V Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2026-06-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Zawody rozegrane zostaną na trzech dystansach zaliczanych do punktacji Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych.
Status:
ukryty na liście

Dystanse

Rodzinny (34km):
34000 m
Mini (73km):
73000 m
Mega (146km):
146000 m
Giga (219km):
219000 m
Towarzyski (73km):
73000 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Rower Opis
--- 248 Tomasz Hofman Lusówko Zgrupka Luboń Mega (146km) szosowy
--- 1 Marek Górecki Buczek Bieging Team Zelów Mini (73km) szosowy
--- 2 Jakub Juszko Pabianice Panasonic Pabianice Mini (73km) szosowy Pabianicki pociąg !
--- 249 Marcin Orzechowski Łódź RaggaBomba Mega (146km) szosowy Wąchaj Dymek !!!
--- 501 Szymon Krysiak Zgierz KS Społem Łódź - Szkoła Podstawowa nr 4 Zgierz Rodzinny (34km) szosowy
--- Tomasz Krysiak Zgierz GO&RUN Rodzinny (34km) szosowy
--- 250 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam Mega (146km) inny
--- 251 Tomasz Garbowicz Bełchatów KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW Mega (146km) szosowy
--- 3 CZESŁAW SUDRA PABIANICE Sudra Team Mini (73km) szosowy 5 raz na" Jastrzębiach Łaskich";KRJŁ. -najlepszy organizator wyścigów rowerowych w okolicy, więc należy skorzystać!
--- Michał Martyniak Łowicz Klub Kolarski Łowicz Mini (73km) szosowy
--- 502 Nina Zagórowicz Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK Rodzinny (34km) inny Trzeci raz na maratonie
--- 503 Ewa Zagórowicz Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK Rodzinny (34km) inny trzeci raz na maratonie
--- 504 Sławomir Zagórowicz Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK Rodzinny (34km) inny trzeci raz na maratonie
--- Bogumił Urbanek Łowicz Klub Kolarski Łowicz Mega (146km) szosowy
--- 348 Renata Glazer Chrzanów Łowcy Dróg Giga (219km) szosowy
--- 349 Tomasz Glazer Chrzanów Łowcy dróg Giga (219km) szosowy
--- 4 Błażej Redko Łódź RaggaBomba Mini (73km) szosowy
--- 252 Piotr Orzechowski Łódź RAGGABOMBA Mega (146km) szosowy
--- 253 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce niezrzeszony Mega (146km) szosowy W ub. roku Mega i było Ok to próbuję Giga
--- Krzysztof Włodarczak Pniewy Odjechani-Team.PL Giga (219km) szosowy
--- 254 Mariusz Pawelec Cieszków Mega (146km) szosowy W Łasku zawsze jest SUPER !
--- 350 Paweł Szlęk Oborniki Śląskie OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE Giga (219km) szosowy
--- Michal Kolodziejski Inowrocław brak Mega (146km) szosowy amator ;-)
--- 351 Krzysztof Piesiak Kórnik Giga (219km) szosowy
--- 352 Adam Jaros Jelenia Góra Oponeo Motorsport Giga (219km) szosowy W przerwie pomiędzy eliminacjami RSMP, "pościgam" się na rowerze ;-)
--- 255 Marcin Gosk Swarzędz Mega (146km) szosowy
--- 353 Rafał Oleś Skarżysko - Kamienna Spedimex Bike Team Giga (219km) szosowy Zeszłoroczny zwycięzca open trasy giga. W grupie z Gucwa Zbigniew :)
--- 5 Marcin Gryszkalis Łódź mBank bike team Mini (73km) szosowy
--- 6 Bogusław Krzekotowski Oleśnica Spinning Team Oleśnica Mini (73km) szosowy
--- 405 Michał Wiencierz Oleśnica Spinning Team Oleśnica Towarzyski (73km) szosowy z Dawidem Żak [przeniesiony na Towarzyski]
--- 256 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA Mega (146km) szosowy Ukończony B B T w 2014 i dużo maratonów oraz 15 Biegów Piastów w Łasku pierwszy raz.
--- 7 Dominik Łubiński Warszawa Mini (73km) szosowy
--- 257 Damian Biernacki Pabianice Beerboys Mega (146km) szosowy miszcz świata w kategorii open
--- Bartosz Orzechowski Łódź RaggaBomba Mini (73km) szosowy [opłata przeniesiona na Błażej Redko]
--- 8 Marcin Pawłowski Łódź Mini (73km) inny
--- 354 Marek Gawron Bełchatów Giga (219km) szosowy Dziadek Marek na rowerze.
--- Karol Kameduła Kołobrzeg/Wrocław Mini (73km) szosowy
--- 355 Szymon Koziatek Zawiercie Giga (219km) szosowy
--- 505 Agnieszka Sudra-Biernacka Pabianice Sudra Team Rodzinny (34km) inny 5-ty raz na Jastrzębiach. Entuzjastka rodzinnego rowerowania. W 2014 otrzymałam puchar dla najszybszej pani i dla najliczniejszej rodziny SUDRA TEAM.
--- 258 Piotr Cieślik Bełchatów Mega (146km) szosowy
--- 9 Grzegorz Trybuchowski Łask Mini (73km) szosowy
--- 356 Mirosław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Giga (219km) szosowy
--- 259 Józef Drozdowski Głogów brak Mega (146km) inny
--- 10 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. Mini (73km) inny
--- 11 Michał Gawryjołek Warszawa Mini (73km) szosowy
--- 506 Elżbieta Sudra PABIANICE Sudra Team Rodzinny (34km) inny Już 3 raz. Sprawdzona dobra impreza.Przyjemna sportowa rywalizacja w" rodzinnej atmosferze".
--- 260 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Mega (146km) szosowy [nie wystartuje] Ukończony w2014 bbt
--- 261 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach Mega (146km) szosowy Miłośniczka rowerów
--- 357 Ireneusz Lula Gdynia Giga (219km) szosowy
--- TADEUSZ KOLEBUK TUREK Mini (73km) inny
--- 358 Adam Filipek Sieradz weteranów Giga (219km) szosowy Kiedyś tooo się jeździło... Chętnie pokarmię Szajbę w Łasku. Bardzo chętnie. Do zobaczenia.
--- 262 Piotr Krysztofczyk Łódź Mega (146km) szosowy
--- maciej szczygłowski żakowice eskapady rowerowe Rodzinny (34km) inny rodzina szczygłów, pierwszy raz na maratonie celem poczucia wspaniałej atmosfery i złapania dalszego bakcyla...
--- 359 Arkadiusz Cieśla Byków Giga (219km) szosowy
--- leon-leuszek Piasecki Zielona Góra szakal Giga (219km) szosowy Zdobywca 9 go miejsca w Pucharze Polski w2013 roku hobby modelarstwo lotnicze i kolarstwo
--- 263 Andrzej Kruszyński Łódź Beerboys Mega (146km) szosowy Dwukrotny miszcz świata w kategorii open
--- 12 Tomasz Radwański Zduńska Wola Mini (73km) inny
--- 13 Krzysztof Szymczak Zduńska Wola Mini (73km) inny
--- 360 Jan Gemborys Bełchatów Medno Giga (219km) szosowy
--- 14 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA Mini (73km) szosowy
--- 15 JÓZEF KOSIEC GIERAŁCICE GTC SKALNIK GRACZE Mini (73km) szosowy
--- 264 Rafał Świtkowski Łódź Cyklomaniacy Mega (146km) szosowy Lubie kręcić :D kto nie kręci ten nie jedzie :P
--- Jacek Żukowski Radzikowice Mini (73km) szosowy
--- 265 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp Mega (146km) szosowy
--- Przemysław Stefaniak pniewy Odjechani-TEAM.PL Giga (219km) szosowy
--- 16 Jan Domagała Sieradz Mini (73km) szosowy
--- 17 ANDRZEJ WOŚ NYSA Mini (73km) szosowy
--- 266 Jarosław Lenart Łódź Mega (146km) szosowy
--- 18 Marlena Jaworska Konin Konińska Unia Kolarska-35 Mini (73km) szosowy
--- 267 Mariusz Jaworski Konin Konińska Unia Kolarska-35 Mega (146km) szosowy
--- 437 Emil Galor Konin Konińska Unia Kolarska-35 Mega (146km) szosowy
--- 268 Grzegorz Kostecki Konin Konińska Unia Kolarska-35 Mega (146km) szosowy
--- 19 Kamil Przybył Szczerców Mini (73km) szosowy Drugi raz na maratonie :)
--- 20 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com Mini (73km) szosowy
--- 21 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com Mini (73km) szosowy
--- 22 Zbigniew Ratyński Małkinia Górna onthebike.com Mini (73km) szosowy
--- 23 Szymon Radecki Łódź Mini (73km) szosowy
--- 24 Miroslaw Błoch Pabianice onthebike.com Mini (73km) szosowy
--- 25 Adam Dywan Okup Wielki Mini (73km) szosowy
--- Marzena Szczygłowska żakowice Rodzinny (34km) inny dystans rodzinny, grupa z Maciejem Szczygłowskim ( 54 )
--- 507 Zuzanna Szczygłowska żakowice Rodzinny (34km) inny dystans rodzinny, grupa z Maciejem i Marzeną Szczygłowscy ( 54, 82 )
--- 269 Adam Borowski Inowroclaw Activextreme Grupa Amazis Bike Team Mega (146km) szosowy
--- 508 Maja Szczygłowska żakowice Rodzinny (34km) inny dystans rodzinny, grupa z M,M i Z Szczyglowscy ( 54, 82, 83 )
--- Mirosław Zaskórski Wałbrzych Niezrzeszony Mini (73km) szosowy
--- 509 Hubert Kudra łask Rodzinny (34km) inny
--- 424 Przemysław Grzesiński Bełchatów LSKK Bełchatów Mini (73km) inny
--- 270 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony Mega (146km) inny drugi start w Łasku :) ubiegły rok bardzo udany start:) i mega fajna impreza:)
--- 26 Piotr Chojecki Lask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 406 Piotr Kraska Łódź Towarzyski (73km) szosowy
--- 407 Jarosław Łakomy Sieradz Towarzyski (73km) szosowy Chętnie pojadę (jeśli się zapiszą) z Pyznarskim, Kraską, Jeziorną, Lisem i innymi AMG-owcami (lub nie).
--- tomasz pudlik pabianice Rodzinny (34km) szosowy Jestem Amotorem pierwszy raz chce sprubowac w malym triathlonie
--- Grzegorz Włodarczyk Pabianice Beerboys Mega (146km) szosowy
--- Łukasz Orliński Warszawa Rodzinny (34km) szosowy
--- 510 Jan Orliński Warszawa Rodzinny (34km) szosowy
--- 27 Piotr Kurczyk Gliwice Mini (73km) szosowy
--- 271 Piotr Górnik Kleczew KS Team Stare Miasto Mega (146km) szosowy
--- 28 Krzysztof Karolak Mauryca Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 272 Robert Pastusiński Wrocław Mega (146km) inny
--- 29 Bartosz Wojtas Teodory-Osiedle Jastrzębie Łaskie Mini (73km) inny
--- 30 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski Mini (73km) szosowy
--- 273 Leszek Hypś Olsztyn AIRBIKE.PL Mega (146km) szosowy
--- 31 Piotr Szyszyński Stare Miasto KS TEAM STARE MIASTO Mini (73km) szosowy zapalony amator
--- 274 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE TEAM Mega (146km) szosowy
--- 32 Krzysztof Magdziarz Bydgoszcz Mini (73km) szosowy
--- 33 Aleksandra Trypuć-Magdziarz Bydgoszcz Mini (73km) szosowy
--- 275 CEZARY SMARZEK WIEWIÓRCZYN Bieging Team Zelów Mega (146km) inny
--- 34 Franciszek Gustowski SOBOTKA KKS Ślęża MAT Sobótka Mini (73km) szosowy
--- 276 MICHAŁ BANDROWSKI DRZONKÓW Mega (146km) inny
--- Krzysztof Kamocki Łódź Giga (219km) inny
--- 35 Mirosław Michał Ksiądz Dębołęka Rajsport Sieradz Anton Team Mini (73km) szosowy
--- 361 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS FALA Giga (219km) inny
--- 277 Łukasz Skwarczyński Miechów Mega (146km) szosowy
--- 36 Przemysław Gajdziński Łask niezrzeszony Mini (73km) inny
--- 37 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku Mini (73km) szosowy
--- 278 Tomasz Grzegory Głuchów GATTA BIKE TEAM Mega (146km) szosowy
--- 362 Ireneusz Szymocha Albertów Giga (219km) inny
--- 279 Bodo Rejmann Świnoujście Sympatyk KS Uznam Mega (146km) szosowy
--- 38 Grzegorz Ciesielski Drużbice Mini (73km) szosowy
--- 39 JAN KOZAK NYSA GTC SKALNIK GRACZE Mini (73km) szosowy
--- Izabela Tamiłowska Toruń Giga (219km) szosowy
--- 40 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń Mini (73km) inny
--- 280 Andrzej Wewiórski Wrocław Sport-Profit Cannondale Team Mega (146km) inny
--- Emil Kanclerz Warszawa Polonia Warszawa Giga (219km) szosowy Jestem jak Cancellara!
--- 281 Paweł Rymarczyk Łódź Mega (146km) szosowy
--- 41 Grażyna Baldysz Warszawa Mini (73km) szosowy
--- 42 Ryszard Baldysz Warszawa Mini (73km) szosowy
--- 363 Mariusz Staszak Śrem Śrem Giga (219km) szosowy
--- 364 Wiesław Marchlewski Gdańsk Niezrzeszony Giga (219km) inny
--- 425 Tomasz Jadacki Warszawa Mini (73km) szosowy reprezentuje warszawski Grochów :)
--- 282 Grzegorz Orłowski Miechów Omega Miechów Mega (146km) szosowy
--- 283 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM Mega (146km) szosowy
--- 408 Pauliina Jeziorna Gdańsk Towarzyski (73km) szosowy Standardowa grupa startowa :)
--- 409 Jakub Kowalski Warszawa Trinergy Towarzyski (73km) szosowy
--- 410 Przemysław Pyznarski Gdańsk Towarzyski (73km) inny
--- 365 Natalia Przybylak Leszno LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU Giga (219km) inny
--- 43 Jarosław Przybylak Leszno LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU Mini (73km) szosowy
--- 44 Paweł Bartosik ŁASK - Mini (73km) szosowy Prosiłbym o umieszczenie w grupie startowej z Arkiem Szymańskim
--- Sławomir Lewandowski (Brześć) Brześć Kujawski WTR WŁOCŁAWEK Mega (146km) szosowy
--- 45 Arkadiusz Szymanski Łask Mini (73km) szosowy Proszę o umieszczenie mnie w grupie startowej z Pawłem Bartosikiem.
--- 46 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście Mega (146km) inny
--- 47 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE Mini (73km) szosowy Moja przygoda z kolarstwem zaczęła się w 1959r. i trwała zaledwie kilka lat. Od roku 1960 wygrywałem wiele wyścigów, a min. w Łasku zająłem I miejsce w wyścigu szosowym w IV licencji (z okazji Święta Ludowego 1960r.). Po ponad 45-letniej przerwie zacząłem znowu trenować. W zeszłym roku był mój pierwszy Maraton - zająłem I miejsce w kategorii M7/szosowy.
--- 448 HENRYK REK Łódź K.S. MOCNE KOŁO Mini (73km) szosowy
--- Paweł Kinasz Twardogóra Mini (73km) szosowy
--- 48 Maciej Feld Bydgoszcz ------ Mini (73km) inny
--- 284 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Druzyna Szpiku Mega (146km) szosowy
--- 49 Andrzej Przysiężniuk Opole - Mini (73km) szosowy
--- 366 Krzysztof Weszczak Łódź GHOST RIDERS Giga (219km) inny
--- 50 Norbert Śmigielski Konstantynów Łódzki Mini (73km) inny
--- Damian Śnieg Siedlce łódzkie Rodzinny (34km) inny Pierwszy raz na Maratonie. Sprawdzian możliwości.
--- Michał Śnieg Siedlce łódzkie Rodzinny (34km) inny Pierwszy raz na Maratonie. Rowery to moja pasja.
--- 51 Wiesław Koniecki Łask ALFTRONIC Mini (73km) inny
--- 52 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Mini (73km) szosowy
--- 285 Piotr Ruciński Łódź Mocne Koło Mega (146km) szosowy
--- 53 Ewa Stachowiak Zabrze Mini (73km) inny
--- 54 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz Rowerowa Brzoza Mini (73km) inny amator
--- 55 JOANNA BILARD ŚWINOUJSCIE KS UZNAM ŚWINOUJŚCIE Mini (73km) szosowy
--- Piotr Pietrzak Parzęczew Mini (73km) szosowy
--- 56 Adrian Wawrzyniak Stawiszyn Fantazja Stawiszyn Mini (73km) szosowy Proszę o umieszczenie w jednej grupie startowej z Damianem Wawrzyniakiem :)
--- 57 Konrad Fichna Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 58 Katarzyna Denus-Fichna Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 511 Paweł Bułeczka Wojsławice GATTA BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny W Łasku nie może mnie zabraknąć, choćby z nogą w gipsie ;)
--- 512 Kamila Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km) inny
--- 513 Lena Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km) inny
--- 514 Kasia Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km) inny
--- 515 Maja Bułeczka Wojsławice Rodzinny (34km) inny
--- 59 Żaneta Jankowska Garzyn LKK Leszno Druzyna Szpiku Mini (73km) inny
--- 60 Natalia Płociniczak Dobramyśl Mini (73km) inny To mój pierwszy maraton, dałam się namówić koleżance ;). Chciałabym pojechać razem z nią - Żaneta Jankowska
--- 516 MICHAŁ WOCHNA Łódź Rodzinny (34km) inny
--- 517 BARTOSZ WOCHNA Łódź Rodzinny (34km) inny
--- 61 Sławomir Lewandowski (Dąbrowa) Dąbrowa - Poznań SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km) inny
--- 62 Grzegorz Guzik Łask Mini (73km) inny niezrzeszony,
--- Marian Adamkiewicz Ciechocinek Mega (146km) szosowy
--- 63 Ryszard Kowalski Łódź łódzki klub Turystów Kolarzy im Henryka Gintera Mini (73km) szosowy startuje juz czwarty raz w tym maratonie ,jest super
--- 518 Marianna Rozpędzka Zduńska Wola Rodzinny (34km) inny
--- 451 Damian Wawrzyniak Stawiszyn Fantazja Stawiszyn Mini (73km) szosowy Proszę o umieszczenie w grupie startowej z Adrianem Wawrzyniakiem.
--- 411 Grzegorz Wójcik Szydłowiec JGK GOŚCINIEC Towarzyski (73km) szosowy
--- 412 Jakub Kozłowski Biała Towarzyski (73km) inny
--- 64 Dagmara Depczyńska Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km) inny
--- 65 Mariusz Depczyński Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km) inny
--- 66 Witold Rynio Dziadowa Kłoda AstronTech Cycling Team Mini (73km) inny Relax
--- 67 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda AstronTech Cycling Team Mini (73km) inny
--- 286 Krzysztof Cecuła Swarzędz Mega (146km) szosowy
--- 68 Janusz Zabielski Toruń TTC JADE Mini (73km) inny
--- 69 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław ASTRONTECH CYCLING TEAM Mini (73km) inny
--- 287 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX ENERGY SAVING Mega (146km) szosowy
--- 619 Grzegorz Mańkowski Łódź Rodzinny (34km) szosowy Po raz piąty w maratonie
--- 620 Anna Mańkowska Łódź Rodzinny (34km) inny Po raz pierwszy w maratonie
--- 519 Monika Mańkowska Łódź Rodzinny (34km) inny Po raz pierwszy w maratonie
--- 520 Małgorzata Pyznarska-Kowalska Warszawa Rodzinny (34km) inny z Ewą Pyznarską
--- 521 Ewa Pyznarska Zgierz Rodzinny (34km) inny
--- 70 Marcin Klęka Bełchatów Mini (73km) szosowy Czas na debiut :)
--- 71 Beata Klęka Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Mini (73km) szosowy Becia wkracza na szosę :)
--- 288 Klaudiusz Zięba Wrocław BRAK Mega (146km) szosowy
--- Tomasz Boczek Łódź Niezrzeszony Mega (146km) szosowy
--- 72 ADRIAN JUSZCZAK GODZIESZE MAŁE NIEZRZESZONY Mini (73km) szosowy Pierwszy raz na maratonie....
--- PIOTR ZAJĄC KŁODZKO QUEST TEAM Mini (73km) inny
--- 73 Jakub Grudziński Zabrze Mini (73km) inny Game developer z żyłką ex-sportowca. Proszę o start w grupie z Ewą Stachowiak. :)
--- 289 Jerzy Płaszewski Miechow OMEGA MIECHOW Mega (146km) szosowy
--- 522 Maciej Raszewski Warszawa Rodzinny (34km) szosowy To mój drugi start w Jastrzębiach. Tym razem chcę stanąć na pudle.
--- Jan Raszewski Warszawa Rodzinny (34km) szosowy Zawsze z przyjemnością w czerwcu udaje się do Łaska.
--- 523 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinny (34km) inny Rodzina z Magdaleną Lipowską i Anną Lipowską
--- 524 Anna Lipowska Pabianice Rodzinny (34km) inny Rodzina z Jackiem Lipowskim (208) i Magdaleną Lipowską
--- 525 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinny (34km) inny Rodzina z Jackiem Lipowskim (208) i Anną Lipowską (209)
--- 74 Jan Kostrzewski Nekla Mini (73km) szosowy
--- Kazimierz Kosiński Płock Giga (219km) szosowy
--- zdzisław prochoń piotrków tryb piotrkowskie kolarstwo szosowe Mega (146km) szosowy
--- 367 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska Giga (219km) szosowy
--- 290 Bogusław Kardas Pabianice niezrzeszony Mega (146km) szosowy 5 x z Jastrzębiami
--- 75 Mikołaj Kuropatwa Pabianice Klub Pod Złamaną Szprychą Mini (73km) szosowy Siemanko!
--- 76 Gabriel Ślezak Środa Śląska 50upAT Mini (73km) szosowy koszulka xxl :)
--- 526 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny
--- 527 Amelia Zalasa Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny
--- 77 Bartosz Głodek Łódź Mini (73km) szosowy
--- 78 Krzysztof Czuba Śliwniki Mini (73km) szosowy
--- 79 Mirosław Antczak Słowik Mini (73km) szosowy
--- 291 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Kolarze Gorzów Mega (146km) szosowy
--- 80 Dominik Płóciennik Sędziejowice Mini (73km) szosowy
--- 368 Tadeusz Mamcarz Ścinawka Średnia Giga (219km) inny
--- 369 Mirosław Mamcarz Ścinawka Średnia Giga (219km) szosowy
--- 370 Edward Kuczmarz Wrocław Giga (219km) szosowy
--- 81 Paulina Jatczak Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 292 Zygmunt Michalski Gomulin bezprezesa Mega (146km) szosowy lubie sport
--- 438 Jacek Lasota Trzebnica KKS Trzebnica Mega (146km) szosowy
--- 82 Robert Stróżewski Zgierz Spedimex Bike Team Mini (73km) inny Proszę o wspólną grupę z Michał Marnik
--- 83 Łukasz Kowalski Józefów Mini (73km) szosowy
--- 293 Jarosław Strumiłło Łódź Mega (146km) szosowy Totalny amator :-)
--- 84 Michał Marnik Zgierz Spedimex Bike Team Mini (73km) inny Prosze o grupe startową z Robert Stróżewski
--- Henryk Leonow Łódź niezrzeszony Mini (73km) szosowy
--- Paulina Porczyk Rawa Mazowiecka MAXXBIKE TEAM Mini (73km) szosowy
--- 85 Piotr Chlebicz Sieradz Mini (73km) szosowy
--- 450 Tomasz Miksa Łask STREFA KOLORÓW Mini (73km) inny Podejście nr2
--- 86 Agnieszka Kurowska Konstantynów Łódzki Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 87 Łukasz Kołodziejczyk Konstantynów Łódzki Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- Bożena Śmiałko Wrocław Mega (146km) szosowy
--- Krzysztof Kozanecki Poznań KK Tarnovia Mini (73km) szosowy
--- 413 Dawid Żak Oleśnica Towarzyski (73km) szosowy [z Michałem Wiencierz]
--- 528 BEATA WALAS KIEŁCZÓWKA SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 529 FRANCISZEK WALAS KIEŁCZÓWKA SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 530 IGNACY WALAS KIEŁCZÓWKA SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 531 ANDRZEJ WALAS KIEŁCZÓWKA SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 532 HALINA DRAGOJEW PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 533 ŚWIATOSŁAW DRAGOJEW PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 534 ANNA ROGUT PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 535 PIOTR ROGUT PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 536 OSKAR ROGUT PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 537 MIKOŁAJ ROGUT PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 538 JULITA OLEJNIK PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 539 PAULINA OLEJNIK PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 540 MAJA OLEJNIK PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 541 WIKTOR OLEJNIK PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 542 MAKSYM DRAGOJEW PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 543 MAŁGORZATA DRAGOJEW PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 544 LAURA DRAGOJEW PIOTRKÓW TRYB SPEDIMEX BIKE TEAM Rodzinny (34km) inny
--- 88 Grzegorz Stańczak Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km) inny
--- 89 Michał Charusta Stryków SPEDIMEX BIKE TEAM Mini (73km) inny
--- Kamil Lesiak Łódź Maxxbike Team Mini (73km) szosowy
--- 90 Krzysztof Gajewski Wrocław --- Mini (73km) inny ---
--- Mirosław Michalczewski Warszawa Mini (73km) szosowy
--- 91 MAŁGORZATA MAŚKIEWICZ OSOLIN OSA OSOLIN Mini (73km) inny :)
--- 92 Piotr Czaja Kluczbork Mini (73km) inny
--- Michał Targosz Kraków POLART NUTRAXX TEAM Mini (73km) inny Lubię rower
--- Krzysztof Kaszuba Bałdrzychów Mini (73km) szosowy
--- Łukasz Staszko Łódź Maxxbike Team Mega (146km) szosowy GIT
--- 93 stanisław okoński łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 94 Kazimierz Witek Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 95 Daniel Duśko Dąbrowa Górnicza BIKEHEAD MTB TEAM Mini (73km) szosowy
--- 545 Krzysztof Jęczkowski zgierz Rodzinny (34km) inny
--- 546 Anna Jęczkowska Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 547 Adam Jęczkowski Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 548 Wojciech Jęczkowski Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 549 Maciej Jęczkowski Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 96 Aleksandra Ptasińska Osola Mini (73km) inny
--- Robert Kwaśnik Wrocław Magazyn Bike/GVT Mega (146km) szosowy
--- 97 Małgorzata Zimnicka Łask Mini (73km) szosowy
--- 98 krzysztof lasota torun Carbon team Mini (73km) szosowy
--- halina romanowska torun Carbon team Mini (73km) szosowy
--- 99 Dariusz Wasilewski Słubice Mini (73km) szosowy
--- 100 Mateusz Wasilewski Słubice Mini (73km) szosowy
--- Ryszard Głowacki Brudnice Giga (219km) szosowy Samotnik szosowy
--- 101 Henryk Kliś Nysa GTC SKALNIK Gracze Mini (73km) szosowy
--- 294 Paweł Woch Biestrzyków Mega (146km) szosowy
--- Tomasz Wiśniewski Łódź Maxxbike Team Mega (146km) szosowy Zapiedralać Cieba.
--- Paweł Wyglądacz Zduńska Wola PABEL Team Mega (146km) szosowy
--- Grzegorz Michalski Gomulin bezprezesa Mega (146km) szosowy
--- 102 BOGUSŁAW PAZOŁA LESZNO PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI - LKK LESZNO Mini (73km) szosowy FAKTYCZNY ROZMIAR KOSZULKI TO 3XL :)
--- 103 Mieczysław Maciej Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 104 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 105 Małgorzata Stępień-Dudek Łódź RaggaBomba Mini (73km) inny
--- 106 Paweł Similak Sieradz Mini (73km) szosowy
--- 107 Zygmunt Matejczuk Swnoujscie KS Uznam Swinoujscie Mini (73km) szosowy 6rok na rowerze,
--- 295 Adrian Sekura Łódź Wegetariańskie Stowarzyszenie Cyklistów Mega (146km) szosowy
--- 443 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. Kolarze Gorzów Giga (219km) szosowy
--- 296 Jan Ambroziak SŁUBICE Podopieczni Aniołów Stróżow Mega (146km) inny
--- 108 Adam Politowicz Bagno Mini (73km) inny Po latach odpoczywania chcę wrócić na trasy:-)
--- 297 Piotr Jarząbek Sadów Mega (146km) szosowy
--- 371 piotr chmielewski STARGARD SZCZECINSKI PANSTWOWA STRAZ POZARNA Giga (219km) szosowy
--- 550 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinny (34km) inny
--- 551 Alicja Dyśko Łódź Rodzinny (34km) inny
--- 552 Michał Dyśko Łódź Rodzinny (34km) inny
--- 298 Piotr Dyśko Łódź Mega (146km) inny
--- Marcin Dreksler Łódź Lucy in The Sky Mini (73km) inny
--- 109 Rafal Burdyszek Bytom Mini (73km) szosowy
--- 110 Tomasz Biedrawa Bytom Mini (73km) szosowy
--- 111 PIOTR JULKOWSKI silno Mini (73km) szosowy
--- 112 Robert Reduch Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 553 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 554 Kinga Podlaszewska Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 555 Tomasz Podlaszewski Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 556 Jan Podlaszewski Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 557 Piotr Podlaszewski Grotniki Rodzinny (34km) inny
--- 558 Przemysław Nowak Łódź RYSIOTEAM Rodzinny (34km) inny
--- 559 Agnieszka Nowak Łódź RYSIOTEAM Rodzinny (34km) inny Proszę o przydzielenie do grupy startowej z Barbara Nowicka-Dyśko
--- 560 Natalia Nowak Łódź RYSIOTEAM Rodzinny (34km) inny
--- 113 Maciej Krzymiński Poznań Mini (73km) szosowy
--- 561 Maciej Gajdecki Uniejów Geotermia Uniejów Rodzinny (34km) szosowy Promocja kolarstwa w rodzinie :)
--- Małgorzata Gajdecka Uniejów Geotermia Uniejów Rodzinny (34km) inny Family team
--- 562 Zuzanna Gajdecka Uniejów Geotermia Uniejów Rodzinny (34km) szosowy Ojciec "kazali" to jadę...
--- 114 Caspir Lilly Lodz Mini (73km) szosowy amerykaninem
--- 299 Rafał Polański Warszawa Potwory z Głębin Mega (146km) szosowy mezczyzna w srednim wieku na rowerze
--- Piotr Szkudlarek Inowrocław ActiveXtreme Grupa Amazis Bike Team Mega (146km) szosowy
--- 115 Lilia Bogusz Warszawa Potwory z Głębin Mini (73km) szosowy Zmusil mnie!
--- Andrzej Janczarski torun Carbon team Mini (73km) szosowy
--- 116 Iwona Limiera Pabianice Drużyna Li Mini (73km) inny
--- 117 Dariusz Limiera Pabianice Drużyna Li Mini (73km) inny
--- 300 Maciej Wierzbowicz Skarżysko-Kamienna SPEDIMEX BIKE TEAM Mega (146km) szosowy
--- 372 Rafał Jeleń Koziegłowy Mega (146km) inny
--- 118 Andrzej Wróbel Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 119 Radosław WALCZAK Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 120 Józef Dominiak Zychlin Mini (73km) szosowy
--- 301 Andrzej Matuszek Słubice Mega (146km) szosowy
--- 373 Anna Koseska Parzniew cyclingirl.pl Giga (219km) szosowy
--- 374 ANDRZEJ BALCERZAK Police PRESTO CALBUD SZCZECIN Giga (219km) szosowy
--- 121 Jarosław Wolski Zelów BTZ Mini (73km) szosowy
--- 302 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team Mega (146km) szosowy
--- 122 Paweł Michalak (Osiek) Osiek Mały Mini (73km) szosowy
--- 563 Marian Stanisław Sobieraj Łask Jastrzębie Łaskie Rodzinny (34km) inny Lubię jazdę na rowerze. Proszę o jedną grupę startową z wnukiem. Michał Paluch
--- 564 Michał Paluch Łask Rodzinny (34km) inny Proszę o grupę startową z dziadkiem M S Sobieraj
--- Mateusz Maciołek Grabica Mini (73km) inny
--- 375 Tadeusz Habaj Zabrze Giga (219km) szosowy
--- Mirosław Fitał Wrocław Mega (146km) szosowy
--- 303 Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team Mega (146km) inny
--- Michał Tomczak Zgierz Mini (73km) szosowy
--- 123 Michał Gierak Sieradz Mini (73km) szosowy
--- 376 Barbara Kwaśniewska Leszno Lkk Leszno/Drużyna Szpiku Giga (219km) inny
--- 124 Szymon Błasik Łask Mini (73km) inny Proszę o umieszczenie w grupie startowej z Wiesławem Konieckim nr 153.
--- Wiesław Jasieniecki Toruń Carbon Team Toruń Mega (146km) szosowy
--- marcin kucharek wielun zaden Mini (73km) inny Lubie jeździć na rowerze
--- 377 Teresa Ostrowska Moryń Giga (219km) szosowy
--- 125 Piotr Skibiński Luciejów Przyjaciel Jastrzębi Mini (73km) inny
--- Adam German Krakow Mini (73km) szosowy
--- 305 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyń Mega (146km) szosowy
--- 306 Sylwester Wojciechowski Warta Mega (146km) szosowy
--- 126 Piotr Przybylski Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mini (73km) szosowy
--- 127 Tomasz Gumulak Bytom Mini (73km) szosowy Bardzo proszę o umieszczenie mnie w jednej grupie z czarnym koniem zawodów Tomasz Biedrawa oraz wiecznie przegranym Rafał "emeryt" Burdyszek. Będziemy tam pierwszy raz,i już się nie możemy doczekać startu i spalania brzuchów :-)
--- 378 Krzysztof Knaś Wrocław Giga (219km) inny
--- 128 Dominik Kaźmierczak Konin KS TEAM STARE MIASTO Mini (73km) szosowy zapalony amator
--- 129 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śl. Mini (73km) szosowy .
--- 130 Józef Misiak Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śl. Mini (73km) szosowy Jestem jak wino
--- 131 Mateusz Napierała Siechnice Kalizea-Siechnice Mini (73km) szosowy
--- 132 Jarosław Wasiński Łódź Mini (73km) szosowy Brałem udział we wszystkich maratonach w Łasku
--- 133 Krzysztof Tomys Kowary Mini (73km) inny
--- 307 Jan Lisiecki Krobia GKR Gostyń Mega (146km) szosowy
--- 134 Mirosław Jankowski Ostrów Wielkopolski Interkol Ostrów Mini (73km) szosowy
--- 135 Tomasz Skóra Wrocław Mini (73km) szosowy
--- 136 Marek Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Mini (73km) szosowy
--- 137 Grzegorz Stolarek Lask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 138 Michał Gawrysiak Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Mini (73km) szosowy
--- 139 Maciej Andrzejczak SZCZECIN Niezrzeszony Mini (73km) inny
--- daniel warach Belchatow Warach Rowery Mini (73km) szosowy
--- 140 Mieczysław Frankowski Łódź KS Mocne Koło Łódź Mini (73km) szosowy Rower to moja pasja od wielu lat.
--- 141 Kamil Frątczak Balków Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 565 Michał Lipowski Pabianice Rodzinny (34km) inny rodzina z Jacek Lipowski, Anna Lipowska, Magdalena Lipowska
--- 142 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA Mini (73km) szosowy
--- 143 Adam Graczyk Pabianice PAFANA Mini (73km) szosowy
--- 144 ANDRZEJ KACZMARSKI PABIANICE PAFANA Mini (73km) szosowy
--- 145 JERZY RÓZGA PABIANICE PAFANA Mini (73km) szosowy
--- 566 Benita Smarzek Łask-Wiewiórczyn Rodzinny (34km) inny
--- 567 Wanda SMARZEK Łask-Wiewiórczyn Rodzinny (34km) inny
--- 568 SERAFIN SMARZEK ŁASK-WIEWIÓRCZYN Rodzinny (34km) inny
--- Piotr Gęsicki Stare Miasto KS Team Stare Miasto Mini (73km) szosowy Cienias nad cieniasy!
--- 308 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA Mega (146km) szosowy
--- 426 Robert Sikora Barlinek Mega (146km) szosowy
--- 146 Radosław Cesak Poddębice Mini (73km) szosowy
--- 461 Jacek Głobiński Pabianice Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 147 Paweł Michalak (Bełchatów) Bełchatów LSKK Mini (73km) szosowy MIle spędzam czas na kole. Bójcie się ;)
--- 309 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA Mega (146km) szosowy
--- 148 Piotr Trzeciak Sieradz Mini (73km) szosowy
--- 379 Ferdynand Malak Leszno C.D. Giga (219km) szosowy
--- 380 Paweł Sojecki Jaworzno Giga (219km) szosowy
--- Maciej Bujowy Bełchatów LSKK Bełchtów/RCB UKS "Obeliks" Bełchatów/ BCTP.pl Mini (73km) szosowy Bieganie, rugby olimpijskie, triathlon, rower, pływanie
--- 381 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Trzebiatów Giga (219km) szosowy http://rozmowki-kobiece.blogspot.com/
--- 569 Marcin Zagajewski [nie startuje?] Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) szosowy
--- 570 Ewa Zagajewska [nie startuje?] Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) szosowy
--- 571 Kornelia Zagajewska [nie startuje?] Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) szosowy
--- 572 Jakub Zagajewski [nie startuje?] Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) szosowy
--- 149 Halina Kowalczyk Łask Mini (73km) inny
--- 150 Sylwia Gajdka Pabianice Mini (73km) szosowy
--- 151 Aleksandra Skrzypek Sędziejowice Mini (73km) inny
--- Krystian Kierach Bełchatów LSKK Bełchatów Mini (73km) szosowy
--- 310 Sławomir Zach ŁASK Mega (146km) szosowy
--- 382 Dariusz Kaczyński Mierzyn Calbud Giga (219km) szosowy
--- 311 Kamil Sobczyk Kamienia Omega Miechów Mega (146km) szosowy
--- 152 Radosław Męczykalski Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km) szosowy
--- 153 Grzegorz Badziak Łask STREFA KOLORÓW Mini (73km) inny
--- 154 Rafał Łoś Dobra Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 383 MAREK ZADWORNY Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE Giga (219km) inny Maratonowy żółtodziób...
--- 155 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mini (73km) inny Żona maratonowego żółtodzioba
--- 312 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE Mega (146km) inny Kolega maratonowego żółtodzioba
--- 156 Robert Lewera Pabianice Tate & Lyle Active Team Mini (73km) inny
--- 313 michał podgórski zduńska wola bbl zduńska wola Mega (146km) szosowy
--- 314 Paweł Koralewski Poznań Mega (146km) szosowy
--- 439 Andrzej Wąsala sosnowiec Mega (146km) szosowy
--- 157 Marek Szewczyk Belsk Duży Blue Cycling Team Mini (73km) szosowy
--- 158 Marcin Pokrywiecki kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km) szosowy Moim opiekunem jest Jerzy Markowski.
--- 159 Grzegorz Pietrzak KŁodawa ZSP Kłodawa Mini (73km) szosowy Moim opiekunem jeat Jerzy Markowski
--- 160 Jakub Grzelak Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km) szosowy
--- 161 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km) szosowy Prośba o wspólny start z Jakubem Grzelakiem , Marcinem Pokrywieckim , Grzegorzem Pietrzakiem - jestem opiekunem koła kolarskiego w szkole średniej i mam tych uczniów pod opieką w czasie wyjazdu szkolnego
--- 315 Marcin Jabłoński Skarżysko-Kamienna Spedimex Bike Team Mega (146km) inny
--- 573 Hubert Balcerski Zgierz Rodzinny (34km) inny
--- 574 Aleksandra Balcerska Zgierz Rodzinny (34km) inny
--- 575 Agata Balcerska Zgierz Rodzinny (34km) inny
--- 576 Tymon Balcerski Zgierz Rodzinny (34km) inny
--- 316 Piotr Górniak Częstochowa ESKA Team Mega (146km) szosowy
--- 162 Aleksandra Szulc Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km) szosowy Prośba o wspólny start z grupą ZSP Kłodawa składająca się z uczestników: Jerzy Markowski, Marcin Pokrywiecki, Jakub Grzelak oraz Grzegorz Pietrzak.
--- 163 Kamila Latus Widawa Sieradz Biega Mini (73km) szosowy
--- 317 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA Mega (146km) inny
--- 164 Jan Piotrowski Kwidzyn niezrzeszony Mini (73km) szosowy Jak z rocznika wynika leci mi już 66 roczek i nadal kolarstwo trzyma mnie w formie. Jeżdżę dla przyjemności i zdrowia. Popieram Waszą inicjatywę popularyzowania kolarstwa amatorskiego. Robicie dobro dla miłośników 2-ch kółek. pozdrowienia Janek.
--- 577 Mariola Siech Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny Proszę o uwzględnienie w grupie z Iwoną i Antoniną Szymczak
--- 578 Iwona Szymczak Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny Prośba o wspólny start z Antoniną Szymczak i Mariolą Siech
--- 579 Antonina Szymczak Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny Prośba o wspólny start Iwoną Szymczak ,Mariolą Siech
--- 165 Michał Szymczak Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 166 Mikołaj Moniuszko Łódź Mini (73km) szosowy
--- 167 Krzysztof Borecki Kwidzyn niezrzeszony Mini (73km) szosowy Ze względu na przebyty w 2014 r. zawał serca, zalecane jest nadzorowanie mojej aktywności fizycznej, z tego powodu proszę o umieszczenie mnie w grupie startowej razem z Panem Janem Piotrowskim, który będzie sprawował merytoryczną opiekę w trakcie jazdy. Liczę na poważne potraktowanie mojej prośby.
--- 318 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (146km) inny
--- 168 Wojciech Walaszek Wieruszów TSR Wieruszów Mini (73km) szosowy Pierwszy raz na Maratonie Jastrzębi ;)
--- 169 Aneta Karolak Mauryca Mini (73km) inny
--- 384 PAWEL RATALEWSKI PIOTRKOW TRYBUNALSKI PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE Giga (219km) szosowy
--- 170 Sławomir Krzaczyński Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe Mini (73km) szosowy
--- 319 Krzysztof Wagner Iława Mega (146km) szosowy
--- 171 Agnieszka Orzechowska Łódź RaggaBomba Mini (73km) szosowy
--- 172 DARIUSZ PYTLAK OBORNIKI WLKP OBORNICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Mini (73km) szosowy
--- 173 LUDWIK STANOSSEK KLUCZBORK Mini (73km) szosowy
--- 174 Paweł Buczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km) szosowy
--- 414 Łukasz Goliński Łódź Towarzyski (73km) szosowy
--- 175 Marcin Słomiński Pabianice Niezrzeszony Mini (73km) szosowy
--- Grzegorz Wisłocki Łódź Mini (73km) szosowy
--- 385 JAKUB GIERLIK MIEJSKA GÓRKA GKR Gostyń Giga (219km) szosowy
--- 176 Łukasz Jaworski Pionki Mini (73km) szosowy
--- 177 Jaromir Kopp OSOLIN MacWyznawca.pl Mini (73km) inny Jeżdżę „Damką” z błotnikami i bagażnikiem głównie transportowo. Łączę pasję rowerową z iPhonowym gadżeciarstwem ;-)
--- 178 Jacek Bryła Lelów Jurajska Grupa Rowerowa na FB Mini (73km) szosowy członek Jurajskiej Grupy Rowerowej, dobowy rekord odległości: 264 km w 2012 r.
--- 179 Tomasz Marchel Solec Kujawski Mini (73km) inny
--- 180 Leszek Marchel Solec kujawski KMW Mini (73km) szosowy
--- 181 Dominik Kmiecik Sędziejowice Mini (73km) szosowy
--- 320 Wieslaw Aftarczuk koszalin Mega (146km) szosowy
--- 386 Artur Schacht Dąbrówka Giga (219km) szosowy
--- 387 Sławomir Czapski Przecław Giga (219km) szosowy
--- 182 Łukasz Jankowski Wieluń Mini (73km) szosowy
--- 183 Artut Pierzyński Zelów Mini (73km) szosowy
--- 184 Andrzej Przewoźnik Wrocław InterMotors Dolny Śląsk Mini (73km) szosowy
--- 580 Nadia Miksa ŁASK Rodzinny (34km) inny
--- 627 NATASZA MAŁEK ŁASK Rodzinny (34km) inny
--- EWELINA WITMAJER ŁASK Rodzinny (34km) inny
--- 321 Włodzimierz Walkiewicz łask Mega (146km) inny
--- 388 Tadeusz Kuczera Jankowice Giga (219km) inny
--- 322 Daniel Kołecki Praszczyki Mega (146km) szosowy Pierwszy raz.
--- 389 Marcin Trzaska Wrocław GVT Giga (219km) szosowy
--- 581 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław Rodzinny (34km) inny
--- 582 Maja Trzaska Wrocław Rodzinny (34km) inny pod opieką mamy - Dorota Tomczyk-Trzaska
--- 323 Bogusław Damek Bielsko-Biała Remik Bike Mega (146km) szosowy
--- 324 Andrzej Stefaniak Zduńska Wola BBL Mega (146km) szosowy Proszę o umieszczenie w jednej drużynie z Michałem Podgórskim z bbl Zduńska Wola
--- 325 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mega (146km) szosowy
--- 185 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (73km) inny
--- 186 Monika Lesiak Ostrów Wlkp OTR Interkol Mini (73km) inny
--- 390 Tomasz Bobrowski Gdynia brak Giga (219km) szosowy
--- bartek wyrębski wróblew Mini (73km) szosowy
--- 187 Mariusz Cała Bukowiec Mini (73km) szosowy
--- 326 ROBERT GLAPIAK LESZNO Mega (146km) szosowy
--- 327 Sławomira GLAPIAK LESZNO LKK LESZNO Mega (146km) szosowy
--- 328 Bogdan Szumiło Oborniki Śl. Szerszenie Trzebnica Mega (146km) szosowy
--- 329 Katarzyna Adamowicz Kluczbork Mega (146km) inny
--- 188 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków Mini (73km) inny
--- 189 Mieczysław Adamowicz Kluczbork Mini (73km) szosowy
--- 190 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śląska Mini (73km) inny
--- 330 Ewa Skórka Świnoujście KS Uznam Mega (146km) szosowy
--- 391 Marcin Koseski Parzniew www.cyclingirl.pl Giga (219km) szosowy
--- 191 Marek Majcher Bukowiec Mini (73km) szosowy
--- 583 Karol Konikowski Łódź Rodzinny (34km) szosowy z Piotrem, Kingą, Aleksandrą, Tomkiem, Janem Podlaszewskimi z Grotnik.
--- 192 Konrad Kołodziejski Kraków Mini (73km) szosowy
--- 193 Andrzej Kołodziejski Inowrocław Mini (73km) szosowy proszę o anulowanie mojego zapisu na dystans rodzinny, a zachowanie zapisu na dystans mini - pomyłka w rejestracji
--- 392 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor Giga (219km) szosowy
--- Maciej Rudnicki Łódź Mini (73km) inny Mój pierwszy raz. Czy będzie bolało?;-)
--- 427 Mariusz Kowalewski Łódź Mini (73km) inny
--- 331 Rafał Walkowski szczecin Mega (146km) inny
--- 194 Agata Lipińska-Kaszubska Włocławek Mini (73km) inny amatorska amatorka
--- 195 Sławomir Obała Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km) inny
--- 393 Marian Kędzierski Kłodzko Giga (219km) inny
--- 196 ARTUR TARCZYŃSKI KRAŚNICA KUK 35 Mini (73km) szosowy
--- 332 Tomasz Zając Boleslawiec Mega (146km) szosowy Poraz pierwszy
--- 584 Natalia Kraska Łódź Rodzinny (34km) szosowy W grupie razem z Juliuszem Kraska, Filipem Kraska
--- 585 Juliusz Kraska Łódź Rodzinny (34km) szosowy W grupie z Natalią Kraska i Filipem Kraska
--- Dorota Czech Wrocław Mega (146km) szosowy
--- 460 Piotr Jabłoński Kielce SPEDIMEX BIKE TEAM Mega (146km) szosowy
--- 197 Adrian Tarczyński Konin Konińska Unia Kolarska ,,KUK 35" Mini (73km) szosowy Sportowiec od urodzenia
--- 198 Grzegorz Warchlewski Oleśnica Oleśnica Mini (73km) szosowy
--- 199 Janusz Bieniek Oleśnica Harfa-Harryson Mini (73km) szosowy
--- 415 Michał Wysocki Łódź Towarzyski (73km) inny Chetnie pojade w grupie z Jarkiem Lakomym, Pyza, Paulina itd.
--- 200 Paweł Stasiak ŁASK Mini (73km) inny Proszę o umieszczenie w grupie startowej z Przemysławem Gajdzińskim nr na liście startowej 115
--- 201 Marek Kozłowski Szczecin Rowery Turowski Team/5pinż Mini (73km) szosowy
--- 202 michał dziki oleśnica bike-team-oleśnica Mini (73km) szosowy
--- 333 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN KRUPIŃSKI SUSZEC Mega (146km) szosowy
--- Ryszard Dobosz Wroclaw GrychTeam Mega (146km) szosowy
--- 416 Paweł Lis Rokitnica Jastrzębie Łaskie Towarzyski (73km) szosowy
--- 203 Artur Biernacki Pabianice Mini (73km) szosowy
--- 394 Krzysztof Naskręt Czapury kulawy Giga (219km) inny
--- 586 Beata Troczynska Ustronie Rodzinny (34km) inny
--- 587 Bartosz Troczynski Ustronie Rodzinny (34km) inny
--- 204 RAFAŁ JAGIELA OPOLE BRAK Mini (73km) szosowy
--- 334 Łukasz Lisowski Zduńska Wola GATTA BIKE TEAM Mega (146km) szosowy
--- 205 Paweł Nawrocki Oborniki Śląskie OKR OŚ Oborniki Śląskie Mini (73km) szosowy
--- 417 Łukasz Kaczmarek Włodzimierzów Towarzyski (73km) inny Chetnie pojade w grupie z Jarkiem Lakomym, Pyza, Paulina itd.
--- 335 Przemysław Komorowski Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mega (146km) szosowy
--- 395 Tomasz Grabowy Chrzanów Giga (219km) szosowy
--- 336 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR INTERKOL Mega (146km) szosowy Zapraszam na kolarskiego bloga : www.kris91.bikestats.pl
--- 418 Paweł Balczyński Łódź Towarzyski (73km) inny Lisu Lisu .. to ja też poproszę w grupie z Łukaszem, Jarkiem, Pyzą, Pauliną i kto tam się jeszcze dołączy!
--- 419 Piotr Modzelewski ŁÓDŹ Towarzyski (73km) szosowy
--- 420 Tomek Siemiński Łódź GRC Towarzyski (73km) szosowy
--- 421 Łukasz Kochanek Łódź Towarzyski (73km) inny
--- Maciej Gil Wrocław Synexus Polska Mini (73km) szosowy
--- 422 Rafał Piasecki Łódź Towarzyski (73km) szosowy Chętnie pojadę (jeśli się zapiszą) z Pyznarskim, Kraską, Jeziorną, Lisem.
--- PIOTR LISZKA TUREK TUR BIKE TEAM Mini (73km) szosowy Tur Bike Team - razem :)
--- ZYGMUNT WARACH TUREK TUR BIKE TEAM Mini (73km) szosowy Tur Bike Team - razem :)
--- 440 Jarosław Chyrzyński Wrocław Harfa-Harryson Felt Team. Mega (146km) szosowy
--- 337 Rafał Skowroński Jaworzno Mega (146km) szosowy
--- mariusz wereszczynski mieroszow Mini (73km) inny
--- 206 Piotr Kwiatkowski Zduńska Wola Mini (73km) szosowy
--- 207 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów Mini (73km) szosowy
--- Jacek Łuczkiewicz Wilkszyn Mega (146km) szosowy
--- 396 Jerzy Pikuła Gorzów wlkp Giga (219km) szosowy
--- 397 Adam Litarowicz Drawsko Pom. Giga (219km) szosowy
--- 588 Korneliusz Julian Kittel Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny
--- 589 Magdalena Kittel Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny
--- 590 Julian Kittel Łódź Spedimex Bike Team Rodzinny (34km) inny Data urodzenia 21.09.2013 - nie mogłem wybrać właściwego roku, ponieważ max to 2012 rok
--- Jerzy Witkowski (+20pln) Świdwin STR Świdwin Mega (146km) szosowy
--- 398 Małgorzata Kubicka Nowogard Dziki Koszalin Giga (219km) szosowy
--- 208 MIchał Janas Laski Mini (73km) szosowy Proszę o umieszczenie mnie w grupie z Łukaszem Jaworskim
--- 399 Jan Pęczek Łódż Giga (219km) szosowy
--- PAWEŁ ZIOBER WROCŁAW SGR OAKLEY Mega (146km) szosowy
--- 209 Mirosław Gay Kwidzyn Mini (73km) szosowy
--- 210 Krystian Respondek Kluczbork Mini (73km) szosowy
--- 211 Bartosz Zając Kamieniec Ząbkowicki ASTRONTECH CYCLING TEAM Mini (73km) szosowy #actnatrasie
--- 212 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki ASTRONTECH CYCLING TEAM Mini (73km) szosowy #actnatrasie
--- 338 gerard skalski trzebnica szerszenie Mega (146km) szosowy
--- 423 Piotr Niewiadomski Łódź Brak Towarzyski (73km) inny Pierwszy raz uczestniczyć będę w tego maratonie. Obecnie moje wycieczki rowerowe sięgają 50km wiec będzie lekkie wyzwanie; ]
--- Piotr Maranda Łódź Mega (146km) szosowy Scapin
--- 339 Robert Wilkowiecki Chełstówek Rycerze Rolanda Mega (146km) szosowy
--- 340 Maciej Wilkowiecki Chełstówek Rycerze Rolanda Mega (146km) szosowy
--- 447 Paweł Ścigalski Dobroń Mocne Koło Łódź Mini (73km) szosowy
--- DARIUSZ NOWIŃSKI MIŁORADZICE NIEZRZESZONY Mini (73km) szosowy
--- 213 Jozef Jurczak Środa Śląska Rycerze Rolanda. Mini (73km) inny
--- 214 Krzysztof Teda Bełchatów Mini (73km) szosowy sympatyczny z poczuciem humoru. gość
--- Bartosz Dzięgielewski Łódź Mega (146km) szosowy
--- 215 Robert Ślipek Sieradz Mini (73km) szosowy
--- 428 Krzysztof Członkowski SZCZEKOCINY Olimpijczyk Szczekociny Mini (73km) szosowy
--- 216 Mariusz Sroka Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy
--- 622 Filip Kraska Łódź Rodzinny (34km) szosowy Chce jechać z Natalia Kraska i Juliuszem Kraska
--- 217 Marek Kwiatkowski Podgórze niezrzeszony Mini (73km) szosowy
--- Michał Miazga Dzierżoniów GVT PB MIAZGA Mini (73km) szosowy
--- 218 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK xxx Mini (73km) inny
--- 219 Zbigniew Toboła Sieradz GATTA BIKE TEAM Mini (73km) szosowy
--- 220 EMIL ANDRUSZEWSKI włoclawek XXX Mini (73km) inny
--- 221 Tadeusz Hołubicki Trzebnica Szerszenie Trzebnica Mini (73km) szosowy
--- 222 Andrzej Pankowski Pruszowice Mini (73km) szosowy
--- 341 Jan Woś Wrocław Mega (146km) szosowy
--- Tomasz Maciaś Opole ESKA Team Mega (146km) szosowy
--- 223 Karolina Molka Sieradz TAMA POLSKA aCtive Team Mini (73km) inny
--- 224 AGATA JARACZ Zduńska Wola TAMA POLSKA aCTIVE TEAM Mini (73km) inny
--- 225 Monika Osicka Sieradz TAMA aCtive Team Mini (73km) inny
--- 226 Przemysław Torbus Kalisz TAMA aCtive Team Mini (73km) inny
--- 227 Małgorzata Molka Sieradz TAMA aCtive Team Mini (73km) inny
--- 228 Krzysztof Turczyński Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Mini (73km) szosowy
--- 229 Henryk Torbus Kalisz TAMA aCtive Team Mini (73km) inny
--- 230 Marcin Rau Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA Mini (73km) inny
--- 400 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard Giga (219km) inny
--- 231 Piotr Szpila Długopole Zdrój Maxxis Wąs Sport Mini (73km) szosowy
--- 462 Ryszard Boszczyk [WPŁATA NA MIEJSCU] Kielce Mega (146km) szosowy
--- 232 Rafał Jaros Kiełczówka K.S. MOCNE KOŁO Mini (73km) szosowy
--- 233 Mariusz Czechowski Rękoraj PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO Mini (73km) szosowy Mieszkam na wsi ,żonaty 3- dzieci .Trenuje na tyle ile mogę wygospodarować czasu ,sam przygotowuje rower i się organizuję w tym ciężkim sporcie.Walcząc z brakiem akceptacji ze strony rodziny i sąsiadów.
--- 342 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE TEAM Mega (146km) szosowy
--- 343 Sławomir Forberger Nowy Dwór SZERSZENIE TRZEBNICA Mega (146km) inny
--- 401 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Świnoujście Giga (219km) szosowy
--- Katarzyna Brewińska Łódź Polart Nutraxx Team Mega (146km) szosowy
--- 234 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team Mini (73km) szosowy
--- 235 Marcin Brudnicki Kłodawa ZSP Kłodawa Mini (73km) szosowy Prośba o wspólny start z grupą ZSP Kłodawa składająca się z uczestników: Jerzy Markowski, Marcin Pokrywiecki, Jakub Grzelak oraz Grzegorz Pietrzak.
--- 236 Jacek Kalkowski Sieradz TAMA aCtive Team Mini (73km) inny
--- 344 Michal Niemczuk Wroclaw Mega (146km) szosowy
--- 237 Remigiusz Szablewski Hecznarowice Niezrzeszony Mini (73km) szosowy Mam 66 lat,umiarkowany st. inwalidztwa.
--- Marcin Jaworski Grudziądz Mini (73km) szosowy Łask do 3 razy sztuka
--- 449 Rafał Brzostek Stanisławów Pierwszy Spedimex Bike Team Mini (73km) inny
--- 345 Kamil Wójt Łask GATTA BIKE TEAM Mega (146km) szosowy
--- 591 Helena Milczarek Zduńska Wola Rodzinny (34km) szosowy
--- 592 Jan Milczarek Zduńska Wola Rodzinny (34km) szosowy
--- 593 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinny (34km) szosowy
--- 594 Stefan Kardacki Zduńska Wola Rodzinny (34km) szosowy
--- 402 Jakub Abrahamowicz Rakoszyce LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU Giga (219km) szosowy
--- 429 Piotr Klimczak Sieradz Mini (73km) szosowy
--- 238 Joanna Kucal Konin KS Team Stare Miasto Mini (73km) szosowy
--- Wojciech Przybylski Bedoń Przykościelny Mini (73km) szosowy
--- 595 RENATA OBOROWSKA ŁASK Rodzinny (34km) szosowy lubimy jezdzic na rowerkach
--- 623 Katarzyna Woldańska Łask WOLDAŃSCY DO BOJU !!!!! Rodzinny (34km) inny
--- 596 Krzysztof Woldański Łask WOLDAŃSCY DO BOJU !!!!! Rodzinny (34km) inny
--- 597 Alicja Woldańska Łask WOLDAŃSCY DO BOJU !!!!! Rodzinny (34km) inny
--- 598 Hanna Woldańska Łask WOLDAŃSCY DO BOJU !!!!! Rodzinny (34km) inny
--- 624 Adam Woldański Łask WOLDAŃSCY DO BOJU !!!!! Rodzinny (34km) inny
--- 239 Albert Micnas POZNAŃ Mini (73km) szosowy
--- Marcin Andrzejewski Września DZIKI KOSZALIN Mega (146km) szosowy
--- 240 Marian Boruń Buczek niezrzeszony Mini (73km) szosowy Brałem udział w 4 Maratonie Jastrzebi Łaskich jako wolny zawodnik bez numeru , 1 Truskawkowym Wyścigu Rowerowym ,w którym zajełem 3 miejsce w gminie.
--- 444 Witold Krawczyk Zduńska Wola Giga (219km) inny Rower poziomy.
--- 599 PIOTR OBOROWSKI ŁASK Rodzinny (34km) szosowy prosze o start z rodzina OBOROWSKICH
--- 600 SZYMON OBOROWSKI ŁASK Rodzinny (34km) szosowy RAZEM Z RODZINA OBOROWSKICH
--- 601 BARTŁOMIEJ OBOROWSKI ŁASK Rodzinny (34km) szosowy RAZEM Z RODZINA OBOROWSKICH
--- 602 AGATA OBOROWSKA ŁASK Rodzinny (34km) szosowy RAZEM Z RODZINA OBOROWSKICH
--- 241 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie kolarstwo Mini (73km) szosowy
--- 242 Krzysztof Szymczyk Dobroń brak Mini (73km) szosowy
--- 603 Jakub Szymanski ŁASK Rodzinny (34km) inny GRUPA RODZINNA JOLA LENA
--- 625 J0LANTA MADEJ ŁASK Rodzinny (34km) inny GRUPA RODZINNA JAKUB LENA
--- 626 LENA SNIEG ŁASK Rodzinny (34km) inny GRUPA RODZINNA JAKUB JOLA
--- 403 Zbigniew Kreft Śrem Giga (219km) szosowy
--- 441 Grzegorz Sowa Kluczbork Dobra Strona Mocy Mega (146km) szosowy
--- 604 Konrad Biernacki Pabianice Rodzinny (34km) inny grupa rodzinna Agnieszka Sudra Biernacka, Elżbiete Sudra, Konrad Biernacki
--- 605 Rafał Biernacki Pabianice Rodzinny (34km) szosowy grupa rodzinna Elżbieta Sudra, Agnieszka Sudra Biernacka, Konrad Biernacki, Rafał Biernacki
--- 430 Bogusław Nowak Ruda k/Wielunia niezrzeszony Mini (73km) szosowy startowałem w maratonie łaskim 3 krotnie w ostatnich 2 maratonach nie startowałem ze względów rodzinnym. myślę że dam rade dojechać do mety. pozdrawiam.
--- 445 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Giga (219km) szosowy
--- 442 Damian Gulka Kluczbork Mega (146km) szosowy
--- 243 Wojciech Kieraś Łask KR Jastrzębie Łaskie Mini (73km) szosowy Trenuję przed bardzo trudnym triathlonem...
--- 244 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczecinski S T C Stargard Szczecinski Mini (73km) szosowy Jezdrze na rowerze od 1958 roku; wgralem wiele wyscigow.....
--- 606 Mikołaj Kwiecinski Łask Rodzinny (34km) inny
--- 607 Wiktor Kwiecinski Łask Rodzinny (34km) inny Start z Mikołajem Kwiecińskim,Olivierem Tomczakiem,Mikołajem Piechurą,Aleksandrem Piechura
--- 608 Olivier Tomczak Łask Rodzinny (34km) inny Start z Mikołajem i Wiktorem Kwiecińskim, Mikołajem i Aleksandrem Piechurą
--- 609 Mikołaj Piechura Łask Rodzinny (34km) inny Start z Mikołajem i Wiktorem Kwiecińskim,Aleksandrem Piechurą i Olivierem Tomczakiem
--- 610 Aleksander Piechura Łask Rodzinny (34km) inny Start z Mikołajem i Wiktorem Kwiecińskim, Olivierem Tomczakiem,Mikołajem Piechurą
--- 346 Henryk Hrynowiecki Gliwice bike atelier berkner Mega (146km) szosowy uwielbiam jazdę na rowerze,biorę udział w wielu wyścigach i rajdach rowerowych.kocham sport.
--- 611 Paweł Tomczak Łask Rodzinny (34km) inny Start z O. Tomczak,M.W.E Kwiecińscy,M.A.J.W.Piechura
--- 612 Wojtek Piechura Łask Rodzinny (34km) szosowy Start z O.P.Tomczak,M.W.E.Kwiecińscy,M.A.J.Piechura
--- 613 Justyna Piechura Łask Rodzinny (34km) inny Start z O.P.Tomczak,M.A.W.Piechura,M.W.E.Kwiecinscy
--- 614 Elzbieta Kwiecinska Łask Rodzinny (34km) inny Start z nr 644,645,646,647,648,650,651,652
--- 347 Michał Słota Miechów Omega Miechów Mega (146km) szosowy
--- 431 grzegorz rynkiewicz chechło II Mini (73km) szosowy
--- 245 Mariusz Hajzler łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) inny
--- 404 Marian [NIEPEŁNA WPŁATA] Kołodziejski [NIEPEŁNA WPŁATA] Dzierzoniow Atom Boxmet Dzierzoniow Giga (219km) szosowy [NIEPEŁNA WPŁATA]
--- 246 Łukasz Prykowski Łódź Raggabomba Mini (73km) inny
--- Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team Mini (73km) szosowy
--- 615 Dariusz Krzyczmanik Wronowice brak Rodzinny (34km) inny
--- 616 Jakub Krzyczmanik Wronowice brak Rodzinny (34km) inny
--- 247 Cezary Kołodziejski Inowrocław Mini (73km) szosowy
--- Sławomir Bogusz Dobroszyce Spartan Cycling Team Mini (73km) szosowy
--- 432 Krzysztof Manicki Zduńska Wola KASTOR Mini (73km) szosowy
--- 433 Piotr Dębowski konin Konińska Unia Kolarsk-35 Mini (73km) szosowy
--- 434 Michał Majewski Konstantynów Łódzki Mini (73km) inny Fajny gość z poczuciem humoru
--- 435 Andrzej Guziński Gdańsk Mini (73km) inny Global Worldloppet Skier, Worldloppet Master x 3, Euroloppet Champion w biegach narciarskich
--- 617 Oliwia Karolak Mauryca Jastrebie Laskie Rodzinny (34km) szosowy
--- 618 Beata Dereszczuk Ostrow Jastrzebie Laskie Rodzinny (34km) inny rodzinny z Oliwia Karolak
--- 628 Joanna Szymczak Toruń "REGYPS POL" STREFA KOLORÓW Rodzinny (34km) inny Bardzo proszę o start w grupie z Nataszą Małek
--- 436 Grzegorz Juszczyszyn Kluczbork Mini (73km) szosowy
--- 446 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska Giga (219km) szosowy Ultramaratończyk reprezentujący Barlinecką Grupę Kolarską, czwarty raz występujący w Łasku na dystansie giga. Wybrane osiągnięcia: - 2014r. - II miejsce w Łasku w kat. open - 2013r. - ukończony wyścig na 1450 km London- Edinburg - London - 2011r. - ukończony wyścig na 1230 km Paris - Brest - Paris - 2011r. 2012r. i 2014r. - ukończone wyścigi na 1008 km Bałtyk- Bieszczady
--- 452 Sylwester Szulc Pabianice Mini (73km) szosowy
--- 304 Edward Dąbrowski Bojadła Niezrzeszony Giga (219km) szosowy Rower i maratony to sposób na spędzenie czasu i przyjemność.
--- 453 Małgorzata Kocik Księginice Szerszenie Trzebnica Mini (73km) szosowy
--- 629 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinny (34km) inny Grupa z Michałem Przybylskim
--- 621 Michał Przybylski Teodory Rodzinny (34km) inny W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
--- 454 Aleksandra Juszczyszyn Kluczbork Mini (73km) inny
--- Paweł MISZCZAK Przecznia Gospodarstwo Rolne Mini (73km) inny
--- 459 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Bełchtów/RCB UKS "Obeliks" Bełchatów/ BCTP.pl Mega (146km) szosowy Mistrz Świata w wyciskaniu...pomarańczy i robieniu pompek...do roweru;-))
--- 455 Łukasz Bieniek Oława Mini (73km) szosowy
--- Wojtek Michałek Radomsko Dario Team Radomsko Mini (73km) szosowy do mocnej grupy..xD
--- 630 Radosław MAKOWSKI Łask Rodzinny (34km) inny PIERWSZY RAZ
--- 456 Ireneusz Krawczyk Łask Kastor Mini (73km) szosowy
--- 631 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinny (34km) szosowy
--- 632 Arkadiusz Sacewicz Pabianice Rodzinny (34km) szosowy
--- 633 Agnieszka Jaksa Pabianice Rodzinny (34km) szosowy
--- 634 Marcin Karolak Łask Jastrzębie Łaskie Rodzinny (34km) szosowy
--- 457 Paulina Wiszowata Łask Jastrzębie Łaskie Mini (73km) inny
--- 458 Dariusz Chudzik Łask Mini (73km) inny