Finał Pucharu Polski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2015-09-19
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
wyścig końcowy Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2015
Status:
ukryty na liście

Dystanse

Finał (72/90/108km):
72000 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- 64 MAREK ZADWORNY Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE Finał (72/90/108km)
--- 9 URSZULA ZADWORNA Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE Finał (72/90/108km)
--- 145 ROMAN KRUPA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Finał (72/90/108km)
--- Sławomir Bogusz Dobroszyce Spartan Cycling Team Finał (72/90/108km)
--- Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL Finał (72/90/108km)
--- 67 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Wisła Fordon Finał (72/90/108km)
--- 10 Agnieszka Morel Gorzów Wielkopolski AGA TEAM MTB Finał (72/90/108km)
--- 146 Sławomir Lehmann Dominowo niezrzeszony Finał (72/90/108km) Trenuję amatorsko od roku. Jestem po kilku operacjach na kolana. Ostatnia w kwietniu zeszłego roku. Lubię sport ale nie mogę biegać. Okazało się, że rower jest tym co mi nie szkodzi, a nawet pomaga. Nie szukam pierwszych miejsc lecz cieszę się, że mogę brać udział w tej zabawie, a jak nie będę ostatni to tak jakbym coś wygrał :)
--- 11 Renata Glazer Chrzanów Finał (72/90/108km)
--- Krzysztof Piesiak Kórnik Finał (72/90/108km)
--- 147 Tomasz Glazer Chrzanów Finał (72/90/108km)
--- 148 Piotr Szyszyński Żychlin KS TEAM STARE Miasto Finał (72/90/108km)
--- 12 Małgorzata Zimnicka Łask Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- Lidia Fątowicz-Woźniak Konin KS TEAM STARE MIASTO Finał (72/90/108km)
--- Tomasz Miksa Łask STREFA KOLORÓW Finał (72/90/108km) Pozytywnie rozkręcony.
--- Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team Finał (72/90/108km)
--- 185 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba Finał (72/90/108km)
--- 152 Janusz Potępski Mysłakowice Finał (72/90/108km) Wybieram dystans MINI
--- 187 Konrad Kołodziejski Kraków Finał (72/90/108km)
--- 188 Andrzej Kołodziejski Inowrocław Finał (72/90/108km)
--- 153 Dominik Kaźmierczak Konin KS TEAM STARE MIASTO Finał (72/90/108km)
--- 189 Arkadiusz Cieśla Byków Finał (72/90/108km)
--- 154 Andrzej Pankowski Pruszowice Finał (72/90/108km)
--- 78 Daniel Michałowski Świnoujście Finał (72/90/108km)
--- 156 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- 157 Mirosław Mamcarz Ścinawka Średnia Finał (72/90/108km)
--- 68 Tadeusz Mamcarz Ścinawka Średnia Finał (72/90/108km)
--- 158 Paweł Sojecki Jaworzno Finał (72/90/108km)
--- 13 Joanna Kucal Konin Ks Team Stare Miasto Finał (72/90/108km)
--- 159 Grzegorz Kostecki Konin Konińska Unia Kolarska KUK35 Finał (72/90/108km)
--- 69 Kamil Misikonis Gryfice Masters Gryfice/ZGY Bike Team Finał (72/90/108km) rowerzysta optymista pasjonat aktywista
--- 160 BOGUSŁAW PAZOŁA LESZNO PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI - LKK LESZNO Finał (72/90/108km)
--- Arkadiusz Zmyślony KOŹMIN WLKP. AGK Koźmin Wlkp. Finał (72/90/108km)
--- 161 Ferdynand Malak Leszno Finał (72/90/108km)
--- 162 Sławomir Kucal Konin Konińska Unia Kolarska Finał (72/90/108km)
--- 190 Piotr Górnik Kleczew Ks Team Stare Miasto Finał (72/90/108km)
--- Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Finał (72/90/108km)
--- Tadeusz [niepełna wpłata 20/70] Habaj [niepełna wpłata 20/70] Zabrze Finał (72/90/108km) [niepełna wpłata 20/70]
--- 14 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Finał (72/90/108km)
--- 71 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Finał (72/90/108km)
--- 163 Mieczysław Adamowicz Kluczbork UKS Stobrawa Kluczbork Finał (72/90/108km)
--- 164 Grzegorz Stolarek Łask Jastrzebie łaskie Finał (72/90/108km)
--- Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba Finał (72/90/108km)
--- 166 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczec STC Stargard Finał (72/90/108km)
--- 169 Marcin Pawłowski Łódź niezrzeszony Finał (72/90/108km)
--- 72 Krzysztof Naskręt Czapury Finał (72/90/108km)
--- Mariusz Jaworski Konin Konińska Unia Kolarska KUK35 Finał (72/90/108km)
--- Paweł Woch Biestrzyków Spartan Cycling Team Finał (72/90/108km)
--- Piotr Ruciński Łódź KS Mocne Koło Finał (72/90/108km)
--- 51 Rafał Walkowski Szczecin Finał (72/90/108km)
--- Maciej Sobkiewicz Rokiciny niezrzerzony Finał (72/90/108km) Amator kolarstwa z Rokicin
--- krzysztof lasota [niepełna wpłata 20/70] torun Carbon team Finał (72/90/108km) [niepełna wpłata 20/70]
--- 173 Adam Filipek Sieradz S8 i okolice Finał (72/90/108km) Ja się nie ścigam. Ale lubię jak Wszyscy zostają w tyle. Yeach :-)
--- Sylwia Gajdka Pabianice GTW Finał (72/90/108km)
--- Tomasz Walasik Zgorzelec Nuclear Cycling Finał (72/90/108km)
--- Mariusz Filanowski Łódź Raggabomba Finał (72/90/108km)
--- Grzegorz Mańkowski Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK im. H. Gintera Finał (72/90/108km)
--- 128 Robert Reduch Łask Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Finał (72/90/108km)
--- 58 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Finał (72/90/108km)
--- Robert Pastusiński Wrocław Finał (72/90/108km)
--- 134 Ryszard Kowalski Łódz Finał (72/90/108km)
--- 136 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa Finał (72/90/108km)
--- 137 Grzegorz Pietrzak kłodawa ZSP kłodawa Finał (72/90/108km)
--- 138 Marcin Pokrywiecki Kłodawa ZSP Kłodawa Finał (72/90/108km)
--- 139 Jakub Grzelak Kłodawa ZSP Kłodawa Finał (72/90/108km)
--- 141 Radosław Męczykalski Kłodawa ZSP Kłodawa Finał (72/90/108km)
--- 142 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa Finał (72/90/108km)
--- 75 Wiesław Koniecki Łask STREFA KOLORÓW Finał (72/90/108km)
--- Jarek Kucharski ŁÓDŹ Raggabomba Finał (72/90/108km)
--- Tomasz Biedrawa Bytom Finał (72/90/108km)
--- Rafał Burdyszek Bytom Finał (72/90/108km)
--- Przemysław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Finał (72/90/108km)
--- 183 Marek Beśka Wieluń Finał (72/90/108km)
--- 149 Edward Kuczmarz Wrocław Finał (72/90/108km)
--- Tomasz Radwański Zduńska Wola Finał (72/90/108km) Dojedziemy lub nie :)
--- 150 Krzysztof Czuba Ozorków Finał (72/90/108km)
--- 151 Mirosław Antczak Słowik Finał (72/90/108km)
--- Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Finał (72/90/108km) http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
--- Mariusz Cała Bukowiec Finał (72/90/108km)
--- 186 Krzysztof Szymczyk Dobroń brak Finał (72/90/108km)
--- 155 Mateusz Napierała Siechnice Finał (72/90/108km)
--- DARIUSZ PYTLAK OBORNIKI OBORNICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Finał (72/90/108km)
--- Grzegorz Badziak Łask STREFA KOLORÓW Finał (72/90/108km)
--- Tomasz Grabowy Chrzanów Finał (72/90/108km)
--- Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. KOLARZE GORZÓW Finał (72/90/108km) 108 km
--- 70 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Finał (72/90/108km)
--- 165 Mieczysław Maciej Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- 15 Barbara Kwaśniewska Leszno Lkk Leszno/ Drużyna Szpiku Finał (72/90/108km)
--- Jarosław Grzejdziak Nowizna Atom Boxmet Dzierżoniów Finał (72/90/108km)
--- Marcin Rosiński Łask Lityński Bełchatów Finał (72/90/108km)
--- ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK XXX Finał (72/90/108km)
--- 79 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów Finał (72/90/108km)
--- Piotr Gęsicki Stare Miasto KS Team Stare Miasto Finał (72/90/108km)
--- Robert Wysokiński Szczecin Szczecin na Rowerach Finał (72/90/108km)
--- 167 Edward Dąbrowski Bojadła Finał (72/90/108km)
--- Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach Finał (72/90/108km)
--- 168 ROBERT GLAPIAK LESZNO Finał (72/90/108km)
--- 191 gerard skalski trzebnica szerszenie Finał (72/90/108km)
--- SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI MLUKS AS BIADKI Finał (72/90/108km)
--- Bożena Śmiałko Wrocław Finał (72/90/108km)
--- 170 Radosław Cześnin Włocławek WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- 171 Grzegorz Czerwinski Łódź Ragga bomba team Finał (72/90/108km)
--- Barbara Węglarska TRZEBNICA KKS TRZEBNICA Finał (72/90/108km)
--- Roman Węglarski TRZEBNICA KKS TRZEBNICA Finał (72/90/108km)
--- Henryk Zięba TRZEBNICA KKS TRZEBNICA Finał (72/90/108km)
--- Krzysztof Szymczak Zduńska Wola Finał (72/90/108km)
--- Sławomir Matuszewski Włocławek WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- Tomasz Molenda Włocławek WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- 121 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Finał (72/90/108km)
--- Modest Pacałowski Warszawa Finał (72/90/108km)
--- 122 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Finał (72/90/108km)
--- 123 Tomasz Kotlewski Włocławek WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- 124 TOMASZ SOBCZAK BRZEŚĆ KUJAWSKI WTR WŁOCŁAWEK Finał (72/90/108km)
--- 125 CZAREK KWIATKOWSKI WŁOCŁAWEK WTR WŁOCŁAWEK Finał (72/90/108km)
--- 172 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE TEAM Finał (72/90/108km)
--- Sandra Przybysz Pniewy Odjechani-Team.pl Finał (72/90/108km) 108
--- 52 Damian Burtowski Wrocław Burt Of Sky Finał (72/90/108km)
--- Krzysztof Misztela Wieluń Finał (72/90/108km)
--- Rawdwański Marcin Zduńska Wola Finał (72/90/108km)
--- Ireneusz Szymocha Albertów Finał (72/90/108km)
--- 73 Marcin Radwański Zduńska Wola Finał (72/90/108km)
--- Andrzej Przysiężniuk Opole - Finał (72/90/108km)
--- 1 Katarzyna Kraśnicka Pobiedziska Finał (72/90/108km)
--- 2 Weronika Kraśnicka Pobiedziska Finał (72/90/108km)
--- 126 Radosław WALCZAK Łask Jastrzębie ŁASKIE Finał (72/90/108km)
--- 53 Andrzej Frodyma Wrocław Astrontech Cycling Team Finał (72/90/108km)
--- 54 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Finał (72/90/108km)
--- 55 Bartosz Wojtas Teodory Osiedle Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- 174 Piotr Górniak Częstochowa ESKA Team Finał (72/90/108km)
--- 56 Tomasz Marchel Solec Kujawski Finał (72/90/108km)
--- 57 Leszek Marchel Solec Kujawski KMW Finał (72/90/108km)
--- Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku Finał (72/90/108km)
--- 127 Mariusz Barański Brześć Kujawski WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- 129 stanisław okoński łask Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- Artur Pierzyński Zelów Finał (72/90/108km)
--- 74 Krzysztof Knaś Wrocław Finał (72/90/108km)
--- 59 Krzysztof Słowiński Słupca Słupecka Grupa Rowerowa Finał (72/90/108km)
--- 130 Wojciech Kubacki Wilczogóra Finał (72/90/108km)
--- Cezary Smarzek Wiewiórczyn BTZ Finał (72/90/108km)
--- 175 Sebastian Kurowski Włocławek WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- 131 Krzysztof Karolak Mauryca Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- 132 Tomasz Słowiński Słupca Słupecka Grupa Rowerowa Finał (72/90/108km)
--- Krzysztof Ignaszewski Jabłonka Słupecka Grupa Rowerowa Finał (72/90/108km)
--- 3 Sławomira GLAPIAK LESZNO LKK LESZNO Finał (72/90/108km)
--- 133 Edward Jurzyca Orzesze Pro Kan Krupiński Suszec Finał (72/90/108km)
--- Arkadiusz Szymański Łask Finał (72/90/108km)
--- 60 Tadeusz Kuczera Jankowice Finał (72/90/108km)
--- Arkadiusz Pytel Choszczni Choszczno Finał (72/90/108km)
--- Zbigniew Kaczmarek Trzebnica KKS Trzebnica Finał (72/90/108km)
--- 135 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- 4 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica Finał (72/90/108km)
--- 61 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Finał (72/90/108km)
--- Katarzyna Koczwara OSOLIN Osa Osolin Finał (72/90/108km)
--- Aleksandra Ptasińska Osola Osa Osolin Finał (72/90/108km)
--- 5 Karolina Molka Sieradz TAMA SIERADZ Finał (72/90/108km) 72 km
--- 6 Agata Jaracz Zduńska Wola TAMA SIERADZ Finał (72/90/108km) 72 km
--- 140 Przemysław Torbus Kalisz TAMA SIERADZ Finał (72/90/108km)
--- Tomasz Łabędź wałbrzych kks Sobótka Finał (72/90/108km)
--- 143 Mariusz Staszak Śrem Finał (72/90/108km)
--- Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "Voyager" Choszczno Finał (72/90/108km) Organizator Choszczeńskiego Maratonu Rowerowego "Pętla Drawska"
--- 7 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- Piotr Pawłowski Biała KS Ślęża Sobótka Finał (72/90/108km)
--- Wojciech Garstkiewicz Poznań Finał (72/90/108km)
--- 62 Sławek Obała Trzebnica Szerszenie Trzebnica Finał (72/90/108km)
--- Paweł Similak Sieradz Finał (72/90/108km)
--- 144 Wiesław Grześ Włocławek WTR Włocławek Finał (72/90/108km)
--- 176 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica Finał (72/90/108km)
--- 63 Henryk Torbus Kalisz TAMA SIERADZ Finał (72/90/108km)
--- 8 Beata Klęka Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Finał (72/90/108km)
--- 177 ROBERT SANKOWSKI TOMASZÓW MAZOWIECKI Finał (72/90/108km)
--- Adam Kaczmarek Stare Miasto KS Team Stare Miasto Finał (72/90/108km)
--- 178 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śl. Finał (72/90/108km)
--- Dorota Czech Wrocław Spartan Cycling Team Finał (72/90/108km)
--- Katarzyna Denus-Fichna Łódź Spedimex Bike Team Finał (72/90/108km)
--- Konrad Fichna Łódź Spedimex Bike Team Finał (72/90/108km)
--- Jarosław Wolski Zelów Bieging Team Zelów Finał (72/90/108km)
--- Daniel Kołecki Praszczyki Finał (72/90/108km) maratonowy żółtodziób
--- 179 Tomasz Grzegory Głuchów GATTA BIKE TEAM Finał (72/90/108km)
--- 65 Jan Ambroziak Słubice Podopieczni Aniołów Stróżów Finał (72/90/108km)
--- 66 Tomasz Misztalski Łask Jastrzębie Łaskie Finał (72/90/108km)
--- 180 Wojciech Dworczyk Toruń KS STARE MIASTO Finał (72/90/108km)
--- Łukasz Witkowski Pabianice GTW Finał (72/90/108km) GTW
--- 16 Natalia Przybylak Leszno LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU Finał (72/90/108km)
--- 181 Jakub Abrahamowicz Rakoszyce LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU Finał (72/90/108km)
--- jacek głobiński pabianice jastrzębie łaskie Finał (72/90/108km)
--- Piotr Nowak Poznań Zgrupka Luboń Finał (72/90/108km)
--- 182 Piotr Lewandowski Myślibórz KP PSP Myślibórz Finał (72/90/108km)
--- 17 Aleksandra Lewandowska Myślibórz Finał (72/90/108km)
--- 76 Daniel Cieśla Wrocław Finał (72/90/108km)
--- 18 MARTA SOKOŁOWSKA BEŁCHATÓW Finał (72/90/108km)
--- 184 Wojciech Nurkowski Piaseczno Finał (72/90/108km)
--- 77 Łukasz Prykowski Łódź Raggabomba Finał (72/90/108km)
--- Małgorzata Molka Sieradz TAMA SIERADZ Finał (72/90/108km)
--- Mirosław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Finał (72/90/108km)
--- Marian Boruń Buczek Finał (72/90/108km)
--- maciej stano Łask Finał (72/90/108km)
--- Grzegorz Trybuchowski Łask formalnie niestowarzyszony Finał (72/90/108km)
--- Grzegorz Rynkiewicz Chechło Finał (72/90/108km)
--- Marek Ślotała Leszno Finał (72/90/108km)