosław Michałek Kraków One Way Ticket Mini (73km) hihihi.... to mój pierwszy raz...
--- 252 Daniel Duśko Dąbrowa Górnicza Mini (73km)
--- 253 Sławomir Sadura Pabianice Mini (73km) Po raz pierwszy będe brał udział.
--- 115 Robert Kampa gliwice Mega (146km)
--- 11 Paweł Sojecki Jaworzno Giga (219km)
--- 254 Adam Dywan Okup Wielki Mini (73km)
--- 255 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- 256 Paweł Bartosik Łask - Mini (73km) -
--- 12 Remigiusz Ornowski Gdańsk Giga (219km)
--- Lidia Fątowicz-Woźniak Konin KS Image Team Stare Miasto Mini (73km)
--- ADAM ZAKRZEWSKI ZŁOTORYJA STATOM s.c.ZŁOTORYJA Mini (73km)
--- Marcin Boroń Kraków One Way Ticket Mini (73km)
--- 257 Adrian Juszczak Kalisz Mini (73km)
--- Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera/M-Tronic Mini (73km)
--- 258 Szymon Radecki Łódź Mini (73km)
--- 610 Włodzimierz Siech Zgierz Łódzki Klub Turystów Kolarzy Rodzinny (34km) W imprezie tej biorę udział po raz pierwszy. Myślę że będzie super :)
--- 259 Mieczysław Maciej Sztendel LODZ Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- 611 Grzegorz Mańkowski Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK im. H. Gintera Rodzinny (34km) Po raz szósty w Maratonie Łaskim. Grupa z Anną i Moniką Mańkowską.
--- 612 Anna Mańkowska Łódź Rodzinny (34km) Po raz drugi w Maratonie Łaskim. Grupa z Grzegorzem i Moniką Mańkowską.
--- 613 Monika Mańkowska Łódź Rodzinny (34km) Po raz drugi w Maratonie Łaskim. Grupa z Grzegorzem i Anną Mańkowską.
--- 260 Czesław Kędroń Bodzanów Ktukol Głuchołazy Mini (73km)
--- 261 Józef Kosiec Gierałcice Ktukol Głuchołazy Mini (73km)
--- Jan Pietraszko Bodzanów Ktukol Głuchołazy Mini (73km)
--- 262 Piotr Włochacz Sieradz Mini (73km)
--- 263 Zbigniew Włochacz Sieradz Mini (73km)
--- 13 Wiesław Marchlewski Gdańsk Giga (219km)
--- 264 Piotr Ulas Sieradz Mini (73km)
--- Piotr Chmielewski Stargard STC Stargard Giga (219km)
--- 265 Adam Borowski Inowrocław ACTIVEXTREME Mini (73km)
--- 266 Piotr Kupis Sieradz Mini (73km)
--- 267 PAWEŁ KUPIS SIERADZ Mini (73km)
--- 268 ANDRZEJ WOŹNIAK SIERADZ Mini (73km)
--- 269 Robert Krysiak Sieradz Mini (73km)
--- 270 Przemek Wawrzyniak Sieradz Mini (73km)
--- 271 Michał Matusiak Sieradz, Chojne Mini (73km)
--- 272 Andrzej Matusiak Sieradz, Chojne Mini (73km)
--- Maciej Rudnicki Łódź Mini (73km)
--- Jarosław Wolski Zelów Mini (73km)
--- 273 KRZYSZTOF ZARUDZKI DĄBROWA WIELKA Mini (73km)
--- Tomasz Frontczak Łódź Bez klubu Mega (146km) 43 letni amator.
--- 614 Piotr Kraska Łódź Rodzinny (34km) W grupie razem z Juliusz Kraska i Natalia Kraska.
--- 615 Natalia Kraska Łódź Rodzinny (34km) W grupie razem z Juliusz Kraska i Piotr Kraska
--- 616 Juliusz Kraska Łódź Rodzinny (34km) W grupie z Piotr Kraska i Natalia Kraska
--- 617 Dorota Kraska Łódź Rodzinny (34km) W grupie z Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Piotr Kraska.
--- 274 LUDWIK STANOSSEK KLUCZBORK Mini (73km)
--- 275 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy Mini (73km) www.manufakturamocy.pl
--- 276 Ryszard Stolarek Łask Mini (73km)
--- 618 Alicja Stolarek Łask Rodzinny (34km)
--- 619 Marzena Wojdera Łódź PTTK Łódź Rodzinny (34km)
--- 277 Mirosław Błoch Pabianice onthebike.com Mini (73km)
--- 116 Jakub Juszko Pabianice GTW PABIANICE Mega (146km) Velobear !
--- 278 Zenon Michalczuk Sanok Mini (73km) Pierwszy wyścig rowerowy
--- 620 Dominik Biliński Łódź Rodzinny (34km) Po raz pierwszy w Maratonie Łaskim. Grupa z Grzegorzem, Anną i Moniką Mańkowską
--- 117 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX ENERGY SAVING Mega (146km)
--- 118 Mariusz Matławski Częstochowa Mega (146km)
--- Jan Domagała Sieradz Mini (73km)
--- Tomasz Hofman Lusówko Zgrupka Luboń Mini (73km)
--- Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard Giga (219km)
--- 621 Krzysztof Glapski Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK im. H. Gintera Rodzinny (34km) Pierwszy raz :) Grupa z Julianem Glapskim.
--- 622 Julian Glapski Łódź Rodzinny (34km) Pierwszy raz :) Grupa z Krzysztofem Glapskim.
--- Mariusz Jaworski Konin KUK 35 Giga (219km)
--- 14 Beata Tulimowska Włocławek LUMAC WTR Włocławek Giga (219km)
--- 279 chris lasota torun carbon team Mini (73km)
--- 15 Norbert Urbański Rzeszów Giga (219km)
--- 280 halina romanowska toruń carbon team Mini (73km)
--- andrzej janczarski toruń Carbon team Mini (73km)
--- 281 Bartosz Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ACT Mini (73km)
--- Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ACT Mini (73km)
--- Joanna Bilard Świnoujście Bikers Świnoujście Mini (73km)
--- 119 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW Mega (146km) Debiut w Łasku
--- 16 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - Giga (219km)
--- Jerzy Witkowski Świdwin ŚTR Świdwin Mega (146km)
--- leslaw komisaruk wroclaw mpk wroclaw Mini (73km) maratonczyk
--- 282 Krzysztof Czuba Ozorków Mini (73km)
--- 283 Mirosław Antczak Słowik Mini (73km)
--- Rafal Polanski Warszawa Potwory z Glebin Mega (146km) Jezdze bo lubie :)
--- 120 Krzysztof Lech Sulistrowice LEŚMIAN Mega (146km)
--- 121 Jerzy Lizak Sobótka niezrzeszony Mega (146km)
--- 284 Bogusław Krzekotowski Oleśnica Oleśnicka Grupa Kolarska Mini (73km)
--- 285 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. Mini (73km)
--- 286 Maciej Feld Bydgoszcz Mini (73km)
--- 17 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team Giga (219km)
--- 287 Witold Rynio Dziadowa Kłoda QUEST ACT Mini (73km) Relax
--- 288 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda QUEST ACT Mini (73km) Czarownica na rowerze
--- 122 Bogusław Kardas Pabianice Pabianice Mega (146km) 6 x w Jastrzębiach :)
--- 18 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS TRZEBNICA Giga (219km)
--- 19 Irena Łańcucka Wrocław KKS TRZEBNICA Giga (219km)
--- 289 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz ZSM1 Mini (73km) amator
--- Paweł Szlęk Oborniki Śląskie PM Rider Team Giga (219km)
--- 290 Wiesław Koniecki Łask Strefa koloròw Mini (73km)
--- 291 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń Mini (73km)
--- 292 Andrzej Brodziak Trzebnica KKS TRZEBNICA Mini (73km)
--- 123 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Kolarze Gorzów Mega (146km)
--- 293 Michał Gawryjołek Warszawa niezrzeszony Mini (73km) Drugi start w Łasku. Super impreza.
--- 294 Grzegorz Guzik Łask Mini (73km)
--- 623 Maryla Będkowska Łask Rodzinny (34km)
--- 295 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów Mini (73km)
--- 296 Arkadiusz Bednarek Burzenin Mini (73km)
--- Małgorzata Zimnicka Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- 124 Arkadiusz Pałubski Bełchatów KB Spartakus Mega (146km)
--- 20 Barbara Węglarska TRZEBNICA KKS TRZEBNICA Giga (219km)
--- 21 Roman Węglarski TRZEBNICA KKS TRZEBNICA Giga (219km) start z BASIA
--- 297 Łukasz Szymczak Zduńska Wola Mini (73km) I start w takiej imprezie
--- 298 Dariusz Limiera Pabianice Drużyna L! Mini (73km)
--- 299 Iwona Limiera Pabianice Drużyna L! Mini (73km)
--- 300 PAWEŁ MAJCZAK SIERADZ Mini (73km)
--- 301 Łukasz Jaworski Pionki Mini (73km)
--- 125 Zbigniew Kurzawiński Lubin Niezrzeszony Mega (146km) Trzeci sezon w PP.
--- 22 Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS Trzebnica Giga (219km)
--- Natalia Potrzebowska Łódź GTW Pabianice Mega (146km)
--- 302 ROMAN MACIEJEWSKI PABIANICE PAFANA Mini (73km)
--- Piotr Dyśko Łódź Rodzinny (34km)
--- 624 Barbara Nowicka - Dyśko Łódź Rodzinny (34km)
--- 625 Alicja Dyśko Łódź Rodzinny (34km)
--- 626 Michał Dyśko Łódź Rodzinny (34km)
--- 627 Marek Kattenbach Kępno Rodzinny (34km)
--- 23 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ks Ślęża Sobótka Giga (219km)
--- 303 Mirosław Michalczewski Warszawa Mini (73km)
--- 304 Dariusz Wasilewski Słubice Mini (73km)
--- 305 Mateusz Wasilewski Słubice Mini (73km)
--- Jarosław Strumiłło Łódź Mini (73km)
--- 126 Łukasz Witkowski Pabianice GTW Pabianice Mega (146km) GTW Pabianice !!!1910!!!
--- 306 Sylwia Gajdka Pabianice GTW Pabianice Mini (73km)
--- Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski LUMAC WTR Włocławek Mega (146km)
--- 628 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny (34km)
--- 629 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny (34km)
--- 630 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny (34km)
--- 631 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny (34km)
--- 632 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinny (34km)
--- 24 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica Giga (219km)
--- 307 Michał Tomczak Zgierz Mini (73km)
--- krzysztof misztela wielun Giga (219km)
--- 25 Małgorzata Kubicka Nowogard LKK Nowogard Giga (219km)
--- 26 Łukasz Staniszewski Łódź Giga (219km)
--- Anna Jęczkowska Grotniki Rodzinny (34km)
--- 633 Maciej Jęczkowski Grotniki Rodzinny (34km)
--- 634 Wojciech Jęczkowski Grotniki Rodzinny (34km)
--- 635 Adam Jęczkowski Grotniki Rodzinny (34km)
--- Krzysztof Jęczkowski Grotniki Rodzinny (34km)
--- 27 Ryszard Głowacki Brudnice Giga (219km)
--- 308 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (73km)
--- 309 PIOTR MARCINIAK MILICZ Mini (73km) Od roku kolarsrwo stało się moją pasją
--- 310 Grzegorz Siekan Tychy Mini (73km) Pierwszy wyścig:)
--- Marcin Ruszkiewicz Sulechów SUGRO Sulechów Giga (219km)
--- 311 Damian Bankiewicz Częstochowa Asseco Active Team Mini (73km)
--- 28 Adam Filipek Sieradz Biało Czarny Giga (219km) nie lubię łapać kapci
--- 312 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team Mini (73km)
--- 313 Dawid Trzcionka Tychy jadę w siną dal :) Mini (73km) Pływam, jeżdżę,biegam :) Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 w tym roku :)
--- 314 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team Mini (73km) Takie tam...
--- 315 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- 29 KRZYSZTOF KUBIK Krotoszyn OTR INTERKOL Giga (219km) Kris91.BikeStats.pl
--- Jacek Łucarz Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- 636 Hubert Balcerski Zgierz Rodzinny (34km)
--- 637 Tymon Balcerski Zgierz Rodzinny (34km)
--- 638 Aleksandra Balcerska Zgierz Rodzinny (34km)
--- 639 Agata Balcerska Zgierz Rodzinny (34km)
--- 127 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTABIKETEAM Mega (146km)
--- Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku Mega (146km)
--- Piotr Bączyński Przatów Górny 3 Brak Mini (73km) Moj pierwszy raz :D
--- 316 marcin jaworski maly rudnik amatorska grupa kolarska maly rudnik Mini (73km)
--- Michał Zając Wieluń Mini (73km)
--- Przemysław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Mini (73km)
--- 317 Tomasz Modrzejewski Przatów Górny Mini (73km) Debiut w Maratonie :) zobaczymy...
--- 318 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- 30 Mariusz Staszak Śrem Giga (219km)
--- 529 Grzegorz Pietrzak Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km)
--- 319 Michał Iwankiewicz Swarzędz Zgrupka Luboń Mini (73km)
--- 31 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Giga (219km)
--- Zbigniew Heleniarz Police Góral Police Mini (73km)
--- 320 BOGDAN KONIECZNY ŚRODA ŚLĄSKA 50 UPAT Mini (73km)
--- 321 Andrzej Guziński Gdańsk Skipol.pl Team Mini (73km)
--- 322 ireneusz biskupski końskie Mini (73km) jestem emerytem moje hobby to sport rowerowy i pieszy rajdy oraz krótkofalarstwo.
--- 32 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol Giga (219km)
--- 640 Modest Pacałowski Warszawa Rodzinny (34km)
--- 641 Iwo Pacałowski Warszawa Rodzinny (34km)
--- 323 Krzysztof Magdziarz Bydgoszcz Mini (73km)
--- 324 Aleksandra Trypuć-Magdziarz Bydgoszcz Oladental Mini (73km)
--- 325 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- Małgorzata Howis Stargard STC Stargard Mini (73km)
--- 326 Wiktor Łagunionok Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- Krzysztof Szczygieł Warszawa Asseco Active Team Giga (219km) Lubię sobie pojeździć w niedzielę.....
--- Mariusz Kowalewski Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- 327 Rafał Jagiela OPOLE Mini (73km) Jadę drugi raz. Świetna impreza, za rok znowu pojadę. :))))
--- 328 Krzysztof Kaszuba Bałdrzychów Mini (73km) Jazda rowerem to moja pasja. biorę udział w waszym wyścigu drugi raz:)
--- 329 Radosław Cesak Poddębice Mini (73km)
--- 330 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa Mini (73km)
--- 128 Sławomir Zach Łask Mega (146km)
--- 331 Robert Sikora Barlinek Mini (73km)
--- 129 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE Mega (146km)
--- 332 Kamil Biskupski Warszawa Wieliszew Heron Team Mini (73km)
--- 642 CZESŁAW SUDRA Pabianice SUDRA-TEAM Rodzinny (34km) 6x na "Jastrzębiach". Zachęcam swoją Rodzinę do sportowej przygody i rywalizacji.
--- 643 ELŻBIETA SUDRA Pabianice SUDRA-TEAM Rodzinny (34km) 4x na "Jastrzębiach.Zawsze z Córkami ,Zięciami i Wnuczkami.
--- 333 Małgorzata Maśkiewicz Osolin OŚ Racing Team Mini (73km)
--- 334 Piotr Rosiak Łódź Asseco Active Team Mini (73km)
--- 335 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie Mini (73km) lubię to zabawe.
--- 336 Leszek Kaźmierczak Oborniki Motoklub Oborniki Sekcja Kolarska OTC Mini (73km) Będzie super!!!!!!
--- 337 waldemar stempin wolsztyn KKFP Mini (73km)
--- 338 sylwia stempin wolsztyn KKFP Mini (73km)
--- 339 Remigiusz Szablewski Bielsko-Biała B.T.C. Bielsko-Biała Mini (73km)
--- 340 Jan Kostrzewski Nekla brak Mini (73km)
--- Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska Giga (219km)
--- 33 Andrzej Staszak Września Giga (219km)
--- 130 Paweł Szyktanc Pabianice GTW Pabianice Mega (146km) Znam Szolę...
--- 131 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA Mega (146km)
--- 341 Michał Tomaszewicz Lubin Mini (73km)
--- 644 Agnieszka Sudra-Biernacka Pabianice Sudra Team Rodzinny (34km) Startuję po raz 6-ty w miłym i licznym rodzinnym gronie Sudra-Team :)
--- 645 Konrad Biernacki Pabianice Sudra Team Rodzinny (34km) Startuję po raz 4-ty w rodzinnym gronie Sudra-Team
--- 646 Rafał Biernacki Pabianice Sudra-Team Rodzinny (34km) Po raz 5-ty na Jastrzębiach z drużyną Sudra-Team
--- 342 Artur Biernacki Pabianice Sudra-Team Mini (73km) Po raz 6-ty na Jastrzębiach w rodzinnym gronie Sudra-Team
--- Grzegorz Król [REZYGNACJA] Skierniewice Gorilla Club Mini (73km) [REZYGNACJA] Maratony biegowe, półmaratony, sztuki walki.... Teraz kolej na szosę ;)
--- 34 Rafał Walkowski Szczecin Giga (219km)
--- Wojciech Tomaszkiewicz Łowicz Mini (73km) Słyszałem, czytałem, ale pierwszy raz przyjechałem
--- 343 Piotr Modzelewski Łódź Mini (73km) Grupa z Tomkiem Siemińskim
--- Roman Krupa Gryfice - Mega (146km) -
--- 344 Slawek Matuszewski Wloclawek LUMAC WTR Włocławek Mini (73km)
--- 345 Piotr Skubiś Lućmierz Mini (73km) startuję po raz pierwszy namówił mnie kolega Maciej Sztendel
--- 346 BOGDAN NARODOWSKI Kłodzko Krężbud Wąs Sport Mini (73km)
--- Piotr Adamczyk ŁÓDŹ Łódź Mini (73km)
--- 347 Robert Pasternak Włocławek LUMAC WTR Włocławek Mini (73km)
--- 647 Emilia Sudra-Grabarz pabianice SUDRA-TEAM Rodzinny (34km)
--- 648 Nina Grabarz Pabianice SUDRA-TEAM Rodzinny (34km)
--- 649 Kacper Grabarz Pabianice Rodzinny (34km)
--- 650 Michał Grabarz Pabianice SUDRA-TEAM Rodzinny (34km)
--- 132 Stanisłąw Lachowski Piotrków Trybunalski Piotrkowskie kolarstwo szosowe Mega (146km)
--- 133 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe Mega (146km)
--- Marcin Pokrywiecki Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km)
--- 348 Sebastian Rosik Szczecin Mini (73km)
--- 349 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA Mini (73km)
--- 350 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA Mini (73km)
--- 134 Michał Gawrysiak Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Mega (146km)
--- 35 Krzysztof Piesiak Kórnik Giga (219km)
--- 36 Marcin Kosicki Zalasewo Giga (219km)
--- 351 Piotr Ruciński Łódź KS Mocne Koło Mini (73km)
--- 352 Katarzyna Koczwara OSOLIN OŚ Racing Team Mini (73km)
--- 353 Artur Janecka Łask Mini (73km)
--- 354 Anna Janecka Łask Mini (73km)
--- 355 BOGUSŁAW PAZOŁA LESZNO PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI - LKK LESZNO Mini (73km)
--- 135 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mega (146km)
--- 136 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mega (146km)
--- 37 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (219km)
--- ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (219km)
--- 38 IRENEUSZ SZYMOCHA LIPIE K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (219km)
--- 356 Ewa Stachowiak Zabrze Mini (73km)
--- Patryk Wrona Włocławek Lumac WTR Włocławek Mega (146km) Jeżdżę bo LUBIĘ!! xD
--- 357 Paweł Majdecki Łask Mini (73km) W imprezie biorę udział po raz pierwszy. Myślę, że będzie super.:)
--- 358 Sylwester Szulc Pabianice Mini (73km)
--- 533 MARIUSZ CAŁA BUKOWIEC Mini (73km)
--- 651 Małgorzata Nowak Łask Rodzinny (34km) Proszę o umieszczenie mnie w grupie z Joanną Bazan Szymańską, Jolantą Madej, Leną Śnieg i Jakubem Szymańskim
--- 359 Piotr Reszka Łódź Mini (73km) Rower to jest to.
--- 360 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (73km)
--- 361 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (73km)
--- 362 jarosław wąs kłodzko krężbud wąssport Mini (73km)
--- 363 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku Mini (73km)
--- 137 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act Mega (146km)
--- 364 Rafał Faryński Przedecz KTR Zamkowi Cykliści Przedecz Mini (73km) Dobra zabawa
--- 365 katarzyna jocher radłów brak Mini (73km) moja przygoda na rowerze szosowym trwa od wrzesnia 2015r.i zanosi sie ze potrwa troche dłuzej:)
--- 39 Marcin Kuźniar Łódź Giga (219km)
--- 366 Przemysław Torbus Kalisz Tama Mini (73km)
--- 367 Henryk Torbus Kalisz Tama Mini (73km)
--- 368 Jacek Kalkowski Sieradz Tama Mini (73km)
--- 369 Karolina Molka Sieradz Tama Mini (73km)
--- 370 Agata Jaracz Zduńska Wola Tama Mini (73km)
--- 371 Monika Osicka 56 Tama Mini (73km)
--- 372 Jakub Tobolski Bydgoszcz Tama Mini (73km)
--- 373 Małgorzata Stępień-Dudek Łódź RaggaBomba Mini (73km)
--- 374 Małgorzata Molka Sieradz Tama Mini (73km)
--- 375 Zygmunt Michalski Gomulin Kolonia PKS Piotrków Tryb. Mini (73km) startuje drugi raz
--- Grzegorz Michalski Gomulin kolonia nie ma Mega (146km) pierwszy start
--- 376 Grzegorz Pietrzak Kłodawa KTR Zamkowi Cykliści Przedecz Mini (73km) przyjemnie i pożytecznie
--- 377 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska Mini (73km)
--- 652 Przemysław Nowak Łódź Rodzinny (34km) Proszę o grupę startową z rodziną Dyśko
--- 653 Agnieszka Nowak Łódź Rodzinny (34km) Proszę o grupę startową z rodziną Dyśko
--- 378 Igor Zbrzeźniak Raszyn Mini (73km)
--- 654 Natalia Nowak Łódź Rodzinny (34km) Proszę o grupę startową z rodziną Dyśko
--- 138 Józef mika Poznań Brylant Kórnik Mega (146km)
--- 379 Marcin Bilski Bydgoszcz OPONEO.pl Mini (73km)
--- 655 Anna Śmiechowicz Łódź Studio M Rodzinny (34km)
--- 656 Dariusz Śmiechowicz Łódź Studio M Rodzinny (34km) po raz szósty w maratonie
--- 657 Dorota Śmiechowicz Łódź Studio M Rodzinny (34km)
--- 380 Artur Kondziołka Wrocław Tama Mini (73km)
--- 381 Łukasz Skwarczyński Miechów OMEGA MIECHÓW Mini (73km)
--- 658 PAWEŁ Bułeczka Wojsławice GATTA BIKE TEAM Rodzinny (34km) Dzieciaki już czekają!
--- 659 Lena Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km)
--- 660 Kasia Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km)
--- 661 Maja Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km)
--- 662 Kamila Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km)
--- 663 Anna Maria Foremska Kraków Rodzinny (34km) W końcu wystartuję! Z rodziną Bułeczek!
--- 139 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Mega (146km) :)
--- 382 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Mini (73km)
--- 383 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Mini (73km)
--- 384 Tomasz Kowalonek Rakoniewice KLUB KOLARSKI FALA PARK Mini (73km)
--- 140 Zygmunt Łój Sosnowiec Mega (146km)
--- 385 Piotr Rapta Łask Mini (73km)
--- 386 Tomasz Radwański Zduńska Wola Mini (73km) I LIKE JASTRZĘBIE ŁASKIE :))
--- 387 Marcin Radwański Zduńska Wola Mini (73km)
--- 664 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km)
--- 665 Amelia Zalasa Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km)
--- 141 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn Mega (146km)
--- 388 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km)
--- 142 Jarosław Lenart Łódź Mega (146km)
--- 389 Tomasz Cichocki Aleksandrów Łódzki Mini (73km) Rower jest moją pasją:)
--- Robert Mila Kłodawa roger Giga (219km) Jeżdżę bo lubię
--- 40 Przemysław Komorowski Trzebnica Szerszenie Trzebnica Giga (219km)
--- 390 Zbigniew Faryś Łask Amator Mini (73km) Pół roku jeżdżę na rowerze szosowym.
--- 391 Roman Szaliński Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej Mini (73km)
--- 392 Marcin Pawłowski 94-043 Mini (73km)
--- 143 Daniel Lindner Opatówek KTNSZ HELLENA Mega (146km)
--- 144 Sławomir Wągrowski Wolica KTNSZ HELLENA Mega (146km)
--- 393 Dominik Warszewski Przeźmierowo Mini (73km) Drugi supermaraton w tym roku
--- 394 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Mini (73km)
--- 395 Rafał Burdyszek Bytom Mini (73km)
--- 145 Mariusz Truszkiewicz Gryfino Mega (146km)
--- Krzysztof Cyga Nowy Tomyśl Spedimex Bike Team Mini (73km)
--- 666 Małgorzata Stolarek Lędziny Rodzinny (34km) proszę o start w grupie z Alicją Stolarek, Iwoną Stolarek-Molenda
--- 667 Iwona Stolarek-Molenda Łask Rodzinny (34km) proszę o start w grupie z Alicją Stolarek, Małgorzatą Stolarek (K3i)
--- Beata Działabij Olkusz Rodzinny (34km) pierwszy raz na maratonie w Łasku, proszę o start w grupie z Alicją Stolarek, Małgorzatą Stolarek (K3i), Iwoną Stolarek-Molenda
--- Paweł Balcerzak Słupca SGR Racing Team Mini (73km) Drugi Mini w tym sezonie :-)
--- 41 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Giga (219km) górnik
--- 668 Anna Zielińska Łódź Team Bike Spedimex Rodzinny (34km)
--- 669 Andrzej Wróbel Łódź Team Bike Spedimex Rodzinny (34km)
--- 146 Tomasz Marchel Solec Kujawski Mega (146km)
--- 396 Leszek Marchel Solec Kujawski KMW Mini (73km)
--- Marek Mierzwiczak Oborniki Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki - OTC Mini (73km)
--- 42 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Kolarze Gorzów Giga (219km)
--- 397 Tomasz Biedrawa Bytom Mini (73km)
--- 398 Krystian Radko PONIATOWICE GM. OLEŚNICA 1976 Mini (73km)
--- 399 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team Mini (73km)
--- 43 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany Giga (219km)
--- 400 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team Mini (73km)
--- 401 Wojciech Kubacki Wilczyn SGR Racing Team Mini (73km)
--- 44 Agnieszka Mielcarek Poznań Bnińska Pracownia Rowerów Giga (219km)
--- 402 Mateusz Napierała Siechnice Kalizea Mini (73km) jeśli nie można grać w piłkę, to można jeździć na rowerze
--- 403 Renata Gruszczyńska Stróża Mini (73km) Pierwszy start :)
--- 404 Władysław Bak Łask/Kolumna Team Bike Spedimex Mini (73km)
--- 405 Tomasz Miksa Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) Będzie walka ;)
--- Mariusz Filanowski Łódź RaggaBomba Mini (73km)
--- Grzegorz Badziak 98-100 STREFA KOLORÓW Mini (73km)
--- 406 Jan Ambroziak Słubice Mini (73km)
--- 407 Tadeusz Niemiec Ławica/Kłodzko jednoosobowy Mini (73km) pierwszy start na płaskim,mam nadzieję,terenie
--- 408 Jan Piotrowski Kwidzyn Kwidzyn Mini (73km)
--- 45 Rafał Oleś Skarzysko-Kamienna Spedimex Bike Team Giga (219km) Super organizacja piekne wydarzenie:)
--- 147 Łukasz Goliński Łódź Ichem Sport Team Mega (146km)
--- 409 MARTA SOKOŁOWSKA BEŁCHATÓW Aspi24 Magaplex Team Bełchatów Mini (73km)
--- 410 Krzysztof Borecki Kwidzyn Mini (73km)
--- 411 Paweł Franz Wolsztyn KKFP Mini (73km) ....
--- Jakub Górny Stawiszyn www.centralne.co Mini (73km) Maraton z Jastrzębiami jadę drugi raz
--- 412 Dagmara Depczyńska Łódź spedimex Mini (73km)
--- 413 Mariusz Debczyński Łódź spedimex Mini (73km)
--- 148 Jan Pośpiesz Orchów Mega (146km)
--- 414 Tomasz Skóra Wrocław Mini (73km)
--- 149 Marcin Kowalewski Koło Piotrkowskie kolarstwo szosowe Mega (146km)
--- 415 Marta Kamińska Poznań Restive Team Mini (73km)
--- 416 Robert Swinarski Poznań Mini (73km)
--- 46 Tadeusz Matuszek Rybnik Giga (219km)
--- 150 Ireneusz Piasecki Czempiń ChAMPION CZEMPIŃ Mega (146km) 2016.05.07Champion Man Duathlon Czempiń dystans 10-60-10 1Miejsce M7 2015 Puchar Polski w Maratonie Rowerowym Maraton klasyczny w biegach 42.195 czas 3.13.04 Wrocław1998r 10 M w Mistrzostwach Świata Ustroń 1999r
--- 417 Robert Adamski Trzcinica STRAŻAK TEAM TRZCINICA Mini (73km)
--- 47 Tadeusz Mamcarz Ścinawka Średnia Giga (219km)
--- 151 Mirosław Mamcarz Ścinawka Średnia Mega (146km)
--- 418 Piotr Zając Kłodzko Krężbud Wąs Sport Mini (73km)
--- 152 Rafał Rymarczyk Parszów Spedimex Bike Team Mega (146km)
--- 419 Damian Dąbrowski Bydgoszcz BydgoskaSzosa.pl Mini (73km)
--- 153 Andrzej Stefaniak Zduńska Wola biegam bo lubie Mega (146km)
--- 154 Tadeusz Habaj Zabrze Mega (146km)
--- 155 Czarek Kwiatkowski Włocławek LUMAC WTR Włocławek Mega (146km)
--- 156 Cezary Bijak Płock Płocki Klub Kolarski Mega (146km)
--- 420 Krzysztof Urban Włocławek LUMAC WTR WŁOCŁAWEK Mini (73km) AMATOR
--- grzegorz ziobrowski gorzow wlkp. Kolarze Gorzow Mini (73km)
--- 421 Adam German Krakow Mini (73km)
--- 422 Maciej Andrzejczak Szczecin Mini (73km)
--- 423 Konrad Kołodziejski Kraków Mini (73km)
--- 424 Andrzej Kołodziejski Inowrocław Mini (73km)
--- 157 Cezary Kołodziejski Inowrocław Mega (146km)
--- 158 Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team Mega (146km)
--- 425 PRZEMYSŁAW MARCINKOWSKI Tyniec Mały GVT Mini (73km)
--- 48 Tytus Czartoryski Oborniki Slaskie, Morzecin Maly Szerszenie Trzebnica Giga (219km) 183 cm wzrostu, oczy ciemne/szczegolnie w czasie podjazdow/, wlosow wiekszosci brak
--- 426 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA BIAŁE TYGRYSY JAROCIN Mini (73km)
--- 427 Marcin Klęka Bełchatów LSKK Bełchatów Mini (73km)
--- 428 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- 429 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- 159 Jan Lisiecki Krobia GKR Gostyń Mega (146km)
--- 430 Maria Korecka Karpicko KKFP Mini (73km)
--- Małgorzata Krakowska [REZYGNACJA] Buczek Rodzinny (34km) [REZYGNACJA] Proszę o dołączenie do grupy z Joanną Bazan Szymańską , Gosią Nowak , Kubą Szymańskim.To nasz debiut
--- 670 Hanna Krakowska [REZYGNACJA] Buczek Rodzinny (34km) [REZYGNACJA] Proszę dołączyć mnie do grupy z Małgorzatą Krakowską
--- Robert Krakowski [REZYGNACJA] Buczek Rodzinny (34km) [REZYGNACJA] Proszę dołączyć mnie do grupy z Małgorzatą Hanną i Maciejem Krakowskim
--- 671 Maciej Krakowski [REZYGNACJA] Buczek Rodzinny (34km) [REZYGNACJA] Proszę dołączyć mnie do grupy z Małgorzatą Krakowską
--- 431 Marek Głabski Łódź nocne marki :-) Mini (73km) lubię jeździć w czasie pełni ale tym razem zrobię wyjątek...
--- 432 Mateusz Barański Kalisz OTR Interkol Mini (73km)
--- 49 CEZARY SMARZEK WIEWIÓRCZYN BIEGING TEAM ZELÓW Giga (219km)
--- 433 Benita Smarzek WIEWIÓRCZYN Mini (73km)
--- 434 Wanda Smarzek WIEWIÓRCZYN Mini (73km)
--- 435 SERAFIN SMARZEK WIEWIÓRCZYN Mini (73km)
--- 672 Paulina Bielak Rawa Mazowiecka Spedimex Rodzinny (34km)
--- 50 Andrzej Zajdel Łódz Spedimex Giga (219km)
--- 160 Zbigniew Dragan Wrocław Mega (146km)
--- 436 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie Mini (73km)
--- 437 Paweł Balcerzak Słupca SGR RACING TEAM Mini (73km)
--- 438 Piotr Kraska Łódź Mini (73km)
--- 439 Jacek Gumkowski Wcław Mini (73km) Mój pierwszy raz!!
--- 440 Marek Gumkowski Oława Mini (73km)
--- 161 Piotr Przybylski Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km)
--- 162 PIOTR WASILEWSKI Szczerców KB Sparatkus Mega (146km) Mój pierwszy start na ziemi Łaskiej.
--- 163 Maciej Wierzbowicz Skarżysko - Kamienna Spedimex Bike Team Mega (146km)
--- 441 Daniel Ertman Kruszyn LUMAC WTR Włocławek Mini (73km)
--- 164 Jan Pęczek Łódż Mega (146km) WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE
--- 51 Krzysztof Knaś Wrocław Giga (219km)
--- 673 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinny (34km) Proszę o grupę startową z Joanną Bazan Szymańską
--- 674 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinny (34km) W grupie z Michałem Przybylskim
--- 675 Michał Przybylski Teodory Rodzinny (34km) W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
--- 442 Grzegorz Orłowski Miechów Omega Miechów Mini (73km)
--- 165 Bartosz Dzięgielewski Łódź Mega (146km)
--- 443 Jerzy Cibor Złotoryja OLAWS Złotoryja Mini (73km)
--- 166 Tomasz Szulc Palędzie Mega (146km)
--- 52 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Wisła Fordon Giga (219km)
--- 676 Kamila Latus Widawa Rodzinny (34km)
--- 444 Mikołaj Kordus Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski Mini (73km)
--- 677 Joanna Latus Widawa Rodzinny (34km) Razem w grupie z Kamilą Latus i Ireneuszem Latus.
--- 678 Ireneusz Latus Widawa Rodzinny (34km) Razem w grupie z Joanna Latus i Kamilą Latus
--- 53 Zbigniew Kreft Śrem Giga (219km)
--- 167 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon Mega (146km)
--- 168 Krzysztof Turczyński Bełchatów LSKK Bełchatów Mega (146km)
--- 169 Grzegorz Mikołajewicz Poznań Mega (146km)
--- 445 Damian Burtowski Wrocław Aventura Cycling Team Mini (73km)
--- Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Mega (146km)
--- 446 Krzysztof Pomorski Słupca SGR RACING TEAM Mini (73km)
--- 170 Michał Słota Miechów OMEGA MIECHÓW Mega (146km)
--- 447 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony Mini (73km)
--- 679 Elzbieta Kwiecinska Łask zagiel Rodzinny (34km)
--- 680 Wiktor Kwiecinski Łask Rodzinny (34km)
--- 681 Mikołaj Kwiecinski Łask Rodzinny (34km) Start razem z Elżbieta Kwiecińska,Wiktor Kwieciński
--- 682 Mikołaj Piechura Łask Rodzinny (34km) Start razem z Kwiecińska Elżbieta, Mikołaj Kwieciński,Wiktor Kwieciński
--- 448 Zbigniew KUBICKI Sianów KS MASTERS GRYFICE Mini (73km)
--- 683 Aleksander Piechura Łask Rodzinny (34km) Start razem z 540,541,542,543
--- 684 Wojtek Piechura Łask Rodzinny (34km) Start razem z 540,541,542,543,545
--- 685 Justyna Piechura Łask Rodzinny (34km) Start razem z 540,541,542,543,545,546
--- 171 Waldemar Małczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km)
--- 172 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mega (146km)
--- Jacek Gettner Głogów Mini (73km)
--- 449 Beata Klęka Bełchatów LSKK Bełchatów Mini (73km)
--- Wiesław Jasieniecki Torun Carbon Team Toruń Mini (73km)
--- 450 Mariusz Kryś Buk Mini (73km) Debiutant
--- 173 Grzegorz Sowa Kluczbork Dobra Strona Mocy Mega (146km)
--- 451 Rafał Jaros Kiełczówka KS Mocne Koło Mini (73km)
--- 54 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Giga (219km)
--- 174 Andrzej Wewiórski Wrocław Sport-Profit Cannondale Team Mega (146km)
--- 686 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinny (34km) Tym razem z wnukiem - być może przyszłym maratończykiem
--- 687 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinny (34km)
--- 688 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinny (34km) To będzie mój trzeci maraton rodzinny :-)
--- 452 Łukasz Jankowski Wieluń Mini (73km)
--- 55 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Giga (219km)
--- 56 Tadeusz Kuczera Jankowice Giga (219km)
--- 175 Marian Kędzierski Wojciechowice Krężbud-Wąs Sport Serwis Mega (146km) Obecnie reprezentuję klub Krężbud-Wąs Sport Serwis
--- 689 Światosław Dragojew Piotrków Tryb. SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km)
--- 690 Halina Dragojewa Piotrków Tryb. SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km)
--- 691 Franciszek Walas Kiełczówka SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km)
--- 692 Ignacy Walas Kiełczówka SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km)
--- 453 Beata Walas Kiełczówka SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km)
--- 454 Szymon Nowaczyk Leszno STREFASPORTU.PL Mini (73km)
--- 455 Marek Rosiak Ksawerów Mini (73km)
--- 456 Dariusz Łabiak Rawicz STREFASPORTU.PL Mini (73km)
--- 457 Józef Szeibe Leszno STREFASPORTU.PL Mini (73km)
--- 176 Krzysztof Jankowski [PODWÓJNA WPŁATA] Włocławek Mega (146km) [PODWÓJNA WPŁATA - 90zł do zwrotu]
--- 177 Pawel Szczepkowski Wrocław RAWEX ENERGY SAVING Mega (146km)
--- Radosław Kudła Pieszyce 1977 Mega (146km)
--- 693 Mateusz Góralczyk Łódź Rodzinny (34km)
--- 57 gerard skalski trzebnica Giga (219km)
--- 58 Przemek Zawada Wrocław questsport.pl Giga (219km)
--- 178 Przemysław Tarzyński wloclawek Mega (146km)
--- 458 Arkadiusz Lotek POZNAŃ AMATOR Mini (73km)
--- 694 Ewa Gapińska Szczecin szczecin na rowerach Rodzinny (34km)
--- 695 Adrian Gapiński Szczecin szczecin na rowerach Rodzinny (34km) Pierwszy raz w maratonie
--- 179 Sebastian Świerczyński Kalisz KTNSZ HELLENA Mega (146km)
--- 696 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) Biorę udział w rajdzie 2 raz .
--- 697 Mikołaj Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km)
--- 698 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km)
--- 699 Piotr Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km)
--- Mateusz Młynarczyk Czestków F Amator Mini (73km)
--- 180 Tomasz Maciaś Opole Mega (146km)
--- 181 Piotr Górniak Częstochowa Mega (146km)
--- Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Mini (73km)
--- 459 MARIUSZ CZECHOWSKI Rękoraj PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE Mini (73km)
--- Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard Mini (73km)
--- Piotr Woźniak Brzeg bez klubu Mini (73km)
--- 700 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Wiktor Przybylak i Łukasz Przybylak. Startujemy pierwszy raz rodzinnie.
--- 701 Wiktor Przybylak Ksawerów RKS Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Arkadiusz Przybylak i Łukasz Przybylak. Mój pierwszy start.
--- 702 Łukasz Przybylak Ksawerów RKS Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Arkadiusz Przybylak i Wiktor Przybylak. Mój pierwszy start.
--- 460 Arkadiusz Sacewicz Pabianice Mini (73km)
--- 461 Agnieszka Jaksa Pabianice Mini (73km)
--- 59 Tomasz Bobrowski Gdynia Giga (219km)
--- 703 Sławomir Lehmann Dominowo LEHMANN Rodzinny (34km)
--- 704 Sandra Lehmann Dominowo LEHMANN Rodzinny (34km)
--- 705 Adrian Wit - Lehmann Dominowo LEHMANN Rodzinny (34km)
--- 60 Henryk Zięba Trzebnica Giga (219km)
--- 462 Zbigniew Głuszczak Kalisz 29R - Kaliska Grupa Kolarska Mini (73km) Drugi start w tegorocznym Pucharze, amator, początkujący :)
--- 530 Urszula Regel Kamionka Mini (73km) Trzeci maraton w Łasku i jedna guma tuż po starcie
--- 706 Julita Olejnik Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Wiktor Olejnik, Maja Olejnik, Paulina Olejnik
--- 707 Wiktor Olejnik Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Julita Olejnik, Maja Olejnik, Paulina Olejnik
--- 708 Paulina Olejnik Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Wiktor Olejnik, Maja Olejnik, Julita Olejnik
--- 709 Maja Olejnik Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Wiktor Olejnik, Julita Olejnik, Paulina Olejnik
--- Jarek Stajszczyk Ostrzeszów dla anity i szymona Giga (219km) kocham cie kochanie moje
--- 61 Edward Dąbrowski Bojadła Giga (219km)
--- 62 Paweł Kałuszka Dziektarzew Giga (219km) Pierwszy sezon na szosie, ale wcześniej lata jazdy na MTB, biegi długodystansowe i sztuki walki
--- 463 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Mini (73km)
--- 464 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba Mini (73km)
--- 465 Karol Jakuszyk Kaszczor CIEŃ SZUŁANY Mini (73km)
--- 466 MACIEJ ŁASIŃSKI WARSZAWA SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km) PROSZĘ O START W GRUPIE ZE SŁAWOMIREM KRAĆKOWSKIM I KAMILEM GOŁĘBIOWSKIM
--- 182 Marcin Jabłoński Skarżysko-Kamienna Spedimex Bike Team Mega (146km)
--- 710 Bartosz Wąsiakowski Łódź amator Rodzinny (34km) no to jedziemy :) pierwszy raz :)
--- 467 Marek Janowski Ozorków Mini (73km)
--- 468 Józef Jurczak Środa Śląska Rycerze Rolanda Maciejewski Team. Mini (73km)
--- 469 Małgorzata Kocik Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- 470 Bronisław Kocik Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- 471 Kamil Gołębiowski Ożarów Mazowiecki SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km) PROSZĘ O START W GRUPIE ZE SŁAWOMIREM KRAĆKOWSKIM I MACIEJEM ŁASIŃSKIM
--- Zbigniew Komarnicki Mąkolno Mini (73km)
--- 472 Sławomir Kraćkowski Warszawa Spedimex Bike Team Mini (73km) PROSZĘ O START W GRUPIE Z MACIEJEM ŁASIŃSKIM I KAMILEM GOŁĘBIOWSKIM
--- 473 Mieczysław Frankowski Łódź KS Mocne Koło Łódź Mini (73km) Rower
--- Marek Morawski Walim Gniewni walim Mini (73km)
--- Henryk REK Łódź Mocne KOŁO Mini (73km)
--- 711 Jagoda Rojewska 90100 Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie Leszek Rojewski ,Joanna Bazan Szymańska ,Kubą Szymańskim ....
--- Jan Woś Wrocław Mega (146km)
--- Paweł Kliś Trzebnica Mini (73km)
--- 474 Andrzej Wawrzyniak Łódż Mini (73km)
--- 183 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE Mega (146km)
--- 475 Piotr Skwarnecki Tuszyn Mini (73km) no cóż...rozwód, operacja na kręgosłup to wszystko przede mną, ale co tam postanowiłem pojechać z Wami...po raz pierwszy ;-)
--- 712 Małgorzata Makowska Łask Rodzinny (34km) Jestem nauczycielem, lubię rowerowe przejazdzki.
--- 713 Zuzanna Makowska Łask Rodzinny (34km) Proszę o wpisanie mnie z Małgorzata Makowska, Makowskim Radosławem, Alicja Stefanowicz i Mateuszem Goralczykiem . Dziękuję
--- 714 Radosław Makowski Łask Rodzinny (34km) Proszę o wpisanie z M.Makowska, Zuzia Makowska, Alicja Stefanowicz, Mateuszem Goralczykiem.Dzięki
--- 715 Alicja Stefanowicz Łódź Rodzinny (34km) To mój pierwszy start. Proszę o przydzielenie do grupy z Zuzanna Makowska, Małgorzata Makowska, Radosław Makowski i Mateusz Góralczyk. Z góry dziękuje ;)
--- 476 Daniel Mencel Nowe Skalmierzyce TR "Sokół" Skalmierzyce Mini (73km)
--- 477 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs sport serwis Mini (73km)
--- 478 Adrian Wawrzyniak Stawiszyn Fantazja Team Mini (73km)
--- 479 Damian Wawrzyniak Stawiszyn Fantazja Mini (73km) Drugi start
--- 480 Marcin Kucharek Wieluń Mini (73km)
--- 481 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km)
--- Michał Zaworski Leszno strefasportu.pl Mega (146km)
--- 482 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba Mini (73km)
--- 483 Dariusz Siewier Kałduny LSKK Lityński Bełchatów Mini (73km)
--- 716 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław GimBasket Rodzinny (34km) matematyczny belfer
--- 717 Maja Trzaska Wrocław GimBasket Rodzinny (34km) pod opieką mamy - Dorota Tomczyk-Trzaska
--- 484 Radosław Kaczmarek Poznań Mini (73km)
--- 485 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski TEAM Mini (73km)
--- 486 Józef Misiak Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski TEAM Mini (73km)
--- 487 Rafał Piasecki Łódź Mini (73km)
--- 488 Tomasz Sadowski Łódź Mini (73km)
--- Zbigniew Niedzielski Bełchatów LSKK Bełchatów Mini (73km)
--- 718 Karol Konikowski Łódź Rodzinny (34km)
--- 719 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinny (34km) Kategoria: Junior Jeszcze Bardzo Młody na Jazdę w Foteliku z Tatą Gotowy!
--- 489 Sebastian Nikodemski Łódź Spedimex bike team Mini (73km) Debiutant
--- 720 Elżbieta Bąk Wronowice Spedimex Bike Team Rodzinny (34km)
--- 490 Andrzej Pankowski Pruszowice Mini (73km)
--- 721 Halina Werner Wronowice Spedimex Bike Team Rodzinny (34km)
--- 722 Krzysztof Werner Wronowice Spedimex bait tim Rodzinny (34km)
--- ROBERT WRZESIEŃ TOMASZÓW MAZOWIECKI NIEWIADÓW BORO Mini (73km)
--- 491 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km)
--- 184 Grzegorz Czechowicz Błaszki KTK KALISZ Mega (146km)
--- 492 Sławomir Lewandowski Dabrowa Spedimex Bike Team Mini (73km)
--- 493 Krzysztof Sell Lubin Mini (73km)
--- 63 Wojtek Michałek Radomsko DARIO TEAM RADOMSKO Giga (219km) Trzeci start. Chciałbym jechać w grupie z kumplami z GATTA BIKE TEAM !...xD
--- 534 Paweł Woch Biestrzyków SCT Bike on Wax Mini (73km)
--- 494 Wojciech Walaszek Wieruszów Wieruszowski Klub Kolarski Mini (73km) mój drugi raz w Łasku :)
--- 495 Wacław Latocha Gazomia Stara Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe Mini (73km)
--- 185 Krzysztof Kowalik Skarżysko-Kamienna Spedimex Bike Team Mega (146km) Będę drugi raz na Waszym maratonie, poprzedni bardzo mile wspominam.
--- MARCIN FILIPIAK ŁÓDŹ Mini (73km)
--- Paweł Stasiak Łask Mini (73km) Trzeci wyścig.
--- 186 mariusz stankiewicz wiewiórów Mega (146km)
--- 496 TADEUSZ HOŁUBICKI TRZEBNMICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km)
--- Maciej Kłos łask Rodzinny (34km)
--- Wojciech Kłos Buczek Rodzinny (34km)
--- 723 Alicja Kłos Buczek Rodzinny (34km) Pierwszy raz
--- Monika Kłos Buczek Rodzinny (34km)
--- 187 MICHAŁ BANDROWSKI DRZONKÓW Mega (146km)
--- 724 Michał Paluch Łask Szkolny Rodzinny (34km) Lubię koszykówkę i jazdę rowerem. Proszę o grupę startową z dziadkiem : Marian Sobieraj
--- 725 Marian Stanisław Sobieraj Łask Jastrzębie łaskie Rodzinny (34km) Lubię jazdę na rowerze . Proszę o grupę z : Michał Paluch Nr .660
--- 726 Mateusz Łopuszyński Wrocław Rodzinny (34km) Proszę o przydział do grupy z Anną Łopuszyńską i Bogusławem Łopuszyńskim.
--- 727 Anna Łopuszyńska Wrocław - Rodzinny (34km) Proszę o przydział do grupy z Mateuszem Łopuszyńskim i Bogusławem Łopuszyńskim.
--- 728 Bogusław Łopuszyński Łódź Rodzinny (34km) Proszę o przydział do grupy z Anną Łopuszyńską i Mateuszem Łopuszyńskim.
--- 497 Rafał Wawrzkiewicz Belęcin KKFP Mini (73km)
--- 64 Ferdynand Malak Leszno Giga (219km)
--- 498 Aleksandra Juszczyszyn Kluczbork Mini (73km)
--- 499 Grzegorz Juszczyszyn Kluczbork Dobra Strona Mocy Mini (73km)
--- 202 Daniel Kołecki Praszczyki Mega (146km)
--- MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km)
--- 500 Radosław Męczykalski Zbójno ZSP Kłodawa Mini (73km)
--- 501 MARIUSZ Szyc KALISZ KTNSZ HELLENA Mini (73km)
--- 729 RENATA OBOROWSKA ŁASK Rodzinny (34km)
--- 730 SZYMON OBOROWSKI ŁASK Rodzinny (34km)
--- 731 BARTEK OBOROWSKI ŁASK Rodzinny (34km)
--- 732 PIOTR OBOROWSKI ŁASK Rodzinny (34km) PROSZE O START RODZINY OBOROWSKICH W JEDNEJ GRUPIE (PIOTREK, RENATA , SZYMON, BARTEK, AGATKA)
--- 733 AGATA OBOROWSKA ŁASK Rodzinny (34km) POPROSZE O START Z PIOTREM OBOROWSKIM
--- 65 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica Giga (219km)
--- 502 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- 535 Marek Szwed Sieradz szwed meble mtb Mini (73km)
--- 503 Emil Magnuski Kwiatkowice Kolonia Mini (73km)
--- 734 Sylwia Krawczyk Łask Rodzinny (34km)
--- 735 Marek Krawczyk Łask Rodzinny (34km) Proszę o start z Sylwią.K, Sylwią.A, Agnieszką.S
--- 736 Sylwia Aleksander Łask Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Sylwią.K, Markiem.K, Agnieszką.S
--- 737 Jakub Lasota Gomulin-Kolonia Rodzinny (34km)
--- 738 Tomasz Wyciszkiewicz Piotrków Trybunalski Rodzinny (34km) Proszę o grupę startową z Jakubem Lasotą
--- Kamil Malinowski Pabianice PKP CARGO TEAM Mini (73km)
--- Michał Janas Laski Mini (73km)
--- 504 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km)
--- Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR Interkol Mega (146km)
--- 188 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP KOLARZE GORZÓW Mega (146km)
--- Michał LEWALD Opole CYKLOOPOLE Mini (73km)
--- 739 laura szczepańska łaks Rodzinny (34km) do tańca i różańca
--- 740 adam szczepański łask Rodzinny (34km)
--- 741 kajetan szczepańska łask Rodzinny (34km)
--- 742 pola szczepańska łask Rodzinny (34km)
--- 743 justyna kacprzykowska łask Rodzinny (34km) proszę o grupę z Laura i Adamem Szczepańskimi
--- 744 janek kacprzykowski łask Rodzinny (34km)
--- Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Giga (219km)
--- Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Giga (219km)
--- 505 Mirosław MITURSKI Trzebnica SZERSZENIE tRZEBNICA Mini (73km)
--- Sebastian Cupryniak Sieradz Rodzinny (34km)
--- 745 Arkadiusz Lis Pabianice FOX-TEAM Rodzinny (34km)
--- 746 Joanna Ulman-Lis Pabianice FOX-TEAM Rodzinny (34km)
--- 747 Jakub Lis Pabianice FOX-TEAM Rodzinny (34km)
--- 760 Jakub Smok Sieradz Rodzinny (34km)
--- 506 Krzysztof Wiszowaty Ostrołęka Tama Mini (73km)
--- 203 Michał Miazga Dzierzoniów MIAZGA Mega (146km)
--- 507 Kazimierz Rojek Brzeg ESKA TEAM Mini (73km)
--- 508 Dariusz Felczerek Pabianice Mini (73km)
--- jacek głobiński pabianice Mini (73km)
--- 509 Roman Maciaszczyk Bierutów Mini (73km)
--- Jacek KOZIOŁ Michałowice Majjack Giga (219km)
--- Bartosz Mkołajczak Przemęt KKFP Mini (73km)
--- Andrzej Kominek Wrocław Mega (146km)
--- 510 Marian Boruń Buczek Niezrzeszony Mini (73km) Sympatyk Jastrzębi Łaskich
--- 189 Jacek Łuczkiewicz Wilkszyn Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski Team Mega (146km)
--- 511 Tomasz Dąbek Zduńska Wola Mini (73km) jeżeli to możliwe to proszę o start w grupie razem z Darkiem Malinowskim ze Zduńskiej Woli, dzięki
--- 512 Zbigniew Bartosik Pabianice SelectStar Mini (73km)
--- Piotr Szpila Ponikwa KRĘŻBUD WAS SPORT Mini (73km)
--- 190 michał podgórski ogrodzisko bbl zduńska wola Mega (146km)
--- 191 Izabela Tamiłowska Toruń Mega (146km)
--- Piotr Borszlak Poznań Multistal-Poznań Mega (146km)
--- Marcin Dobroszek Łódź Mini (73km)
--- Tomasz Sorbian Wrocław PM Rider Team Mini (73km)
--- Igor Kaźmierczak Wroclaw PM RIDER TEAM Mini (73km)
--- 513 Bogusław Nowak Wieluń -Ruda niezrzeszony Mini (73km) to mój kolejny start w maratonie łaskim
--- Jacek Szymański [REZYGNACJA] Wrocław LKS FENIKS Opoczno Mini (73km) [REZYGNACJA]
--- 748 Ksawery Krawczyk Łask Rodzinny (34km)
--- 198 Kamil Lewandowski Belchatow Warach - rowery Mega (146km) Amator pierwszy start zobaczymy
--- 192 Grzegorz Turkiewicz Zduńska Wola GATTA BIKE TEAM Mega (146km)
--- 514 Tadeusz Zagdanski STARGARD S T C STARGARD Mini (73km) ternuje i scigam sie od 1958 roku.
--- 536 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team Mini (73km)
--- 515 Łukasz Stępniewski Sędziejowice Mini (73km) Witam:) Bardzo proszę o start w grupie z Beatą Piechulska. Jadę po raz pierwszy.
--- 516 Beata Piechulska Sędziejowice Mini (73km) Witam:) Bardzo proszę o start w grupie z Łukaszem Stępniewskim. Jadę po raz pierwszy.
--- 517 Roman Krzyżanowski Wolsztyn Mini (73km)
--- 193 Adam Ostojski Pabianice GATTA BIKE TEAM Mega (146km)
--- 199 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice RAWEX ENERGY SAVING Mega (146km) Proszę o start w grupie z Pawłem Szczepkowskim.
--- 194 Maciej KAŁUŻYŃSKI Łódź ŁTC Mega (146km)
--- 195 Dariusz Dębski Wrocław Mega (146km)
--- 749 Anna Markowska Łask Rodzinny (34km) proszę o dopisanie do grupy Adam i Laura Szczepańscy
--- 750 Łukasz Markowski Łask Rodzinny (34km) proszę o dopisanie do grupy Adam i Laura Szczepańscy
--- 751 Hanna Markowska Łask Rodzinny (34km) proszę o dopisanie do grupy Adam i Laura Szczepańscy
--- 752 Jan Markowski Łask Rodzinny (34km) proszę o dopisanie do grupy Adam i Laura Szczepańscy
--- 753 marek kacprzykowski łask Rodzinny (34km) proszę o start w grupie z Justyną i Jankiem Kasprzykowskim oraz Adamem Szczepańskim
--- 754 krzysztof kacprzykowski łask Rodzinny (34km) proszę o grupę z Justyną Markiem Jankiem Kasprzykowskim oraz Adamem Szczepańskim
--- Emilia Woszczyńska Sulmierzyce Mini (73km)
--- Dominik Kapusta Osiny GATTA BIKE TEAM Mega (146km)
--- Przemysław Juszkiewicz Pabianice GATTA BIKE TEAM Mega (146km)
--- 518 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica Mini (73km)
--- 519 Eugeniusz Ulanowski Czerniewice Wtr Włocławek Mini (73km) Uprawiałem kolarstwo we Włocławku.Teraz jeżdze amatorsko,ubolewam że nie regularnie
--- 66 Sławomir Pala Myszków - Giga (219km)
--- 520 Krzysztof Ignaszewski Kleczew SRG Słupca Mini (73km)
--- 537 Marek Majcher Bukowiec ZBYSZKO Andrespol Mini (73km)
--- 196 Tom Grabowy Chrzanów Agregaty EPS System Mega (146km)
--- 67 Łukasz Szrubkowski Jelenia Góra SZOSA Giga (219km)
--- 521 Tomasz Misztalski Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km)
--- 200 Ireneusz Miśkowiec JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Kreidler Fan-sport Mega (146km)
--- 538 Joanna Suska Łask Maja i Marysia Racing Team Mini (73km)
--- 522 Mariusz Kaźmierczak TUSZYN Mini (73km)
--- 70 Wojciech Grzesiok Bytom Klub Wysokogórski Gliwice Giga (219km)
--- piotr cieślik bełchatów warach-rowery Rodzinny (34km)
--- 539 Krzysztof Żądlak Aleksandrów Łódzki Mini (73km) Rower jest moją pasją
--- 68 Krzysztof Miniewicz Myszków Giga (219km) Łodzianin z Myszkowa.
--- 69 Robert Wierucki Starachowice Kanion Team :) Giga (219km)
--- 235 Marcin Pec Opoczno Mini (73km)
--- Łukasz Warżała Wrocław PM Rider Team Mini (73km)
--- 755 Maciej Goliński Warszawa Rodzinny (34km)
--- 756 Mikołaj Goliński Warszawa Rodzinny (34km)
--- Filip Pacan Opoczno Mini (73km)
--- 523 Waldemar Brandt Kurnos Drugi Mini (73km)
--- 524 Maciej Lebiedowicz Łódź Peleton Mini (73km)
--- 525 JAROSŁAW DAWICKI TUREK Mini (73km)
--- 197 Marcin Kostaciński Łódź Mega (146km)
--- 526 Katarzyna Kostacińska Łódź Mini (73km)
--- 527 Albert Micnas POZNAŃ RaceAlone Mini (73km)
--- 757 Przemysław Mikus Łódź Doskonałe Trio Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Agatą Chudziak-Góral i Kajetanem Mikus.
--- 758 Agata Chudziak-Góral Łask Doskonałe trio Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Przemkiem i Kajtkiem Mikus
--- 759 Kajetan Mikus Łódź Doskonałe Trio Rodzinny (34km) Proszę o start w grupie z Agatą Chudziak-Góral i Przemysławem Mikus.
--- 528 Krzysztof Teda Bełchatów WARACH ROWERY Mini (73km)
--- 531 Andrzej Musisz Siekierki Wielkie Advisor Team Mini (73km)
--- 532 Yevhenii Kistanov Ksawerow Mini (73km)
--- Arkadiusz Pytel Choszczno Mini (73km)
--- 201 Tomasz Sobczak Brześć Kujawski LUMAC WTR WŁOCŁAWEK Mega (146km)
--- 540 Adrian Woźnica Piekary Śląskie Mini (73km)
--- 761 Michalina Miksa brak Rodzinny (34km)
--- 762 Beata Miksa brak Rodzinny (34km)
--- 763 Sławomir Miksa brak Rodzinny (34km)